Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Swojak

Czy wiadomo czego ma dotyczyć układ? Ktoś zna może treść i podzieli się tą wiedzą? Wierzyciele zgodzą się na to?

wydymany
@Swojak

Zbychu to jest (usunięte przez administratora) z poprzedniego układu sie wycofał kombinując na różne sposoby nie spłacił wierzycielom grosza,ale jak wszystko zaczyna się (usunięte przez administratora) znalazł firemke która załatwi mu dogodny układ ,zktórego i tak się nie wywiąże . przez 2 lata nie spłacił zeta , a chce spłacać swoje zaległości przez 6 lat, bzdura .Trupa się nie reanimuje,lepiej wykopać dół i zakopać to (usunięte przez administratora) . Mam nadzieje że wierzyciele nie zgodzą sie na ten niby układ by Zbysiu jeszcze nie utonął

@wydymany

Ludzie ile to już trwa. Trzeba w końcu przyznać się do porażki. No tak ale to nie ten Pan, on nie potrafi . Ale innych poniżać? To tak Tylko Ci co tam zostali w pracy to desperaci czy raczej idioci. Bo czekać na wypłatę i nie wiesz kiedy dostaniesz, to prawie tak jak kiedyś murzyn. Ale on miał chociaż spanie i jedzenie. Teraz człowiek rachunki musi zapłacić.

@wydymany

Mnie zastanawia skąd macie takie informacje? Czyżby pracownik który jest wkurwiony na Zbycha?

Lar
@Gaga

Bardzo zastanawiające jest jak to jest możliwe...koszmarne długi... kilkanaście postępowań przeciwko przedsiębiorcy...nie wywiązywanie się z postanowień restrukturyzacyjnych...a zakład dalej pracuje i pogłębia długi. Komuś gdzieś poza samym właścicielem musi bardzo zależeć aby tak to dalej ciągnąć... na granicy prawa albo już dawno poza prawem tylko jak zwykle bywa cierpią na tym ludzie którzy zostali (usunięte przez administratora)

Wierzyciel
@Gaga

Podobno Zimmerman Filipiak Restrukturyzacje S.A. Ul. Wspólna 70 (piętro IX) 00-687 Warszawa, zajmuje się sprawą spłacenia wierzycieli Zakładu "Kruk" i rozsyła karty do głosowania wierzycielom, którym firma Kruk nie zapłaciła. Głosowanie ma się odbyć 02.02.2021r godz; 11.00. w Wiączyń Dolny 58/A. Ale z uwagi na COVID głosowanie ma się odbyć korespondencyjnie. Są 2 opcje podczas głosowania: 1) Zgoda na spłatę wierzyciela w 60-ciu równych ratach bez odsetek lub 2) Brak zgody-i nie wiadomo co dalej.... Czy ktokolwiek wie coś na ten temat.???

wierzyciel
@Wierzyciel

Jeśli dojdzie do układu wszelkie postępowania sądowe zostaną wstrzymane Zbychu nie wywiąże się z postanowień układu ,ale i tak kupi sobie dużo czasu bezkarności.Raz już zrobił ten manewr i przez 2 lata nie odzyskali ludzie grosza.Kwestia następna, czy można zaufać człowiekowi który już 2 razy (usunięte przez administratora) i nie potrafi spotkać się twarzą w twarz z wierzycielami?

Ptys
@wierzyciel

Tu chyba głowie o to chodzi o czas.... żeby wydłużyć sobie czas na robienie kasy .... a ludzie mało istotni. Chyba nie można komuś takiemu ufać.

@wierzyciel

Ha ha ha . Mistrz świata , mistrz nad mistrze. I nic nikt nie jest w stanie zrobić . Szacun dla tego który wymyślił głosowanie korespondencyjne!

Luk
@Bez strony

Logicznie myślący nie zgodzą się na taki układ....przecież to śmierdzi na odległość

@Luk

Mam taką nadzieję wierzyciele pójdą po rozum do głowy.

@Szok

A myślisz że co ? Okradacie pracowników . Ty i twój tata .Dajecie wodne w pracy zapłać postojowe. Ja czekam na upadłość zakładu. Bo wtedy pójdą na wcześniejszą emeryturę, a tak nie dajesz zarobić to poddaj się i nie męcz łudzi i siebie. Ostatnio coś słabo staruszek wygląda czy to jest zwiedzanie z sytuacją w firmie , czy te romanse to tak wyłączają . Za urlop nie można się doprosic to są nasze pieniądze . A ten sam co go pies to nosi pod brzuchem .Czyli szef. Twierdzi że ma czas na oddanie pieniędzy . A na złoto żeby upieknic te swoje spermojatki kasę znajdziesz .

