brak logo

Alpex Sp. z o.o.

Łęczeszyce

Opinie o Alpex Sp. z o.o.

łysy 2015-04-30 08:33
Jest spoko robota
1
Życzliwy 2016-12-30 10:37
Dużo by pisać.
Generalnie zakład fajny większość pracowników też. Niestety do władzy dorwała się jedna wysoka Paniusia (Rakieta), która traktuje ten zakład jak swój kołchoz do spółki z jednym z kierowników, który bardzo lubi siedzieć na kamerach i zgrywać nagrania i latać z nimi do wcześniej wymienionej paniusi oraz do członka zarządu. Niestety nie ma czym innym błysnąć. Bardzo lubi też wyżywać się na pracownikach (wyzwiska, krzyki, komentarze typu "chyba kogoś zabiję"). Ma też swoich "ulubieńców", zwłaszcza jednego o ksywce "zielarz". Jak na kierownika to lubi często brać "papierosy" od tego pracownika....
Próby zgłoszenia takich sytuacji wyżej, są szybko wyciszane przez Paniusię.
Praca dla osób, które nie mają innej opcji i muszą akurat tam pracować. Także, jeżeli ktoś ma inną opcję to nie polecam.
22
anonim 2017-02-08 19:54
Tak tak niektórym wolno więcej...
Kolesiostwo...
12
Nieznajomy 2017-03-10 06:26
Jest kolesistwo .To jest jedną zmiana i część drugiej.Większość od ,papierosa".Biegaja z kierownikiem uchachani. .Ogólnie praca nie jest zła.Gdyby zlikwidował kolesistwo można by tam pracować .kierownictwo jeżeli uprze się na kogoś to trzeba się zwolnić. Ale ja mam to już za sobą. Nie polecam t am pracy.
6
Zostaw swoją opinię o Alpex Sp. z o.o. - Łęczeszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpex Sp. z o.o.