Josera Polska Sp. z o.o.

Opinie o Josera Polska Sp. z o.o.

Alicja

Z tego co tu czytam to chyba ktoś „kabluje” na pracowników ? To się często zdarza ? I czy ktoś poniósł z tego powodu jakieś poważne konsekwencje ?

Rokowiec

Czy pewien osobnik w firmie już na wszystkich napisał maila? Zaraportował co się dało ?

Krzysztof

To jest dobra firma

Zgadzam się

Wojtek

Od lat jestem zadowolony

Tadeusz

Musimy trzymać się razem

@Krzysztof

Masz rację Krzysztof firma jest ok ,tylko ludzie wszystko psują sam wiesz bo chciałeś kiedyś się zwolnić ,pamiętasz?????

WTK
@X

Takich jak Krzysztof jeszcze kilku znajdziesz. Psują wszystko.

Wt
@X

Takich jak Krzysztof kilku znajdziesz. Psują atmosferę.

Wt
@X

Nie on jeden, a dla firmy lepiej by było jakby takie osoby odeszły.

Tom
@X

Nie on jeden. Dla firmy lepiej by było jakby takie osoby odeszły

@Krzysztof

Jest dobra, ale jest dużo trudnych chwil. Przez to się nie chce pracować i człowiek zamiast mieć motywacje to się nudzi wewnętrznie.

@X

Dużo osób grozi że się zwolni, i dostają awans lub podwyżki to jest wolny rynek.

@Marcin

Racja

Franciszek
@Marcin

Co to za trudne chwile? :D Wyjaśnij o co ci chodziło, z chęcią wysłucham co masz mi do powiedzenia.

adixer
@Franciszek

Wiesz róznie bywa w pracy

Alicja
@adixer

Konkrety!! Bo strasznie dużo tutaj piszecie a nie wiem o co dokładnie chodzi, chyba pracownicy się w firmie nie lubią co?

H.

Witam jak wyglada praca magazyniera na surowcach sypkich i opakowan???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Josera Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kindziuk

Jestem zainteresowany pracą, jednak chciałem wiedzieć czy w firmie są związki zawodowe. To dość ważne dla mnie, bo przekonałem się że w niejasnych sytuacjach kadrowych jak i konfliktach może pomóc.

Salami
@Kindziuk

Nie ma potrzeby zakładania związków. Mniej wiesz, dalej zajdziesz. Wystarczy markować i nie ma problemów.

Krakowska sucha
@Kindziuk

Salami ma rację, nawet jakbyś sprawiał problemy przymknie si e oczko

Anon

Długo biłem się z myślami czy wystawić tu opinię, ale w końcu się zdecydowałem. Nie wiem jak dokładnie wyglądają warunki pracy przedstawicieli (być może jest naprawdę dobrze), ale praca stacjonarna (mam tu na myśli produkcję i magazyn) pozostawia wiele do życzenia. Nie w kwestii finansowej, chociaż też mogłaby być lepsza, ale jest wporządku. Bardziej tu chodzi o atmosferę, która na w/w działach panuje. Moim zdaniem brakuje szacunku do pracownika, podejścia do niego jak do człowieka, a nie kolejnego trybiku w wielkiej korporacyjnej maszynie (najważniejsze są tabelki, wykresy, normy, a nie ważne jest to, że z powodu braków kadrowych pracownik musi wykonywać kilkukrotnie więcej pracy, żeby to nadrobić). (usunięte przez administratora) Nie chcę nikogo zniechęcać swoją wypowiedzią, ale na tych działach jest jeszcze sporo pracy do zrobienia, żeby sytuację poprawić. Pozdrawiam

@Anon

A czym to może być spowodowane ? Reorganizacja w tych działach , duża rotacja czy przełożeni. Widzę dosyć często pojawiają się ogłoszenia do Josery i się zastanawiałem nad złożeniem CV, ale po komentarzu byłego pracownika to sam już nie wiem.