Piotrków
@wierzyciel

(usunięte przez administratora) Ma wam się tłumaczyć że wam wypłaci w 60 ratach . Zbigniew jest dobrym katolikiem ojcem i mężem. Bżydzi się kłamstwem . A jeżeli kogoś (usunięte przez administratora) to napewno nie z premedytacją

@Piotr

Szkoda że jesteście niewdzięczni za tyle lat lekkiej pracy

@Wierzyciel

Przez prawie 2 lata nie splacił nikogo, nie oddał nawek złotówki rolnikom za bydło! Nawet się z nimi nie spotkał, a jeśli komuś udało się go złapać, to śmiał się ludziom w twarz! Czy zatem ktokolwiek może być tak naiwny, że liczy na ten układ? To tylko przeciąganie nieuniknionej likwidacji zakładu. A ten czas, który sobie chce wypracować przez układ, pewnie ma posłużyć do większego przekręt... Skoro w Łodzi nic nie zadziałał i nie naprawił, to Warszawa też nie pomoże... Przestańmy się łudzić że ta restrukturyzacja zmieni sytuację wierzycieli.. Ona zmieni tylko sytuację dłużnika na lepszą, bo nadal nic nie musi nikomu oddać.

@Swojak

Dokładnie. Prawda w 100%. Oby tylko wszyscy to rozumieli i nie pozwolili na dalsza bezkarność tego Pana. On wszystkim śmieje się w twarz i robi swoje.

Neutralny

Tego powinni uczyć na ekonomii. Współczuję rolnika i pracownika. Ale na to pozwala polski system prawny niestety.

Olga
@Neutralny

I co i co odda wam kase ???

....!

A co mnie to obchodzi że dałeś się wydymać to twój problem .

@Neutralny

Dzięki Szymon za wyrozumiałość. Nie daleko spada jabłko od jabłoni

Chyba pomyiłeś osoby.

Sweet
@Piotr

(usunięte przez administratora)...czas pokaże ci bedzue dalej. Ale karma wróci do każdego!!! Taki (usunięte przez administratora)Święty jesteś....wejdź w swije sumienie...i bądź mężczyzna i przyznaj się do błędu. To jest najwyższej cecha prawdziwego mężczyzny!!! Oczywiście że sytuacja taka każdego człowieka powali....w koncu to jego dorobek życia....z którego korzystałeś zapewne. Trochę szacunku, pomimo wszystko.

@Swojak

Podobno to propozycja spłaty długów.

@Obserwator

To super propozycja! Rozpoczęcie spłaty za rok, umorzenie wszelkich odsetek a przy wyższych kwotach długu, umorzenie 40%z niego.... Kpina i obraza ludzi pracy! A pewnie jak dojdzie co do czego, to spłaci 10 zł i więcej nic.. No ale wykaże wolę oddania dlugu, tylko nie będzie w stanie sprostać temu... Czyli wykiwa wszystkich kolejny raz

Lok
@Jaan

Kpina...oby ludzie nie dali się nabrać na kolejne kłamstwa..jak tak można (usunięte przez administratora)ludzi.

@Szok

Ciekawe kiedy Ukraińcy dadzą dzide . Mamy 28 stycznia a za grudzień pieniędzy ani widu ani słychu . Brawo panie Zbyszku następne barany do wydymania. W sobotę wam wypłaci tylko nie wie w którą moja propozycja w wielką sobotę

@Sweet

Karma wraca mówili że w święta nikt się nie dorobił. Teraz Panie Zbigniewie widzisz jak pracowałem w Boże ciało, Ty zamiast zapłać uczciwie to często kazałeś przyjechać do pracy w święta lub niedzielę. A tym swoim (usunięte przez administratora) kazałeś dopisać po 50 zł. Czy korzystałam ??? Tak bardzo dużo jeśli uważasz że 60 godzin tygodniowo to bez zaplaconych nadgodzin to jest moja korzyść???

Weronika
@666

Sami daliście się (usunięte przez administratora) A teraz do kogo macie pretensje ? Trzeba było nie pracować u zbycha tylko gdzie indziej , ktoś was zmuszał do pracy po 60 godzin ?

Żal mi was. Dużo osób poszło po rozum do głowy i znaleźli pracę a są ludzie tacy jak ty drogi Medyku-zaślepieni i nie mający pomysłu na życie. Za chwilę kruk upadnie a wy z nim. Bez pieniędzy i honoru.zostawicie po sobie śmród dokładnie taki sam jaki panuje na sklepach. Co drugi sklep zamknięty, brak możliwości płatności kartą, braki w towarze, komornicy czekają w kolejce po dług a ty mówisz że to ja powinnam brać leki????????????

