Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

martakrk

No niestety ma Pani nauczkę że jeżeli ktoś dzwoni z super promocją tylko dla Pani to znak że chce Panią naciągnąć. Co prawda sprawa nie dotyczyła mnie tylko mojej starszej matki, jak wiadomo osoby starsze są łatwowierne i łatwo dają się zmanipulować nawet przez takich marnych pracowników trade-group . Osobiście polecam wszystkie umowy podpisywać w salonie. Konsultant telefoniczny i tak ma taką samą ofertę jak w salonie stacjonarnym i będzie dodatkowo chciał za wszelką cenę wcisnąć nam umowę bo myśli że jest bezkarny. W salonie możemy na spokojnie przejrzeć ofertę i regulaminy, oraz na spokojnie przeczytać umowę. Raczej oszustwa się nie zdarzają, bo salony stacjonarne żyją tylko ze stałych klientów, więc jeżeli ktoś kogoś oszuka już więcej tam nie przyjdzie. W salonach również pracują osoby posiadające kwalifikacje, a nie takie jak w Trade po chaotycznym szkoleniu polegającym na tym że przysłuchuje się starszym kolegom po \"fachu\" którzy wciskają najwięcej umów osobom które tego nie potrzebują.

córka

martakrk - 2012-05-24 10:48:52 Do \\\"córka\\\": dzwoń do orange, w ogóle z tą firmą nie ma co załatwiać, studenciki tam \\\"pracujące\\\" potrafią jedynie wyłudzić umowę, wysłać i później milczeć. Oni pewnie nie odesłali nawet Twojego formularza do orange. Składaj reklamacje do BOK, powiedz że Cię oszukali (jak już kilkanaście osób jak się dowiedziałam w BOK Orange) i sprawy tak nie zostawiaj, bo oni za Ciebie nie rozwiążą umowy bo to wiąże się ze stratą prowizji. Uważaj potem na telefony osób podających się jako \\\"BOK Orange\\\" dzwoniących z prywatnych numerów play czy era, będą Ci wmawiać że nie możesz rozwiązać umowy, a to będą pracownicy Trade :) Dzwonią również z numerów zastrzeżonych, ale pamiętajcie że jak dzwoni BOK to wyświetla się numer chyba 510 100 100 . To również pokazuje jaki iloraz inteligencji mają osoby tam \\\"pracujące\\\" .wielkie dzięki za doradztwo..... jak ja nienawidzę czegoś takiego - sama nie umiałabym oszukać i jak ktoś mnie oszukuje to we mnie się krew gotuje i to na pewno nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. jeszcze raz dzięki dla "martakrk"

martakrk

do tej co się wypowiedziała - 2012-05-23 23:13:12 nie ma PRACY w Polsce, gdzie studenci mają pracować - mądra bo na etacie się znalazła, z czego mam żyć, pytam się?? Zatrudnisz mnie małpo?Droga miłośniczko zwierząt, żeby dostać się na etat trzeba na niego zasłużyć. Ty pewnie chcesz zarabiać 3000zł nic nie robiąc, jak to było w Trade. Musicie wiedzieć że wielu oszukanych ludzi odsyłało telefony/internet do ORANGE więc może dlatego takie kiepskie zarobki były? Nawet przyjmowali zwroty od firm, więc Wasze pewniaki też zawiodły. Znam telemarketerów z kilku firm i na zarobki nie narzekają, ale na takie coś jak w Waszej firmie nikt by sobie nie pozwolił-wylecieliby z firmy na \\\"zbity pysk\\\".

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
córka

Trade-Group - 2012-05-04 15:44:26 Dla waszystkich poszkodowanych klientów: zgodnie z Art. 7. 1. (5) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Jeżeli nie zostali Państwo o tym fakcie poinformaowani telefonicznie przy rozmowie z konsultantem to jedyne co w tej sytacji mogę zrobić to przeprosić. Podany jest kontakt do naszej firmy na liście przewozowym, a adres do korespondencji na fakturze. Na ten adres należy przesłać rezygnację wraz ze sprzetem. Rezygnacja jest przesyłana do firmy Orange zaraz po sprawdzeniu sprzętu jak również wystawieniu korekty dla Klinta, za sprzęt, za który dokonał opłaty przy odbiorze przesyłki. Co do jakości internetu to fakt, że są limity i powinni być Państwo o tym informowani, jednak niestety nie mamy wpływu na to, czy i gdzie będzie działać internet, jak sama nazwa mówi jest to internet radiowy, więc jeżeli coś stoi na przeszkodzie fal od odbiornika do modemu (dom, drzewo itd.) to ten internet albo nie będzie działać albo nie bedzie działał prawidłowo. Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam. Pozdrawiamtu miało być tak (nie zacytowałam sorki) ;) a to całkiem ciekawa informacja - tylko nijak ma się do tego co zaszło 13.04.2012r. Wysłałam ze swojej firmy rezygnację mojego taty - oczywiście na liście przewozowym były moje dane - ale co to ma wspólnego z rezygnacją dołączoną do modemu?? mam potwierdzenie od swojej firmy kurierskiej, ze przesyłka została odebrana właśnie 13.04.2012 przez niejaką osobę o nazwisku Sieniewicz (może być pomyłka - wiadomo jak się ludzie na listach przewozowych podpisują) - do dnia dzisiejszego nie ma informacji zwrotnej a mało tego Orange przysłał już w tym czasie dwie faktury. Tak więc zgodnie z zacytowanym artykułem zamierzam zgłosić sprawę najpierw do rzecznika spraw konsumenta a następnie do prokuratury jako próbę wyłudzenia. pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź

martakrk

Idź do uczciwej pracy a nie oszukuj ludzi. Już lepiej fizycznie pracować niż \"umysłowo\" na takim stanowisku. Jak można żyć z takich pieniędzy, ale wiadomo fizycznie pracować się nie chce to się ciśnie tam gdzie wystarczy \"[usunięte przez moderatora]\" (bo Wy nie rozmawiacie) przez telefon i wysyłać umowy. Twoje lamenty przypominają mi pewną sytuację sprzed kilku lat, Ty pewnie kradłeś/łaś już wtedy ze sklepu lizaki bo byłaś młoda: złodziej włamał się do prywatnego domu, ale nie przewidział tego że ktoś tam może być, obserwował dom kilka dni i wiedział kiedy wszyscy wychodzą i wracają. Został zmasakrowany przez właściciela który jak okazało się trenował karate. Złodziej miał połamane żebra, nogi i wykręconą ręke, połowa ciała w gipsie. W sądzie domagał się od uczciwego obywatela odszkodowania, bo został napadnięty w cudzym domu.

do tej co się wypowiedziała

martakrk

pracownik - 2012-05-23 13:01:30 umowy o dzielo, wyplaty po 150zl na miesiac i proszenie sie o pieniadze. dzwonisz do milenki a ona nawet nie odbierze . dzwonisz za chwile to zajete a pozniej odrzuca! siedzisz i tyrasz przynosisz swoj papier , kserujesz za swoja kase i korzystasz jako manager ze swojego kompa nawet ludzie nie warto tu pracowac jeszcze wiecznie nie zadowolona pani dyrektor! NIE PRZYCHODZCIE NA KOSYNIEROW GDYNSKICH W GRUDZIADZU!widocznie za mało osób oszukałeś w miesiącu i wypłata tylko 150. Wy też nie odbieracie telefonów ani nie odpisujecie na emaile jak chce się oddać ten syf który wciskacie, więc przełożonej się nie dziw że traktuje Was tak, jak Wy traktujecie klientów. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, więc nie płaczcie tu że Was oszukują, tylko bierzcie się stamtąd i nie naciągajcie innych.

Dostała wypowiedzenie ;D

marcin

weź mnie emer nie rozśmieszaj i nie [usunięte przez moderatora] farmazonów

fan basi

a co sie dzieje z [usunięte przez moderatora]?

Widzę, że nawet pracownicy są niedoinformowani co do przyszłości firmy w Olsztynie, przykre...

czytajcie, myślcie

Szanowni Państwo, jeśli gdzieś pracujecie i istnieje zależność pracownika od pracodawcy, stosunek podporządkowania oraz obowiązek świadczenia pracy w określonym miejscu i czasie, to jest to umowa o pracę. Nie jest istotne, że została nazwana umową-zleceniem. Należy pamiętać, że zawarcie umowy zlecenia, zamiast umowy o pracę w sytuacji, gdy zatrudnienie wykonywane jest w warunkach charakterystycznych dla stosunku pracy, stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika podlegające karze grzywny w granicach do 30.000 zł.

pracownica

popieram pracownika!!!!!!!!!!

Bardzo ciekawa informacja co do przenosin do Ełku, jeżeli już ktoś się interesuje co się dzieje z firmą to niech się dowie dokładnie, a nie wypisuje bzduy. Olsztyn zostaje tylko został zwolniony motłoch (TS), który nic nie robił i wymagał nie wiadomo czego za siedzenie na portalach internetowych, tylko szkoda, że na tych nierobach ucierpieli naprawdę fajni [usunięte przez moderatora], którzy za swoją pracę , solidną pracę dostawali wynagrodzenie, z którego byli zadowoleni.

anulka

a co wy chcecie od tej firmy.. nie oszukuja was, to wy naiwniacy podpisujecie umowy bez ich czytania a pozniej dziwicie sie,ze malo zarabiacie.. nie wygracie nigdy z ta firma w sadzie!!!! bo oni robia wszystko legalnie,zgodnie z umowa ktora wy podpisaliscie... dlatego np.ja nigdy nie pc (usunięte przez administratora) sie w taka robote,gdzie dziala prowizja od sprzedazy.. i tyle na ten temat

Imprezki zakrapiane alkoholem to żadna nowość ;)

były

To nie są żadne [usunięte przez moderatora] tylko szczera prawda. Pani [usunięte przez moderatora] to szczyt bezczelności,braku kultury i ogłady. Z nowości w tej firmie to imprezki imieninowe administracji zakrapiane alkoholem

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group