@Kandydat

Dopóki jest ten osobnik nie radzę iść tam (dział produkcyjny) ,czemu ? Chyba że lubisz donosić przełożonemu, robić zdjęcia itp. Rotacja jest tam czymś normalnym. Niewiem dlaczego PROKURENT na to pozwala ( a jest dobrym człowiekiem)nie rozumiem ale tak się dzieje .Szkoda mi tych co zostali i zachowują się tak jak ON chce ..... Odradzam!!!!!! ZYCIE JESZCZE POKAZE MU........

@X

Prokurent pozwala na bardzo dużo.

@X

Czyli produkcję odradzasz ze względu na jakiegoś osobnika ? A praca na dziale produkcyjnym jest w porządku? A inne działy jak z atmosferą i pracą?

@Bartek

Teraz ,bo kiedyś tego nie było....Panie Bartoszu...

@X

Tego nie wiem, ale z jakim kierownikiem się nie zetkniesz, to chyba każdy miał problemy dzieciństwie.

@Bartek

Ten z produkcji na pewno miał problemy w Słubicach na granicy.....

@X

Myślałem że w Mauritiusie, ale to może ktoś inny.

Lisa

I na dodatek jest strona z opiniami,a negatywne opinie są usuwane, dlaczego Panie Jar.....

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Josera Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Limonka

Zalezy jakie stanowisko. Jezeli przedstawiciel to wiedza ogolna z zywienia.

Czy przedstawiciel petfood moze zarobic w Josera śrenio wiecej niz 6000 netto miesiecznie? Prosze o odp tak/nie.

Xyz

Ploteczki
@Josi

Ściema

Majster

Widzę ogloszenia na stanowisko w dziale UR po raz kolejny czy to jakieś nowe stanowisko czy poprzedni pracownik już wyleciał? A kim jest ten typ opisywany jako mało przyjemny czy to kierownik produkcji? Proszę o informację o warunkach pracy w dziale UR

Krzysztof

Bardzo mocno rozwinięta nieformalna komunikacja. Plotkarstwo i złośliwość pracowników. Wszyscy nadają na wszystkich. Każdy pracuje dla siebie. Poziom traktowania przez dyrekcję to poziom kierownika szlifierni do wózkowego. Pensje na poziomie komunikacji.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Josera Polska Sp. z o.o.?

Zawsze jest część pensji w premii, im większa pensja tym premia większa. W razie absencji chorobowej jest ujmowana lub zajmowana.

iamon

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie? Warto tam pracowąć? Jaki samochod się dostaje, Laptop i telefon służbowy też się dostaje?

@iamon

Jeżeli osoba chętna do zatrudnienia na takim stanowisku jako priorytet stawia sobie zapewnienie najwyższych standardów wsparcia i obsługi Klientów, prace zespołową w atmosferze zaufania i szacunku oraz zależy jej na ciągłym doskonaleniu i nabywaniu najnowszej wiedzy fachowej, kompetencji sprzedażowych oraz osobistych, to na pewno będzie bardzo zadowolny z pracy w Josera Polska. Nasza firma stawia mocno na rozwój zawoodowy i ciągłe doskonalenie umiejętności swoich doradców i przedstawicieli regionalnych. Jest z tego znana na rynku. Jeżeli chodzi o narzędzia pracy to standardowo każdy z naszych przedstawicieli w terenie otrzymuje samochód służbowy VW GOLF, laptop, iPad oraz telefon iPhone.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Josera Polska Sp. z o.o.?

Tak całe wynagrodzenie trafia na konto. Rozliczenie otrzymujesz w formie papierowej.

Wolfgang

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko "Dyspozytor procesu produkcyjnego". Czy dobrze myślę ze jest to po prostu pracownik produkcji? Tak to się nazywa w normalnych firmach przynajmniej. Więc nawiązując do tego ogłoszenia, czy ktoś z kompetentnych i poinformowanych może mi powiedzieć ile taki dyspozytor zarabia w firmie Josera?

