BizeA Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o BizeA Sp. z o.o.

jojo 2011-01-06 04:07
a ja mysle ze nie wiesz co mowisz,terror jaki tam panuje moze wykonczyc czlowieka a i z placeniem to juz tylko mit pozostal
jacenty 2014-05-15 17:14
Zeby zarobic dobrą kasę, trzeba się tam nazapierd..... i to zdrowo, niby umowa na pelny etat ze stałą pensją a tak naprawde stawki na godzine, kazdy inna i kazdego dnia inaczej. tak naprawde to sie nie doliczysz ile masz na godzine i za wszystko potrącenia.
kolo 2014-10-19 09:08
Traktowanie przez kierownikow jak bydlo nawet zjesc nie ma kiedy a jak na chwile usiadziesz to juz ma problem bo nie masz co robic.TYpowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale cos trzeba robic
justo 2015-10-12 11:54
Chyba żeś tu nigdy nie prac ował
anonimowy 2015-11-18 18:26
A w biurze jaka panuje atmosfera? Bo teraz się pojawiło ogłoszenie do księgowości i się zastanawiam czy wysyłac?
anonim 2015-12-07 18:24
a jaki jest poziom wynagrodzeń w księgowości?
JA 2016-01-28 21:09
akakia - 2015-11-18 21:59:06 - w jakim dziale pracowałaś, dlaczego zrezygnowałaś, ile czasu upłynęło jak dostałaś umowę na czas nieokreślony?
Wycyckany 2016-07-21 22:12
Tylko po rodzinie i znajomosciach mozna sie tam dluzej utrzymac.ja pracosalem tam prawie dwa lata i mialem miec umowe na czas nie okreslony wszystko szlo pieknie kierownim zarzekal sie ze zostane a tu ch..j dwa tygodnie przed podpisaniem umowy dowiedzialem sie ze jednak juz nie pracuje i odrazu mnie na urlop cwaniaki wyslali,po czym dowiedzialem sie ze ktos z rodziny goscia z mojego dzialu po mnie przyszszedl.
Wycyckany 2016-07-21 22:17
Dodam jeszcze ze przyszedlem tam z ulicy(ogloszenia w necie) jak nie jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizem to dlugo tam nie pociagniesz
polk 2016-08-04 22:38
A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.
Agata 2017-08-01 10:50
@Wycyckany firma zwalniając pracownika musiała podać powód zwolnienia. Czy możesz przedstawić go innym poszukującym pracy? Wiele osób wchodzi na forum dla rzetelnych informacji, dlatego ważne jest żeby przedstawiać tutaj zarówno swoje racje jak i racje pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o BizeA Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BizeA Sp. z o.o.