Josera Polska Sp. z o.o.

Paproć

Opinie o Josera Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-11-25 14:03:44
Przyjemność pracy w tej firmie żadna. Kadra zarządzająca rodem z PRL oderwana od rzeczywistości. Najlepiej wyjedź z domu o 6:00 wróć nie wcześniej niż o 18:00. GPS-y w autach i pełna kontrola. Niepotrzebne, monitorujące telefony ciągłe poczucie stresu i tego, że robisz coś źle. Jak już będziesz odchodził/a to nawet dziękuję nie usłyszysz. Oby miał kto Ciebie na pociąg do domu odwieźć. Finansowo też klapa. Przelicz godziny jakie poświęcasz na pracę, lepiej zarabia sprzątaczka w szkole, która ma swoja godność. Od początku jesteś zerem, kolejnym sprzedawcą magicznego pyłu. Rodzinną atmosferę też między książki włożyć. Gorąco nie polecam.
Body 2014-03-23 13:36:32
Proszę o wypowiedzi osób, które aktualnie pracują w firmie Josera z siedzibą
w Paproci.
kierowca 2014-07-04 12:54:29
Brak słów rampy wolne a oni w biurze siedzą (usunięte przez administratora)
ping 2014-10-01 19:57:23
z rozmów z pracownikami wynika, że firma nie jest taka zła.. Myślę, że poprzednie wypowiedzi podyktowane są osobistymi problemami. Faktem jest, że niektórzy pracują w tej firmie ponad 10 lat - więc chyba nie jest tak źle. Po spotkaniu z doradcą żywieniowym pracującym w firmie Josera stwierdziłem, że poziom wiedzy merytorycznej jest bardzo wysoki, co świadczy o tym, że dbają tam o rozwój swoich pracowników i nie chodzi im tylko o sprzedaż. Może się mylę, ale w porównaniu z pracownikami konkurencji, doradcy Josery sprawiają wrażenie ludzi dla których kompetencje są ważniejsze niż wyniki sprzedażowe.
Maciej 2015-08-05 18:43:03
Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej nie do końca związane z procesem rekrutacji.... pytania o rodzinę... itd. dla mnie przesada !
Wymagania mają bardzo wysokie, dlatego pewnie rekrutacje trwają cały czas.
tatuarz 2015-08-06 23:24:13
to tylko twoje wrażenia po rozmowie ci co pracują 10 lat boją się odezwać są zastraszani kto nie miał sprzedaży zaraz wyleciał stawiają na pracowników z wyższym wykształceniem a dyrektor handlowy pan remigiusz b.jak sobie tytułuje ma wykształcenie zawodowe były rolnik wchodzi układy
tatuarz 2015-08-06 23:39:57
Uuuu 2015-09-23 19:07:24
jas_to_ja@wp.pl 2016-01-28 19:03:53
Witaj Uuuu. "Macie nowego kierownika tadzia siwego? Co nieco wiem o nim z poprzedniej firmy- magazyn logistyka" Cy moesz coś wiecej o tym człowieku.?
elwisor 2016-01-28 22:12:37
powiedz coś ......
czekamy cała firma jest ciekawa dużo się dzieje za jego osobą .......
ononaono 2016-03-02 11:34:23
Musi być nieźle, bo co miesiąc, dwa szukają. hłehłehłe...
gość 2016-03-23 19:08:07
czy ktoś ma jakieś nowe informacje nt rekrutacji na przedstawiciela handlowego?
tastas 2016-04-27 12:42:42
wysłałam do nich cv na odpowiedź na ogłoszenie o pracę na stanowisko Doradcy Żywieniowego. Dostałam telefon i na rozmowę kwalifikacyjną wybieram się w przyszłym tygodniu więc wtedy dam znać coś więcej
tastas 2016-05-08 14:26:32
@mundek, mnie interesuje bardziej południe Polski ale rozmowę mam na stanowisko w wielkopolsce
tastas 2016-05-08 14:26:52
Kandydat 2016-06-29 00:54:46
Jakie są zarobki przedstawiciela handlowego?jaka jest podstawa?chce aplikować na to stanowisko,ale zastanawiam się czy warto
1234tf 2016-06-29 16:02:28
@Kandydat ale teraz nie szukaja przedstawiciela handlweogo tylko doradcy żywieniowego oferuja stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego specjalistyczne szkolenia
gk 2016-12-01 20:16:33
Witam
Josera w Paproci szuka główną księgową. czy ktoś wie coś więcej ? Pracuję jako GK ale wynagrodzenie nie najlepsze. Mam wątpliwości czy aplikować, czy ryzykować. Nie znam tej firmy. Co proponują i dlaczego zmieniają osobę na tym stanowisku ?
Proszę o pomoc i informację. Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
gość 2016-12-06 12:10:33
Firma nie zmienia księgowej... obsługuje ich firma zewnętrzna zajmująca się sprawami księgowymi.. ale pewnie juz za dużo firma sobie życzy więc chcą mieć księgową na miejscu.. Nie mam pojęcia ile mogą zaproponować,ale na rozmowę zawsze można isć.. przecież nie jest zobowiązująca :)
Zostaw swoją opinię o Josera Polska Sp. z o.o. - Paproć
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Josera Polska Sp. z o.o.