Zbych

Kwiatuszku powinnaś

Gaga

Przestań nie warto sobie głowy zawracać kwiatuszek z kwiatka na kwiatek

@Gaga

Ale mi to nie przeszkadza . Chętnie bym z nią zrobił 69 . Ma taki słodki dziubek . Ciekawe robi z połykiem . Jest niska to by mogła mi to zrobić w pozycji siedzącej albo by uklękła przed członkiem , ale by była zabawa. Codziennie rano śledzika by miała

Zona

Wreszcie moj maz zobaczy ze mialam rację myślę że nie jestem osamotniona...ze jednak udawałaś sierotke...chłonnaaaa komplementów dziewuszka i tylko przebieralas. Uwaxaj bo kak tam zajedziemy wszystkie na ta wiochę to będziesz miała milutko!!!

XYZ

Dlaczego Bogdan nie odbiera trzeci dzień telefonów ?? Podobno wszystkie sprawy ważne w firmie można dogadać tylko z nim, a od od trzech dni ma (usunięte przez administratora) dzwoniących do niego ludzi !!!

O.K
@XYZ

Ogr , ogr taki byłeś nie wiedomo co a teraz jak struś głowe chowasz w piasek. Nie przejmuj się zieciunio nie będzie cię potrzebował

@XYZ

Może abonament ma nie opłacony tak jak światło a telefon na agregacie nie pociągnie ????????

No tak
@Gaga

Tam bez agregatu ciągnie tylko przyszywana warszawianka z za wschodniej granicy ....

Zbyszek

Odrodzimy się jak Feniks z popiołów. Haha

@Zbyszek

Widać, że wyobraźni nie brakuje. Ha, ha! Tylko że, wierzyciele też ją mają i z całą pewnością żadne intrygi nie pomogą, by nakłonić ich do podpisania tego beznadziejnego układu.

Zenek
@Jaan

I tak trzymać , nie będzie (usunięte przez administratora) bił nas w białych rękawiczkach w twarz .... Nasz warunek oddaj wszystko teraz. !!!!

@Zbyszek

Czyli jednak nie odrodzicie się jak Feniks. Ludzie poszli po rozum do głowy i nie zgodzili się na ten wasz,, myk,,. Banki również was olały, bo który z nich pozwoliłby sobie na takie straty. W końcu po to mają zabezpieczenie na hipotece, aby z niego skorzystać. Nawet rozwód pseudobiznesmena nic nie pomoże. W sumie szkoda żony, ale za głupotę się płaci. Dawno powinna tego pana spuścić, za jego, delikatnie rzecz ujmując, nieobyczajne prowadzenie.

@Swojak

Jeszcze będziesz dla nich pracował.....

@Bez strony

Jest mi obojętny los tego zakładu... dziwne ze zięć wrócił... współpraca obu panów już raz zakończyła się awantura... nowy pomysł na przetrwanie? Z zieciuniem się dogada a reszta rodziny i żona z niczym!

Ktoś
@Obserwator

Może liczy ze zięciuniu wyciągnie go z kłopotów

@Ktoś

Zienciinio to go jeszcze bardziej w nie wciągnie . .... Brakuje jeszcze tego nieudacznika z brzezin i będzie komplet ????

@Wow

Warszawianki nie ma... no i brodaty...

@Obserwator

Nie ma jej ? Jak to . Po za tym nazywając ją warszawianka obraża się kobiety z Warszawy....

@Wow

Fakt, masz racje... przepraszam wszystkie KOBIETY Z WARSZAWY :)

@Obserwator

Druto- ciąg ? Dla zgody ?

Zgoda! :)

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

gienek

Szkoda ze zaklad ma problemy jako klient bylem zadowolony od kilku ladnych lat robilem zakupy miesa w sporych ilosciach na wlasne potrzeby życze powodzenia

Medyk

Kasiu smród to zostawia skunks taki jak ty bo już tu nie pracujesz A ubliżasz ludzią którzy zostali .zajmij się sobą. I kup sobie coś na wyciszenie ......

!...

Ludzie tu są chyba inteligentni inaczej. Wystarczy wejść na stronę firmy, która zajmuje się restrukturyzacją i już wiadomo co dalej.... Ale po co się wysilać, lepiej zadawać głupie pytania ????

Lok

Dopiero dzisiaj pojawiła się informacja. To teraz czekamy na Syndyka

!...
@Lok

Czyli skoro nie było informacji, to nie były zliczone głosy. Po co pytać, lepiej uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać. A teraz to p. K ma wymiecione i nawet w skarpetach nie zostanie. Tak się dzieje z pseudobiznesmenami, którzy myślą, że są bogami... Zero inteligencji i przewidywalnisci... Szkoda ludzi, rodziny, bo za jego głupotę słono zapłacą... A on to chyba się w Bedońskim kościele już nie pokaże, bo na Rutkowskiego raczej nie będzie stać...