Poinformowany
@Wolfgang

Dzień Dobry, Obecnie firma Josera Polska poszukuje pracowników na stanowiska w obszarze produkcyjnym: 1) Dyspozytora procesów produkcyjnych czyli osoby odpowiedzialnej za sterowanie i monitorowanie procesu produkcji na zmianie przy użyciu systemu informatycznego oraz za odpowiednie reagowanie, w przypadku gdyby któryś z monitorowanych parametrów odbiegał od założonych 2) Operatora Maszyn - czyli osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę parku maszynowego używanego w procesie produkcji 3) Elektromechanika. Zapraszamy do aplikowania na powyższe stanowiska. Wybrani do zatrudnienia kandydaci otrzymają oferty, w których wynagrodzenie na pewno będzie adekwatne do posiadanych przez nich umiejętności i doświadczenia zawodowego . Zapraszam.

Parodia
@Poinformowany

Fajnie się czyta te opowiadania od osób z zarządu . ALE TYLKO CZYTA.W firmie ogólnie czeski film. Brak szacunku dla pracowników , traktuje się ich jak psa- niewolnika. Oferty pracy spowodowane zapewne że kilka osób przejrzało na oczy . Pan dyrektor personalny jak i cała reszta każdemu sprzedaje inna wersję często odbiegającą od prawdy . Oczywiście będzie obiecał złote góry itd ale po upływie czasu sam zobaczysz że nie jest to osoba wiarygodna . W Nowym Tomyslu jest dużo firm które mają wynagrodzenia znacznie lepsze oraz nie musisz ciągle robić w zapyleniu itd . Z biegiem czasu będzie jeszcze więcej ofert pracy . Dobrze że już tutaj nie pracuje wynagrodzenie lepsze atmosfera pracy również . Jeśli chcesz koniecznie pracować w tego typu firmie to są lepsze miejsca pracy w konkurencyjnych firmach np. Sano . Co do tego parku maszynowego. Chyba się nic nie zmieniło i jest tylko jedna maszyna do której potrzebny jest operator . Co do podwyżek to raczej coś takiego nie istnieje :) . TS przestań podkradać papieroski pracownikom .

Obecny pracownik
@Parodia

Pracownik traktowany jak pies? Jestem w takim razie ciekaw jak ty traktujesz zwierzęta, bo ja swojego psa traktuje jak członka rodziny i do tego można porównać firmę Josera. Nikt mnie tu źle nie potraktował, generalnie żeby dostać OPR to trzeba zasłużyć. Nikt bez powodu nie robi bury. Wiadomo że w każdej firmie są zgrzyty ale ten zarzut to czysty absurd!

Depech
@Parodia

Dla ZAINTERESOWANYCH to nie jest mój POST !!! Że ktoś opisuję i piszę nazwę SANO w zadaniu to nie oznacza że to mój post, a wiem że w firmie Josera Polska tak nie którzy MYŚLĄ - są po prostu w błędzie !!!!!!!!! Niech skupią się na dobrej pracy dla swoich pracowników !!!! Pozdrawiam KOLEGÓW i KOLEŻANKI w Josera Polska

Jak jest z pakietem medycznym w Josera Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Leova

Tak, można podpiąć rodzinę.

Katarzyna
@Leova

Super, że firma udostępnia taką możliwość swoim pracownikom. Zastanawiam się też na jakiej zasadzie to dokładnie działa w Josera Polska bo w różnych firmach jest trochę inaczej. Czy pracodawca pokrywa wszystkie koszty czy tylko częściowe a resztę dopłaca pracownik?

Co z firmą Josera jest nie tak ? Miesiącami poszukują doradcy do spraw żywienia bydła w 16 lokalizacjach ... O co chodzi ? Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest przypadkiem jedna z firm która chyba dla jaj ogłasza się na pracuj.pl.

