NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

Zuzanna

@Warszawiak Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Czy mógłbyś napisać nieco więcej informacji, skąd taka opinia? Jeśli mogę prosić, to prosiłabym Cię o konkrety związane z firmą Holbex. Tych niestety nie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi. Zachęcam Cię zatem do zrobienia tego. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy holbex? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Warszawiak

Dno i szkoda czasu na pracę z takim pracodawcą.. bankruci..

Zuzanna

@xxxx mogłabyś/mógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie benefity, możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Bardzo chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Seba
@Zuzanna

Mam informacje, od pracownika z terenu ..to kołchoz i siedlisko podstarzałych „ mało kompetentnych kierowniczek” definiowanych jako: „łac. frustratio” - vs zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu.. takie reakcje i moja opinia + opinie pracowników w terenie.. a ta Danuta ;) „najlepsza” ..

Mm

Czy nutropharma aktualnie rzeczywiście poszukuję pracowników do linii ginekologicznej? Pojawiły się ogłoszenia na całą Polskę. Rzeczywiście szukają? Czy tylko aktualizuja sobie bazę?

Mm

Maniek

Ale ja nie rozumiem o co dokładnie chodzi, może mi to ktoś jakoś sensowniej wytłumaczy co, bardzo proszę?

Z

Holbex-Nutropharma

S
@Z

Oj widzę ze panie z biura sie uaktywniły, Gutek-to panie z marketingu!!! Żałosne....

gutek

Skoro takie super doświadczenie daje firma i potem przechodzi się na lepszy etat, to chyba nie jest źle?! Co do Kierownika Działu Med to znam, pracowałem z nią i osobiście uważam, że kobieta nie jest niezrównoważona, tylko wymagająca i nie daje sobie wciskać kitów. A jak ktoś ma o sobie zdanie że jest super pracownikiem a wszyscy inni są niezrównoważeni psychicznie, to chyba jednak czas samemu nad sobą się zastanowić i przestać patrzeć w lustro z uwielbieniem.

@gutek

Jeśli by tak super było to ta kierowniczka nie starowała by do Walmarku oczym cała firma wie!!!

Go

Jeśli nie masz doświadczenia w ginekologii i aptekach to warto, bo ta firma to poligon farmacji!!! Wszyscy ludzie po tej firmie mają super etaty i nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Kierownik Działu Med to jakieś nieporozumienie, niezrównoważona psychicznie kobieta!

una

bla bla bla plepleple, firma dawno zeszła z torów, 20 osobowy koncern sie zrobił, módlcie się, żeby Wam cokolwiek zapłacili, bo inaczej sąd, a troche spraw juz przegrali w sądach.

lala

a cały czas nie uczycie i nie wdrażacie Kogoś nowego? Ogarniacie jeszcze kto u was pracuje, kto przestał, a kto zaczyna? A na jakim poziomie w firmie jest fluktuacja? W ujęciu ludzi pracujących "w polu" (pomijam stabilne okopane na biurkach Biuro), macie zdrowy poziom rotacji?:-) Dobrze wiesz o czym piszę. I jak by się Holbex nie napinał, i nie nadymał to soku z tej cytryny nie będzie więcej, niż ona sama waży :-) (usunięte przez administratora) karać, nie wyróżniać - w wolnych chwilach szkolić :-) (z tymi szkoleniami bym nie przesadzał, bo to koszty)

Kris

A kto jest teraz kierownikiem działu medycznego?

lala

ale co tu zmieniać? Mechanizm firmy jest prosty - co jakiś czas świeża krew. Tobie wydaje się, masz poczucie, że trafiłeś do firmy w dobrym momencie, w chwili w której są zmiany, że jest nowe otwarcie. A tak naprawdę to pomysł firmy na funkcjonowanie - od rewolucji do rewolucji. Opisując krótko - firma na jakiś czas - dłuższy - krótszy - ale zawsze na jakiś czas, który dobiegnie końca. Taki system - jak to powiedział Prezes - jak się stępi śrubokręt nie będę ostrzył, kupie nowy. Od czasu do czasu trafia się, nowy kierownik któremu się wydaje że coś zmieni, a on i tak jest takim śrubokrętem. Śrubokrętem, który się wolniej lub szybciej stępi od swoich podwładnych. I tak przyjdzie moment w którym Prezes przyjdzie na spotkanie. A to zazwyczaj koniec wszystkiego. Znaczy czas wymienić narzędzia

xxxx
@lala

...przyjdzie nowa miotła i pozamiata...oto słowa prezesa..

jacson

atmosfera fatalna, zespół wypala się, bałagan, plany oderwane od realu,nowa kierownik działu medycznego bez komentarza! ????? prezes znowu komuś uwierzył hmmmm tylko komu????? a to była taka fajna firma

bb king

macie jakieś nowe info o tej firmie, o co chodzi z tą atmosferą w biurze? jak się pracuje jako przedstawiciel?

Ilona

Chciałabym dowiedzieć się jak obecnie wygląda sytuacja w biurze? Czy atmosfera jest tak fatalna jak można wywnioskować czytając powyższe opinie? Nie chodzi mi o pracę PM ale o pracę w biurze.

@69

.. i znowu rekrutacja..szkoda gadać. Kiepska firma,wymagania kosmiczne-tylko brak narzędzi.Głównie praca w aptekach, fatalne warunki i rabaty.

repcio

narzędzia własne czyli grabie i zmiotka

Rena

Potwierdzam jeszcze raz, że wszystkie koszty były zwracane czyli za paliwo również. Pracowaliśmy na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej i mieliśmy włane narzędzia. Tak więc teraz jest lux -:)))

bomex

Jeżeli byłaby konieczność używania auta prywatnego a do tego jeszcze działalności gospodarczej, a co większa podejrzewam, że za paliwo nie było zwracane to ja bym się wcale nie pchał do czegoś takiego. Jeżeli nadal takie warunki pracownikowi oferują to decydują się na to chyba desperaci. Ktoś potwierdzi?

jaga
@bomex

A wiesz czy tylko podejrzewasz? Pracowałam kiedyś w tej firmie i nie chce mi się wierzyć jakie głupoty ludzie tu wypisują. Kiedyś faktycznie większość Przedstawicieli pracowało na własnej działalności, ale wszystkie koszty były zwracane i samochody też były służbowe. Może nie jest to jakaś super korporacja, tylko raczej mała firma, ale jak ktoś uczciwie pracował i nie kombinował to pracowało się normalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.