@!...

Wydaje mi się ze i tak dobrze się zabezpieczył...oficjalnie nic nie ma... po coś było to przeciąganie agonii.....

@123

On się może zabezpieczył ale co z przeciwnikami nie wypłaca kasy i jeszcze robi problemy jak chcą odejść za porozumieniem stron.. Daj człowieku żyć tym ludziom. Oni mają rodziny i kredyty. Pracują a kasy nie mają.

@!...

Szkoda gadać o tym człowieku on ma wszystko i wszystkich gdzieś. Tylko jest on Bóg Kruk .Ale na szczęście już niedługo..Takie są realia Panie Bóg. Koniec pomiatania ludźmi, teraz to oni powinni pluć ci w twarz dlatego że nie płacisz im za pracę

Jak firma funkcjonuje? Restrukturyzacja zakończyła się parę dni temu. Kiedy ogłosi co dalej z firmą,czy upadłość czy coś z tego będzie. Ktoś coś wie?

@Piotr

Zgodnie z ustawa nadzorca złożył papiery do sądu z opisem sytuacji i wynikiem głosowania wierzycieli. Trzeba czekać na sąd i wyrok

Gaga

Narazie to zamyka sklepy wypisuje że awaria. A tak naprawdę to znowu brak prądu bo brak płatności. Te które są otwarte świecą pustkami.

Ktoś
@Gaga

Prąd w zakładzie jest normalnie... wiec pewnie jest coś na rzeczy z tymi sklepami. Zapewne za chwile będzie decyzja sądu co dalej... chwile musimy poczekać.

Dron
@Ktoś

Do 15 a później znów będą agregaty huczały

Go
@Dron

A dlaczego do 15?

@Go

To ciekawe. Oni trzymają się każdej deski ratunkowej

Kiedy kruka dosiagnie ręka sprawiedliwości? Wszyscy którzy tam pracują dokładają się do jego nieuczciwości i krętactw. Są współwinni!!!!! Dają przyzwolenie na taką sytuację!!!! Jestescie oszustami jak wasz szef. Sprzedajecie lewy towar po to żeby na Wasze konta wpłynęły brudne pieniądze. Ten zakład to pralnia brudnych pieniędzy. Gdzie jest wymiar sprawiedliwości!!!!!!!!?????

Lulu
@Kasia

Powyższa opinie podziela wiele osób... tyle tylko ze w tym kraju rządzą układy i duże pieniądze. Przebić się przez taką zmowę milczenia nie jest łatwo.. ale może i to kiedyś się skończy

@Kasia

A pomyślałaś może, ze ludzie którzy tam pracują po prostu nie maja innego wyjścia? A może są tam jeszcze z sentymentu, bo kiedyś pan Z. im pomógł? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i oskarżanie zwykłych pracowników to duża przesada!

@Obserwator

Pracownicy nie są winni za krzywe ruchy właściciela firmy. Oni pracują w firmie a nie tworzą ja. Poza durnym ogrem. On faktycznie ciągnie ta firmę w dół .

Janek

Byłem w andrespolu . W każdym sklepie awaria co się dzieje? Czy to już koniec końców ?

@Janek

to nie koniec kośći dokladali do lady

Życie
@Jutro

To pewnie wymyślił ten tępy , duży ogr z Radogoszcza . (usunięte przez administratora).

@Jutro

To dobrze bo dzisiaj dzień wypłaty. Zarobią żeby ludziom wypłacić.

@Życie

To Ty jesteś żałosny . Nie jestem nikim z Radgoszcza tylko z Andrespola i widzę tą bogatą w kośći ułożone lade . mógł je uwedzic wtedy by sprzedał je po 2 zł dla psów

Asia

Jak wygląda sytuacja firmy? Otwarte sklepy i wszyscy pracują jak gdyby nigdy nic......

Czy wiadomo coś po zebraniu z rolnikami w dniu 02.02.2021r???

Ciekawy

I co i co ?

Ola
@Ciekawy

Wiadomo cos ? Czy każdy nabrał wody w usta ?

Pan tik tak
@Ola

Warszawianka nabrała członków w usta , wody ona nie lubi....

@Piotr

Chyba nikt nie wierzy ze to się może udać....??

Osoba
@Obserwator

Ciekawa sytuacja... jeśli udało się dogadać z wierzycielami to dlaczego nikt się tu nie chwali odniesionym sukcesem i nie broni zakładu .. a jeśli faktycznie nic z tego nie wyszło to faktycznie może lepiej się nie odzywać

Jaa
@Obserwator

Jak śpiewa Lipnicka,, wszystko się może zdarzyć,, ha, ha..

