Opinie o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe rurociągowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A w Tarnów

Mrscrew

Co powiecie o stanowisku młodszy dyspozytor? Na czym polega praca? Jakie stawki? Jakie umowy, kiedy można dostać umowę na czas nieokreślony? Dzięki za opinie z góry.

Junciu

Nie ma Firm idealnych niestety. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Z drugiej strony trzeba się cieszyć że jest praca i że w innych firmach może być jeszcze inaczej na plus lub minus w zależności kto ma inne inspiracje.

Mościce

Witam, aplikuje na stanowisko operator tłoczni w Pogórskiej Woli - jakie obowiązki, czy praca wyłącznie stacjonarna,jakie nastawienie współpracowników,warunki socjalne no i co najważniejsze jaką stawkę brutto można otrzymać na tym stanowisku na start? Prosze o informacje.

Helena
@Mościce

Hejka, byłeś może już na rozmowie kwalifikacyjnej w zakładzie? :) Jak wrażenia? Planuję zmianę pracy, ale jeszcze nie teraz. Fajnie byłoby się czegoś dowiedziec na przyszłość ;)

Mościce
@Helena

Witaj :) Jestem po rozmowie, wrażenia pozytywne ze względu na przyjemną atmosferę podczas rekrutacji. Wiadomo przygotować się trzeba. Niestety okazuję się że wynagrodzenie nie jest zbyt atrakcyjne. Pisz jeśli masz więcej pytań. Pozdrawiam :)

Ciekawy
@Mościce

Jakie wynagrodzenie zaproponowano?

@glowny specjalista
@Ciekawy

Pewnie atrakcyjna stawka typu 4500 brt. Też byłem na rozmowie ostatnio. Przygotowanie HR naprawdę merytoryczne, rozmowa długa, w programie był test. Zaproponowałem dość wysokie rynkowe wynagrodzenie i ciekaw jestem, czy sprosta firma temu, czy tak jak zrobiła to PGE GiEK kopalnia Turów - na rozmowie powiedziałem wynagrodzenie X, brak uwag do tego ze strony pracodawcy. po tygodniu dzwonią ze wspaniałą informacją, że zostałem zatrudniony. Gdy zapytałem o stawkę, okazało się, że o 2500 zł niższą i dowiedziałem się wtedy, że na początek to nikt takiej nie dostaje, mam za małe doświadczenie i jest Barbórka oraz coś tam ????

Głównny Specjalista

Ja jestem kandydatem, ale z tego co się zorientowałem to właśnie barbórka jest. Na święta chyba też coś no i 13.

Myśliciel

Przyszedł czas podjęcia decyzji o rozstaniu więc można przestrzec innych przed pracą w tej firmie i naświetlić kilka nieprzyjemnych spraw dla potencjalnych kandydatów... Wiele lat przychodziłem do pracy na 7 rano z wielką chęcią i uśmiechem na twarzy jednak od pewnego czasu promowanie miernot i czysty (usunięte przez administratora) mocny zniszczyły moją (z tego co wiem nie tylko moją) psychikę... Chcesz zarabiać konkurencyjnie do rynku to dobrze trafiłeś w GS zarobisz 4-6 tys zł w zależności od stanowiska ale zaraz Ci napisze za jaką cenę... 1. przełożeni bez kompetencji. mówię tutaj zarówno o dyrekcji oddziałów jak i przede wszystkim o kierownictwie poszczególnych działów. Jeżeli potrafisz znieść to że kierownik czy zastępca będzie pytał Ciebie co to jest excel i jak zrobić tabelę, dodatkowo poziom jego wykształcenia i kultury pozostawia wiele do życzenia (niejednokrotnie to monter ma ukończoną Politechnikę a kierownik "szkołę za pieniądze"), a przy tym będzie zarabiał 3 razy więcej od Ciebie to ta firma nadal jest dla Ciebie :) 2. Zmuszanie do wykonywania pracy i uczestniczenie w projektach inwestycyjnych innych jednostek oraz zajmowanie naszego cennego czasu sprawami niezwiązanymi z naszym stanowiskiem... Jeżeli chcesz i lubisz wykonywać pracę za innych, a przy tym patrzeć jak ktoś zbiera ordery za Twój trud to również jest praca dla Ciebie :) 3. Znajomości... temat rzeka w tej firmie, warto przeanalizować wszystkie awanse z ostatnich 12-18 miesięcy wtedy można łatwo rozrysować niejedno drzewo geanalogiczne, poznać kto kogo lubi na boku puknąć, lub zwyczajnie lubi lizać pewne części ciała i tak samo odnosi się to od samej góry czyli dyrektorów po zwykłych pracowników którzy w tym czasie potrafili zrobić piękne kariery pod przykrywką wartościowania. Masz dobrze postawioną rodzinę w tej firmie? Lubisz być pukana (specjalnie kieruję do pań bo panowie bez szans...)? Masz długi jeżyk lubiący zagłebiać się w okolicy odbytu? To ta praca jest dla Ciebie :) Na koniec dodam że nie jestem związany z żadną opcją polityczną jak to niektórzy mogliby zarzucić, a nawet głosowałem w ostatnich wyborach na obecną władze przez co tym bardziej nie rozumiem tych wszystkich decyzji i wyborów kadrowych. Bo jak można pojąć awanse ludzi przez rządzących którzy na nich po cichu na korytarzach plują??? Może te awanse sa własnie spowodowane brakiem kompetentnych kadr... Pozostawiam do przemyślenia tą opinie i do zobaczenia w innych firmach

Ex-pracownik
@Myśliciel

To jakby moja historia. Do takich samych wniosków doszedłem po 6 latach pracy. Fakt, finansowo się odbijesz, ale intelektualnie... niestety cofniesz. A najbardziej wkurzała mnie postawa tych wszystkich pracowników, wszyscy niezadowoleni, co chwilę słyszysz opinie, że tak źle jak teraz to jeszcze nie było, ale nikt (usunięte przez administratora) nie ruszy. Wszyscy do emerytury. Jakby świat poza Gaz-Systemem nie istniał. A istnieje, naprawdę i to piękny :).

edyta
@Myśliciel

Ryba psuje się od głowy.

ktoś

za Twój opis GS-u 1000/1000 pkt

Jo

Cenne info

miki kiki
@Myśliciel

Pracuje rok a te same wnioski i obserwacje.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
nick

witajcie, na jakiej wysokości pensji można spodziewać się na stanowisku specjalista techniczny?

@nick

7000 brutto

Zenek
@Nowy

Czy wynagrodzenie zawiera dodatek stażowy?

Zimny

Cześć Pytanie jak pracuje się w zakładzie w Świerklanach?

@Zimny

Byłeś na rozmowie o prace na Specjalista w Dziale Dostaw Inwestorskich i Eksploatacyjnych? Ta praca to zwykły magazynier tylko tak fajnie nazwana. Jak myślisz- Dlaczego jest wakat?

@Nowy

Ale nawet ciekawie brzmi nawet ta nazwa. A skoro już poruszamy temat pracy magazyniera to macie info jaka jest kasa? Wiecie ile płaca na start pensji i jeszcze czy do tego dochodzą jakieś premie?

Jakby to jest wieś
@Zimny

Specyficznie. Można być bardzo docenionym i można być przeciągniętym pod kilem.

@Jakby to jest wieś

takie to zróżnicowane? ale chyba trzeba na każdy wariant jakoś sobie zasłużyć? dasz znać z ciekawości jak i w jaki sposób nagradzają lub robią odwrotnie?

Witam. Jakieś opinie o tłoczni we Wronowie?

Expert

Z przykrością patrzę jak bardzo ta firma zmieniła się na gorsze. Wciąż tu pracuję jednak widzę jak firma traktuje swoich pracowników, marnując ich talenty i umiejętności z jakimi zaczynają tu pracę. Praca dobra ale tak po 55 roku życia gdy przychodzisz na wyższe stanowisko. Jeśli przychodzisz wcześniej i w porę nie odejdziesz zmarnujesz sobie może nie życie ale perspektywe jakiejkolweik rozwijającej kariery zawodowej. Im dłużej tu pracujesz tym bardziej sie dławisz a jednocześnie tym trudniej się z tą firmą rozstać. Serdecznie nie polecam łudzić się, ze kadry będą przychylnie opiniować wnioski twojego pionu o awans - a to walka z pandemią, a to zamrożenia wakatów i tak dalej. stażysta - ok 2800 brutto młodszy specjalista - ok 5700 brutto Spcjalista 6800 brutto starszy specjalista 8100 brutto

@Expert

To prawda dostałem formalny zakaz uczestniczenia w konferencjach naukowych ( poza pracą) i dopiero jak powołałem się na 73 ustęp konstytucji to jaśnie panująca biurokracja odczępiła się

@Expert

Po prostu przepaść między Centala a oddziałami jest nie do zniesienia. W sumie nie wiadomo co gorsze, pisowsko-peowska dyrekcja w oddziale, czy niczym nieinteresujący się przełożony z centrali. Nie mam komu przekazać jak mi się pracuje, czego oczekuje, co by można zmienić. Echo. Warunki pracy te same od kilku lat, zero ścieżki rozwoju zero. Zero. Zero. Zero. ZZ też beznadziejne.

grzech

Szykuje się rozróba. Właśnie lokalna "kasta" wypowiedziała mi wojnę.

@grzech

toczę proces z gazami od 3 lat. w trakcie procesu lokalna kasta się rozsypała. gaz system musi zniknąć. to zbędna przechowalnia i pośrednik nakręcający cenę gazu. historia z gaz systemem będzie kojarzyć tylko utopione miliardy złotych w nietrafione projekty gazowe.

Qui
@grzech

Dawaj znać jak sytuacja na froncie. Niech ludzie wiedzą!

aaa
@Expert

jakie są zarobki kierownika i z-cy kierownika wydziału inwestycji?

HANKA
@aaa

OKOŁO 13 000

aaa
@HANKA

Dziękuję, a jest jakiś system premiowy? miesięczne, kwartalne? Czy po okresie próbnym 3 miesięcznym jest podwyżka wynagrodzenia? jeśli tak to w jakiej wysokości?

Michał aWasil

Dzień dobry, Chciałbym uzyskać informacje o pracy na stanowisku monter automatyk. Jaki zakres prac jest? Praca ciężko wymagająca ? Jakie wynagrodzenie netto czyli na rękę można uzyskać ! Dzięki ,za informację :)

ciekaw

Jakiej pensji można oczekiwać na stanowiskach starszy specjalista i specjalista wiodący w Pionie Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Gaz-system w centrali? Proszę o informację. Będę wdzięczny.

Ciekawy

Czy dostaliście jakieś premie za Baltic Pipe?

OJOJ
@Ciekawy

Nie mówmy o pieniądzach, ważne żeby się wszyscy cieszyli...

@OJOJ

No to pewnie z dobrych wynagrodzeń mogliby wszyscy jak najbardziej się cieszyć. Jak tu się sprawy z jakimiś podwyżkami mają, występują?

exis

Czytam wszytskie opinie i wszytsko się zgadza... pare lat pracuje i jedynie mozna potwierdzic ze jest beznadziejnie... nie ma pieniedzy na szkolenia.. nie ma pieniedzy na materiały procedury i cala masa przeroznych wymagan ktore powoduja niechcec do pracy.. zasady bhp to jest jakas pomylka tona papierow dla zwyklych fizycznych osob do wypelnienia. i przedewszytskim papierologia przenoszona na fizycznych ... papiery wazniesze niz robota... to jakas maskakra.. podywzki... raczej nie dla zwyklych ludzi tylko dla tych cosiedza wysoko a jak sa to jakieś załosne 2-4% ..... kiedyś sie firma chwilala ze konkursy wygrywala za dbanie o pracownikow i zarobki na poziomie 230%... kiedys mogles miec niska place zasadnicza ale nagrody jakie byly to rownowazyly wszytsko i czlowiek chcial pracowac... a ludzie teraz odchodza... i sie spycha obowiazki na nizsze stanowiska za te same pieniadze... a premie to tylko dla inwestycji bo gazociagi sa budowane i to jest najwazniejsze a obslugi obiektow sie nie szanuje jak kiedys... w sektorze prywatnym sa takie zarobiki jak w gaz-systemie a nic sie nie robi zeby czlowiek mial motywacje aby zostac i pracowac... oczywiscie opinia o całym gaz-systemie a nie tylko o tarnowie... jak tak dalej pojdzie to ludzie sie wkoncu wsciekna i pojada na mszczonowska..

@exis

Związki na mszczonowską? Oni potrafią tylko zgniły kompromis zaakceptować.

Zdemotywowany
@exis

Na prawdę ciężko patrzeć jak wokół laury i gratulacje, a pracownicy złamanego grosza premii nie dostają.

Nickt
@Zdemotywowany

To powszechne odczucia w firmie

Jjok

Jak pracuje się w oddziale Budno czy ktoś się orientuję coś na ten temat może opowiedzieć

Grażyna
@Jjok

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jaka atmosfera, zarobki czy coś innego?

Xy
@Jjok

Co to jest Budno?

@Xy

rzeczywiscie az sprawdzilam, firma nie ma oddziału w takiej miejscowosci, moze chodzilo o coś innego o czym nie wiemy ?

grzech

Złota kura Powtarzam wciąż od nowa Że gaz system to nie złota kura ale dojna krowa I zamiast dawać jej tłuste skwarki Przyczepiają do cycków mocniejsze dojarki

Jan
@grzech

Obrazowo napisane. Ale obawiam się, że nic z tego nie zrozumiałem. Możesz wyjaśnić, o co chodzi?

Kandydatka

Witam, czy ktoś aplikował na stanowisko Młodszy Specjalista Dział Rozwoju i Szkoleń? Ktoś był na rozmowie?

stella

Rekrutowałam ostatnio na stanowisko eksperta w centrali na jakie mogę tam liczyć zarobki?

Grażyna
@stella

I jak udało się dostać pracę? Jak Ci się podoba? Szukają kogoś jeszcze? Akurat rozglądam się za czymś.

@Grażyna

Proszę nie ustawać w poszukiwaniach. Jak odchodzą pracownicy z Oddziałów to nikt nie jest przyjmowany na ich miejsce i etaty wpadają do centrali. W kocu jednak i w centrali będą mieli więcej pracy, ale przyjdzie taki czas, że nie będzie jej już można na nikogo zrzucić, bo po prostu w odzialach nikogo już nie będzie. Ludzie stąd odchodzą, bo nie są dobrze traktowani i nie są dobrze opłacani. Kolejność nieeprzypadkowa. Pieniądze względem atrakcji ocierających się o mobbing są po prostu wtorne. Gdybyś powiedział komuś kilka dobrych lat temu, że będzie az tak źle, nikt by ci nie uwierzyl. Ludzie zachodzą w głowę jak można było aż tak zniszczyć reputację firmy, która dla swoich pracowników była drugim domem i gdzie panowała koleżeńska atmosfera.

@Noname

Powód prosty.Wszyscy kierownicy w wieku przedemerytalnym to uwłaszczenie komuniści.Ślepo wykonują rozkazy centrali, fałszują i blokują informacje jak poczują zagrożenie niszczą podwładnych

Helena
@Noname

I nikt z pracowników tego nigdzie nie zgłosil? Jesli w gre wchodzi mobbing, raczej bym tego nie odpuscila:/ Ciekawi mnie czemu nie przyjmują nowych osob, skoro etaty sie zwalniają? Aż tak tną koszty? :P

@Noname

Normalnie w tym czasie każdy miał już na koncie nagrodę z zysków Szanowni Państwo. A w tym roku?? systkie istotne uzgodnienia ze strona społeczną są odwlekane w czasie do niemożliwości. Co te pieniądze będą warte, kiedy spółka wreszcie zechce je wypłacić?

Bo
@Noname

Teraz niby jest trochę spokojniej, jakby ktoś się wreszcie wziął za patologczne zachowania kadry zarządzającej w Oddziałach, ale pieniędzy jak nie było tak nie ma. Jak tam nagroda z zysków Kochani?? Kieszenie puste, a ludzie dalej siedzą cicho. To jest nieprawdopodobne. Sukcesy nagrody, laury, wyróżnienia, sam prestiż, a ludzie coraz biedniejsi...

Bożena
@Bo

To znaczy jakie zachowania? Jak nie ma konkretu to czym się mam przejmować?

@Bożena

Wilk alfa kąsa w stadzie jak czuje się zagrożony

grzech

ALMA MATER W nauce nadchodzi nowa era W gaz-systemie potrafią przerobić inżyniera na montera I nie ustaną na tym drogi kolego dopóki nie przerobią montera na chłopa pańszczyźnianego Któż to tak potrafi z nauką stanąć w szranki To stara kadra z dyplomem z kserokopiarki

Kandydatka

Dzień dobry jakie są widełki dla stanowisk Wiodący Specjalista i Staszy Specjalista w centrali na mszczonowskiej?

nick

witajcie, jakich widełek można się spodziewać na stanowisku specjalista techniczny?

Urb
@nick

Widełki są ale i tak dostaje się min. czyli ok 7k brutto.

Bożena
@Urb

To chyba spoko, gdzie wiecej dostaniesz? A do tego jakieś premie coś?

@Bożena

Kochana, komunikat do pracowników i kandydatów od kilku lat jest jeden: "twardy HR". Firma tora słynęła kiedyś z troski o budżet domowy pracownika, dzisiaj wykpiwa jego roszczenia na każdym kroku. Jak ktoś ma tu staż, to czuje się zwyczajnie upodlony tą nową desrukcyjna polityką. Wysoka kultura pracy? Chyba na papierze.

Artur

Witam Staram się o pracę na stanowisku elektromonter tłoczni w Maćkowicach - oddział terenowy podkarpacie, na jakie wynagrodzenie brutto mogę liczyć? Pozdrawiam

elekromonter

jak jesteś z "rodziny " to 6k jak spoza rodziny to 4,8k

@Artur

Nie ma takiej rekrutacji do Tłoczni Maćkowice !!!

edyta

czyli rekrutacja dla rodziny.

kolega
@elekromonter

To jak na podkarpacie to super, mało kto tyle zarabia w tym regionie.

Yeti
@kolega

Zarobki bardzo wysokie jak na Podkarpacie, dobry socjal, nagrody nie widzę lepiej

@Yeti

płacisz cenę za zawodowe i intelektualnie cofanie się w tym "raju" . GS to pasożyt stworzony w celu prania gotówki. trwają prace koncepcyjne nad włączeniem sieci GS i podział na spółki regionalne tak jak to jest z prądem. jak zakończy się słodki sen GS wyjdziesz na rynek pracy zielnym. pewno skończyłeś studia w GS ale poza lizaniem tyłków i wypełnianiem pustych procedur niczego praktycznego nie umiesz. takie (usunięte przez administratora) i kilo mułu

Maggie

Święta prawda

@Maggie

Witam. Ile zarabia monter w jednostce terenowej? Dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A - Tarnów

• Jak się pracuje w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A?

Kandydaci do pracy w Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A