Konsbud Audio Sp. z o.o.

Opinie o Konsbud Audio Sp. z o.o.

Konsbud Audio Sp. z o.o. aktualnie prowadzi kilka rekrutacji, np. na stanowisko inżyniera sprzedaży systemów studyjnych. W ogłoszeniu zauważycie na pewno, że pracodawca oferuje długofalową współpracę i jednocześnie umowę na okres próbny. Ile trwa zwykle taki rodzaj umowy u tego pracodawcy? Jest to praca na specjalnych warunkach? Jak to wygląda w praktyce? Zachęcam do wypowiadania się osoby, które pracują obecnie w Konsbud Audio Sp. z o.o.

@Yoga, celem forum jest zamieszczanie wpisów dotyczących ofert pracy czy informacji na temat zatrudnienia w firmie więc fajnie, że ktoś o tym wszystkim informuje. Tak jak pozostałe opinie @Artur, z których jasno wynika wszytko. Ty jesteś pracownikiem firmy? Może masz coś również do powiedzenia ważnego w tych kwestiach a nie tylko wpisy nic nie wnoszące w temat?

kamila
@Marta

a Twój komentarz co wniósł w tej sprawie? rzetelna opinia to taka gdzie pojawiają się konkrety - tak jak np @artur - zgadzam się. Krytyka - ok ale merytoryczna. Co to znaczy "płacą słabo" - tzn na jakim stanowisku?, za jakie zadania? co to znaczy słabo? opinia typu "firma dramat" - mówi Ci to coś? skąd wiadomo, że ktoś kto pisze tu swoje opinie to osoba o jakimkolwiek autorytecie czy umiejętnościach oceny takich kwestii? A nie przyszło Wam do głowy, że zwyczajnie ktoś robi biznes na prowadzeniu takich miejsc wymiany "doświadczeń"? Niektóre firmy są w stanie zrobić wiele aby wygryźć konkurencje i jeśli jeszcze ktoś na tym może zarobić to wszystko się kręci. Nie ma to nic wspólnego z rzetelną oceną jakiejkolwiek firmy - nie tylko tej. Mam bardzo dobrą ocenę współpracy z tą firmą na gruncie zarówno jako klient oraz jako współpracownik. Relacje, ustalenia, podejście do realizacji zadań nawet w trudnych kwestiach - bez zarzutu.

Artur

Pracowałem tam prawie rok. Odszedłem ze względu na odległość od miejsca zamieszkania. Była to najciekawsza praca w moim życiu (20 lat stażu pracy). Co do zarobków; najpierw trzeba coś sobą reprezentować żeby dobrze zarabiać!!! Szefostwo bardzo profesjonalne, charyzmatyczne, wymagające-ale wystarczy dorosnąć, żeby z nimi konie kraść. Mam pracę bliżej, zarabiam nie najgorsze pieniądze, ale moje serce zostało w Konsbudzie. Pozdrawiam i polecam (ale tylko ludziom, którzy poważnie podchodzą do pracy, wiedzą po co do niej przychodzą i wiedzą czego chcą. Pozdrawiam.

jolcia

A czy to ważne ile osob pracuje w firmie? Pewnie wystarczająca ilośc na każde ze stanowisk, firma posiada prawie 30letnie doswiadczenie wiec podejrzewam,ze przy ich boku są rowniez pracownicy z podobnym stażem, doświadczeni i kompetentni przede wszytkim

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Konsbud Audio Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Marli

a ktoś wie ile oósb jest zatrudnionych w firmie?

prof

Ale ja właśnie chwalę poziom rekrutacji w tej firmie pomimo tego że mi się nie udalo bo mam porównanie do innych. Pełna profeska:)

prof

Brałam udział w rekrutacji w tej firmie. Rekrutacja bardzo profesjonalna, przyjazna kandydatom, bez zbędnych ceregieli, konkretna. Mi się akurat nie udało ale otrzymałam odpowiedź po rekrutacji i wszystkie potrzebne podczas rekrutacji informacje.Nie zwracajcie uwagi na opinie frustratów:)

NoNick

No chyba nie jest aż tak fatalnie skoro są w firmie pracownicy ze kilkunasto- a nawet kilkudziesięcioletnim stażem :) Zakolegować się też da jak się chce (chociaż przecież nie to jest najważniejsze w pracy :)). Wszędzie są plusy i minusy. Faktycznie, rotacja mogłaby być mniejsza. Ale z drugiej strony - zostają najlepsi :)

~`

Pracuja fajni ludzie, atmosfera jest ok. Pracy duzo, ale jest ciekawie, duzo sie dzieje. Mozna się sporo nauczyc

Zostaw merytoryczną opinię o Konsbud Audio Sp. z o.o. - Warszawa

Konsbud Audio Sp. z o.o.