Opinie o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe rurociągowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A w Tarnów

AgaZgaga

Dzień dobry, czy w Pogórskiej Woli rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty z w Dziale Postępowań Zakupowych została już rozstrzygnięta zgodnie z polityką prorodzinną?;) Czy można liczyć, że osoba postronna dostanie to stanowisko? Z góry dziękuję za odpowiedź.

życzliwy
@AgaZgaga

nie sądzę - dobra rada trzymaj sie od tej firmy jak najdalej

Smuteczek

Polityka płacowa to żenada. Musisz dosłownie żebrać o podwyżkę, a i tak jej nie dostaniesz. Wnioski kończą w szufladzie przełożonego. Nikt nie chce za tym chodzić. ZZ też słabo działają. Generalnie dobrze juz było.

NIK

W Gaz - Systemie złota robota.. 8 godzin i do domu. Nie ma co narzekać.

Magda
@NIK

Jak lubisz przez 8godzin być nikim, nie masz ambicji i nie chcesz sie rozwijać zawodowo to faktycznie "złota robota"

Elizka

Dzień dobry. Czy mógłby ktoś napisać jakie sa m iej więcej widełki na stanowisku młodszego specjalisty oraz czy sa jakieś premie ?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy jest szansa zateudnienia w OGP na normalny etat po zatrudnieniu na zastępstwo ?

Ola

Tu nawet miernota z SG bez wiedzy, doświadczenia, ale z plastycznym karkiem i charakterem czopka zrobi kierowniczą karierę.

Proste i (nie)logiczne

Tu robi się tzw. "karierę", po pokrewieństwie lub dobrych znajomych. Wiedza i doświadczenie nie mają znaczenia. Ważne aby taki "karierowicz" nie miał własnego zdania i ustawił się do aktualnego trendu jak chorągiewka do wiatru. Smutne

abc
@Proste i (nie)logiczne

Jak ktoś ma własne zdanie to już nie jest pracownikiem tej firmy.

IT

Rozmowa rekrutacyjna do działu IT w formie wideokonferencji i już na wstępie zgrzyt.. osoby przeprowadzające rekrutacje mają wyłączone kamerki więc i ja wyłączyłem po czym dostałem pytanie dlaczego to zrobiłem (a może nie umiały ich włączyć). Do końca rozmowy osoby rekrutujące nie ujawniły się (zapewne mają coś do ukrycia). Pytania, postawa i zwroty kierowane w moją stronę typowo jak w państwowym przedsiębiorstwie (da się wyczuć złą atmosferę w pracy bez jej podjęcia). Na moje pytanie czy stosują przedwstępną umowę o pracę odpowiedź "stosujemy listy intencyjne" (ten dokument nie posiada formy prawnej - radzę poczytać w internecie). Podsumowując nie polecam nikomu.

Daga

@Uzmar czyli nie bardzo ci to odpowiada?

Markus

Witajcie. Chciałbym się podpytać o to jak wyglada praca w IT w centrali? Jakieś znośne warunki pracy, możliwość rozwoju? Jak firma zaopatruje się na nowe pomysły i wdrażanie nowych rzeczy? Są mozliwosci rozwoju i godziwego wynagrodzenia? Z góry dzieki

zainteresowany

Witam, Jakie widełki obowiązują na stanowisku koordynatora?

Klaudiusz

Witam. Czy w Gaz-System obowiązują jakieś sztywne widełki zaszeregowania ? Jeżeli tak, to jak wyglądają widełki min-max na stanowisku Mistrza ? Czy są takie same w całej Polsce czy różnią się w zależności od regionu ? Jak to jest we Włocławku? Dziękuję.

Uzmar
@Klaudiusz

Są sztywne i jednakowe wszędzie. Mistrz zarabia bardzo dobrze :)

packman

racja, święta racja. fałsz, ignorancja i zakłamanie na każdym kroku. Mobbing też jest, subtelnie nie zauważalny, ale jest.

Niepokorny
@packman

(usunięte przez administratora) A może ktoś by się zainteresował i sprawdził jak jest naprawdę. Zarząd zakładu powinien zrobić anonimową ankietę dla pracowników tylko nie internetową a na pisemnych formularzach wrzucanych do urn przed wejściem na teren oddziału.

Hanna
@packman

Mobbing to przecież zachowania skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownik. Jeśli ma on faktycznie miejsce w firmie GAZ-SYSTEM, to należałoby zgłosić się Inspekcji Pracy. Mieliście to w planach?

