Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Praciwnica

Praca tutaj to porażka.

@Praciwnica

To po co tam się meczysz

Jerzy
@Praciwnica

Na jakim stanowisku pracujesz i co wpływa na Twoją negatywną ocenę współpracy z tym zakładem? Użyłaś określenia "porażka", więc napisz proszę jakie warunki masz przez to dokładnie na myśli. Dzięki.

Aga

Droga klientko oczywiscie pamiętam tę sytuację. Nie jesteśmy złodziejami..Wielokrotnie mówiłam Pani że nie myli się tylko ten co nic nie robi.Sprawa została wyjaśniona.Została Pani przeproszona zanim zadzwonilam na monitoring że musi pani czekać. I kolejny raz jak oddawałam Pani pieniądze.Zarówno Pan Krzysztof jak i pozostała moja załoga nie kesteśmy złodziejami a do obsługi klienta podchodzomy profesjonalnie....

Siwa
@Aga

Tak wlasnie widac jacy z was "profesjonalisci",prosze mi powiedziec co mi po waszych przeprosinach,skoro caly wekend bardzo zle sie czulam,corka wezwala pogotowie,jestem osoba bardzo chora i nie powinnam sie denerwowac,a ten krzysztof ktory nie potrafi liczyc powinien byc zwolniony z pracy,zyluje na starszych ludziach,przede mna tez chciał oszukac starsza kobiete z balkonikiem, Widze ze to nie jest pierwsze takie zdarzenie ,mysle ze powinien do was zawitac pip .dla mnie to co sie wydarzylo jest skandaliczne zachowanie.pracownik powiniem byc zwolniony z paragrafu 52.corka tez pracuje i nigdy nie miala takiej sytuacji z klientami.

Klientka

Witam serdecznie robiłam zakupy we wtorek w sklepie Zbyszko na ul.Rydla. Pan i pani którzy mnie obsługiwali byli bardzo mili i profesjonalnie zostałam obsluzona,robię tam zakupy bardzo często i nigdy nie spotkałam się z nie miłą obsługą. Pani kierownik sklepu jest bardzo fajną osobą jak i zarówno pan. Polecam ten sklep

Pati

Witam byłam w sobotę na zakupach w sklepie Zbyszko na ul.Rydla i widziałam i słyszałam całą sytuację która miała miejsce. Ta pani która robiła zakupy była nie miła i obrażała personel. Pani kierownik sklepu zachowała sie prawidłowo i wielokrotnie przeprosiła tą panią. A jeżeli ta pani jest chora to niech w domu siedzi i się leczy. Pozdrawiam personel na Rydla ☺

Dj
@Pati

Wiesz ile razy uszlyszalam slowo przepraszam powiedziane szeptem ?raz,powiedziala to kierowniczka od siedmiu bolesci,a ten caly krzysiek nawet nie potrafil powiedziec przepraszam,a powinien bo to on chcial okrasc klientki. Nie mily to jest personel z sklepu zbyszko przy ul Rydla w Lodzi. Kierowniczko od siedmiu bolesci,podpisuj i dawaj sobie komentarze jakiedo chcesz,odpowiednie sluzby zajma sie toba i twoim koleszka zlodziejem.

;)

znajdz sb zajecie kobieto w domu a nie siedzisz i tylko opinie piszesz ... do Prezydenta z tym zadzwon jeszcze jak to strasznie zostałas oszukana

Siwa
@;)

Ja nie siedze na necie non stop. Ale oni maja przerabane juz.karma wraca.zycze zeby ich tez ktos oszukal .niech kierowniczka zmieni zawod i sklep.a ten caly krzysiek rowniez zmieni prace

henrietta
@Siwa

podlosc ludzka nie ma granic .Otrzymala pani zwrot pieniazkow wiec o co pani jeszcze chodz ? za te 30 zl. szuka pani zemsty dożywotniej tak zachowują się ludzie bardzo podli ,którzy nie potrafią odroznic zwyklej pomyłki od złodziejstwa .Pozdrawiam zycze pani zdrowego rozsadku

klientka
@Siwa

Pani to chyba z konkurencji . bo taka napalona na afery.....

Źle się dzieje w tej firmie. Jeśli właściciel sie nie ocknie to za chwile straci ta firme. Pani M i Pan D doprowadza to do bankructwa . Moje sugestie dla Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk: Zwolnic Pana D, Pania M, Pania J i reszte pseudo kierownikow i zaczac od nowa. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic nazwę i zacząć z nowa obsada od nowa

Obiektywny

Bardzo trafne.Jestem tego samego zdania.Darek,Justyna i Marzanna zatraca ją tą firmę.

