Artis Express Sp. z o.o.

NIP: 6793054257 REGON: 121416824 KRS: 0000374091

Adres: Karola Hiellego 3 lok. 101, 96-300 Radziejowice-Parcel

Opinie o Artis Express Sp. z o.o.

Zainteresowana Nowy wpis

Recepcjonistka.... Jakie opinie? Podzielcie się proszę jak jest na tym stanowisku

Mariola Nowy wpis

Jakie tam są obowiązki recepcjonisty? Jakie zmiany?

Ja Nowy wpis

Dzień dobry, Czy jest wolne miejsce na stanowisko recepcjonistki? Jakie opinie na temat pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera?

Tamara

Powiedzcie czy są szanse na pracę w hotelu? Słyszłam dobre opinie dlatego pytam.

Tomasz K Nowy wpis
@Tamara

Proszę zadzwonić do hotelu i zapytać. Nie mogę pomóc bo nie napisała Pani o jakie stanowisko chodzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Artis Express Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
JaKa

Ponad rok pracy w Artis Loft Hotel oceniam Bardzo Pozytywnie. Początki mojej pracy bywały ciężkie ale szybko przekonałam się że było warto. Moja praca została doceniona otrzymałam awans oraz podwyżkę:) Dyrekcja stawia na rozwój swojego pracownika gwarantuje wszelkie narzędzia pracy oraz niezbędne szkolenia. W śród pracowników i kierowników panuje miła atmosfera, każdy jest dla siebie wyrozumiały i pomocny. Zdecydowanie Polecam :)

maga

Widzę trochę wpisów odnośnie Artisu - dołożę i swoje. Jestem długo związana z obiektem więc moja opinia może być miarodajna:) Na przestrzeni kilku lat wiele się zmieniło. Wcześniej nikt nie chciał tu pracować, teraz są chętni. To mówi samo za siebie. Jest ciężka praca, ale z tego co wiem nigdzie nie płacą za nic. Są, jak w każdej porządnej firmie imprezy i wyjazdy integracyjne, szkolenia, możliwość rozwoju. Najbardziej podoba mi się atmosfera współpracy między ludźmi, pomaganie sobie, szukane rozwiązań a nie winnych:)

Kocica

Dzień dobry, w Artis Loft Hotel pracuję od kilku miesięcy. Początki były trudne emocjonalnie ale po zgłoszeniu przeze mnie problemów do Dyrektora hotelu i jego szybkiej reakcji wszystko wróciło do normy. Atmosfera pracy jest super. Wyjazdy integracyjne super. Dobra pensja na czas. Możliwości rozwoju. Szef, który zawala robotą, która rozwija i angażuje w życie hotelu. Tworzymy super miejsce i pracujemy dla ludzi. Mogę z czystym sumieniem polecić pracę w Artis Loft Hotel - to miejsce dla ludzi, którzy nie boją się pracy, przykładają się do niej i ją lubią.

Hanna

Sprawdzić każdy może, że na portalach branżowych hotel ma bardzo dobre opinie to chyba ktoś mija się z prawdą.

Mo

W hotelu Artis Loft pracuje od 8 miesięcy. Mogę powiedzieć, że jest to miejsce dla ludzi, którzy chcą je wspólnie tworzyć, a nie tylko odklepać pańszczyznę. Na okresie próbnym bardzo przykładałem się do pracy i byłem zaangażowany w obsługę gości. Szybko to zostało zauważone i dostałem znaczącą podwyżkę. Na święta dodatkowa fajna premia. Jestem zadowolony. Mamy świetny zespół, rodzinną atmosferę i super kierownictwo. Sądzę, że poprzednie opinie należą do leserów, którzy najchętniej by leżeli i czekali na oklaski :D

Viki

Czytałam opinie z hotelu artis w Zamościu gdzie właścicielem jest ten sam człowiek i ten sam problem! Jego bliscy ludzie czyli - WAZELINA!!! Cieszę się że już tutaj nie pracuję! NIE POLECAM!

żora

Kierownictwo się zmienia, ale widać ze typ ciągle ten sam. Brak poszanowania pracowników, wynagrodzenia pożal się Boże- jeśli Ci wypłaca z wilka łaską. A ekipa zmienia się pewnie do tej pory jak rękawiczki, bo jak tam wytrzymać?

BMW

Artis Loft Hotel to hotel, który poniekąd nie szanuje pracowników. Mam tu na myśli pracę na recepcji, a w szczególności współpracę z beznadziejną Panią kierownik, która sobie z niczym nie radzi, inni pracownicy recepcji muszą zasuwać na zmianach nocnych a przyjaciółka Pani kierownik ma same dnie. A na nocy jest o wiele więcej pracy niż w dzień bo trzeba wszystko przygotować dla zmiany dziennej i ogólnie wygląda to tak, że noc zrobi to, noc zrobi tamto, na nocy musicie zrobić. I tak się dzieje. Też jest tu jedna recepcjonistka ksywa Andrzej, która okręciła sobie dyrektora wokół palca i on we wszystko jej wierzy i bezgranicznie ufa tak to wygląda. Myśli, że jej tu wszystko wolno, pomiata innymi pracownikami recepcji, jakby była nie wiadomo kim w tym hotelu. No bo w końcu to przyjaciółka Pani kierownik przez bardzo małe k. A zarobki beznadziejne 1600 zł na rękę. Na prawdę nie jest to warte waszych nerw i stresów jakie tu fundują te dwie Panienki . A co do reszty pracowników pracownicy życzliwi i bardzo koleżeńscy. Można na nich liczyć lecz poza wyjątkiem takich Pań z recepcji.

Dyrektor
@BMW

Witam serdecznie, W nawiązaniu do powyższej wiadomości, chciałem odnieść się do przedstawionego opisu. Hotel nie jest osobą, tylko miejscem, za szanowanie pracowników odpowiada dyrektor hotelu, a temu nigdy to nie zostało zarzucone publicznie, czy też incognito. Każdy z pracowników ma bezpośredni kontakt z dyrektorem i zawsze może z nim porozmawiać o ewentualnych problemach w poszczególnych działach. Zmiany są ustalane na podstawie niedyspozycji zgłoszonych kierownikowi. Każda z osób w momencie zatrudnienia jest weryfikowana pod kątem dyspozycyjności. Z tego względu kompletnie nie rozumiem tego wpisu, ponieważ każdy w naszym hotelu, ma prawo do wyrażenia swojej opinii czy też niezadowolenia z układającej się współpracy z innymi osobami. Przez kilka miesięcy osoba odpowiedzialna za ten wpis, mimo wielokrotnych pytań, nie wskazała tego problemu. Hotel funkcjonuje w oparciu o ustalenia i wytyczne dyrektora, a nie jego kierowników, którzy są tylko wykonawcami ustalonych odgórnie wytycznych. Proponuję podpisanie się pod swoją opinią, skoro wysuwa się tak daleko idące wnioski, oraz fałszywe oskarżenia. Pozdrawiam Tomasz Rybaczek Dyrektor Artis Loft Hotel

admin

Napiszcie jakie macie info odnośnie aktualnej pozycji firmy, bo wątek jakoś przycichł. Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Artis Express Sp. z o.o. - Radziejowice-Parcel

• Jak się pracuje w Artis Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artis Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Artis Express Sp. z o.o.