Opinie o Mega Partners Joanna Piwowarczyk w Niwnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mega Partners Joanna Piwowarczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega Partners Joanna Piwowarczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Partners Joanna Piwowarczyk w Niwnica

Nalepa Nowy wpis

Siedzą k..... Po nocach i wymyślana historie i bajki a do roboty się weź jeden z drugim. Znaleźli się krytycy firmowi dla mnie firma się rozwija zaj..... W stosunku do tych pseudo zakładów ochrony pracy chronionej

niedoszly pracownik Nowy wpis
@Nalepa

To moze napisz cos z sensem, jak wygladaja warunki pracy, a nie jakies glupoty tu piszesz.

Czesław

Kilka osób twierdzi, że firma zatrudniała pracowników bez żadnej umowy i zwlekała z wypłatami, jak obecnie to wygląda? Jaka umowa? Wypłata na czas?

@Czesław

Czesław gdzie te kilka osób tu pisze gdzie oni są czemu nadal pracują skoro tak im źle kolejny banał czekamy wszyscy na uzasadnienie Pana Czesława o swoich wypowiedziach bo odkad pracuje kasa na czas premie świąteczne umowa zlecenie i umowy o pracę ale to żadna nowość pokaż firmę ochrony z Nysy która daje umowy bez grupy albo która daje premie świąteczne i elastyczny grafik?

Czesław Nowy wpis
@Kpof nysa

No nie wiem dlatego się pytam, ale z premiami świątecznymi to mnie zaskoczyłeś. Rozumiem, że dwa razy w roku one są, tak? To są jakieś znaczne kwoty?

Kpof nysa Nowy wpis
@Czesław

Czesław premie są dwa razy w roku na święta zaczynają się od 200 zł przynajmniej ja tyle dostaje nie można pisać pomówień o firmie która naprawdę jest w porządku

Lolo

Mega ściema , firma za pracę w ochronie płaci marne grosze ,poniżej najniższej w ten sposób za grosze zdobywają obiekty do ochrony

Grażyna
@Lolo

nieciekawe to, jak można komuś płacić poniżej minimalnej krajowej ? zatrudniają rencistów by to się pracownikowi opłacało czy jak ?

ADINYSA
@Lolo

Marne grosze? Ciekawe jest to co piszesz bo ja mam wypłaty przed czasem umowe pracuje u nich już kilka lat do tego dają premie świąteczne itd. Więc jakoś to uzasadnij co napisałeś

Alicja
@ADINYSA

No ciekawe jak uzasadni. ;p A te premie świąteczne to w jakiej wysokości są?

@Lolo

No właśnie lolo uzasadnij wypowiedź bo na tą chwilę wygląda na to że pomawiasz firmę masz jakiś dowód tych bredni wyssanych z palca czy pieprzysz bez sensu swoje bajki żeby o czymś mówić trzeba mieć dowód i uzasadnić to

Młody

Pracuje w firmie mega partners od niedawna super współpraca grafik elastyczny wręcz dopasowany do mnie super współpraca pieniądze na czas patrzę na te opinie i niewierze jakim trzeba być (usunięte przez administratora) Żeby takie opinie pisać i niszczyć naprawdę dobre imię tej firmy są naprawdę w porządku

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mega Partners Joanna Piwowarczyk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tomi

Przynajmniej nie zerują na niepełnosprawnych jak inne firmy tylko dają pracę nie zależnie od tego czy się ma stopień niepełnosprawnosci czy nie

Kpof nysa

Skoro pracownicy i ludzie uważają ze placa marne grosze to po co dalej pracują wskaż mi firmę ochrony w Nysie która płaci dodatki świąteczne bo wydaje mi się że poprostu zazdrość firmy konkurencyjnej oparta na pomówieniach że firma płaci grosze bo co się rozwija czy może to że nie może się w niej zatrudnić bo nie ma rotacji ludzi ludzie pracują po kilka lat to chyba samo to świadczy o tym że firma jest w porządku pracuje w firmie mega partners kilka lat nie ma żadnego problemu, z kasą jest na czas są dodatki na święta iitd problemy są rozwiązywane natychmiast niema czego się przyczepić jak chcecie się przyczepić to porównajcie firmy konkurencyjne z Nysy i ich zapytaj e ile placa i czy dają nawet rzy umowie zlecenie kasę na głupie święta

lakun

nie mogę na firmę narzekać , wszystko dopięte na ostatni guzik

Artur
@lakun

Jesteś pracownikiem czy klientem? Podpowiedz coś więcej, bo myślę o podjęciu współpracy

Tytus

A czy w tej sytuacji kiedy pandemia zaczęła szaleć są w ogóle szanse na wyjazd do pracy?

zenio

witam ponownie bo muszę jeszcze dodać że w tej firmie zatrudnia się emerytów byłych policjantów a ludzi którzy nie mają żadnego dochodu daje się na bruk i oczym to świadczy tylko o tym że ta firma nie zasługuje na miano firmy i powinna szybko utracić status zatrudniania ludzi skoro nie może utrzymac ludzi na odpowiednim poziomie

drunk
@zenio

Nie wiem ile to jeszcze potrwa, ale póki co firma radzi sobie całkiem nieźle. Miejmy nadzieję , że będą w dalszym ciągu się rozwijać, a nie staną w miejscu tak jak robi to większość firm w tej branży .

zenio

firma to oszusci zatrudniaja bez umowy na czarno zwlekaja z wypłatami nie dają nawet ubrań chcą żeby pracowac całymi miesiacami bez wolnego za niewielkie pieniądze na wyjazdy imprezowe takie jak np. sylwester to nawet potrafia zabrać 2 godz. i człowiek jest tyle stratny ale oni uwazaja że jest wszystko ok bo to firma ma zarpbic a nie pracownik uważajcie na te firme

gosc

Uważajcie na tą firmę rekrutuja dla Vakkrachten nl szefem jest Jan Swartjes ten facet to totalny oszust nie wypłaca wynagrodzenia !!! Jak ktoś lubi sobie robic wycieczki krajoznawcze po holandii to proszę bardzo pozdrawiam

gosc

Mega oszuści firma krzak

praca

Ta firma to oszuści zbierają dokumenty i chyba je przerabiaja dla swoich ludzi

bartek

Mega Partners = Mega pozytyw!

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Partners Joanna Piwowarczyk - Niwnica

• Jak się pracuje w Mega Partners Joanna Piwowarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Partners Joanna Piwowarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Partners Joanna Piwowarczyk?

Mega Partners Joanna Piwowarczyk