Opinie o Ricor Limited Uk w Birmingham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ricor Limited Uk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ricor Limited Uk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ricor Limited Uk w Birmingham

Tytus Nowy wpis

Myślę, że pandemia bardzo przeszkodziła w wyjazdach do pracy za granicę. Wiecie coś więcej?

koparka Nowy wpis

Smrud , brod i ubostwo , olej leje sie z pras ludziom na glowy , zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) jak glupi osiol po czym nastepnego dnia dostajesz sms-a z info ze masz wolne bo nie ma dla ciebie pracy , w poniedzialki nie mozna chorowac bo powiedza Ci ze popiles i masz kaca , a jedna pare rekawiczek masz co naj mniej na 3 dni , i nos smierdzace przepocone rekawiczki , serdeczne wspolczucia dla ludzi pracujacych w Ricor !

Młoda Nowy wpis

Ricor (usunięte przez administratora) za marne grosze, ludzie traktowani jak roboty, tylko zapierdol i nic więcej, jeszcze w lecie powiedzą ci ze masz wodę schować do szafki bo inspekcja będzie, a ty siedź człowieku o suchym pysku, zero szacunku do pracownika, a polaczki dają się wykorzystywać i zapieprzaja. Nie daj Boże jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie, wtedy mają już cię w (usunięte przez administratora) i pracy dla ciebie nie ma. Strzezcie się ludzie tej firmy o ile nie chcecie po współpracy z tą firmą trafić do psychiatry po wszystkich urazach zawodowych. P,s nie wspomnę o braku przepisów BHP

Michal Nowy wpis

Dno! cala ten (usunięte przez administratora) I wszystko co tam sie dzieje to porazka!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ricor Limited Uk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

wasil

Na flt driver odradzam patologiczna firma menadżerzy supervisery są zalosni pieniądze nie warte tej pracy ludzie w pożądku i nic po za tym po 9 miesiącach pracy odradzam za mojej kadencji. Wyrzucili chłopaka po 2 latach u Martina na dziale robił na 1 zmiane Adrian za co za to ze odmówił jeżdżenia wózkiem bez hamulcy. Sam u niego robiłem 9 miesięcy. Odradzam działu u Martina z dnia na dzień cię wyrzuca i nie wiesz za co...

ciekaw

zgadzam sie z przedmówca tutaj jestesmy tylko narzedziem do celu. normy normy normy

prasa

Czy wam równiez podwyższyli normy, ciekawe jak długo i jeszcze mozna. Ale co tam Polak dużo wytrzyma....

marek

powiem krótko gdyby nie te pieniadze to bym dawno z tad (usunięte przez administratora) jestesmy tu nikim i normy i normy i podpierdzielanie jeden drugiego. syf

rycerz

Witam wszystkich , niniejszym chciałbym rozpocząć dyskusje o warunkach pracy w Ricor Limited, Arrow Works, Birmingham Road, Studley, Warwickshire, B80 7AS Pracuje od kilku dni i widze, że traktowanie pracownika w tej firmie jest fatalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Ricor Limited Uk - Birmingham

Ricor Limited Uk