Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Jadwiga

Jak to nie widać efektów , oczywiscie że widac że nie mozna płacic kartą tylko gotówka tz. ze konta poblokowane .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Q tas

Zapewne podchwytliwych.

Ranczo

Nie idź tam do pracy. To zwykli (usunięte przez administratora)

Wrona

Dla Grubego czy zakład zyje ja bym to nazwała agonia miała byc restrukturyzacja szukanie oszczednosci a nic sie nie zmieniło nadal wszyscy mysla tylko o swojej kieszeni (grube tysiace wypłaty słuzbowe auta nie limitoweane kilometry mozna jezdzic gdzie sie chce i załatwiac co sie chce firma płaci za paliwo i naprawe taboru) a nie o dobro zakładu zeby przetrwał cieżki czas.

@Wrona

Dokładnie nic się nie zmieniło żadnych oszczędności nie ma tylko tyle co ukradli ludziom nie wypłacając im wypłaty za wrzesień i za zaległy urlop oraz rolnikom za bydło to są całe oszczędności firmy Zbyszko- okraść innych zwylki (usunięte przez administratora) a najgorsze że w naszym państwie nie ma na prawa na (usunięte przez administratora) ????

Jacek

To oni tam jeszcze nie maja GPS w autach jak w kazdej normalnej firmie w tedy można kazdego rozliczyc godzina po godzinie co robił danego dnia.

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

Gruby

Co tam w Zbyszko? Żyje ten zakład jeszcze?

Kupiłam mięso na bałucki rynku, było śmierdzące. Nie wiadomo skąd pochodzi bo rolnictly z Polski nie chcą już sprzedawać bydła.(usunięte przez administratora)

Zibi
@Kasia

To nie moglo byc nasze mięso,musiałaś kupic od kogoś innego.

Egzekutor

Proszę o kontakt poszkodowane przez ZM ZBYSZKO firmy Tel: +48 787 281 764 debt.collector.pm@gmail.com

Co oznacza dla firmy ze zostało umorzone postępowanie restrukturyzacji? Czy zostaniemy bez pracy i pieniędzy? Mam dwójkę dzieci i boję się że zostanę bez pracy. Czy to oznacza że firma upada?

Praktykantka / Sylwia

Jak ma na imię ten Polak młody chłopak co pracował na stanowisku obcinania głów na uboju?? Jak byłam na praktykach to mi się spodobał ale wstydziłam się zagadać ???? jeśli to czytasz odezwij się jakoś

@Praktykantka / Sylwia

Ten chłopak juz tam nie pracuje .. Szukaj na fb a nie tu

Poszukiwany

Czy ktoś orientuje się w sprawie nie zapłaconych faktur za bydło? Podobno sprawa restrukturyzacyjna została umorzona i za moment wyrok sądu się uprawomocni.

Kontakt 508 808 313

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z NIEOPŁACONYMI FAKTURAMI

Co dalej

Witam wszystkich co dalej ze sprawą jakie są efekty spotkania z posłem? co robimy dalej? bo w końcu ludziom puszczą nerwy i pojedziemy rozpierd...ć to (usunięte przez administratora) nawet pan w berecie nie pomoże.

CZY KTOŚ NAS ZAUWAŻY

Tyle ludzi pokrzywdzonych i nikt problemu nie widzi. Politycy mają nas tylko do wyborów i przed wyborami obiecują cuda a jak obywatele mają problem to już nie tylko czekają na upadłość firmy i przepisanie majątku przez właściciela zakładu Zbyszko.

FIRMA DZIAD!!!!

Sprzedałem bydło w sierpniu do tej złodziejskiej firmy i do dziś nie dostałem pieniędzy jak z taką firmą można współpracować!!!!!!!!!!!! Jeszcze dodatkowo nasze kochane państwo i służby ścigania złodziejską firmę chronią. w głowie się nie mieści porażka!

Mmm
@FIRMA DZIAD!!!!

Masz jeszcze TV Uwaga TVN - oni lubią takie sensacje lub Jaworowicz - prawnicy od ręki. Nie jakieś tam lokalne gazety itp. Zawsze możesz też napisać list otwarty do Ziobro, Kaczyńskiego, Dudy czy kogo tam wolisz - zwracasz.wtedy uwagę mediów i wywierasz presję na szybsze działanie Państwa. Chore że trzeba walczyć o wlasne pieniądze. Powodzenia

Co z centrum zbyszko? Mamy mieć tam wesele. ..

derek

Witam podobno komisarz z sądu ma uzdrowić finanse, auta juz wyprzedaje zaraz przyjdzie kolej na wyposażenie sklepów itd.i taki bedzie koniec 'Zbyszka'

Leon
@derek

Czemu twierdzisz że wyprzedają auta

Kontakt 508 808 313

Proszę o kontakt w sprawie nieopłaconych faktur.

Wlada

Czekawe, jak tam Kruk, ????????????. Mam nadzieję że te pieniedze który Pan mnie nie zapłacił, na jedzenie miom dzieciom. Wyjdą Panu przez (usunięte przez administratora)

zxc
@Wlada

Dostaliście już wypłaty?

@zxc

Ja nie. Powiedziała Pani Aleksandra że nie dostanę wypłaty.

@zxc

Ja nie. (usunięte przez administratora) powiedziała że wypłaty nie będzie. Mogę nawet do sądu pójść.

Pa

Niestety nie

@zxc

Proszę podać swój adres mailowy

Oddaj to coś ukradł i spadaj . Firma zakłady mięsne z Bedonia to (usunięte przez administratora)

Abc

Czy ktoś wie co z wypłatą i za wrzesień dla Duetu bo w firmie nikt nic nie wie ciągle czekać każą a podobno niektorzy dostali już pieniądze a inni nie co trzeba zrobić żeby wypłacili kase

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk