Opinie o Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin wełnianych i bawełnianych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy w Warszawa

modnisia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

A jak jest z jakością wykonania, ktoś podpowie :)?

asdf Nowy wpis

Ktoś opowie, jak to teraz jest z kasą? Bo pisaliście, że płacili całkiem niedawno 3010 zł pensji, a czy obecnie oferują już na etacie minimalną krajowa, czy nadal nie? Ja nie szukam pracy w sklepie, tylko chodzi mi o prace w centrali firmy na poziomie mida. Jak przychodzi nowa osoba, to na start, jaką ma kasę i po jakim okresie ta pensja rośnie?

były pracownik Nowy wpis

Osoby pracujące w tej firmie są na tyle nie kompetentne żę nawet nie wiedzą że 3010 zł to już nie jest najniższa krajowa :D i wciaż dodają ogłoszenia z tą stawką. I tak, idąc do tej firmy do sklepu jako sprzedawca, będziecie miały najniższa krajową. O premii zapomnijcie, bo progów wyrobić nie idzie :)

Anetka

Interesuje się tutaj pracą. Będę wdzięczna za wasze aktualne opinie o pracodawcy. Wcześniej ktoś napisał, że kasjer sprzedawca ma bardzo dużo obowiązków - powiecie jakie to dokładnie obowiązki? Czy o wszystkich obowiązkach jakie bym musiała wykonywać poinformują mnie na rozmowie o pracę?

Były pracownik. Nowy wpis
@Anetka

obowiązki które do Ciebie należą to wszystkie które robi kierownik :) a kierownika nie ma , bo za te pieniądze nikt normalny i szanujący swój czas nie pójdzie tam pracować. Nie polecam. Ciuszki jak najbardziej, ale nie pracę w tym (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy? Chętnie zatrudniają?

Czy w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie. Kierownik regionu niczym się nie interesuje. Pracownik zostaje sam ze sobą.

Nie polecam pracy nikomu w tej firmie :) wymagaja nie wiadomo czego a pieniądze takie marne ze głowa mała. Wykorzystywanie pracowników, jesteś zatrudniony jako kasjer sprzedawca a obowiązków masz tyle co przed wigilia w domu. Dodatkowo, zapomnij o premii jeśli nie wyrobisz planu, co jest śmieszne i żałosne. Ze nie mając obstawy pracujesz po12h nie zostaniesz doceniony :) wielka łaska.

Aneta
@.

12h codziennie? I co to znaczy marne pieniędze, chodzi o najniższa krajową? :/

@Aneta

No jak nie ma obstawy to tak. Marne pieniądze. Najniższa krajowa.

A z obstawą?

Były pracownik.
@Aleksandra

A z obstawą? Trzeba ją najpierw mieć ???? dwie osoby to max więc godziny pracy były takie że i tak cały czas było się w pracy. Zaplanowanie wyjazdów itd też granicy z cudem ???? bo wieczny problem z pomocą aby kogoś przysłać z innego sklepu albo zatrudnić ludzi którzy chcą pracować itd. Ale zrozumiałam że nikt nornalny nie pójdzie tam pracować, nie za te pieniądze, nie za te olewanie pracowników i w ważnych sprawach pozostawionych samym sobie. Jakoś ciuchów super, ale jakoś pracy w jednym z konkretnych outletów tragedia, podejrzewam że w innych jest tak samo, tylko nikt się nie odezwie ???? jal to bywa w życiu pracują za na najniższa, i pracodawca wykorzystuje to jak może. Niestety.

Jakub
@.

A rozmowy z kierownictwem cokolwiek dają? Jak oni reagują na wasze prośby?

M.

Dobra jakość i fajne wzory.

@M.

Ale mówisz o jakiejś konkretnej części garderoby czy ze wszystkim można liczyć na dobrą jakość?

Kaśka

Kiedy zatrudniłam się w owej firmie , myślałam ze jest to firma z tradycjami a także rozwojem zawodowym. Jednakże po pewnym czasie stwierdzam że firma Italian jest bardzo zacofana. Niczego nowego się nie nauczysz bo ta firma chowa się na tle innych firm. Oprócz tego wykorzystuje pracownikow. Na jednym salonie są zatrudnione tylko 2 lub 3 osoby i to jest wszystko , jeśli zachorujesz nie ma kto cię zastąpić. Nawet z innego salonu nikt nie przyjedzie bo tam jest ten sam problem. Dlatego nie można nic zaplanować , w grafiku masz dzień wolny ale musisz być pod telefonem. Jeśli chodzi o stawkę to najlepiej zarabiają na zlecenie studentki, pracownicy na umowę maja najniższa podstawę i resztę w premii jeśli Wykonaja jakiś plan. Kierownicy zarabiają różnie , zależy od sklepu ale między 3-3,5 tys. Premia jest tylko od obrotu , nie ma premii za wskaźniki , w sumie to Dzial HR nie umie ani nie chce premiować za wskaźniki. Nie licz na podwyżkę , od mojej kierowniczki wiem ze od 3 lat nie dostała żadnej podwyżki . Firma nie daje dodatkowej opieki medycznej ani kart multisport. Nie ma bonów na święta, nie ma nagród za najlepszy sklep. Nie masz wsparcia w koordynatorce , niestety koordynatorka to tylko słowo w tej firmie . Osoba na tym stanowisku jest nieprzeszkolona. Jeden pracownik pracuje za 3 osoby , jest odpowidzialny zq wszystko . Można pracować ale żeby wynagrodzenie się zgadzało. I jeszcze jedno , zatrudniają osoby na stanowisko kierownicze bez wykształcenia i doświadczenia. Dzięki temu mogą dać (usunięte przez administratora) pieniądze.

Agata
@Kaśka

Rozumiem, ale czy naprawdę wierzysz że gdzieś indziej jest lepiej? Pracowałaś w ogóle w innych miejscach? ;-) Rzeczywistosc potrafi być przytłaczająca

Praca jak każda w odzieżówce. Najważniejsza jest obsługa klienta - jeśli z tym sobie nie radzicie to odradzam. Dbanie o porządek, konwoje, dostawy i przesunięcia - jak w większości salonów. Każda firma ma jakieś swoje standardy kwestia czy potrafi się to zaakceptować. Prywatnego Visuala brak, więc koordynacje robią sprzedawcy, zazwyczaj idzie to sprawnie, kwestia wprawy, jak we wszystkim, jeśli brak jakiegoś asortymentu na witrynę zawsze można się dogadać. Kontakt z centralą przyjemny, traktują człowieka jak człowieka, a nie zwykłego pionka, jak to bywa w niektórych dużych sieciówkach. Pracowałam w Annopolu i mimo że wymagania są tam większe niż w pozostałych warszawskich sklepach, wspominam to bardzo dobrze. Jest to sklep "pokazowy" więc trzeba się liczyć z tym, że mogą wpaść koordynatorzy czy przedstawiciele z innych firm. "Niestety" tam po to przychodzi się do pracy żeby pracować, zwolennicy siedzenia i nic nie robienia są niemile widziani i zwalniani w bardzo krótkim czasie. Bardzo dużo zależy od zespołu, wiadomo im lepiej się dogadujecie tym szybciej idzie praca i milej spędza się czas, a z tamtymi dziewczynami współpracowało mi się bardzo dobrze. Ruch jest duży więc trzeba szybko się uczyć. Dokładnego szkolenia jako tako nie ma, na wstępie podstawowe rzeczy, reszty uczysz się z czasem. Jak czegoś się nie umie, to zawsze ktoś pomoże. Zmiany zazwyczaj całodniowe, ale plusem jest to, że w przełożeniu na miesiąc ma się więcej wolnego niż przy zmianach 8h. Socjalu nie ma, ale jest fajny system premiowania, uzależniony od realnych możliwości salonu + dodatek za wykonanie planu, w całości zazwyczaj wychodzi więcej niż w niejednej dużej sieciówce, kwestia przebrnięcia przez okres próbny. Ogólnie warto spróbować, bo jak wpadnie się w rytm to nie jest to męcząca praca, klienci przyjaźnie nastawieni, trudny czy roszczeniowy klient jest tu rzadkością, jak w każdym sklepie bywają kryzysy, ale zespół jest na tyle ogarnięty że z niejednym problemem sobie poradzi.

