Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.

Zadowolony

Byłem w piątek na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Export Managera, bardzo fachowa rozmowa, wiele pytań sytuacyjnych i o przebieg kariery zawodowej. Właściciel firmy pokazał mi na żywo budowane maszyny. To co mi się rzuciło w oczy to czystość na hali i bardzo przyjacielska atmosfera. Wszyscy chyba byli na Ty, łącznie z szefostwem. Mam nadzieję, że dostanę tą pracę. Zobaczymy....

Oferujemy standardową umowę o pracę.

Jan
@Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.

Czy firma poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjno montażowe?

Robert
@Jan

A co? Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Ja też rozglądam się z robotą i myślałem żeby wysłać tu CV tylko nie widziałem żadnych ogłoszeń w sieci. Może warto złożyć papiery w ciemno w kadrach i się odezwą? Jak myślisz?

Nowy wpis

@Robert

Dzień dobry, aktualnie nie poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjno-montażowe. Zachęcamy do przesłania CV. Skontaktujemy się w przypadku pojawienia się nowych możliwości zatrudnienia. Pozdrawiamy, zespół Print Systems

Nowy wpis

@Jan

Jan Nowy wpis
@Robert

Nie zaszkodzi wysłać a może się odezwią różnie bywa

Jan Nowy wpis
@Robert

Tak jestem zainteresowany.W sumie nie zaszkodzi złożyć CV a może firma się odezwie.

Aktualność
Print Systems to firma przyjazna dla zwierząt.
Nasze pupile w pracy!

Aktualność
11 listopada zawsze pysznie u nas i u naszych Klientów.
Co poznańska tradycja, to tradycja!
Atos

Sama firma funkcjonuje na wąskim rynku, co jest całkiem ciekawe. Pracownicy jak najbardziej na plus, ale co z tego jak w zarządzie zasiada (usunięte przez administratora)Ponoć Jeff Bezos udał się w ostatnią podróż, aby pozdrowić ego prezesa Print Systems. Pracodawca chwali się rodzinną atmosferą. Jest to fakt, gdy pod uwagę weźmiemy powiedzenie 'Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach'. Jeśli lubisz być poniżany, obgadywany za plecami, czuć się manipulowany i traktowany z góry to szukasz właśnie tego pracodawcy. Jeśli jesteś gotów wypracować trzy etaty w ciągu jednego i dostać za to medal z 'chińczyka' to ponownie przemyśl czy nie chcesz dołączyć do rodzinnej załogi Print Systems.

Export Manager

Byłem na rozmowie w tej firmie już jakiś czas temu, ale zauważyłem, że firma dała ogłoszenie, więc postanowiłem napisać, jak wyglądała ta rozmowa. Pierwsza rzecz, która rzuciła się w oczy, to arogancja przeprowadzającego rozmowę właściciela. Dawał na każdym kroku do zrozumienia, kim to on nie jest, że jest nieomylny. Było to bardzo irytujące. Poza tym spora część rozmowy byłą przeprowadzana jak zwykły szkolny egzamin lub jak jakaś wielka gra, np. zdano mi pytanie o różnice pomiędzy dystrybutorem i agentem. Ja odpowiedziałem, ale wyobrażam sobie, jak to musiałoby być poniżające dla osoby, która nie wiedziałaby. Nigdy żaden rekruter nie prowadzi rozmowy o pracę w taki sposób jak egzamin i nie zadaje tak bezsensownych pytań, na które nawet gdyby ktoś nie znał odpowiedzi, może taką wiedzę uzupełnić w 10 sekund. Takie pytania po prostu do niczego nie prowadzą. Zamiast tego doświadczony rekruter prowadzi rozmowę w taki sposób, żeby na jej podstawie umieć wywnioskować, czy ktoś ma otwartą głowę, potrafi logicznie myśleć. Ta rozmowa była żenująca i postanowiłem, że nie będę współpracował z tak aroganckim i przemądrzałym pracodawcą.

W formie egzaminu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Józef

Witam, jak wygląda praca na montażu tzn warunki i skomplikowanie maszyn. W ogłoszeniu jest napisane, że po okresie próbnym pakiet socjalny oraz częściowy zwrot kosztów za dojazd dla osób z daleka. Jak to wygląda od strony praktycznej oraz co wchodzi w skład tego pakietu Pozdrawiam

Młody

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Dariusz Szymendera

Mamy w zespole wspaniałych, dobrze wykształconych i oddanych ludzi. Chwalimy się niską rotacją bo starannie dobieramy osoby do naszego zespołu. Oprócz fachowości, koleżeńskości cenimy wartości rodzinne. Pracownikom w naszym zespole nigdy nie odmawiamy pracy zdalnej (jeśli charakter pracy na to pozwala), wyjścia w czasie pracy np do lekarza z dzieckiem czy nawet przyprowadzania swoich pociech do biura. Wiele osób pracuje u nas od ponad 10 lat. To około 50% naszej załogi. Pozostałe osoby pracują krócej, bo dołączyły do nas do nowego projektu jakim jest budowa maszyn i ich dystrybucja na terenie całego świata. Dlatego też szukamy do zespołu osób, które chciałyby się podjąć tak dużego wyzwania. Każdemu kandydatowi jeśli o to poprosi dajemy możliwość porozmawiania z innymi osobami w naszej firmie aby naprawdę się przekonał jak u nas jest. Pozdrawiam i zapraszam do naszego zespołu.

Czarny

Cześć, miałem okazje pracować w tej firmie przez około pięć lat! Odszedłem tylko dlatego ze kolega zachęcił mnie do wyjazdu zagranicę rozpościerając przede mną wizje ,,ogromnych” zarobków. Niestety, realia okazały się zupełnie inne..mniejsza o to. Chciałem tylko powiedzieć ze nie wiem jakie są Wasze doświadczenia w temacie pracy w PS ale ja muszę powiedzieć ze był to chyba najlepszy okres mojej kariery zawodowej. Firma nie jest może wielka ale jest mocno rozwijająca się. Ludzie dobierani są tam raczej z klucza prócz kompetencji poprzez zdolność budowania relacji, tak - relacje tam są czymś czego mi zawsze potem brakowało. Fakt, rodzinna atmosfera jest pewnie wynikiem tego ze pracują tam miedzy innymi członkowie rodziny, przez to chyba wszyscy czuja się jakby do tej rodziny należeli. Odchodząc nie usłyszałem żadnego, złego słowa a wręcz podziękowano mi za prace. Do dziś myśle ze jeżeli kiedykolwiek podejmę prace w kraju złoże swoją aplikacje właśnie do tej Firmy.

Zadowolony

Mateusz

A czy firma podnosi kompetencje pracowników dzięki szkoleniom?

Hejgen

A może wystarczy więcej samokrytyki? Po prostu był ktoś lepszy ,a firma dobra więc wymagająca i to tyle w temacie.

@Hejgen

Najpierw trzeba coś wiedzieć o człowieku i jego umiejętnościach , a co do firmy hm właśnie widać i zadać sobie pytanie czy zaklej dziura czy potrzebny ktoś z umiejętnościami i wiedzą lub lepiej nierozwijać tematu itd.....

@Hejgen

Nick HEJGEN od nazwiska adoptowanego syna Vita Corleone - Consigliere z Ojca Chrzestnego?

Motyl

Spotkanie rekrutacyjne przeszło pozytywnie , ale niestety wybraliśmy innego kandydata . Należy się zastanowić głęboko????

@Motyl

Pozytywne spotkanie nie gwarantuje zatrudnienia. Można być wspaniałym profesjonalistą ale nie pasować do zespołu.

@Dariusz Szymendera

Na przyszłość nadeż zmienić treść ogłoszenia , na szukamy pasującego do zespołu . ????

@Motyl

Może, ale kandydat w żaden sposób nie będzie wiedzieć czy spełnia ten warunek.

tak_bylo

Rozmowy kwalifikacyjne, prowadzone bez żadnego profesjonalizmu. Pytania o stan cywilny. Na sam koniec jak to zwykle w takich firemkach, nikt nie oddzwania z feedbackiem

@tak_bylo

Po pierwsze: jak rekrutacja trwa to nie daje się wcześniej informacji zwrotnej Po drugie: nie wiem po co pytać o stan cywilny. Ja jestem szczęśliwie żonaty. Czyli o mnie to nie chodziło. Pozostali pracownicy również są w szczęśliwych związkach. Niektóre dziewczyny mają nawet trójkę dzieci które przyszły na świat w trakcie pracy w naszej firmie. Po trzecie: jestem zadowolony że nie wybrałem osoby która zamieściła poniższy komentarz. Odwaga jest jedną z cech która jest cechą naszych wszystkich pracowników. Brak podpisu z imienia i nazwiska jest objawem tchórzostwa.

Gabriela

@Zofia, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Co dla Ciebie znaczy, że firma "idzie do przodu jak burza"? Piszesz, że powstaje wiele nowych działów, czy wiesz coś może na temat zapotrzebowania na nowych pracowników? Czy pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne i zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych?

Gabriela

Już długi czas nikt nie udzielał się w tym wątku. Co możecie powiedzieć o zmianach, które zaszły w firmie? Jakie są wasze wrażenia odnośnie pracy tam? Dalej można liczyć na miłą atmosferę? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy?

Zofia
@Gabriela

Firma idzie do przodu jak burza. Wiele nowych projektów i nowych działów. Atmosfera jest świetna. Co do umów, to raczej chyba wszyscy mają umowę o pracę, ale pewności nie mam. Nikt się nie skarżył na zarobki lub typ umowy w moim towarzystwie.

Generalista

Przez trzy miesiące pracowałem dla Print Systems w dziale marketingu, który obsługuje też powiązane spółki i przedsięwzięcia (jest ich kilka). Bardzo dobrze zorganizowana, niewielka i prężnie działająca firma. Dobra atmosfera w zespole, np. wspólne śniadania. Zero problemów ze sprawami kadrowymi czy płatnościami. Właściciele firmy i kilku pracowników to rodzina lub znajomi - bardzo pozytywne, otwarte, luźne osoby. W kluczowych momentach jednak wymagające i zdecydowane. Moje odejście po okresie próbnym było spowodowane przedłużającymi się problemami ze zdrowiem. Z punktu widzenia pracownika marketingu miałem też wrażenie, że ten dział firmy jest w firmie trochę na uboczu - większość sprzedaży odbywała się i tak przez kontakty bezpośrednie handlowców, a dział marketingu był trochę "piątym kołem u wozu".

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Print Systems Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Print Systems Sp. z o.o. Sp. k. - Bytkowo

• Jak się pracuje w Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Print Systems Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Print Systems Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Print Systems Sp. z o.o. Sp. k.