PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Aspekty Prawne

Zastanawiam się na co jeszcze oczekuje Rada Nadzorcza z Wojtasem na czele i jak bardzo muszą być tragiczne wyniki finansowe przedsiębiorstwa, żeby odwołać obecny Zarząd (art. 293 § 1 ksh). Według mnie od kilku miesięcy firma ma problem z płynnością finansowa o czym RN była wielokrotnie pisemnie informowana jednak nie podjęła żadnych realnych działań. Proszę pamiętać ze Rada Nadzorcza i Zarząd odpowiedzialności własnym majątkiem zgodnie z art. 299 ksh. Ciekawe co na to prokuratura?

@Aspekty Prawne

Z perspektywy klienta, w jaki sposób jest to widoczne, że firma faktycznie mogłaby mieć jakieś problemy z płynnością finansową? Zastanawiam się także, na ile ta sugestia mogłaby być prawdopodobna. Wiadomo, jak wtedy warunki zatrudnienia mogłyby się tutaj zmienić?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Obiektywnie

Tu nie ma potrzeby zwalniania, ludzie sami odchodzą. Mądry człowiek obserwuje, wyciąga wnioski i zaraz ucieka. Od razu rzuca się w oczy brak wzajemnego szacunku, elementarnego wychowania oraz kultury osobistej. Kadra zarządzająca na spotkaniach skacze sobie do gardeł, rzuca inwektywami, nie potrafi się porozumieć, przerzuca odpowiedzialność na pracowników niższego szczebla. Ogrom pracy, a ludzi brak. Obecnie jest więcej zarządzających niż pracujących. Brak poszanowania człowieka. Kontrowersyjne ścieżki awansu. Po niecałym pół roku pracy ze specjalisty wybrańcy stają się dyrektorami, nie mając zielonego pojęcia o branży. Wieczne intrygi, ciśnienie, stres, donoszenie. Wszyscy narzekali na K.W, ale to co się dzieje teraz, to dopiero degrengolada. Każdy gra do swojej bramki, towarzystwo skłócone, zero Współpracy. Słabo to rokuje.

Julia
@Obiektywnie

No nie brzmi to za ciekawie co piszesz. A jak zarobki wyglądają, że co niektórzy dalej pracują, może ta kwestia nie jest zła i to ich trzyma

Wiera
@Julia

Dziewczyno omijaj ten zakład z daleka . Ci nowi na stanowiskach to karierowicze bez wiedzy tylko wiedzą jak brać kasę koledzy z układu. A staży to zaciskają zęby i pracują jak nie wróci zb to czarne chmury nadchodzą

@Wiera

jak nie wróci? a jest tu na cokolwiek tak właściwie jakaś perspektywa odnośnie tego? czemu do kasy się nie odnosisz skoro spytała? jednak mimo wszystko warto te zęby zacisnąć? Ci starzy to na jakich warunkach teraz są?

Opolanin
@Obiektywnie

Niestety sama prawda. Na stanowiskach zarządzających znajdują się osoby bez kompetencji i totalnie braku jakiekolwiek elementarnej wiedzy branżowej. Pozbyli się ludzi którzy cokolwiek potrafili, a przede wszystkich fachowców z doświadczeniem. Delegacje i wycieczki krajoznawcze to podstawa. Masa ludzi bez jakiekolwiek zacięcia technicznego. Farbę można kupić w dowolnym sklepie i wagon pomalować pędzlem. To tylko jeden z przykładów nieudolności kadry. Na miejscu IC nie odebrałbym żadnego wagonu. Poziom wykonania to tragedia. Niestety, ale nawet te kilka osób która posiada wiedze i chce cokolwiek sensownego zrobić jest uciszana i zakrzyczana. Zatrudnić jeszcze 30 osób lub 50. Pełno sztucznych etatów. Bałagan i cyrk. NIK powinien się tym zainteresować.

Jak długo trwa proces awansu w Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych?

Iwona

Kto ma urodziny? ;) Ogólnie czy z okazji urodzin pracowników coś tu może drobiazgowego się odbywa?

Stary pracownik

Awans to zbyt duże słowo

Dariusz
@Stary pracownik

Co, nie ma czegoś takiego? Podwyżki chociaż są?

@Dariusz

Jeżeli kogoś satysfakcjonuje praca za ok 2900 na rękee z tendencją spadającą to powinien się odnaleźć

Eryk

Jak masz układ to posadkę masz na dzień dobry

tylko fachowców brak
@Eryk

tego adama od polityki niedawno zwolnili. i bardzo dobrze! fachowiec 0 i bigosu strasznego narobił. nawciskali takich co pokazówki robić tylko umieją a mało jest teraz ludzi od prawdziwej roboty.

P5/P4….
@tylko fachowców brak

Amatorzy którzy próbują rządzić są porażka. Ludzie się z nich śmieją. Branża się śmieje. Maja teraz władze, maja możliwości a efektów ich pomysłów B_R_A_K Rozwalają…..

Kamila
@Stary pracownik

A z jakiego powodu wasze zarobki spadają, a nie rosną?

***** ***

Jak partyjny to szybko.

@***** ***

partyjny? a masz jakiś konkretny dowód i zarazem przykład do podania donośnie tego? a jeśli chodzi o awans tak już normalny to jak tu przebiega?

Lala

Czy w Idzikowicach przyjmują pracowników ?

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?
To bez znaczenia

Na wstępie zaznaczę że ludzie którzy w ciągu pół roku z szaraka dostają stanowiska dyrektorskie nie są ludźmi z kompetencjami a raczej z układu(usunięte przez administratora) jak farmaceuta który z ramienia Januszka, jak nowy dyrektor zakupów w Opolu. Wizytowałem niedawno w firmie i szok 2 pieski latające i (usunięte przez administratora)po korytarzu niejakiej Marteczki która szybko awansowała może dlatego że jest w związku z członkiem zarządu, którego jedyna ambicją jest z zwiększenie masy ale jak się czegoś niema to się inaczej buduje ego?ale to oczywiście przypadek. Czy ta firma niema dyrektora oddziału by latały po korytarzu psy ? Sprawa zostala zgłoszona do pipu wraz z dokumentacja kupy psa na parterze. Mam nadzieję że zajmą się sprawą. Ludzi od majątku pozatrudniali a tak naprawdę firmy z zewnątrz wszystkim się zajmują więc wystarczy 1 osoba a nie 5. No i ludzie z innej bajki czyli dział technologicznych nie możemy uzyskać od nich żadnych informacji wszystko muszą sprawdzić a siedzą w 15 w pokoju . Stare leśne (usunięte przez administratora) z produkcji nie udziela wiedzy młodemu bo się boją że ich wygryza, są chamscy i arogandzcy. Woda kolońska dobrze zakrapiana w poniedziałki i piątki. Dobrze że się zwolniłem bo to nie praca dla ludzi dbających o swoje zdrowie psychiczne. Nie polecam.

Andrzej to j.e.b.n.i.e
@To bez znaczenia

Najgorsze, że 90 % tego wpisu to prawda. Nie mogę zgodzić się z opinią o P.M. i M.K. ponieważ ci ludzie są lata świetlne przed tym betonem PKP i ZNTK nie wspominjac.

PLanista
@Andrzej to j.e.b.n.i.e

to ze remtrak wypuszcza na tory po swoich przeglądach najbardziej usterkowe lokomotywy w branży jednoznacznie pokazuje co PM i MK są warci. Co do prawie-wójta i farmaceuty to za tak wybitnych ekspertów odpowiedzialność ponosi AL z IC Rada Nadzorcza powinna ich odwołać a potem ze względu na fatalny wynik spółki złożyć dymisje.

Beciaaa
@To bez znaczenia

I tak największym fenomenem jest junior żelwowiecki gość tak rozwinąl jednoosobowy dział rozwoju wymyślony przez ojca, że już tego działu który notabene nic nie wprowadził niema. No ważne że odbyte jednoosiowe delegacje bywaly urozmaicane o pomoc sprzątająca. Generalnie hasło komuno wróć powinno widnieć na bramie wjazdowej. Kolesiostwo na produkcji przechodzi ludzkie pojęcia, jak można zarządzać produkcja w ten sam sposób co 20 lat prędzej ?sory ale się nieda. dewizą firmy stalo się zatrudnić ukraińskich ekspertów z wątpliwym doświadczeniem przez biuro czyli 40zl/h niż dać zarobić młodym. Powodzenia kadra się starzeje a młodych brak.

Opolanka
@Beciaaa

To nie prawda. Ten dział stworzył były prezes W i z tego co wiem kumoterstwa tam nie było a nawet przeciwnie. Akurat ten człowiek jest w firmie od dawna i zna się na wagonach to pewne.

nick
@Opolanka

Trzeba przyznać że były prezes W narobił sporo bałaganu

Andrzej to J.E.B.N.I.E
@nick

Nowy spadkowicz z Cargo nie lepszy. Najgorsze to jednak te nadania partyjne. Zbiorowisko pachołków.

@To bez znaczenia

Jest gorzej niż zostało napisane

@nick

Masz rację, ale ta ekipa to kosmos. Kolejorze od urodzenia, fachowcy od bicia piany.Szkoda mi tych pracowników którzy się utożsamiają z tą firmą ale podcinają im skrzydła, ręce opadają.

Brak
@Opolanka

Napewno zna się z nim koleżanka spod stołu z logistyki wspólne kolację i spotkania pod kamienica Ale najważniejsze że jej już niema

Znam się prawie na wszystkim
@To bez znaczenia

Marta K. I jej psy są super, więc zluzuj gumę. Skoro remtrak nie jest przyjazny ludziom, to niech będzie miły dla zwierząt. Akurat PM zna się na robocie, facet ma wiedzę, da się z nim dogadać, także dajmy mu żyć. Fenomenem była niejaka blondi play kardashian Hilton. Wszystkich chciała usadzać, a tu ją usadzili. Kobieta petarda, gdzie nie weszła to tam jeb*ło. Sporo ludzi odetchnęło, tzn tylko ci co przeżyli. Jest tam jeszcze kilka perełek rodem z misia Barei, którzy po prostu są, i to wystarczy. Ich intelekt jest jak zaćmienie księżyca, ukazuje się raz na kilka lat.

Renata

Widzę, że raczej piszecie o nieprawidłowościach w dziale rozwoju, zarządzie i produkcji, a ja chciałam zapytać dział finansowy w Libiszowie. Konkretnie o pensję Specjalisty ds. Finansowo-Księgowych, bo w ogłoszeniu brak konkretów, oprócz zniżki na przejazdy. Ktoś z Was zna szczegóły?

Ile jest zmian w Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych?

zmiany są ciągłe, ale tylko na gorsze.

But

***** ***

Opole 1+ ful nadgodzin W-wa Idzikowice 6-14 14-22

Tadek

Jakie jest sytuacja w oddziale w Opolu??Bo słyszałem że nie jest tam dobrze.