Pan D teraz inną firmę niszczy a oni zapatrzeni w jego machloje ......

Nie róbcie z nimi interesów. Są niewyplacalni. (usunięte przez administratora) i tyle.

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

Dłużnik?

Nie płącą? chętnie zajmę się pomocą w odzyskaniu należności. tel 508 808 313

Batory

A ja nie polecam nic z tej firmy. Jedna wielka pomyłka.

Ktoś
@Batory

To oni jeszcze istnieją? Przecież są tyle pieniędzy winni dostawcą....

wszystkocopolskie
@Ktoś

Drogi " Ktosiu" z takimi problemami jak płatności boryka się niejedna firma . Ta przetrwała już dwadzieścia lat i zapewne się na nim utrzyma przez kolejne dwadzieścia

@Ktoś

Istnieją i mają się dobrze .Po sposobie wwypowiedzi śmiem twierdzić że takie głupie pytania zadaje monisia z " kąkuręcji"

Ktoś
@123

Mają się dobrze???To co oznacza słowo źle?Ale jazda.Hi.Hi.

Blanka
@Batory

Od lat zakupy robię w sklepach Zbyszko. Przywiązałam się .Ile podniebień tyle gustów ja polecam

Blanka

Ciekawe skąd te informacje o złej kondycji firmy . Nieładnie Ktosiu , nieładnie

Xx
@Ktoś

Ja do nich odsawiam bydło,nigdy nie miałem problemów z płatnościa

sprzedajacy
@Xx

ja sprzedalem im bydlo ponad dwa miesiace temu i do dzis nie dostalem przelewu a ty piszesz ze niema problemu z ta firma a jak dzwonie to pan andrzej mowi ze to nie mozliwe ze jeszcze nie przelali pieniedzy to jest totalna porazka

@Xx

A ja czekam już 3 miesiace

Kazimierz
@Marcin

Dlaczego tak długo czekasz już na należne Ci wynagrodzenie? Zastanawia mnie, co jest powodem tak długiego oczekiwania w Twoim przypadku.

Zniecierpliwiony Sprzedawca

Firma niewiarygodna, nie wypłacają pieniędzy w określonym wcześniej terninie. Polecam nie podejmować współpracy z tą firmą. Brak słów...

Cześć, ile zarabia kierownik sklepu w firmie Zbyszko.?

Lutek

Znaleźliśmy gumę do żucia w cienkiej kielbasie, kto tam pracuje, ohyda, już tam nie kupię, proponuję samemu jeść taka kiełbasę z wkładka, gdzie kultura i higiena pracowników? To dlatego ten sklep świeci pustkami.

Elżbieta
@Lutek

Rozumiem, jednak jak widzisz, forum GoWork.pl jest przeznaczone do wstawiania opinii pracowników , którzy mogą tutaj ocenić poziom otrzymywanej pensji, warunki pracy i panującą w niej atmosferę. To tego typu wpisy są tu mile widziane i pomocne dla nowych kandydatów do pracy w Zakładzie Mięsnym Zbyszko.

Lutek

Dziś mój brat znalazł we wcale nie taniej cienkiej kielbasie kupionej w tym sklepie uwaga : GUMĘ DO ŻUCIA!!! Ohyda, kto tam pracuje, żadnej kontroli, sanepid byłby zainteresowany. Dzwoniąc na infolinię jesteśmy odsyłani od nr do nr albo nikt nie odbiera, tak szanują klienta. Już tam nic nie kupimy. Ani my ani nikt ze znajomych czy rodziny. Pozdrawiam inteligentnego właściciela gumy

Oburzona2019

Jestem stałą klientką Waszego sklepu na Barlickim na nowej hali.Jestem zdegustowana nową kierowniką na Waszym stoisku,jest bardzo niesympatyczna,opryskliwa i ciągle obrażona.Takie zmiany na gorsze napewno nie pomogą Wam w przyciągnieciu klientów,życzę powodzenia ja już napewno nie będę robiła zakupów na Waszym stoisku

n

Cóż widać że firma lubi takich pracowników. Ja tydzień temu robiłem zakupy w tym sklepie próbując kupić baleron ,ale niestety zakończyłem je u konkurencji ponieważ tutaj pani z blond koczkiem usiłowała mi wcisnąć dosłownie ogryzek starego nie chcąc ukroic mi z nowego jeszcze była oburzona że w ogóle poprosiłem. Reakcja firmy ?!Jedynie taka że usunęli mój wpis .To jest jedynie dowód na to że właściciel i jego rządzący klienta mają w (usunięte przez administratora) !!!!!Gratuluję poszanowania dla klienta przy tak ogromnej konkurencji na rynku

Monia
@Oburzona2019

A gdzie jest poprzednia kierowniczka z Barlickiego??

