DBI Plastics Sp. z o.o.

Opinie o DBI Plastics Sp. z o.o.

Mała Mi

A jakie warunki pracy w biurze?

Maria
@Mała Mi

@Mała Mi Tego nie wiem, ale mam nadzieję, że Ty niedługo mi to powiesz. Zamierzasz aplikować?

MałaMi
@Maria

@Maria Sama szukam opinii. Firma zdaje się fajna, rozwija się. Może będą rozbudowywać kadrę w biurze... Warto pozna opinie innych.

Maria
@MałaMi

Tak się składa, że ja też szukam takich informacji. Chyba wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż jakiś pracownik DBI Plastics się tu wypowie. Masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę typowo biurową?

Xyz
@Maria

Firma aspiruje do korporacji, jednak w moim odczuciu daleko im do dużej firmy z fajną atmosferą. Daleko im też do duńskiej odpowiedniczki, rodzinnej firmy, gdzie pracuje się ładnych parę lat. Wiele do życzenia pozdrawia atmosfera, która panuje w Dbi, zwłaszcza w biurze. Nad tym z pewnością muszą popracować. Myślę że jak tak dalej pójdzie będą nieustannie szukać kogoś do biura. W dłuższej perspektywie czasu to może spowodować, że przestaną być atrakcyjnym pracodawcom. Dziewczyny z CS pracujcie nad sobą, to wy jesteście odpowiedzialne za wizerunek tej firmy. Powodzenia.

MałaMi
@Xyz

@Xyz Dzięki za wypowiedź. To już +/- coś wiadomo. A wiesz z 1szej ręki czy że słyszenia? U Skandynawów zwykle nie ma problemów... W każdym razie tak slyszalam... Chyba że zespół nie dograny lub brak wytycznych, za duża swoboda?

Premii nie ma i nie było. Prawda, że bardzo daleko firmie do standardów skandynawskich.

Miki

Gdzie lub jak ( w biurze, na portierni czy tylko e-mail) mozna złożyć podanie o prace w tej firmie ?

Łukasz

Witam jak w DBI na magazynie jaka praca ludzie. Jaka stawka

rudy
@Łukasz

Standardowo, minimalna +premia. Starczy Ci i tak wiele nie potrafisz.

Edward
@rudy

Premia zależy od wyrobionych norm czy nadgodzin? DBI Plastics przyjmuje osoby bez doświadczenia w zawodzie? Rozwiń swój komentarz.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie DBI Plastics Sp. z o.o. na stanowisko Junior Business Intelligence Analyst? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Bolo

Firma ma dobre opinie, jest dobrym pracodawca ale i tak znajdzie się ktoś marudzący!

@Bolo

Jest poprostu wspaniała i wymarzona ja nie nie wiem dlaczego tak ludzie marudza, wziąć ślub najlepiej z firmą, kochajmy się tam najlepiej :D zgadzajmy się z tym co mówią, tańczmy jak.zagraja-:) wypełniamy ankiety co kto robi w po godzinach pracy,nawet w prywatnym.czasie będą ci mówić co masz robić hahshwh

@Op

@Bolo może mieć przecież zupełnie inne doświadczenia związane z pracą w DBI Plastics niż Ty. Dlatego też prosiłabym Cię, abyś to uszanował i następnym razem tak nie ironizował. Nie trudno jest się domyślić, iż nie masz dobrego zdania o tym pracodawcy i w związku z tym chciałabym Cię zapytać, dlaczego. Czy chodzi o nadmiar obowiązków i nieadekwatne do nich wynagrodzenie, czy chodzi o coś innego? Liczę na konstruktywną odpowiedź z Twojej strony.

@Izabela

-:)

@Op

Proponuję obejrzeć na Netflix AMERYKAŃSKIE FABRYKI to może ale to może coś przemówi co do nie których,jak korporacje wpływają na ludzi. Pozdrawiam:-)

@Op

Nie ulega wątpliwości fakt, że praca w korporacji należy do bardzo specyficznych. Ale na pewno znajdą się i takie osoby, które się w niej odnajdą. Tak czy inaczej - bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś a propos zarobków DBI Plastics. Powiesz mi coś konkretnego na ten temat?

@Izabela

Nie ulega wątpliwości niech każdy robi sobie co chce ważne że ja mam dobrze a reszta jak chce się męczyć niech się męczy ich decyzja prawda?,ja wyraziłam swoję zdanie jak jest, oczywiście każdy może się odnaleźć z korpo wszystko się da,:-) a ciągnięcie kogoś za jęzor to trochę nie kulturalne Droga Pani Izabello.Pozdrawiam i życzę jak najlepszych sukcesów:-)

A.

Nowi pracownicy traktowani przedmiotowo. Atmosfera straszna, baby wredne, chamskie, niemiłe. Obśmieja cie, obgadaja. Liderka broni swoich pupilkow, nowych rozstawia po kątach, pracownik a raczej niewolnik nie ma wlasnego zdania. Nie może nawet spędzić przerwy z osobami ktorymi chce. Narzucanie swoich racji i integracji na siłę. Za niedługo wprowadza licznik na toalete i wymyśla kary. Typowy mobbing. Kłamstwo przez telefon ze po miesiacu umowa o prace a tak na prawde ludzie pracujący tam czekaja na nią nawet latami. Nie polecam nikomu tego zakładu. Cieszę sie ze już tam dawno nie pracuję. Opinia napisana z doswiadczenia i z zaczerpnietej wiedzy osób trzecich.

A
@A.

Hahahaha co za brednie ???? dawno się tak nie naśmiałam ???????????? trzeba było pracować i się wykazać a nie teraz śmieci pisać. Coś za coś. Jak w nosie macie pracę to w nosie macie umowę. Proste

@A

To nie brednie tylko prawda a prawda w oczy kole wykazać się za umowę hahahaha weź sie kobieto zastanów

@A

A z czego się smialas z tego jaka jesteś głupia a za jaką stawkę pracujesz ? Acha przecież narzresz się owoców za darmo no to jest naprawdę śmieszne no jak tak nisko sie cenisz to ciekaw jestem jak wygladasz ? Po takiej cienkiej wypłacie i po owocach pewnie szprycha albo Foka

@A

To sie ścieraj za jałmużnę ha ha ha a będzie ci dane czyli Norma i śmiej się dalej

........@....
@A.

Niestety to prawda

Bogdan
@........@....

Chętnie się dowiem co uważasz za prawdę. Niewiele osób wypowiedziało się w tym roku o firmie tym bardziej Twoja opinia byłaby istotna gdybyś zechciał napisać więcej o zatrudnieniu. Jaka jest atmosfera w pracy i czy relacje miedzy pracownikami i przełożonym są poprawne? Każda informacja, którą dodasz pomoże potencjalnym kandydatom do prac,y więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Ludzie zDbi są zastraszani nie chcą mówić co się robi. Ludzi traktują jak konieczne zło. Jak to jest ile razy dawałam podanie cały czas było nie ponieważ jestem w okularach. Aco? To nie są ludzie każdy chce pracować. Tylko z jedną osobą rozmawiałam nie mogę powiedzieć dokładnie gdzie ale mówią że ludzie którzy tam pracują że są zastraszani. Dla mnie to firma niekompetentna a tym bardziej menadżer. Niby taka atmosfera a ludzie którzy chcą pracować na produkcji z wyższym wykształceniem nawet nie chcą rozmawiać. A ludzie którzy są po operacjach też chcą pracować praca lekka to trzemu też takich nie chcą. Jeśli jesteście dobrymi ludźmi i macie serce to pomóżcie ludziom.

S>S
@anonymous

Pracuję w tej firmie jakiś czas i są tu też osoby które noszą okulary więc nie wiem dlaczego sądzi Pani że nie przyjmują w okularach. wyrażę od razu swoją opinie .Praca lekka ,nudna i mało płatna atmosfera fatalna , kobiety wredne!!! Plus za czystość i godziny pracy .

@S>S

I to jest prawda

@anonymous

Super to napisałaś i z tym się zgodzę ale trzeba dodać ze trzeba sie jeszcze przymusowo integrować z tymi wrednymi babami a co to w ogóle jest ??? Także jak ktoś lubi baby to tylko tam ŻENADA po prostu

.......

Prawda

Bogdan
@.......

Może rozwinąłbyś swoją wypowiedź, bo nie jest zbyt zrozumiała. Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym DBI Plastics wnioskuje, że jesteś zatrudniony w firmie. Dawno nikt nie pisał o aktualnych warunkach pracy. Może mógłbyś przybliżyć jak wygląda obecnie atmosfera w pracy, gdyż wcześniejsze wypowiedzi sygnalizowały, że nie była najlepsza. A wynagrodzenie. Jesteś z niego zadowolony?

Dorota

A jak wyglada praca w biurze? Jest oferta i nie wiem czy warto wyslac cv

....

Mnie zaprosili na rozmowę, nie dali szansy się wykazać i podziękowali bo noszę okulary.

@....

I kobieto nie żałuj tam na każdą przyjdzie czas a siedzą bo to nieroby sa boją się innej pracy

@....

Czy jesteś pewna, że to było powodem odrzucenia Twojej kandydatury na stanowisko w firmie DBI Plastics? Być może miały na to wpływ jakieś inne czynniki? Zależy nam na tym, aby na forum pojawiały się prawdziwe informacje, dlatego zachęcam o rozwinięcia wypowiedzi, aby stała się ona bardziej wiarygodna, a zarazem pomocna dla innych osób.

Gumisie

Witam, w tej firmie która podobno dba o pracowników i ich samopoczucie, rozwój chodź tutaj to tylko słowo bo rozwoju nie ma a jeśli jest to taki ze szkoda gadać, płacą to zostawić trzeba bez komentarza bo za taką stawkę jaka dostaje podstawowy pracownik który naprawdę musi się narobić żeby zobaczyć ten marny grosz poprostu szkoda osób które naprawdę poświęcają się tej pracy, kierownictwo oczywiście nie wszyscy ale są tacy co traktują się jak przyjaciela i chodzą do ciebie i uśmiechając ci się w twarz a tak naprawdę za plecami maja cię gdzieś to rzecz normalna. Socjal brak, bonusy brak, nadgodziny oczywiście ale najlepiej za darmo. Oczywiście są osoby z którymi pracuje się super ale reszta szkoda gadać. No i oczywiście kierownik który traktuje pracowników jak rzecz i kiedy się znudzi albo się psuje można wymienić. Żenada

Gadzina
@Gumisie

Tylko osoba leniwa może napisać że tam trzeba się narobić ????????????nic bardziej śmiesznego nie mogłaś napisać. Przeciez tam praca jest lekka, nudna i monotonna. Jak się chce dostawać pieniądze za pracę to niestety trzeba coś robić nikt, nic za darmo Ci nie da ???? a co do pracowników to wszędzie tak samo, przychodzą nowi nic nie robią i tylko narzekają, i tak teraz jest przyszły nowe, opierd.... Się i tylko żądają więcej i więcej nic od siebie nie dając. Nie bronię tej firmy bo oczywiście wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale nie znoszę tych osób które wylewaja swoje żale w necie bo są tak ubodzy umysłowo że tylko tak potrafią.

A.
@Gadzina

Jakbyś wystarczająco (usunięte przez administratora) to nie potrzebne by były nowe osoby. Ale lepiej się zająć obrabianiem (usunięte przez administratora) "nowych" niż własną pracą. No wy za to dajecie.... "Kierowniku uprzejmie donosze"

@Gadzina

Umyslowa to ty jesteś kobieto pracując za owoce kazda firma daje dodatki tylko nie ta ale cóż jak sie nie cenisz to jestes niewolnica

@Gadzina

Osoba leniwa przecież same placzecie ze palce bolą ze coraz więcej trzeba robić i dobrze wam tak jak się ludzie nie umiecie cenić BRAWO !!! To kim wy jesteście?

Gjsksjx
@Pl

O za wiadro wody ????

@Gjsksjx

W upały ludzie podobno dostali od kierownika wiadro wody i spryskiwacze ha ha ha a w jakim celu ??? Ano w takim żeby się polewali bo jest gorąco!!! Ludzie skąd wy jesteście i pochodzicie ??? Z epoki kamienia łupanego ha ha ha ale mamuty wyginęły ale chyba nie wszystkie BRAWO ALE MAMY XXI WIEK

......

A to co wszystko jest pięknie ładnie opisane to jest prawda

@......

Szczera prawda i smutne to jest jak ludzie nie maja swoich wartosci to barachło

.....

Droga Pani A.dla pani wiadomości i ciekawości nie ja to pisze,i podejrzenia niech zostawi pani dla siebie,bo jeżeli pani chce to proszę się ze mną skontaktować i porozmawiać ,bo jeżeli będę chciała coś napisać na temat tej firmy to napiszę, jestem osobą która powie to prosto w oczy a nie wylewa na forum, dużo osób się przebiło przez tą firmę i też dużo widziało i ślepym nie jest.

admin

Uważasz, że firma DBI Plastics Sp. z o.o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.

@admin

Dobry pracodawca płaci

@admin

Zdecydowanie Nie

Soul

Witam, pracuje już tu jakiś czas więc informacje ode nie są jak najbardziej wiarygodne. Praca lekka, monotonna, siedzisz 8 godzin i sortujesz, montujesz lub przepakowujesz plastikowe elementy. Zmeczyc się nie ma czym. Nie jestem "pupilka" Liderki ale widzę że ona traktuje wszystkich tak samo,. Ma zasadę szanuj ja a Ona będzie szanowala Ciebie. Atmosfera jak dla mnie w porządku, zresztą nie chodzimy do pracy aby szukać przyjaciół tylko pracować. Umowa zlecenie na początek, później dla tych którzy się wykażą i którym zależy na pracy Umowa o pracę. Przerwa 30 minut(20 o 9:20 i 10 o 12:00. Ja jestem zadowolona.

@Soul

Zabrakło mi jeszcze jednej rzeczy ile zarobisz za tak lekka pracę?

batory stefan
@anonymous

Jakie zarobki sa w tej firmie nikt nie podal dziwne

@batory stefan

Najniższa krajowa i to wszystko teraz dorzucili kartę medyczną ale nie za free

@batory stefan

W formie owoców a w piątek po pracy możesz sobie zabrać do domu to co zostało

BLONDYNAIZA12

Witam. Chciałam się zatrudnić w tej firmie Ale widzę że opinie są straszne .chyba dam sobie spokój

@BLONDYNAIZA12

Dziewczyno daj sobie spokoj z tą firmą naprawdę nie warto chociażby to że tam nie ma atmosfery pracy a to jest bardzo ważne

Tyra

Jak w ten upał jest na hali?

????????????
@Tyra

Bardzo przyjemnie ????????tak delikatnie trochę ciepło ????

Spoko zakład. Inny niż wszystkie. Chcą stworzyć coś fajnego. Nie wszystkie zarządzenia kierownika muszą się podobać pracownikom.

@000

A co fajnego tworzą ??? A tak masz rację tworzą większe normy

Z.

Umowa o pracę, to moim zdaniem nie jest nagroda tylko coś co w XXI w. mi się po prostu należy. Pracowałem w DBI jakiś czas . Jest to bardzo specyficzny zakład przez duże S. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Plusem jest czystość, cisza, brak oparów. Oraz duży plus ma firma za to, że gdy powstanie zapotrzebowanie na jakieś stanowisko pracy to kierownik sprawdza czy któryś z obecnych pracowników nie ma odpowiednich kompetencji aby zająć to stanowisko. Atmosfera? Zależy jak leży. Często uśmiech a za chwilę ten uśmiech staje się szyderczy. Osoby które są nad pracownikami nie rozumieją, że mają nami zarządzać a nie rządzić, przez co stają się bardzo mało komunikatywni. Masz problem? siedź cicho. Utrudnia Ci pracę jakieś zarządzenie kierownika ? Siedź cicho. Przeciwstawiasz się liderce? Siedź cicho. I fakt jest 30 min przerwy. Ale Ci którzy dali nam tyle czasu to zachowują się jakby pracownicy mieli kłaniać się do stóp z wdzięczności. Mi osobiście wychodziło to czasem uszami i wolałbym mieć już te 15 min. Jeżeli chodzi wypłatę. Do samej wypłaty nie miałem pretensji, bardziej o brak premii, bonów czy chociażby karty multisport. Bardzo ciężki zakład. Dla ludzi z dużą cierpliwością.

Nowa

Jakie zarobki?

Czy osoby pracujące w DBI mogły by napisać coś dobrego o firmie. Mam zamiar zatrudnić się tam.

Zostaw merytoryczną opinię o DBI Plastics Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w DBI Plastics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DBI Plastics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBI Plastics Sp. z o.o.?

DBI Plastics Sp. z o.o.