Warszawiak

Powiedzieć, że ten zakład to (usunięte przez administratora) to jak nic nie powiedzieć. 1. Pracownicy Pracują tam ludzie co niewiele im brakuje do emerytury, jak jesteś młody będą próbować tobą pomiatać, a jak się postawisz to już na nic nie licz, będziesz w ich oczach skreślony jako ten co się "mądrzy". Znakomita większość albo jest ciągle skacowana albo lekko wstawiona przez co w połączeniu z frustracją warunkami pracy nie trudno o awanturę, nikogo nie dziwi widok wk***ionego ślusarza rzucającego sworzniami po hali, awantur o błahe sprawy którym do bójek niedaleko czy rzemieślnika rzucającego młotkiem w kolegę lub kaskiem o podłogę. 2. Kierownictwo Kierownicy to chyba brali udział w szkoleniach z zarządzania, ale więzieniem, patrzenie na ręce, spacerowanie po hali i warsztatach, żeby tylko złapać kogoś co nie dość szybko pracuje, ciągłe zmuszanie do nadgodzin i darcie mordy, że plan niewyrobiony. Jedynie brygadziści i mistrzowie zachowywali się jak ludzie, choć nie wszyscy.3. 3.Warunki pracy/BHP BHP nie istnieje oprócz fasad, musisz mieć okulary do szlifowania, kamizelkę odblaskową, kask i buty z noskiem i zakład ci to gwarantuje. Nie gwarantuje natomiast by jakikolwiek wyciąg był sprawny także oddychasz ciągle dymem z opiłkami stali i farbą, (maseczki też rozdają, ale jednorazówki i na pewno nie masz co liczyć na codzienny przydział). Czemu farbą spytasz? A no dlatego farbą, że zakład nie ma żadnej malarni i lakiernicy lakierują wagony parę metrów od rzemieślników na których leci cały odkurz - czasem powietrze jest tak zanieczyszczone że trzeba było przerywać pracę albo wykaszleć płuca. Hałas i huk jest niemożebny, ale dostaniesz tylko jednorazowe stopery co ciągle będą ci wypadać z uszu, słuchawki kup se sam. Na narzędzia czeka się miesiącami, połowa młotków jest naspawana na rury bo nie ma trzonków w magazynie, jak chcesz mieć dobre nożyce do drutu to sobie kup bo się ich nie doczekasz, przez to tworzą się różne patologie jak np. kradzieże narzędzi - wszystko co masz lepiej jakoś na stałe oznakuj, bo szybko zmieni właściciela, szczególnie WD40 nie pozostawiaj bez opieki, nie będziesz mieć później jak wymienić pustej puszki na pełną. Nie ma też ogrzewania i zimą przy otwartych wrotach temperatura na hali potrafi spaść poniżej zera. 4.Zarobki W Warszawie na początek dostaniesz coś koło 3500 brutto i jak się dowiedzą o tym starzy pracownicy to będą cię chcieli zabić z zazdrości, bo oni dostają jeszcze mniej i zamiast na zarząd wyleją swój gniew na ciebie. Są premie miesięczne, ale zależą tylko od widzimisię kierownictwa - na pewno nie od tego ile normy wyrobisz. Premie okolicznościowe (dzień kolejarza, świąteczna) też są, ale w granicach 100-300zł, grusza też jest, szkodliwego nie ma i nie będzie. 5. Związki Zawodowe Koło wzajemnej adoracji od picia wódki za składki członkowskie, zamykają oczy na każdą nieprawidłowość, raz na rok wywalczą jakąś podwyżkę w stylu 150zł netto. Podsumowując, spędziłem w tej firmie niecały rok, popsułem zdrowie fizyczne (na krótko) i zdrowie psychiczne (na długo). Sami zdecydujcie czy chcecie tam pracować.

Majster
@Warszawiak

W punkt. Dodam, że firma tonie w długach. Zarząd bawi się na całego. Kolesiostwo, korupcja, brak bhp, brak szkoleń stanowiskowych. (usunięte przez administratora). Lepiej pracować na czarno

farmacelta i przegrany Wójt
@Warszawiak

Widzę, jak probuja rządzić firma w opolu farmaceuta i w libiszowie niedoszły wójt to takie są przykre skutki. Śmiech!. do kompletu są jeszcze wybitni dyrektorzy - blodynka z pleya i sprzedawca maszyn rolniczych dla wzmocnienia ich kompetencji. trzeba TVN wezwać i pokazać co się dzieje. Takich mamy superfachowaców. Ciekawe czy ich polityczne plecy wiedzą jak wybitnie farmaceuta i przegrany na wójta wybitnie rządzą. Panowie, poparcia raczej nie zdobędą takimi miernymi wynikami firmy a zaraz okarze się, że są ciezarem dal pryncypalow bo zadanie ich przeroslo.

PLanista
@farmacelta i przegrany Wójt

TO KAŻDY WIE I NIC NOWEGO NIE POWIEDZIALEŚ. DZIWNE ŻE INTECITY NA TO POZWALA BO Z TAKĄ WŁĄDZĄ WAGONY NIE MAJĄ PRAWA WYCHODZIĆ :) A POTEM ZDZIWIEEEEENI ŻE PLAN NIE WYCHODZI.

@PLanista

Oj masz rację kolego aż żal starań Zbyszka i jego zespołu został w cieniu. jeszcze po niektórych wrócą muszą ich przeprosić bo inaczej śliwka?????

Opolka
@Eryk

Mi się wydaje, że oni myślą, ze zdobędą dzięki temu poparcie w wyborach u nas. Myśle, że nikt na SLawaka B ani na J. Kowalski z Wagonówki nie zagłosuje. Widać co tu jest. Czas na taczki. Widać panowie widać….

Niezaradna_Marta

Współpracuje z wieloma podmiotami z branży. Boje się współpracy z oderwanymi od rzeczywistości ludźmi gdyż to zagraża działalności wszystkim zaangażowanym w dany projekt i podnosi ryzyko działalności firm. Według mnie zatrważające jest jak firma potrafi się negatywnie zmienić w ciągu dosłownie 5-6 miesięcy. Moja opinia jest taka, że wielokrotnie rozmowy i ustalenia z mp nic absolutnie nic nie dają a nasze dostawy są zagrożone a podobno jest to priorytetowy projekt. Dodam, że nie korzystam już z pleja ze względu na słabą jakość. Liczę na szybką poprawę współpracy.

Spawacz atomowy

Witam. Mam pytanie jakie są zarobki na chwilę obecną na etacie slusarz spawacz w filii w Opolu? Szukam pracy ale nie za 3200 brutto tak jak w ogłoszeniu.

Gt
@Spawacz atomowy

3200 brutto to okres próbny, później jest 3400. Do tego dochodzi comiesięczna premia do 500brutto. Są też premie kwartalne, oraz roczna na koniec roku. Za pracę w sobotę jest 100%, czyli około 180zl netto. Przy odrobinie chęci do pracy i drobnym zaangażowaniu można wyciągać średnią miesięczna 5000brutto.

Sale
@Gt

5000 brutto to około 3600 netto. Takie pieniądze na tych terenach zarobisz wszędzie mając jakiś fach w ręku czy doświadczenie bez nadgodzin.

@Sale

I jak właściwie to oceniacie? U konkurencji jest podobnie?

Jak wygląda sprawa grafiku w Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych. Czy pracodawca idzie na rękę?

Gt

Grafik. Zależy jaka brygada, ale raczej idą na rękę. Godziny pracy to w zależności od działu. 6:00-14:00 lub 7:00 do 15:00. Soboty dla chętnych od 6:00-12:00. Jeśli takie godziny nie pasują, to myślę że po rozmowie można by coś dogadać aby obydwie strony były zadowolone.

Mirosław
@Gt

Te soboty dla chętnych to nadgodziny? Można wtedy dostać wyższą stawkę? Napiszesz ile jest teraz podstawy dla nowo przyjętych pracowników bo chce wysłać CV:)

Stary pracownik

Czy zgodzicie się, że KW totalnie nie nadaje się na to stanowisko? Zauważyliście, że brakuje mu kompetencji i jest bardzo arogancki? Rozwali tą firmę?!?!

Zenon
@Stary pracownik

Są metody na takich. To nie jego folwark!

Yogi
@Stary pracownik

Od 3 miesiecy chce mi się płakać. Z dnia na dzien firma się pograza. Nigdy nie wspolpracowalismy z tak odrażająca osoba jak W. Przyniosl ze sobą fatalne sytuacje i jeszcze gorzej traktuje czlowieka. Opinia o nim z innych firm jest bardzo zla a rewelacje pomiedzy kolejarzami szybko sie niosą. Mam nadzieje ze IC lub przynajmniej nasze Związki pomoga mu odejsc.

Juda
@Yogi

Pieniądze pozabierał, nadgodzin nie robić, kwartalne (usunięte przez administratora)o 50%. Czy tak samo jak Lotos Kolej tego delikwenta muszą wyrzuć związki ? Pisma przetrzymuje, podania również, a zatem działa na szkodę spółki na H** jest ten cały zarząd i rada nadzorcza ??? (usunięte przez administratora)

Nie

Mięso.
@Stary pracownik

Dziś sałata od wikiego pokazał co potrafi. On zagraża sobie i innym ludziom. Tak się nie pracuje. Wstyd prezesiku wstyd sałatka.

