IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Czy pracownicy w IT Systems & Solutions Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ja już nie wiem w co wierzyć...jedni piszą, że stawka nierynkowa inni że powyżej średniej krajowej i brak bonów, a drudzy wręcz odwrotnie...do tego ponad 2 lata mają te informację, więc może ktoś byłby w stanie zaktualizować informację i napisać jak jest teraz? na co można u nich liczyć i czy ktoś orientacyjnie podałby widełki płacowe?

anetka

Odradzam aplikowanie do pracy w ITSS. Płace często znacznie poniżej stawek rynkowych, napięta atmosfera w dziale handlowym, zarząd nie za fajny.

@anetka

Jak wypłaty są niskie to faktycznie nieciekawie. Szczególnie że płacą pewnie mniej niż u konkurencji jeśli poniżej średniej. Dają chociaż benefity które mogą przyciągnąć nowych pracowników. np. bony na święta?

Bolek

Żadnych bonów.

nowy
@anetka

nie zgadzam się z tym, właśnie się zatrudniłem w tej firmie i zdecydowanie stawki są powyżej średniej :)

nowy
@Bolek

bony to przeżytek, u mojej mamy w zakładzie takie wręczali :D

Dziki
@Bolek

Bon to be wild XD

Aga
@Sebastian

Pracuję w firmie ITSS i oprócz rynkowego wynagrodzenia otrzymuję bogaty i niestandardowy pakiet benefitów finansowych i pozafinansowych. Fajna firma, mili ludzie i dobra atmosfera pracy.

Pracownik Roku
@anetka

Niestety Anetko mijasz się z prawdą :) ITSS rocznie tworzy wiele nowych etatów i o ile mi wiadomo, bez problemu znajdują się chętni na te stanowiska. Nie sądzisz chyba, że wszyscy przychodzą pracować za zaniżone wynagrodzenia - dziś w dobie rynku pracownika? ;) Konkurencyjne wynagrodzenia + fajny pakiet benefitów robi swoje. Napięta atmosfera? Nie pracuję w handlowym, ale zespół od kilku lat niemalże ten sam, stale śmieszkuje, wnioskuję, że nie jest chyba aż tak źle jak piszesz. Osobiście, po kilku latach pracy polecam ITSS z czystym sumieniem.

@Pracownik Roku

Konkurencyjne wynagrodzenie czyli jakie? Ile mniej więcej dają na początek, bo piszesz ze dobrze płacą, ale kwot nie podajesz. A przydałoby się.

@Sebastian

ITSS ma ciekawy pakiet benefitów: m in. elastyczny czas pracy, opiekę zdrowotną, kartę Multisport, naukę języków, imprezy integracyjne.

>ciekawski<
@Sebastian

a ty w konkurencji pracujesz i chcesz kogoś podciągnąć, że tak cię to interesuje bardzo? to może napisz z jakiej jesteś firmy i ile ty proponujesz :D :D :D

@Adam

Dzięki za info. Ten elastyczny czas pracy oznacza, że można grafik ułożyć indywidualnie? Jeszcze studiuje zaocznie i byłoby mi na rękę takie rozwiązanie

@>ciekawski<

Nie pracuje w konkurencji tylko szukam pracy :) Dlatego robię taki research jeśli chodzi o zarobki, żeby trafić do firmy, w której dobrze płacą i nie ma wielkich konfliktów pracowniczych. Tak więc każda informacje będzie pomocna :)

kapsel
@Sebastian

Będziesz zadowolony z wypłaty i z benefitów.

prac Nowy wpis
@Sebastian

Tak. Można się dogadać z kierownikiem jeśli chodzi o czas pracy.

Ewa Nowy wpis
@Adam

Czyli baaardzo standardowy pakiet, który musi mieć już od dawna każda szanująca się firma. Jak na IT - słabiutko:)

Nie mam wiedzy o średnich zarobkach w ITSS, ale we wrześniu 2010 zostałem zatrudniony w ITSS jako specjalista IT - inżynier systemowy - na pełen etat za stawkę poniżej przeciętnego wynagrodzenia robotnika pomocniczego na budowie (według danych GUS z tamtego okresu). Byłem w trudnej sytuacji osobistej, pracę w ITSS musiałem przyjąć aby nie trafić na bruk. Z uwagi na moją sytuację, wysokości zaproponowanego przez ITSS wynagrodzenia nie negocjowałem. W ciągu ponad dekady w ITSS wiele mogło się zmienić, ale czy na pewno? Zastanawiające i niepokojące jest, jak konsekwentnie ITSS powtarza, że wynagrodzenia są "poufne" i "atrakcyjne", nie uwiarygodniając w żaden obiektywny sposób swoich deklaracji, a w branży IT normą jest chociażby publikowanie widełek. W świetle powyższych informacji, nie mogę z czystym sumieniem polecić ITSS jako pracodawcy, chyba że jako ostateczną rezerwę.

Pawulon
@Piotr

napisz jeszcze jak długo i do kiedy u nich przestałeś pracować bo takie głodowe stawki to chyba coś przespałeś albo ściema jest jakaś ;) sam odszedłeś czy oni podziękowali?

@Pawulon

Czyli stawki są wyższe niż to opisują byli pracownicy? Co z benefitami, bo czytałem, że jakieś dają. Możesz napisać co wchodzi w zakres pakietu socjalnego?

@Sebastian

Pracuję w ITSS od dawna i stawki są na poziomie rynkowym, o czym świadczy bardzo mała rotacja pracowników. Wysokość wynagrodzenia, które oferuje mój Pracodawca to informacja poufna.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IT Systems & Solutions Sp. z o.o. na stanowisko HR Specialist bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy poza zwykłym wynagrodzeniem IT Systems & Solutions oferuje premie na stanowiskach technicznych? Na jakich zasadach?

@Marcin

Firma ITSS oferuje systemy premiowe dla inżynierów i architektów. Wysokość premii jest uzależniona od stopnia zaangażowania, poziomu realizacji projektów raz podjętych działań rozwojowych.

Czy ITSS umożliwia pracę zdalną? Teraz i po pandemii?

@Marcin

Firma ITSS pracuje zdalnie, jak również w modelu hybrydowym w zależności od rodzaju i poziomu stanowiska oraz fazy projektów.

Kacper

Podzieli się ktoś opinią jak wyglądają średnie zarobki i jakie są wymagania na przykładowe stanowiska w firmie? Może ktoś napisać chociaż, czy firma jest w ogóle konkurencyjna? Czy firma mimo posiadania tak niskiego majątku jest chętna, aby inwestować w certyfikaty i szkolenia dla pracowników? Firma technologiczna, której kapitał zakładowy wynosi jakieś pól miliona złotych jest bardzo mało wiarygodna według mnie.

@Kacper

Drogi Internauto, Cieszymy się, że śledzisz nasz profil GoWork. Jeżeli chodzi o średnie zarobki to nie publikujemy takich danych z uwagi na ich poufny charakter jak też ich zróżnicowanie względem kompetencji, doświadczenia i stażu pracy w naszej firmie niemniej grono wieloletnich pracowników może posłużyć jako punkt odniesienia. Zachęcamy do uczestnictwa w prowadzonych przez nas rekrutacjach gdzie takie dane są przedstawiane. Firma od początku istnienia stale inwestuje w rozwój swoich pracowników poprzez kierowanie ich na specjalizowane i certyfikowane szkolenia. Przykładem są unikalne na skalę krajową kompetencje zespołu oraz szereg statusów partnerskich na poziomie Gold i Platinium czego nie bylibyśmy w stanie uzyskać bez odpowiednich kompetencji zespołu. Wiele informacji na temat naszych specjalizacji oraz informacje o prowadzonych rekrutacjach wraz ze szczegółowymi wymaganiami znajdziesz na naszej stronie internetowej www.itss.pl Chcielibyśmy również rozwiać Twoje obawy dotyczące wiarygodności firmy i chyba najlepszą rekomendacją będzie choćby to, że spółka w ostatnich dniach znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa 2021" a tym samym znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce! Więcej informacji o tym znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6768535386743480320/ https://www.facebook.com/ITSSpl/posts/1733722116801448 Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

Drogi Internauto, Wymagania względem poszczególnych stanowisk są szczegółowo opisane w treści naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera - https://www.itss.pl/kariera/. W naszych ofertach pracy znajdują się informacje na temat oferowanych benefitów, w tym o licznych certyfikowanych szkoleniach. Nie publikujemy natomiast danych na temat średnich zarobków ze względu na ich poufny charakter. Z uwagi na ciągły rozwój naszej firmy, zespół inżynierów i architektów stale się powiększa, a wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach są oczywiście zróżnicowanie pod względem kompetencji, doświadczenia oraz stażu pracy w naszej firmie. Szerokie już grono wieloletnich pracowników może posłużyć jako punkt odniesienia. Zapraszamy do uczestnictwa w prowadzonych przez nas rekrutacjach, w trakcie których tego typu dane są przedstawiane. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

@Kacper

Wynagrodzenia w ITSS są atrakcyjne, a jeżeli chcesz dowiedzieć się ile wynosi propozycja dla Ciebie wyślij swoje CV i porozmawiaj telefonicznie lub na Teams z osobą rekrutującą - nie kosztuje to dużo czasu. Co do kapitału zakładowego, to spośród podobnych co do wielkości firm (integratorów IT), jest on w poziomach górnych. Kapitał zakładowy nie przekłada się 1:1 na kondycję firmy. Ważne są inne parametry, jak ludzie, zysk, oferta czy jakość prowadzenia firmy.

syseng
@IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Państwa post wygląda mi na typowe PR-owe "gruszki na wierzbie", zero konkretów, brak podanych choćby widełek, takie dywagacje nie na temat. Nie pisałem ani o wymaganiach, ani w której zakładce znajdują się oferty pracy, ani o benefitach, ani o licznych "certyfikowanych" szkoleniach, ani o średnich zarobkach, ani o rozwoju firmy, ani o powiększaniu zespołu inżynierów i architektów, ani o zróżnicowaniu pod względem kompetencji, ani o gronie wieloletnich pracowników. Skoro informacje o wynagrodzeniach są takie "poufne", to dlaczego inni pracodawcy nie mają problemów z podawaniem widełek w serwisach takich jak np. No Fluff Jobs, czy 4programmers? (usunięte przez administratora)

adam
@syseng

Ciekaw jestem jakie jest źródło wiedzy na temat tak niskiego wynagrodzenia, rozmowa rekrutacyjna?. Zastanawia mnie jeszcze, jakie doświadczecznie miała osoba kandydująca.

Wojtek
@IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Czy mogą Państwo napisać coś więcej o projekcie testów wydajnościowych platformy live@edu, który podobno był u Państwa niegdyś realizowany? Nie chwalą się Państwo realizacją tego projektu na swojej stronie, a temat bardzo mnie zainteresował. Wiem tylko że testy polegały na masowym zakładaniu dużej ilości kont na realistycznie wyglądające dane takie jak imiona i nazwiska oraz symulacji logowania na te konta.

@syseng

Wynagrodzenia w ITSS są poufne dlatego, że jako pracodawca dbamy o naszych pracowników i nie upubliczniamy danych, które są atrakcyjną informacją choćby dla naszej konkurencji. Inne firmy podają takie dane gdyż w profil ich działalności wpisana jest wysoka rotacja pracowników. My kierujemy się innymi wartościami dlatego też przyjęliśmy taką właśnie zasadę. Każdy Kandydat aplikujący do pracy w ITSS otrzymuje pełną i precyzyjną informację o wynagrodzeniu oraz wszystkich warunkach zatrudnienia; rekrutacje są znacząco mniej angażujące gdyż w większości przypadków odbywają się w sposób zdalny więc osoby poważnie zainteresowane bardzo szybko otrzymują wszystkie dane, na podstawie których mogą podjąć indywidualne decyzje. Liczymy, że zainteresowała Cię któraś z aktualnych ofert pracy i spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej, podczas której poznasz wszystkie proponowane przez nas warunki zatrudnienia na danym stanowisku. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

MM

Pytanie do aktualnych pracowników, jak ta nowa lokalizacja wygląda dojazdowo? Bo Dolinka i droga na Konstancin to mam skojarzenie jeden nieustający korek. Ktoś już wrócił ze zdalnej i może realnie ocenić czy to duży minus pracy w tym miejscu?

@MM

Teraz są korki na ul. Przyczółkowej i Dolince, bo nie jest oddany tunel na Ursynowie. Po jego oddaniu (początek lata br.) powinno się znacząco poprawić. Wyjazd do centrum (poza ul. Vogla) jest także ulicą Sytą do Tuzinowej i Kobylańskiej. Ta trasa jest niezakorkowana. Poza tym możliwa jest praca hybrydowa w modelu stacjonarnym i zdalny.

Czy IT Systems & Solutions Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Drogi Internauto, Karta multisport jest jednym z benefitów pracowniczych dostępnych w IT Systems and Solutions Sp. z o.o. Zachęcamy do uczestnictwa w prowadzonych przez nas rekrutacjach. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

Klaudyna

Pewnie niemiecki jest tu dobrze widziany?

@Klaudyna

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymogiem ani oczekiwaniem na żadnym ze stanowisk w naszej firmie. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

Dawid

Super pracodawca, dbający na co dzień o pracowników, przy tym przyzwoite zarobki więc raczej polecam!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w IT Systems & Solutions Sp. z o.o.?

Krzysztof

Atmosfera jest jak najbardziej przyjazna i koleżeńska, choć kierownictwo stawia na realizację postawionych celów. Są imprezy świąteczne i integracyjne. Firma ma duże biuro z dwoma pomieszczeniami kuchennymi, ogrodem i tarasem, co podnosi komfort pracy. Teraz w dobie COVID'u większość osób pracuje częściowo zdalnie, ale pewnie latem sytuacja pozwoli częściej bywać w biurze.

Czy IT Systems & Solutions Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudniamy studentów. Aktualną listę ofert pracy i staży można znaleźć na naszej stronie internetowej www.itss.pl w zakładce Kariera. Pozdrawiamy, Zespół ITSS

Sachar

Polecam! :D

MS

Współpracuje z ITSS od wielu lat i z tej perspektywy wystawiam solidną referencję. Oby tak dalej :) Polecam. MS

Rzetelny
@MS

Bardzo rzetelna i solidna opinia zwłaszcza, że w dniu wystawienia opini firma działała od 12 miesięcy :-))) Gdzie te kata współpracy Panie MS? ;-)

Zespół ITSS
@MS

Drogi Internauto, Cieszymy się, że śledzisz nasz profil i aktywnie uczestniczysz w budowie naszego wizerunku. Chcielibyśmy jednak sprostować informacje dotyczącą okresu funkcjonowania - spółka istnieje i aktywnie prowadzi swoją działalność począwszy od 2009 roku a w poprzedniej formie prawnej nawet od 2007 roku. Tego typu informacje można znaleźć w ogólnodostępnym rejestrze sądowym prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

MS
@Rzetelny

@Rzetelny Ty tak serio? Przecież nawet opinie na profilu są od 2011 roku

Aktualność

Zespół ITSS

Drogi Olku, W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy równolegle wiele procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska w firmie. Z aktualnymi ofertami pracy możesz zapoznać się w zakładce 'Oferty pracy' na naszym profilu GoWork bądź na naszej stronie internetowej www.itss.pl. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

#pracowita

Cześć, polecam ITSS jako pracodawcę! Pracuje blisko 2 lata i z czystym sumieniem daję pozytywną ocenę. Wszystko co ustalaliśmy na wstępie zatrudnienia zostało dotrzymane. Firma rozrosła się jeżeli chodzi o ilość pracowników i atmosfera pracy też przez to zyskała :)

Rzetelny
@#pracowita

Dwa lata pracy ale chyba nie w tej firmie skoro istnieje od kwietnia 2017 :-)))

ITSS
@#pracowita

Szanowny Internauto, W odpowiedzi dotyczącej innej Twojej opinii informowaliśmy o już o tym niemniej dla porządku przytoczymy naszą odpowiedź raz jeszcze - spółka istnieje i aktywnie prowadzi swoją działalność począwszy od 2009 roku a w poprzedniej formie prawnej nawet od 2007 roku. Tego typu informacje można znaleźć w ogólnodostępnym rejestrze sądowym prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pozdrawiamy i dziękujemy za aktywność na naszym profilu, Zespół ITSS :)

spoko firma

Było minęło.

Cóż...większość opinii negatywnych jest uzasadniona. Pracowałem około półtora roku w tej "firmie" i nic dobrego z tego nie wyszło. (usunięte przez administratora)Pożegnano się ze mną w niefajny sposób - i nic miłego o zarządzaniu DH nie mogę powiedzieć. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IT Systems & Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IT Systems & Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Systems & Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

IT Systems & Solutions Sp. z o.o.