Zenon
@1

Niestety mylisz się drogi Watsonie. Ogłoszenia na pracuj.pl nie są tanie a firma szuka specjalisty. Jeżeli jesteś po technikum handlowym i pracowałeś przy wystawianiu faktur to próżno szukać pracy w Josera

Depeche
@1

Firma jest ok!!! Pracuję 9 rok i nie narzekam ... Pensja jest na dobrym poziomie .... Przyjmują ludzi (starszych panów),więc idzie do przodu .... Pozdrawiam

Edward
@Zenon

Masz na myśli ogłoszenie na stanowisko doradcy do spraw żywienia bydła? Firma Josera Polska oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, transparentny system wynagrodzeń, pracę w młodym, międzynarodowym zespole i solidny pakiet socjalny. Czy ktoś z osób odwiedzających ten wątek szukał w tej firmie zatrudnienia i mógłby przybliżyć przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Zachęcam Was do dyskusji.

Zenon
@Edward

tak, te stanowiska są dobre finansowo, szkolenia itp, jeżeli chodzi o kwestie atmosfery w dziale to jest ok

Marzena
@Zenon

Faktem jest, że Twoja odpowiedź jest dosyć ogólnikowa, ale i tak fajnie, że zechciałeś podać nam jakieś konkretne informacje związane z pracą w Josera Polska. Powiedziałeś, że jeśli chodzi o stanowisko Doradcy ds. żywienia, to są zapewnione szkolenia. A jak rzecz ma się, jeśli weźmiemy pod uwagę inne profesje? Też można liczyć na dostęp do cyklicznych szkoleń czy już niekoniecznie?

Depeche
@Depeche

Dobrowolnie usunąłem wpis wcześniejszy ,nie dlatego że zmieniłem zdanie o X osobie ,tylko szkoda mi firmy Josera Polska,która przez 10 lat mnie "karmiła" i byłem BARDZO ZADOWOLONY Nie będę pisałem nic złego na firmę bo naprawdę jest dobrą i solidną Oczekiwała od mnie 100% mojej pracy i za angażowania tyle jej dawałem do 28 .09 kiedy mi powiedziano cyt. "DEMOTYWUJESZ PRACOWNIKÓW ". JA ????Szok był TOTALNY !! Dobrze że żona słyszała całą rozmowę, gdy mnie zwalniano bez przypadek odebrałem tel.bardzo była zdziwiona jak można tak OCZERNIĆ tak oddaną osobę firmie ,ale można JEDNAK Niech firma prosperuję i się rozwija dla tych DOBRYCH ludzi którzy tam pracują Te osoby co tak mnie szybko zwolniły-,myślę że "KARAMA POWRACA" i poczują to co ja ..... Szkoda ich opisywać merytorycznie ,bo nie ma to "WARTOŚCI DODANEJ" i tyle ..... P R O D U K C J A ------ A R O D O -----

Gość z IFC

Będąc ostatnio w waszej firmie zauważyłem, że zatrudniliście kilku byłych pracowników II ligi Phoenix Contact. No cóż od czegoś trzeba zacząć :)

100%
@Gość z IFC

Drugą liga to pewnie sam, jesteś skoro jesteś tam tak częstym gościem ????

Anonimowa

Witam, nie polecam rekrutacji w firmie Josera Polska. Przedstawiają się jako międzynarodowa firma z najlepszymi specjalistami choćby pod względem HR. Niestety nie jest to prawda. PO 2 odbytych rozmowach (każda po godzinie) do dzisiaj po 2 miesiącach nie otrzymałam feedbacku ani informacji zwrotnej, pomimo zapewnień, że taka nastąpi. Stanowisko sprzedażowe w oddziale poznańskim. Jeszcze nigdy z takim podejściem do potencjalnego pracownika się nie spotkałam, przykre bo bardzo dużo czasu poświeciłam na rozmowy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

depech

Pewnie że tak ...firma wszystko robi legalnie,także i umowę o prace Firma jest ok !!

Nati

Witam, dlaczego Państwo nie informujecie o statusie ofert pracy??- info. dla osób wysyłających aplikacje

Kas

Witam, czy firma przeprowadza obecnie rekrutacje? Może się ktoś wypowiedzieć? Jak zarobki wyglądają na stanowiskach administracyjnych? Jak z możliwościami rozwoju zawodowego? Wielkie dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Josera Polska Sp. z o.o. - Paproć

• Jak się pracuje w Josera Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Josera Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Josera Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Josera Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Josera Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Josera Polska Sp. z o.o.