Opinie o Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. w Milejowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ireks Prokopowicz Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. w Milejowice

COLOB Nowy wpis

Brak poszanowania w tej firmie i szacunku przez przełożonego do drugiego człowieka jest na początku dziennym potwierdzam że technolodzy pracują tak naprawdę na dwóch etatach jako handlowiec i technolog finalnie z pretensjami ze strony dyrektora handlowego co byś zrobił zawsze mało i źle taka jest codzienność w tej firmie .

M.. Nowy wpis
@COLOB

mogę tylko potwierdzić fakt jak pracowałem w tej firmie że dobrze tam nie było mówię to z przykrością i nie polecam osobą które szanują swój czas który osobiście straciłem będąc w tej firmie nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora).

SOMEBODY

Firma Bardzo porządna to FAKT ! pieniążki, szkolenia itp... ale atmosfera daje dużo do życzenia ! w dzisiejszych czasach ceniony jest też komfort i spokój w miejscu pracy a tam tego brakuje ! Ludzie to nie cyferki w komputerku.

ex-em Nowy wpis
@SOMEBODY

Przyznam rację że w firmie jest BARDZO ZŁA ATMOSFERA !!! Duża presja ze strony przełożonego który nadzoruje pracę technologów atmosfera w pracy jest jednym z czynników przez które pracownicy myślą o zmianie pracodawcy wpływa też na samopoczucie i przekłada się na nasze życie prywatne. NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACODAWCY ! Jestem ciekawy czy w siedzibie firmy w niemczech jest tak samo? czy tylko w Polsce...

pracownik Nowy wpis
@SOMEBODY

Odnosząc się do tych wszystkich postów na temat pracy i atmosfery w firmie mam wrażenie że właściciele nie widzą problemu wręcz zezwalają-dają zielone światło osobie która zarządza technologami, na ich poniżanie i złe traktowanie tak widocznie ma być postrzegana na rynku jako ta zła i nie licząca się z pracownikami (technologami) tylko sprzedany tonaż produktu KASA i nic więcej. Szacunek ludzki do drugiego człowieka odchodzi na margines-daleki margines!!! O TYM KIM JESTEŚMY NIE ŚWIADCZY WYKSZTAŁCENIE ,MAJĄTEK , WYGLĄD , TALENT...ALE TO JAK TRAKTUJEMY DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Songulek

Firma bardzo porządna, nie ma najmniejszego problemu. Wypłaty na czas, częste szkolenia, pieniążki na konto bez jakiś podchodów. Naprawdę porządny godny polecenia pracodawca. Pozdrawiam

admin

Uważasz, że o firmie Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ireks Prokopowicz Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Zostaw merytoryczną opinię o Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. - Milejowice

• Jak się pracuje w Ireks Prokopowicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ireks Prokopowicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ireks Prokopowicz Sp. z o.o.?

Ireks Prokopowicz Sp. z o.o.