Obserwator

Zaraz to wszystko się skończy. Pan Z myśli ze tylko on jest sprytny i ze znów wszystkich zrobi w .... warszawianka się kręci, ktoś wie czy wraca ?

Wacek
@Obserwator

Warszawianka bardzo szybko udowa wpisy dlatego że boi się że to już schyłek jej panowania. Ha ha ha . Kręci się po zakładzie ale i tak każdy jak tepmpodeusza traktuje ...

wariatka
@Wacek

tempodeusz idealne określenie dla tej Pani , gdzie by nie polazła to niewypał , to kijów , to warszawa to bedoń

Ciekawy
@wariatka

Jak tam sytuacja ? Wołowina będzie ?

@Ciekawy

wołowina będzie . i konkurencji

@....!

To była firma co na wołowinie bazowała i na świeżości i na cenie. Konkurencja nie miała szans. Teraz porażka. Koniec w sklepach pustki. Personel też nie ten co kiedyś????????

@Gaga

Wiem o tym . Tylko szkoda mi ludzi którzy tam zostali. Nie wiem na co oni jeszcze czekają. Cud się nie zdarzy. Kiedyś lider dzisiaj ???

Wredny
@....!

Szkoda to kijowskiej warszawianki....

@Wredny

Wiem że to sarkazm ale tak poważnie to Zbyszko poległo jako firma na całej linii. Szok. To kiedyś był lider w Łodzi.Teraz jego Łódź tonie jak tytanik. Taki niezawodny a utonął.

Jaan

A co ten fachura może? Odzyskał czyjąś kasę czy tylko wyciągnął od niego coś dla siebie? Oni wszyscy pomagają, trzeba wpłacić im kupę kasy a przecież gwarancji nie dają na odzyskanie długu, bo świadomi są, że nie ma w tej chwili jak ściągnąć od Kruka. Jeszcze wyłudzają forsę od poszkodowanych, bo wiadomo, że tonący brzytwy się chwyta, a ludzie chcą odzyskać pieniądze za bydło.

Przedsiębiorców, którzy nie odzyskali swoich należności, zapraszam do kontaktu 603244912

Asia

Dzień dobry, czy ktoś może orientuje się w sytuacji zakładu Pana Kruka? Czy jest szansa że będzie wszystko dobrze? Boję się że stracę pracę. Wiem że jest bardzo zadłużony i ogłosił upadłość ale być może jest jeszcze nadzieja. Jeśli coś wiecie proszę napiszcie

Dean
@Asia

Ogłosił upadłość ? Kiedy ?

@Asia

Skąd taka informacja, że ogłosił upadłość? Coś więcej w tym temacie, czy to zwykła plotka?

Dean

Plotka pewnie

Klient
@Asia

Firma nie jest w upadłości, a w restrukturyzacji. Przynajmniej tak teraz jest napisane na paragonach. Daje Ci to jakąś nadzieję na zachowanie pracy. Adres firmy zmienił się na warszawski.

@Jaan

Podobno sąd odrzucił wniosek o restrukturyzację ale nie wiem czy to prawda. Dużo plotek krąży na ten temat. A dlaczego zakład działa na agregatach czy ma to związek z zadłużeniem????

@Asia

Zadłużenie w PGE jest ogormne dlatego zakład ma wyłączony prąd. Ale żeby jeszcze chwilę utrzymać sie na powierzchni uruchamia codziennie agregat.

@Gość

Czyli jak produkcja przestanie pracować to nie będzie zaopatrzenia na sklepy.

@Asia

Tak będzie , przez całe 12 godzin bedziesz mówiła nie nie ma . A 10 firma ci powie nie nie ma. Ja (usunięte przez administratora) Ludzie ogarnięcie się trochę .

exx

Nadzieja umiera ostatnia...

@Asia

Pan Zbyszek miał głowę na karku. Włączył agregaty prądotwórcze a niech prąd drożeje.

@....!

No faktycznie! Magik z niego...

@Jan

Powiem przerobić na gaz ponoć taniej będzie :-)

Wariat.

Co ? Jej to trzeba zrobić dynamie w kształcie członka . Jak zacznie ciągnąć to cała Polska za darmo będzie miała przez 100 lat.

@Wariat.

Mógł by handlować zamiast mięsem to prądem .

Oleg albo Ola
@....!

Słyszałem że na weekend wpada i pilnuje starego . Bo konkurencja na zakład wróciła ...

@Oleg albo Ola

Spodnie da radę był 2 miesiące temu w szpitalu żeby serce wzmacniać. Otwiera harem , ma już swoich eunuhów

@Oleg albo Ola

Ma dietę zrzeszeń i niebieskie tabletki:-)

Wredny
@fil454

Tamtej z Warszawy to nawet stado słoni nie da rady.

