Opinie o „Aluship Technology” sp.z.o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „Aluship Technology” sp.z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie „Aluship Technology” sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Aluship Technology” sp.z.o.o w

Koleś git

Ryży Kieł - 2012-09-29 17:26:37 ktoś - 2012-09-25 16:04:20 Pewnie chodziło o biuro od projektowania z tym pukaniem.Jacht "Andros" nie jest jednostka pełnomorską, rzekomo max do 3 st Beauforta, ale wyposażenie elektroniczne ma jak jakaś fregata. Ciekawe, jakich skarbów będzie szukać?Pewnie tego co tatuś w czasie wojny zatopił :)

Koleś git

Wyrazy współczucia dla Szefów tej firmy - 2012-10-01 21:24:25 Te wpisy to szambo.A co to już se pożartować nie wolno?

nic pewnego

Czy jestes pewien ze to nie (usunięte przez administratora) jest za glupi jeden (usunięte przez administratora) ek z inz odpisuje mu na maile. Piszac takie bzdury o (usunięte przez administratora) ach chca zatuszowac poprzednie wpisy o sobie

Wiesiek

mam 2 kg alu do sprzedania,gdzie najlepiej płacą?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie „Aluship Technology” sp.z.o.o na stanowisko Sales Manager and Business Development? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
talib

kiełbaski przynieś,nie wymądrzaj się.Grilla na hali sobie jutro zrobimy

Wyrazy współczucia dla Szefów tej firmy

Te wpisy to szambo.

spawacz

Jutro obchodzę imieniny(usunięte przez administratora)

miki

to są grozby karalne(usunięte przez administratora) o wszystkim będą poinformowani

spawacz

zatrudniacie arabów,a dla polaków miejsca nie ma[usunięte przez moderatora]

normalny

Nikt nikogo bez powodu nie wywala z roboty , ale nie wszyscy musza wiedzięc jakie były powody wywałki. Firma jest prywatna , kto che to pracuje , kto nie chce się zwalnia jak u projektantów , ale na zwolnione miejsce i tak sa chętni. Chcesz pracuj , nie szukaj innej roboty a nie wyzywaj.

spawacz pracujący

parę lat temu pracowali u nas w tym [usunięte przez moderatora] chłopaki z ukrainy po technikum spawalniczym,piony walił 1,5 m za jednym zamachem a oni ich[usunięte przez moderatora],szmatławce jedne bez powodu,pe (usunięte przez administratora) jedne

chcący

pracować jako spawacz,słyszałem,że u was jest duża rotacja spawaczy/nawet dobrych bez powodu wywalają/,jest podobno jakiś arab spawalnik.Czy to prawda

DeVille

Jak nie ma o czym pisać, tak jak w przypadku naszej firmy to się pisze o (usunięte przez administratora) ie. Aluship jest prywatną firmą i nikt nie zmusza do pracy tutaj, przeciwnie - ciągle są chętni żeby się przyjąć, pani [usunięte przez moderatora] ma cały stos CV na biurku. Dlatego złośliwe wpisy pochodzą zwykle od ludzi wywalonych na zbity pysk za obijanie się po kątach, lewe ręce lub chlanie w robocie. Patrząc jednak z drugiej strony, niewątpliwie paru osobom w firmie wydaje się, że są poza zasięgiem. Ale wszystko do czasu, jesteście pod obserwacją. Pozdrawiam

To są opinie o Pracodawcy? czy jakieś brednie erotomanów gawędziarzy? Widać że się wam w robocie nudzi.

rrrrrr

Ja tam się cieszę , rysunków więcej do zrobienia.

Miszczu

Jak to dużo , duzo do porawki to standard alu ship ,robic nie przestawać bez mózgu a pózniej ciąć bo kierownik musi dostac premię

Miszczu

Hehe a co tam na stateczku "Andros" słychać podobno dużo do poprawki:D

doorman

Co za brednie! Wszystko wyjeżdża na wuzetki i nie są to żadne tony! Każdy kilogram jest zgłaszany. Przestańcie fantazjować, nie wywożą alu ludzie co mają pensje po kilkanaście tysięcy!

Tadek

Ciekawe jak strażnik zatrzymał, kiedy sam siedzi w budzie i pilnuje szlabanu? Chyba to jakaś plotka albo (usunięte przez administratora) był pijany i szedł blisko strażnika :)

Janusz

Ale kto zatrzymał, ochrona z Taurusa czy Solid?

Zostaw merytoryczną opinię o „Aluship Technology” sp.z.o.o

• Jak się pracuje w „Aluship Technology” sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy „Aluship Technology” sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Aluship Technology” sp.z.o.o?

„Aluship Technology” sp.z.o.o