Enri

Nie polecam tego miejsca pracy - na górze wieczne roszady, i ostatecznie nie wiadomo kto jest kim i czy rzeczywiście pracuje. Druga sprawa to pensja, która nie jest rynkowa.

Re
@Enri

Ps. Sprawa z etatami na wysokich stanowiskach, sposobem ich obsadzania dobra dla "Faktu" o czym ostatnio głośno w mediach...

Cywil

Prezesunio to dramat wstrzymuje, nieuzgadniana, nic nie idzie do przodu z nim.

@Cywil

Co ma uzgadniach od tego ma swoich menadżerów - widać marnych

@Cywil

Co ma uzgadniać PREZES MA OD TEGO LUDZI.... ISO PROCEDURY ECM MMS LEAN KPI TO JEST PRZYSZŁOŚĆ TEJ FIRMY

Fryderrrik

Żal mi tej firmy naprawdę żal. Pan Prezesik Krzyś według mnie nie jest odpowiednia osobą na tym stanowisku. Co lepiej ja nie widziałem gorszego i to co robi to jakaś niedorzeczna pomyłka. K dobrze się bawi ale ludzie widza ze sobie nie radzi. to się czuje ze długo tu już nie zostanie. za duzo ma pomyłek ma, klotni, niedociągnięć nie umiejetność pracy z zespołem, brakuje mu kompetencji. według wielu to kwestia tygodni kiedy go odwołają. Oby jego dni w Remtraku szybko dobiegły końca i przestał od srodka ja niszczyc.

@Fryderrrik

Jaki ma zespół tak działa ???????????? Ja bym wymienił maruderów takich jak ty którzy piszą ogólniki a nie podają konkretnych przykładow

Klient
@Fryderrrik

Żal? Dopiero teraz ta firma zaczyna funkcjonować tak jak już powinna dawno temu, jak inne duże firmy w XXI wieku. W ilu firmach pracowałeś, że sądzisz iz nie widziałeś gorszego? Poza tym to są chyba dyrektorzy którzy zarządzają oddziałami. Nie umiejętność pracy z zespołem? Jakim zespołem, można wyliczyć na palcach osoby ktore angażują się w ta co robią i mają doświadczenie,  reszta ma podejście do pracy jak przyslowiowy "urzednik", nie dzis to sie zrobi jutro,za tydzien,za miesiąc i jeszcze się dziwią,  że ktoś  wymaga zalatwienia spraw od ręki.

Kolejarz
@Klient

Prezesunio naprawdę myśli, że umie tą firmą zarządzać? Śmiech! Sytuacja nigdy nie była tak zła?!? Pochwał się co osiągnąłeś? Czy to prawda, że w poprzednich PCCRail, Lotos i Polmiedz nie pokazałeś fachowości i baaaaaardzo szybko cie zwalniali?

@Kolejarz

Sprawdź Prezesa na Wiki jak uwrzasz że 13 lat to mało to GRATULUJE

@Kolejarz

Widzę że trafił się nam specjalista zarządzający przedsiębiorstwem ???????????????????????????????????????? nic co nazywa się zarządzaniem nie posiadaliście ... I administracyjnie

Toruń

Czy do Remtraku w Toruniu również prowadzone są nabory?

fuzja

kiedy nastąpi fuzja firmy remtrak z ICC , wiem że spółka ale fuzja chyba lepsza

Jasny

Według mnie Zbysio jest typowym urzędaskiem i nie jest już w stanie intelektualnie ogarnąć tego wszystkiego. Jest nauczony papierkowej robótki a nie czuje i nie zrozumie, że Remtrak ze swoimi 3 oddziałami jest duża firma. Moim zdaniem inwestycja w Idzikowska wieś, bez dostępnych kadr to jakiś tani żart. Wszystkie 3 oddziały Warszawa, Opole i Idzikowice są ważne ale inwestycje i rozwój firmy jest w tych dwóch pierwszych.

Tymek

Podpowiecie coś o pracy, atmosferze i zarobkach? Warto szukać tu szczęścia?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.