@fil454

Co ten człowiek sobą reprezentuje?

Olga

W sumie już nic

Wanda
@Wredny

Przecież dla niej jest tylko sponsorem. Ja puka taki młody co był na ochronie a teraz w biurze coś ściemnia. Ona potrzbuje wacka tak dużego jak żyrafa ma szyję .

Środa
@Wanda

Na jej wzór zbudowany jest wózek w biedrze .

@Wanda

To prawda

Władimir
@Środa

2 Zeta i pchasz cały dzień

Jan

Czy poza obrabianiem tyłków i pisaniu któż z kim i co robi macie coś konkretnego do powiedzenia na temat sytuacji w tej firmie? Czy pensje są wypłacane na czas? Czy wiadomo coś o perspektywie wychodzenia z problemów, czy wręcz przeciwnie?

Jan 2
@Jan

Tak wiadomo jak kijowska warszawianka zostanie zwolniona to wnet się cała firma naprawi . Bedzie handel , pieniądze na czas i szybkie wyjście z kryzysu . Do kiedy ona będzie ta firma dalej będzie upadała. Jak się pojawiła dwa lata temu to wszstko zaczęło się sypać. Prawda boli ale ktoś kto tylko kłamie , kombinuje i kopie pod innymi dołki musiał doprowadzić do takiego stanu rzeczy .

@Jan

Nie są trzeba czekać nie wiadomo kiedy

Chf

Wiele osób o tym marzy...bo to co wyprawia ten człowiek to juz przekracza wszelkie granice...A Państwo "prawa" sie temu bezczynnie przygląda

@Chf

Bóg Kruk i nikt inny. Pamiętajmy karma wraca. Dość tak traktowania ludzi. Na niego też nadeszła chwila.

Gonia
@Chf

A co niby takiego wyprawia? Prowadzi uczciwy biznes daje ludziom dobrą prace i godne wyplaty. Wielu osobom pomógł w trudnej sytuacji.

@Gonia

Uczciwy...proszę znaleźć sobie definicję uczciwego biznesu....a potem wypisywać takie informację!

@Gonia

Faktycznie, uczciwość to jego drugie imię... Taki porządny katolik, sponsor kościoła a ludzi okradł z ciężkiej pracy.. Nawet splunąć nie warto, bo śliny szkoda.

@Gonia

Żarty jakieś co za pracodawca albo poniżanie pracownika albo rejestracja nie na tyle co się zarabia. O to jeszcze nie wiadomo czy kasę dostaniesz. Ten człowiek ma za swoje.

@Gonia

Główne pomógł rolnikom . Sam ma gospodarstwo rolne i powiedz wiedzieć ile pracy trzeba włożyć żeby wychować byka i jałówke . A nie okradać biednych ludzi. Zygać się chce

Nowe
@123

Prawomocny wyrok jest gdzieś ogłoszony ? Że ukradł coś komuś ? Jakiś sąd wydał takie orzeczenie lub postanowienie ?

@Nowe

Proszę zachować choć trochę przyzwoitości. Czytają to również osoby które straciły przez tego Pana pieniądze na życie. Głupie komentarze proszę zachować dla siebie.

@Gość

Proszę zachować choć trochę przyzwoitości nie wypisująca imion , pseudonimów itp. pracowników firmy którzy nie mają nic wspólnego z sytuacją finansową przedsiębiorstwa.

Gosc
@Mateusz ten Mateusz.

To proszę się nie ośmieszać ślepo broniąc przedsiębiorcy który za nic ma ludzi.... bo to świadczy jedynie o braku empatii i popieraniu Takich negatywnych zachowań u ludzi

@Gosc

Ośmieszać . Jechać na kogoś można , ale bronić już j nie . Ja nie podaje imion pracowników ani rolników. Współczuję naprawdę ale do momentu kiedy nie jest ogłoszony prawomocny wyrok nie można kogoś nazywać (usunięte przez administratora) Natomiast nie podoba mi się ujawnienie imion , czy też pseudonimów pracowników.

@Nowe

Nie potrzeba wyroków. Należałoby zapytać rolników, którzy dostarczyli do firmy bydło w ubiegłym roku a do tej pory nie otrzymali zapłaty, czy czują się okradzeni ze swojej własności.... Taki precedens śmiało można określić (usunięte przez administratora) na dużą skalę, bo ponad 8 mnl zł. I to wg Ciebie jest uczciwy przedsiębiorca?

@Jan

W żadnym wpisie nie pisałem o tym czy jest uczciwy czy nie . Nie osądzam do momentu kiedy nie usłyszę wyroku. A z tego co wiem firma jest w restrukturyzacji. Czyli w legalnym postępowaniu na które zezwala obowiązujący system prawny w Polsce.