Elżbieta

Dawno nie wypowiadaliście się na temat firmy. Czy wydarzyło się coś co zmieniło wasze postrzeganie odnośnie pracodawcy? Czekamy na wasze wypowiedzi. Wcześniejsze nie sprawiały dobrego wrażenia na potencjalnym pracowniku.

Bałut

Kupiłem dziś 10/08/2019 miesi wołowe na rosół, (szponder z żeberek) niestety op ugotowaniu wołowina zaczęła wydawać, dziwny "zapach", po prostu, śmierdziała zepsutym mięsem. Zakup miał miejsce o godz.9:30 w Łodzi ul. Zgierska 61. O tym fakcie zawiadomię jutro łódzki SANEPID. PS. Ludzie mówią, że zatrudniacie ukraińców bez badań z SANEPID-u, a i usłyszałem slang slang ukraiński! Czy zatrudniani ukraińcy w firmie "ZBYSZKO"maja stosowne badania!

Klient
@Bałut

A co maja badania z sanepidu zatrudnionych Ukraińców do tego że ktoś nie potrafi ugotować rosołu .Ukraińcy są bardzo pracowici w porównaniu do Polaków .

Leon
@Bałut

A to przed ugotowaniem rosołu wołowina nie śmierdziała? Chyba ktos zazdrosci panu Zbyszkowi ze u niego w sklepach ciągle sa kolejki. Ja nigdy nie trafilem zeby moec stare mieso a od lat robie zakupy w zbyszko.

Ola

Bardzo sympatyczna obsługa w sklepie na ul.Zakladowej.

zośka

Jestem stałą klientką na rynku Barlickim w nowej hali ,do tej pory byłam zadowolona z obsługi ,ale niestety ostatnio zmieniła się obsługa na stoisku mięsnym .Jest tam teraz dwóch obcokrajowcöw którzy nie dość że nie rozumieją dobrze po polsku to jeszcze pan który stał przy kasie nie potrafił powiedzieć mi kwoty rachunku A na koniec wydał źle resztę. Jeśli zależy wam w tej firmie jeszcze na klientach to wypadałoby mieć chociaż jednego Polaka w obsłudze i dobrego fachowca na mięsie bo z tymi dwoma to nawet się dogadać nie idzie , a jeśli nie stać was na Polaka to postawcie chociaż im tłumacza bo stracicie nie tylko jednego klienta.

Norbert
@zośka

Miałem tą samą sytuację,stoisko na rynku Barlickim niestety traci na jakości(obsługa i towar).Pani (usunięte przez administratora)od jakiegoś czasu chodzi z głową w chmurach a pracownicy powinni uczyć się polskiego

Teresa
@Norbert

Barlicki traci w oczach klientów.szkoda bo też robiłam tam zakupy????.załoga zmienia sie jak w kalejdoskopie a starzy pracownicy juz nie staraja sie jak kiedyś.przykre

Klara

Zarąbisty ten wasz pasztet francuski

Anka

(usunięte przez administratora) stracił prestiżowe miejsce ale na własne życzenie zatrudniając nie kompetentnych ludzi na produkcji odkąd ich zatrudnił kompletnie nie idzie interes czyli ok 8 lat

Maciek
@Anka

Kogo zdegradowano?

Aktualność
Tak dla konsumentów
Zibi

Ta kaszanka to rewelacja

@Zibi

Dobrze ze żyjesz w niewiedzy co do wyrobu produktu.

Katastrofa w tym zakładzie sie dzieje, bałagan niemożliwy! Ale sa plusy Że szef degraduje ze stanowisk niekompetentne osoby. Cieszy nas to niezmiernie! (usunięte przez administratora) Brawa dla szefa. A co do zakładu to ciężki dla osob o żelaznych nerwach, struktura znienia się co 2 dni dostajesz polecenie od przełożonego za chwile szef je zmienia a po paru dniach dostajesz (usunięte przez administratora)od szefa bo nie pamieta co mówił i wychodzi że się nie wywiazałeś z poleceń.

Alicja

Bardzo sympatyczna obsługa w sklepach

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk