Mega Partners Joanna Piwowarczyk

Niwnica

Opinie o Mega Partners Joanna Piwowarczyk

bartek 2014-10-07 16:20:04
Mega Partners = Mega pozytyw!
praca 2015-02-28 18:04:21
Ta firma to oszuści zbierają dokumenty i chyba je przerabiaja dla swoich ludzi
gosc 2015-04-01 18:58:30
Mega oszuści firma krzak
gosc 2015-04-17 12:49:15
Uważajcie na tą firmę rekrutuja dla Vakkrachten nl szefem jest Jan Swartjes ten facet to totalny oszust nie wypłaca wynagrodzenia !!! Jak ktoś lubi sobie robic wycieczki krajoznawcze po holandii to proszę bardzo pozdrawiam
zenio 2016-02-23 18:51:29
firma to oszusci zatrudniaja bez umowy na czarno zwlekaja z wypłatami nie dają nawet ubrań chcą żeby pracowac całymi miesiacami bez wolnego za niewielkie pieniądze na wyjazdy imprezowe takie jak np. sylwester to nawet potrafia zabrać 2 godz. i człowiek jest tyle stratny ale oni uwazaja że jest wszystko ok bo to firma ma zarpbic a nie pracownik uważajcie na te firme
zenio 2016-02-29 08:57:54
witam ponownie bo muszę jeszcze dodać że w tej firmie zatrudnia się emerytów byłych policjantów a ludzi którzy nie mają żadnego dochodu daje się na bruk i oczym to świadczy tylko o tym że ta firma nie zasługuje na miano firmy i powinna szybko utracić status zatrudniania ludzi skoro nie może utrzymac ludzi na odpowiednim poziomie
drunk 2016-04-23 18:33:51
Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma radzi sobie całkiem nieźle. Miejmy nadzieję , że będą w dalszym ciągu się rozwijać, a nie staną w miejscu tak jak robi to większość firm w tej branży .
Zostaw swoją opinię o Mega Partners Joanna Piwowarczyk - Niwnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Partners Joanna Piwowarczyk