BizeA Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o BizeA Sp. z o.o.

jojo 2011-01-06 04:07
a ja mysle ze nie wiesz co mowisz,terror jaki tam panuje moze wykonczyc czlowieka a i z placeniem to juz tylko mit pozostal
jacenty 2014-05-15 17:14
Zeby zarobic dobrą kasę, trzeba się tam nazapierd..... i to zdrowo, niby umowa na pelny etat ze stałą pensją a tak naprawde stawki na godzine, kazdy inna i kazdego dnia inaczej. tak naprawde to sie nie doliczysz ile masz na godzine i za wszystko potrącenia.
kolo 2014-10-19 09:08
Traktowanie przez kierownikow jak bydlo nawet zjesc nie ma kiedy a jak na chwile usiadziesz to juz ma problem bo nie masz co robic.TYpowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale cos trzeba robic
justo 2015-10-12 11:54
Chyba żeś tu nigdy nie prac ował
anonimowy 2015-11-18 18:26
A w biurze jaka panuje atmosfera? Bo teraz się pojawiło ogłoszenie do księgowości i się zastanawiam czy wysyłac?
anonim 2015-12-07 18:24
a jaki jest poziom wynagrodzeń w księgowości?
JA 2016-01-28 21:09
akakia - 2015-11-18 21:59:06 - w jakim dziale pracowałaś, dlaczego zrezygnowałaś, ile czasu upłynęło jak dostałaś umowę na czas nieokreślony?
Wycyckany 2016-07-21 22:12
Tylko po rodzinie i znajomosciach mozna sie tam dluzej utrzymac.ja pracosalem tam prawie dwa lata i mialem miec umowe na czas nie okreslony wszystko szlo pieknie kierownim zarzekal sie ze zostane a tu ch..j dwa tygodnie przed podpisaniem umowy dowiedzialem sie ze jednak juz nie pracuje i odrazu mnie na urlop cwaniaki wyslali,po czym dowiedzialem sie ze ktos z rodziny goscia z mojego dzialu po mnie przyszszedl.
Wycyckany 2016-07-21 22:17
Dodam jeszcze ze przyszedlem tam z ulicy(ogloszenia w necie) jak nie jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizem to dlugo tam nie pociagniesz
polk 2016-08-04 22:38
A wiadomo jakich zarobków może sie spodziewać doradca klienta? Pewnie dorzucają jeszcze do tego socjale.
Zostaw swoją opinię o BizeA Sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BizeA Sp. z o.o.