@Hanna

Inspekcja Pracy była juz wielokrotnie wszystko zachomikowane. Jednym z działów w jakim powinno wykonać kontrolę to dział BHP zaczynając od dyrektora bardzo częste przypadki poddawania mobbingowi pracowników, a jak pracownik bardziej odporny to trzeba sprawę zatuszować. Dziwna sprawa to rental odzieży roboczej ale takie rzeczy powinno wyjaśnić CBA. W tej sprawie skorzystał nie tylko główny przełożony, ci co znają sprawę to wiedzą o co chodzi.

uzmar

To kto jak ocenia prace zależy od działu, kierownika. Ogólnie atmosfera jest pozytywna, rodzinna. Ci którzy mają znajomości, a ich wielu jest to mają stanowiska z dnia na dzień, podwyżki itp. Reszta to musi wypracować, choć nie zawsze się da,np. kiedy kierownik nie chce się wychylać. Zarobki od jakiegoś czasu są lepsze i na bardziej odpowiedzialnych stanowiskach są bardzo dobre bez względu na lokalizację, a mowa oczywiście o kierownikach, mistrzach, dyspozytorach

Mila

Słabe zarobki względem podobnych firm w Warszawie. Na stanowiskach średniego szczebla klakierzy i sługusy. Praca dla ludzi którzy chcą otrzymywać pensje na czas za robienie dobrej miny do złej gry. Na szczęście po 1,5 roku odeszłam z tej firmy i przejrzałam na oczy, że na rynku są też inne firmy z lepszymi zarobkami i przede wszystkim normalną atmosferą pracy. Ogólnie w G-S ludzie narzekają na kierowników i kolegów jak to im zle, ale sami z firmy nie odejdą. Najciekawsze jest to, że Ci którzy najwięcej na gadają na kierownika w gruncie rzeczy najwięcej mu zawdzięczają.

daniel z rembelszczyzny

Firma wielce prorodzinna, czyli wpisująca się w obecne standardy polityczne. Jeżeli jesteś tak zatrudniony, to może przez 8 godzin (usunięte przez administratora) w stołek i jeszcze Ci za to zapłacą i pochwalą. Nie jest to firma dla ludzi z ulicy, bo wtedy możesz zasuwać jak mały robocik, a szefostwo i tak nie będzie nic wiedziało o Twojej pracy. Praca kierowników to wielka improwizacja z nastawieniem na łut szczęścia. Wielkie hasła i wartości w firmie, to jedna wielka ściema. W praktyce jest dokładnie na odwrót niż w głoszonych przez firmę hasłach i sloganach. Zarobki nie są wcale takie duże jak tu piszą niektórzy jak na Warszawę i okolicę. No chyba, że ktoś przyszedł z niższego stanowiska pracy na specjalistyczne albo jest jeszcze w szkole średniej, a już robi karierę w oddziale, to można powiedzieć, że zarobki są dobre.

Robek
@daniel z rembelszczyzny

Witam możesz powiedzieć ile można zarobić na stanowisku monter

monter
@Robek

Od 3,5 tys. plnow

Przychylny

Najświeższe wiadomości z oddziału Rembelszczyzna, wartościowanie pod stołem nabiera tempa intensywne prace nad zmianą stanowisk brakuje wkładów w długopisach. Jeszcze tylko parę nazwisk zostanie awansowane i już można zwartościować resztę ludków tych drugiej gorszych. W tym oddziale bardzo silne oddziaływanie jest powiązań koleżeńskich, towarzyskich, biznesowych nic innego jak wielkie zależności. Co o wartościowaniu można jeszcze przekazać podobno nie wszyscy mają odpowiednie doświadczenie i wykształcenie co na to prezes, pewnie nie wie.

gazownik
@Przychylny

w oddziale Wrocław podobne (usunięte przez administratora) wartościowanie to tylko bat i straszak na pracowników. wartościowanie jedynie umocniło lokalne mafie koleżeńsko-towarzyskie. oczekiwane zmiany to mrzonka. firma w fazie schyłkowej. wielkie plany inwestycyjne i inwestycje nie ma kto prowadzić. jeżeli chcesz zostać korporacyjnym wyrobnikiem bez szans na przyszłość i nie stresuj się, że twój obijający się kolega (koleżanka) zza biurka zarabia 200% twojej stawki będziesz za niego dymał bo po to cię zatrudniono. skończysz z nerwicą na L4 lub odejdziesz

zz
@Przychylny

A co na to Związki Zawodowe?

Rembek

Rembelszczyzna i wszystko jasne

poszukująca pracy

Jak wyglądają zarobki w centrali w Warszawie?

@poszukująca pracy

Takie jak w innych oddziałach. Wszystko zależy od stanowisku i grupy zaszerowania.

Jan

jakie są widełki na stanowisku młodszy specjalista (wsparcie)?

zainteresowany

Witam, jakie są możliwe zarobki na stanowisku specjalisty tłoczni gazu lub też ogólnie na stanowisku specjalistycznym. Zależało by mi na widełkach płacowych na takich stanowiskach +-. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A - Tarnów

• Jak się pracuje w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Kandydaci do pracy w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A