@Mateusz ten Mateusz.

Już jedno takie postępowanie zostało szybciutko zakończone w lutym....zobaczymy jak długo będzie prowadzone obecne postępowanie restrukturyzacyjne....

@123

No ciekawe . Szkoda że nikt nie rozumie. Że doprowadzenie do upadłości w polskim systemie prawnym nic nie daje. Zyskują instytucja państwowe , następnie banki. Na jakiej pozycji są rolnicy? Pisze o prawnych aspektach. Bo jak mniemam zaraz się zacznie hejt w moją stronę . Co by było lepsze ? uciąć głowę skazańcowi czy dać muozliwość naprawienia swoich błędów .

@Mateusz ten Mateusz.

Ale przecież on nic nie naprawia l tylko jeszcze bardziej psuje i brnie w łamanie prawa w różnych aspektach. Proszę porządnie zgłębić temat a wnioski same się nasuną.! Szanse można dawać komuś kto wykazuje choć odrobine zainteresowania poprawa sytuacji a nie jak w tym przypadku tylko pogłębianiem problemu

@Ktos

Jakie to aspekty łamania prawa ?

@Mateusz ten Mateusz.

Proszę zgłębić temat...żeby kogoś tak bronić wypadałoby być obiektywnym

@Mateusz ten Mateusz.

Właśnie przeczytałem że Pan H. Jest dyrektorem Ale jaja haha jakie on ma wykształcenie wyższe czy jakieś niższe czy on ma jakiekolwiek wykształcenie .Oczywiście w kierunku zarządzania . Czy on jest dobrym ekonomistą .

Kogo masz na myśli? Jaki pan H

@Ktos

Z kad wiesz na jakim poziomie znajomości tematu jestem... (usunięte przez administratora) Konkretne bo już mi się pisać nie chce . Tzn które w kodeksach mają znamiona czynu zabronionego .

@fil454

Kim jesteś żeby go oceniać poza pryzmatem swojej zazdrości?

@Mateusz ten Mateusz.

Faktycznie szkoda już pisać. Jakbyś miał rzeczywista i aktualna wiedzę w poruszanym temacie może tak byś ślepo nie bronił takiej osoby. Tyle w temacie!

@Ktos

Nie masz argumentów ani przesłanek czynów zabronionych ? To nie pisz bzdur. Albo dawaj listę na poparcie swojej tezy.

Mateusz ten Mateusz.

Ha ha ha . Być może jest. Nie mi to oceniac i myślę że tobie też nie . Chociarz jemu się udało dyrektorem zostać tobie pewnie nie . Natomiast tak jak wcześniej pisałem nie łącz pracowników z sytuacją finansową firmy. Fajnie by było jak by ciebie z imienia czy pseudonimu jechał ktoś tutaj na forum , albo tak jak ty sama litera H. Po co to ? Dlaczego obrażasz ludzi którzy na to nie zasługują , praca jest praca a oni wykonują tylko polecenia...

@Mateusz ten Mateusz.

Widzę ze została poruszona wrażliwa struna. Bys się zdziwil ile mam argumentów na poparcie moich słów. Ale nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w dziwne dyskusje. Liczą się fakty a kto się interesuje ta sprawa to je doskonale zna i tyle w temacie.

@Mateusz ten Mateusz.

Nie nadaje się do funkcji dyrektora . W zm. Zbyszko tam trzeba mieć takie samo wykształcenie jake ma prezes zarządu. A ja biedny mam tylko magister.

@fil454

Gratuluję osiągnięcia , bardzo pięknie. Czy ten magister daje ci prawo do oceniania czy ktoś w danej firmie nadaje się na dyrektora czy nie.

@Ktos

Zrozum ja go nie bronie . Nie liczą się fakty a prawomocne wyroki . Drażliwe pewnie dla właściciela firmy dla mnie to tylko wymiana zdań. Nie zawsze zgoda z oczekiwaniami osób czytających.

Grzegorz

Firma Zbyszko upada. W sklepach nie ma prądu, mięso leży w ciepłych ladach. Niestety to już koniec Kruka

Ktoś 1
@Grzegorz

Szkoda, że jest Pan źle poinformowany. W tych sklepach co nie ma prądu są one zamknięte. A w tych co jest mięso leży w zimnych ladach.

@Ktoś 1

Ty masz zle ingormacje na Zakładowej na Przybyszewskiego pracują nadal bez prądu gdzie jest sanepid przecież to nie bluzki które mogą leżeć poza ladą chlodniczą

Ktoś 1
@Gaga

Szkoda gadać. Mimo że nie ma światła są jeszcze agregaty które działają i zasilają lady ;) także trochę jednak nie halo pisać jak się nie wie ;)

Sweet

zgadzam się z Panem

lila
@Ktoś 1

już nawet kadrowe uciekły, czasem przychodzi jakaś blondyna, ale i tak nic nie wie, nic nie pomoże, pensje też w kosmos poszły, porażka.