Sprzedawca

Nie warto tu pracować. Pani M. Nie potrafi zarządzać przez co praca jest męcząca i chaotyczna.

KarolinaiMarek
@Sprzedawca

To prawda

Czy Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy zapewnia kartę multisportu?

Ola

Nie

Danuta
@Ola

A czy na jakieś inne benefity ze strony firmy można liczyć? :) Może prywatna opieka medyczna lub jakiegoś rodzaju dodatki takie jak bony świąteczne czy zniżki? Ewentualnie premie? :D

@Ola

Hej @Ola, powiedz jak trafiłaś na pracę w Italian Fashion? Jaki jest Twój staż pracy w firmie? Być może orientujesz się, kiedy można się spodziewać nowych ogłoszeń o pracę - napisz proszę w komentarzu pod tym postem.

Aleksandra

Cześć, powiedzcie jak pracuje się w sklepie stacjonarnym w Italian Fashion by Guazzone? Czy w Waszej opinii istnieje szansa na rozwój zawodowy w firmie? Pomóżcie, dzieląc się informacjami.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy?

Mati

Po 33 miesiącach

Daria

@Kamila Może kiedyś było inaczej? Firma dobra pod wieloma względami!

Kamila

Odradzam pracę w tej firmie. Beznadziejna atmosfera, małe pieniądze. Pracowałam tam w latach ubiegłych, więc system premiowy, który pamiętam był jawnym przykładem wyzysku pracownika. Presja jaką wywoływały osoby wyżej postawione za pomocą telefonów, niezapowiedzianych wizyt czy @ ocierala się już w pewnych momentach o mobbing. Jedyne co uzyskałam od tej firmy to doświadczenie pracy w handlu, do którego mam nadzieję nie wrócę.

Kinga

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i jeszcze nie spotkałam się z przykrym doświadczeniem.Uwazam,że kto idzie do pracy by PRACOWAĆ a nie stać i pachnieć zgodzi się ze mną...A pani Mariola jest bardzo dobrym Menagerem firmy!! W zawodzie pracuję od ponad 10-ciu lat i poraz pierwszy spotkałam się z Menagerem który potrafi powiedzieć DZIĘKUJĘ! Jeżeli jest coś nie tak to nie podejmuje pochopnych decyzji tylko rozmawia z pracownikami i każdemu daje szansę. Gdyby w każdej firmie byli tak profesjonalni przełożeni jak pani Mariola ludzie z chęcią by wykonywali swoje obowiązki... Z pełną odpowiedzialnością polecam IF!!

Elżbieta
@Kinga

Czy oprócz atmosfery w Italian Fashion coś jeszcze oceniasz pozytywnie? Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie? Można liczyć od pierwszych dni pracy na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Zachęcam Ci do rozwinięcia wpisu.

Norbi

Niektórzy tylko narzekać potrafią??

Italian fashion to prawdziwy (usunięte przez administratora) na kółkach wyzysk totalny ponizanie pracowników niepolecam pracy w takim obozie

zuzanna

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy - Warszawa

• Jak się pracuje w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy?

Zobacz opinie na temat firmy Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy?

Italian Fashion by Guazzone Sp. z o.o. Sklep Firmowy
1.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Ossowska 41A
    05-220 Warszawa