Opinie o Pałac Witaszyce Hotel w Witaszyce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pałac Witaszyce Hotel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pałac Witaszyce Hotel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac Witaszyce Hotel w Witaszyce

Julia Nowy wpis

Niesamowite miejsce! Widać ile serca jest wkładane w Pałac - sale są pełne dekoracji, pokoje zadbane i odnowione, a obsługa przemiła i zawsze chętna do pomocy.

Aga Nowy wpis

Bardzo przyjemne miejsce, miła obsługa, ekstra śniadania :)

Pałac cały czas się zmienia, na lepsze oczywiście. Obsługa, pokoje, łazienki, jedzenie wszystko na plus. Na początku kwietnia zorganizowana została impreza tematyczna (przebierana), którą do tej pory jestem zachwycona i wspominam. Oby tak dalej!

Danuta Nowy wpis
@Anna

Super, że zmienia się na lepsze. Mega inicjatywa takie imprezy. A płaciłaś za wstęp?

Anna Nowy wpis
@Danuta

Tak wstęp był płatny.

Pracuję w Pałacu od października 2020 r. Zespół zgrany, ludzie zaangażowani, pełni dobrej energii.

Urszula
@Paweł

Hej, a jak tutaj wyglądają kwestie związane z wypłatą? Bo ktoś jeszcze w 2016 się skarżył, że na uop nie można liczyć ani na wypłacanie pieniędzy w terminie. Aktualnie jak to wygląda?

@Urszula

@Urszula, nie doświadczyłem takich sytuacji. Wynagrodzenia otrzymuję w terminie i regularnie. Z urlopem również nie miałem nigdy problemu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pałac Witaszyce Hotel? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Dałem się namówić znajomym na przebieraną imprezę w pałacu i muszę powiedzieć, że organizacyjnie zrobili kawał dobrej roboty. Zatraciłem się w zabawie, a i pokoje widać, że stale odnawiane. Tak trzymać! Zmiana na lepsze.

Ansrm

Obecnie wielka zmiana, zaskoczona jestem . Obsługa, menu, pracownicy bardzo wysoki poziom usług, uprzejmi , mili, uśmiechnięci z lekkim humorem . Pan Paweł klasa sama w sobie.

mis
@Ansrm

Również odwiedziłem pałac po kilku latach. Widać znaczną poprawę, trwają prace konserwatorskie. Wszystko idzie ku dobremu. na pewno za jakiś czas wybiorę się ponownie.

jaskier

W firmie tej nie możesz liczyć na umowę o pracę, wypłatę w terminie. Właściciel bawi się w Napoleona, a ludzi traktuje jak ścierwo do zarabiania pieniędzy. Poza tym zamawiając tam imprezę nie można liczyć, że będzie to smaczne i będzie tego dużo. Niektóre potrawy mają kilka "żyć".

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac Witaszyce Hotel - Witaszyce

• Jak się pracuje w Pałac Witaszyce Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Pałac Witaszyce Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałac Witaszyce Hotel?

Pałac Witaszyce Hotel