Kk
@lila

Co jak co ale pensje są normalnie wypłacane. Do dnia dzisiejszego nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem. Zawsze było na czas. Uciekły bo może się boją ze wyjdzie coś co nie powinno ;)

Mbm
@Kk

Uciekły bo czasy w firmie są niepewne. Nikt nie jest głupi i nie będzie czekał na koniec. Każdy ma rodzinę i idzie tam gdzie chce. Straszenie że coś wyjdzie jest dziecinne . Wiele osób też odeszło bo nie chce pracować z O.

Ola
@Mbm

jakie zarządzanie, takie kadry, teraz winnych szukają

bo lo
@Kk

niech się wiinii tłumaczą, chętnie porozmawiam z p. prokurator

Zibi
@Grzegorz

Dobry sprzedawca sprzeda piasek na pustyni, a dobry przedsiębiorca biznez bez prądu zrobi

@Ktoś 1

Agregat tylko na Przybyszewskiego na Zakładowej prąd od sąsiadów ciągnie ale tylko na kasę i podświetlenie napewno nie do chłodzenia lady

Lady
@Gaga

Ciekawe jak długo jeszcze będzie trwała ta farsa....

@Lady

Dopóki ktoś nie zgłosi tego do odpowiednich organów

Wanda
@Grzegorz

Pozyczanie pradu na sklepach jest nielegalne gdzie PGE

Grzegorz
@Ktoś 1

Proszę nie robi z siebie pa....ca,lady nie działają, pracujecie bez prądu, oszukujecie ludzi, nie można płacić kartą bo komornik zajął konta firmowe. Zakład działa dzięki głośnym agregatom. Pracownicy odchodzą bo nie dostają wynagrodzenia.

@Grzegorz

Chyba nadal zakład będzie na agregatach działał, bo dzisiaj taki mały skromny samochodzik jechał przede mną z dużym baniakiem paliwa i gdzie skręcił??? Właśnie do przedsiębiorstwa o którym mowa. Tylko współczuć sąsiadom. Że oni nadal to wytrzymują.

@Gaga

Nie wytrzymują....poruszają niebo i ziemię....ale przedsiębiorca ma gdzies przestrzeganie prawa i obowiązujących zasad....a cierpią jak zwykle niewinni ludzie.

@Grzegorz

zostali sami nieudacznicy i osoby które w przypadku bankructwa pójdą na wcześniejszą emeryturę. No i kierownicy dyrektorzy , koordynatorzy ---- doją puki się da .A i tak mają wszystko tam gdzie słońce nie dochodzi . Bo kto mądrzejszy już dawno nie pracuje

@Jack

Lub osoby które szukają pracy a narazie nie mogą znaleźć prosze wszystkich nie wrzucać do jednego wora!

Grot się cieszy

O krypto reklama . Widziałem że jakaś (usunięte przez administratora) od Józefa

Pan Józef przyjmuje do pracy. Szczególnie tych od Zbyszka

@Jack

Czyli te wędliny myte u ciebie kupię jednak. Bardzo brzydka reklamę robisz swojemu jak sam napisałeś panu.

@Mateusz ten Mateusz.

Czym będzie jeździć jak komornik wam zabierze te auta niech jedzie na wiączyń. Albo zabierze z pod sklepu. Przecież to nie jest igła .

Same graty niech zabiera . Nowe się w leasing weźmie

Aws
@Mateusz ten Mateusz.

Ciekawe za co...najpierw niech właściciel zapłaci obecne raty leasingu....i poddaje długi ludziom którzy już tracą nadzieje na odzyskanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy

ABW
@Aws

To Zbyszek ma jakieś długi ?

@ABW

On długi.... nie.... to tylko pomówienia ????????

@123

No ma długi. Osobiście znam kilku rolników, którym nie zapłacił pieniędzy za bydło. To kwoty od 9 do ponad 70 tysięcy złotych.

Franek

Dzień dobry, Dlaczego sklep na Rynku Batorym oraz na Rydla zamkniety ? Chciałem zrobić zakupy u Państwa ale żeby przed Świętami sklepy zamykać, o co u chodzi ?

@Franek

Wkrótce wszystkie zostaną zamknięte. Firma bankrut, nie płaci rolnikom za bydło, PGE za energię, zadłużenie na stacji paliw ect...

@Jan

A może agregaty pozabierać stoją pod sklepami też coś warte! No

@Franek

Jak o co chodzi przecież o pieniądze. Nie płaci czynszu i światła to zamknęli

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk