IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Opinie o IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

anonim 2011-06-10 11:29:06
robota w it systems jest interesująca. i to by bylo na tyle.(usunięte przez administratora) przerost ambicji nad mozliwosciami. i najlepsze. ostatnio spotkalem sie z jednym dosc wysoko postawionym czlowiekiem z VMware i cos sie zeszlo o ITSS. a on do mnie: a co to za firma? nie znam jej...! i moze ni byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze ITS uważa ze wirtualizacja to ich konik. chyba tylko ich bo nikt inny o tym nie wie (zwlaszcza producenci).
Marian 2012-01-23 12:02:43
Mój znajomy tam pracuje. Nigdy nie słyszałem żeby go oszukali . Mówi, że kasę płacą przyzwoitą i regularnie. Nie lubią leserów i tyle. Jak będę zmieniał robotę to do nich napisze.
Agro 2012-01-23 12:11:14
ITSS jest niewielką firmą ale bardzo szybko się rozwijają, co stwarza również spore mozliwości rozwoju dla pracowników. Jak na małą firmę mają dużo ciekawych klientów, a co za tym idzie projektów. Poza tym płacą całkiem niezłe pieniążki...
Flap 2012-05-07 16:18:58
Drogi Były Pracowniku !
Z tej strony Flap , doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie pracowałes rok czasu i zamknłąłeś jeden projekt , w ten sposób nie zarobiłes nawet na 1/10 kosztów , które wygenerowałeś . Sukcesem nie jest projekt rozpocząć i wyświetlić w darmowym CRM-ie tylko go zfinalizować ,(usunięte przez administratora)Praca w ITSS jest dobrze płatna a od handlowców oczekuje sie wyników , i tylko tacy Pracownicy maja rację bytu w solidnych firmach
,(usunięte przez administratora)
Rob 2012-05-28 17:34:25
Nie polecam. Słaba atmosfera, słabe rozliczanie. Wlasciciele firmy odeszli z Asseco zabierajac czesc ludzi za sobą i mniemania o firmie. ITSS to taki trochę paw. Strosi piura i próbuje grać większego i \\\"piękniejszego\\\"W rzeczywistości są firmą bardzo małą, ,(usunięte przez administratora) Odradzam
Gosc 2012-06-13 19:05:49
Czyli nie polecacie firmy? Dostałam zaproszenie na rozmowę na KAM, posiadam duża swoją baze Klientów...... Po poczytaniu komentarzy zastanawiam sie czy ma sens iść ;-(
.t 2012-06-14 11:20:36
Zastanawia mnie sensowność powyższych komentarzy, czy jeżeli ktoś zamykałby dużo projektów, z których oczywiście firma ma pieniądze to by się chciał pozbyć takiej osoby na rzecz kogoś nowego, którego trzeba przyuczyć, inwestować w niego od samego początku. bezsens.

czasami warto się zastanowić nad własną pracą, a nie tylko oczekiwać od innych. firma jest małą firmą, nie ma się za wielkie przedsiębiorstwo, ale powoli buduje swoje struktury.
każdy pracownik jest traktowany w sposób przyzwoity, nikt nikogo nie szykanuje, a że trzeba rozliczyć się ze swojej pracy to chyba normalne? nikt nie przychodzi poleżeć na fotelu i pooglądać trochę filmów w internecie?

informacja dla osób, ktore chcą lub mają zamiar pracować w itss, firma jest porządna, zawsze płacą na czas, nie ma problemu z wychodzeniem wcześniej w razie potrzeby, czy wzięciem wolnego. pracują tam normalni ludzie, którzy chcą pracować a nie tylko zastanawiać się co by zrobić żeby się nie nar
Byly pracownik 2012-06-16 22:02:53
Stary unikaj jak ognia.,(usunięte przez administratora) komentarze skads sie biora. A takich jak ty bylo juz baaaardzo wielu. Nawet osoba prowadzaca rekrutacje dla firmy stwierdzila ze mega duzy przeplyw handlowcow. A szkolenia? Prosze was. Dyrektor techn. Pokaze prezentacje i pa. Alez inwestycja w szkolenia
g 2012-08-27 18:47:01
Mysla tam, ze to warzywniak i sprzedaz zaraz po przyjsciu pare ton ziemniakow... a realia kontraktow IT gdzie? ,(usunięte przez administratora)
Były 2012-09-18 12:49:26
Masakra - trzymajcie się z dala!!!
Byla pracownica 2012-10-28 08:30:51
Czytalam tutaj wpisy i nie wierzylam. Na rozmowie o prace zapewniali mnie ze to konkurencja wypisuje. I dzisiaj jestem bez pracy, kontakty zostaly u nich. ,(usunięte przez administratora)
B 2012-11-06 12:05:00
Uwierz, że nie konkurencja to pisze (zresztą już wiesz, bo przetestowałaś osobiście... kondolencje - szkoda życia!). I niestety wszyscy co tam poszli się o tym przekonali na własnej skórze. Smutne mocno. ,(usunięte przez administratora)
Trafiony 2013-01-24 14:17:58
Potwierdzam, a nie nikt nie wierzył. Unikajcie jak ognia. ,(usunięte przez administratora)
PIP 2013-02-03 18:35:29
:-((( Tak jest - Z dala od nich!!!! [usunięte przez moderatora]
Majka 2013-03-15 11:53:31
Ciekawe, skąd informacja, że w ITSS pracuje kilka osób, skoro obecnie jest ich zatrudnionych 26 plus 21 osób na projekcie u klienta ale oni nie siedzą w biurze. [usunięte przez moderatora]
bono 2013-03-15 15:49:01
napisał "KLIKA" a nie "KILKA"
wirtualny 2013-08-09 14:08:35
Firma jak firma , ani dobrze ani jakoś mega zle. Dwóch prezesów z tego co wiem został teraz jeden ( ten lepszy) ,,(usunięte przez administratora) jeśli miałbym polecić tą firmę to bym tego nie zrobił. ,(usunięte przez administratora).Zarobki na przyzwoitym poziomie , atmosfera fatalna , na uwagę zasługuje solidny skład inżynierski,(usunięte przez administratora) . Jakoś im sie wiedzie z tego co słychać ,
wycyckany 2013-09-24 08:20:09
No cóż .... Może w końcu zebrali skład ludzi akceptujących takie a nie inne zasady (trudne do zaakceptowania dla większości normalnych ludzi) i jakoś ciągną ten "wózek". Z tego co widac to jeden z dotychczasowych Prezesow (ten mniej "ciekawy") odszedl z ITSS to jakiejs innej spolki (tworza grupe kapitalowa). W kazdym razie to co tu opisuja inni mialo miejsce i sam tego doswiadczylem. Czy tego typu praktyki skonczyly sie? Nie wiem ale jakos trudno mi uwierzyc, ze mogly sie skonczyc. Slyszalem duzo ciekawych opowiesci od ludzi, ktorzy ze mna tam pracowali (ale juz nie pracuja).
olo 2013-10-16 13:13:58
Omijac szerokim lukiem
leser? 2013-11-14 16:05:14
NIe polecam. Firma nierzetelna, zatrudniają na chwilę. Przemiał okropny.,(usunięte przez administratora)
Ewa 2013-11-29 21:14:35
Zastanawia mnie zasadność pisania pod anonimowym nickiem zarzutów tak naprawdę będących rownoważnikami zdań, nic nie wnoszacymi. Masz odwagę rzucać pod adresem firmy i ludzi jakieś zarzuty, to miej tez odwagę przedstawić się. Trochę jak ten ratlerek co atakuje ze strachu i ucieka.....

Ostatnią osobą z działu sprzedaży która odeszła, jestem ja- Ewa. W gruncie rzeczy nie żałuje tego ponad roku pracy w ITSS. Ludzie spoko, inżynierowie też. Gdyby mnie ktoś spytał czy polecam pracę w tej firmie, to myślę, żebym poleciła. Ogólnie jak w każdej firmie są wzloty i upadki, to praca z ludźmi więc ciężko wymagać aby zawsze było różowo, a czasami nawet czarno :-) Reasumując. POLECAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.
HH 2014-06-11 14:36:53
ale żeby head hunterzy uprzedzali przed tą firmą???
okm 2014-06-23 23:03:38
A tak jest?
WWL 2014-09-04 15:11:44
Idz zobaczysz.. wycisną cie jak cytrynę. Jedyne pocieszenie że ludzie którzy przeszli ich " szkołę życia" dobrze sobie radzą na rynku..
BTW 2014-11-03 11:16:24
Szkoda na nich czasu
BTW 2014-11-26 15:22:20
Szkoda że na inne firmy nikt nie uprawia "czarnego PR" jak to nazwałeś tylko na tą Pseudo firmę..
Paweł 2014-12-04 14:32:12
A które to komentarze są pozytywne? Te o zasysaniu bazy i wywalaniu czy o przeroście formy nad treścią? Czy może o atmosferze? A może zachęcają komentarze na temat wydzwaniania po Twoich klientach chwilę po tym jak CIę zwolnią? I opowiadają Bóg wie co na Ciebie?!
Ola 2014-12-12 09:27:37
Żeby wydzwaniać po kogoś klientach to trzeba ich wcześniej mieć..dodam także, że tłumaczenie swojej nieudolności zachowaniem się firmy.. chyba nie jest do końca właściwą drogą.
Czas wziąć się za swoje życie i zacząć pracować, a nie oczerniać innych.
Jeżeli chodzi o atmosferę- bez zarzutu.
atmosfera 2014-12-16 10:49:58
Tak rzeczywiście świetna , świadczą o tym powyższe wpisy i ich liczba. Nikt nie ma takiej opinii jak ta "firma",a z tego co słychać to grono "zadowolonych" pracowników rośnie
Maniek 2015-01-25 16:00:48
Firma naprawdę dobra: ciekawe projekty, możliwość rozwoju, ambitne zadania, konkurencyjne wynagrodzenie i co najważniejsze bardzo stabilne zatrudnienie
Maniek 2 2015-01-28 12:46:24
Jak można samemu siebie wystawiać pozytywną opinię? " możliwość rozwoju" śmiech na sali!
pracownik 2015-01-28 13:57:12
Jak musi się komuś nudzić, że non stop wchodzi na to forum i śledzi na bieżąco wpisy. Czas zająć się swoim życiem i rozwojem, a nie ciągle narzekać i szukać winny w innych, a nie w sobie!

Pomijając ITSS to jeżeli ktoś chce się rozwijać znajdzie taką możliwość, tylko trzeba mieć CHĘCI, a nie tylko oczekiwania.
no way! 2015-02-24 14:35:03
unikać jak ognia
flip 2015-03-06 15:41:34
Unikać. Oszukuja na wszystkim. Wyciągna baze klientow, dadza Ci kopa w tylek i beda ja obdzwaniac za Twoimi plecami.
xero 2015-03-23 15:23:59
Polecam, pracowałam przez dłuższy czas. Wszystko co jest potrzebne do pracy - jest.
jeronimo 2015-07-30 20:29:15
iga czemu sie wypowiadasz skoro zaczynasz przygode? Nie wiem ale powiem.
manipulacja 2015-07-31 15:17:08
Kolejna manipulacja ze strony psuedo firemki
Grzegorz 2015-10-28 11:59:18
Nie polecam tej Firmy, okropna atmosfera, gburowatość i próba udowodnienia że się nic nie umie. Dodatkowo bezczelność i pokazywanie wyższości na każdym kroku
ona 2015-11-25 23:56:19
jak zarobki? (inwestuja w procowników szkolenia,certyfikaty ,itp?)
Były 2016-01-09 11:30:53
Polecam prywatne szkolenia z AW są niesamowite.
ono 2016-01-13 15:03:36
Sama AW jest niesamowita w pozytywnym tego słowa znaczeniu -:)
ex ajtieses 2016-05-06 21:36:27
Mam negatywną opinię o firmie. Firma to ludzie. I pośród szeregowych pracowników - o szerokim spektrum doświadczeń byli naprawdę ludzie z potencjałem i na poziomie. Szkoda, że bez szans na realny rozwój.
Natomiast sam zarząd oraz książę D - poniżej standardu i to grubo - w wielu aspektach. Jedyną osobą, z którą się zgadza i o której dobro dba jest on sam. Firma wydmuszka.
Ostatnia uwaga: zadziwiający jest fakt, że każdy negatywny komentarz na tej stronie spotyka się z rejtanowską wręcz obroną. Komu by się chciało? Wygląda na sterowane i sztuczne. Propozycja etatu - do gruntownego przemyślenia. Odradzam.
omg 2016-05-08 18:07:53
Dalej są tam ludzie z potencjałem od których można się uczyć.
Ona 2016-09-07 13:14:58
Pracuję tu od kilku dni i jest .... Napiszę Wam po miesiącu :P
brando 2016-09-20 10:32:41
hehe, pan di.dżej powinien być jej wdzięczny :)))
maxximus 2016-09-28 10:44:25
Hehe, post z linkiem do filmu z panią derektor wykasowaliscie :))))
nick 2016-10-02 16:30:32
@bibi może lepiej zacząć od jakiegoś stażu? to też jest wyjście
Zostaw swoją opinię o IT Systems & Solutions Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Systems & Solutions Sp. z o.o.