Opinie o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Acenti Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Acenti Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acenti Personalservice GmbH w Halle

Rafal

Pracowałem w Acenti w 2018r, wspominam tą firme bardzo dobrze. zrezygnowałem ponieważ chciałem stabilizacji w niemczech. Powiem tak, osoby pracujące w acenti zarabiają więcej niż osoby zarabiające w niemczech. w tamtym czasie zarabiałem jako kawaler ponad 1600 euro I miałem mieszkanie opłacone. więc zostawało mi 1600. Po zamieszkaniu w niemczech też miałem 1600, ale po opłaceniu mieszkania I innych kosztów zostawało mi 600. Daletego wspominam Tą firmę dobrze I wiem że wporównaniu do innych podobbnych ma dobre warunki I wypłata. zzawsze naczas. nigdy nie było żadnych problemów.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko elektromonter w Acenti Personalservice GmbH? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Elektryk Nowy wpis

Wyplaty przed czasem. Zaliczki i dobry kontakt z firma.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Acenti Personalservice GmbH?

Magdalena Nowy wpis

Wystarczy Zadzwonic lub wyslac CV. Firma Acenti znajdzie dla Ciebie odpowiednia prace.

Rafal

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Acenti Personalservice GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektryk - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
logo firmy Operator wózka widłowego
Runtime GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jak w Acenti Personalservice GmbH wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

A ja zapytam , na jakie chcesz awansować stanowisko, skoro to pośrednik pracy i jesteś oddelegowanym pracownikiem . Skoro np. zatrudniłeś się na stanowisku elektryka to oczekujesz awansu na starszego elektryka czy co ?

pająk

pracuję 3 lata nie narzekam wypłata na czas znajdziesz lepszego pracodawcę w Polsce jedz do Polski ubezpieczenie płaci jest ok mieszkanie też

Co jaki czas w Acenti Personalservice GmbH można ubiegać się o podwyżkę?

Fachman

Co roku mozesz prosić o podwyżkę , o ile jesteś dobrym pracownikiem.

Pracownikprawieelektryk

Pytania,pytania.. Tak to jest niemiecka firma. Nie pracujesz u nich,tylko jesteś oddelegowany do pracodawcy. Czy daleko - to zależy gdzie akurat jest zlecenie(moje pierwsze 1000km,drugie do dzisiaj 1300km od domu). Teraz najlepsze,nie chcę nikogo urazić, jeśli wydaje Ci się że jesteś dobry w swoim fachu to zleceniobiorca szybko to zweryfikuje. Tu zaczynają się schody i pretensje do firmy a przecież sami sobie robicie pod górkę. Jesteś dobry w zawodzie to zleceniobiorca Cię nie odmelduje, może nawet zaproponuje kontrakt. Co do zarobków to na niemieckie warunki jest ok i to bardzo ok , do tego opłacona kwatera.Zawsze wypłacone i to nawet wcześniej niż w umowie. Ktoś pytał o kulturze, człowieku najpierw to sam kulturalnie rozmawiaj.Masz argument to go użyj a nie z palca wyssane pretensje. Wszystko można omówić spokojnie(nie powiem pani I. chyba była wyjątkiem od reguły). Inni pisali że są rzucani po Niemczech na zlecenia, pisałem wyżej co i jak.A i nie wspomniałem o narodowym nieodzownym trunku C2H5... Dobra,wystarczy tych wypocin.

Krzysiek
@Pracownikprawieelektryk

Bardzo rzetelna opinia, komentarz. Pani I rzeczywiście była trochę wyjątkiem od reguły, jednak przy odrobinie cierpliwości i kultury ze swojej strony (o czym bardzo słusznie napisał kolega), można było wszystko załatwić. Pozdrawiam ????.

Jakub Elektryk

Jestem od 4 lat w tej firmie, wyplate zawsze dostaje punktualnie i mam dwoch Klientow gdzie pracuje maksymalnie do 9 miesiecy. Dostaje zawsze ponad 2.000,00€ Netto i nocleg placi Acenti. Szef jest zawsze przez (usunięte przez administratora) dostepny i odpowiada na moje pytania. Dziekuje za dobra wspolprace i na kolejne lata. Pozdrawiam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Acenti Personalservice GmbH?

Krzysiek

Z Acenti raczej nie dostaniesz narzędzi. Dopiero u klienta możesz dostać, ale nie musisz. To zeleży gdzie trafisz.

Robert

Spoko agencja wypłaty nawet przed czasem według umowy póki co nie ma się do czego przyczepić

PC

Nie wiem czy ktoś to już pisał, ale dlaczego jest dopisek Warszawa jak to nie jest firma z Warszawy.....

Halina
@PC

Może jakaś pomyłka? Może warto zgłosić to im jak widzisz taki błąd :)?

aljas

Zleciał kolejny miesiąc współpracy. Jestem zadowolony, nie wiem co mógłbym napisać żeby się przyczepić. Do tego momentu bez zarzutu.....

Baker
@aljas

ile już tam siedzisz?

Lidia
@aljas

A podasz jakieś konkretne plusy pracy tam? Co Ci się najbardziej podoba?

Ce
@Lidia

Ja mogę podać za siebie: przede wszystkim dobry kontakt z opiekunem, warunki takie jak były mówione takie są naprawdę.

Pompa
@Ce

ale chodzi ci o warunki mieszkalne czy co

iks

Zlecenia daleko od granicy z Polską?

barista

nie wiem czy ktos juz pytal ale jak wyglada sytuacja z kwaterami? Jakie warunki i pokoje?

Olo

Nie mam się do czego przyczepić, polecam współpracę z ACENTI!

SIL

często zmieniają projekty czyli pracuje się długo na jednym czy może jest sporo krótszych?

Pika

To jest na pewno firma w Warszawie? Bo chyba jednak w Niemczech

Lechu
@Pika

Po komentarzach widać że chodzi tutaj o Niemców. Więc o Warszawie raczej się tu nie dowiesz. Co do samej niemieckiej firmy, ktoś pracuje już dłużej np. z 6 miesięcy i może coś powiedzieć?

Krzysztof
@Lechu

Ja przepracowałem w tej agencji prawie dwa lata. Mogę szczerze polecić. Wypłata zawsze na czas, a nawet czasami tydzień wcześniej. Prosty sposób naliczania, bez jakichś zawiłych kombinacji. Nie zawsze to jest takie oczywiste. Stawka mają całkiem przyzwoitą. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wszystko zależy od agencji pracy. Można różnie trafić. Ja miałem szczęście trafiając do pracodawcy u którego byłem przez cały okres zatrudnienia. Można jednak trafiać na krótko, a potem pojechać w zupełnie inne miejsce.

bika

orientuje się ktoś czy mają teraz jakie zlecenie dla spawacza?

maras

Dla mnie acenti bylo naprawdę okej. Nie miałem większych problemów kontakt też na bieżąco. Bardzo możliwe, że zdecydowałbym się na nich oo raz kolejny

Zostaw merytoryczną opinię o Acenti Personalservice GmbH - Halle

• Jak się pracuje w Acenti Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Acenti Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acenti Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acenti Personalservice GmbH