Opinie o BizeA Sp. z o.o. w Baniocha

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BizeA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BizeA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BizeA Sp. z o.o. w Baniocha

Pablo

Jednym słowem wyścig szczurów,maszyna ma awarię nie zarabiasz,hałas i zapylenie na dziale gwoździ najgorzej.2000tys+premia na umowie,Jesteś na zwolnieniu od 2tys płaca czyli nędzne pieniadze

Cezary

Jest jakiś powód, że od wielu miesięcy nikt nie pisze? Może być albo bardzo dobrze albo bardzo źle!!!!

Agata

@Wycyckany firma zwalniając pracownika musiała podać powód zwolnienia. Czy możesz przedstawić go innym poszukującym pracy? Wiele osób wchodzi na forum dla rzetelnych informacji, dlatego ważne jest żeby przedstawiać tutaj zarówno swoje racje jak i racje pracodawcy.

polk

A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy BizeA Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. eksportu z j. bułgarskim lub serbskim? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik Magazynu
Mondi Solec Sp. z o.o.
logo firmy Praca w garbarni, Baniocha
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista/ka ds. wprowadzania zamówień
Baniocha
Janoschka Polska Sp. z.o.o.
Wycyckany

Dodam jeszcze ze przyszedlem tam z ulicy(ogloszenia w necie) jak nie jestes (usunięte przez administratora) lizem to dlugo tam nie pociagniesz

Wycyckany

Tylko po rodzinie i znajomosciach mozna sie tam dluzej utrzymac.ja pracosalem tam prawie dwa lata i mialem miec umowe na czas nie okreslony wszystko szlo pieknie kierownim zarzekal sie ze zostane a tu ch..j dwa tygodnie przed podpisaniem umowy dowiedzialem sie ze jednak juz nie pracuje i odrazu mnie na urlop cwaniaki wyslali,po czym dowiedzialem sie ze ktos z rodziny goscia z mojego dzialu po mnie przyszszedl.

JA

akakia - 2015-11-18 21:59:06 - w jakim dziale pracowałaś, dlaczego zrezygnowałaś, ile czasu upłynęło jak dostałaś umowę na czas nieokreślony?

a jaki jest poziom wynagrodzeń w księgowości?

anonimowy

A w biurze jaka panuje atmosfera? Bo teraz się pojawiło ogłoszenie do księgowości i się zastanawiam czy wysyłac?

justo

Chyba żeś tu nigdy nie prac ował

kolo

Traktowanie przez kierownikow jak bydlo nawet zjesc nie ma kiedy a jak na chwile usiadziesz to juz ma problem bo nie masz co robic.TYpowy (usunięte przez administratora) ale cos trzeba robic

jacenty

Zeby zarobic dobrą kasę, trzeba się tam nazapierd..... i to zdrowo, niby umowa na pelny etat ze stałą pensją a tak naprawde stawki na godzine, kazdy inna i kazdego dnia inaczej. tak naprawde to sie nie doliczysz ile masz na godzine i za wszystko potrącenia.

jojo

a ja mysle ze nie wiesz co mowisz,terror jaki tam panuje moze wykonczyc czlowieka a i z placeniem to juz tylko mit pozostal

Zostaw merytoryczną opinię o BizeA Sp. z o.o. - Baniocha

• Jak się pracuje w BizeA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BizeA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

BizeA Sp. z o.o.