Simply strawberry farm

Martham

Opinie o Simply strawberry farm

Pracownik 2009-10-27 13:52:03
Witam. jest to kilka z farm nad którymi dzierży władzę słynny i znany na tym forum ''pan M" którego znamy z Newby Farm - Huggate. Warunki są identyczne jak na wyżej wymienionej farmie, a na dodatek dochodzi tez niekompetencja i arogancja superwajzera pana R, dla którego wymienienia jakiego kolwiek słowa po angielsku stanowiło totalny problem . Nie robiło by to żadnego problemu gdyby nie to że, została mu powierzona grupa osób którym miał załatwić środki do życia i spokojny powrót do domu z pieniędzmi w portfelu, a na dodatek złego sam był pośrednikiem wyzysku dla pana
M (tego słynnego 100 &) za to że mogliśmy tam pracować. Ale dosyć juz o kierownictwie przejdźmy do konkretów jak było w pracy: totalna żenada, zero organizacji pracy, paranoja co do godzin pracy (każdy pracownik musiał mieć 3 zegarki i to każdy ustawiony tak jak ma poszczególny superwajzer żeby sie nie spóźnić bo , spóźnienie do pracy o 1min kończyło sie wielko(usunięte przez administratora)od superwajzera). totalna porażka przy pracy na akord (jeśli to w ogóle można było nazwać akordem a mianowicie: pracowaliśmy przypuszczalnie 10h np. przy sadzeniu truskawek i nikomu nie mogło wyjść więcej na godzinę niż 8& gdyż następnego dnia stawka za jedna sadzonkę truskawki była zmniejszana). nie polecam tego miejsca i żadnej farmy gdzie władze sprawuje (usunięte przez administratora)
pracownik 2009-11-04 12:58:46
hej.to po co tam jechaliscie jak wiedzieliscie juz wczesniej z pewnoscia od znajomych jak tam jest.Zarobiliscie napewno nie male pieniadze a teraz cwaniakujecie...Nikt was tam nie zapraszal.Bylam tam pierwszy raz i nie nazekam na warunki a co do kierownikow na farmie tez nie mam zaszczerzen.To przeciez nie jest ich wina ze w odpowiednim czasie nie ma pieniedzy.
w 2010-10-02 16:31:21
No co
Zostaw swoją opinię o Simply strawberry farm - Martham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply strawberry farm