Print Systems Sp. z o.o.

Chludowo

Opinie o Print Systems Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 17:35:07
Macie doświadczenie w pracy w firmie Print Systems Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!
Generalista 2016-09-05 13:40:19
Przez trzy miesiące pracowałem dla Print Systems w dziale marketingu, który obsługuje też powiązane spółki i przedsięwzięcia (jest ich kilka). Bardzo dobrze zorganizowana, niewielka i prężnie działająca firma. Dobra atmosfera w zespole, np. wspólne śniadania. Zero problemów ze sprawami kadrowymi czy płatnościami. Właściciele firmy i kilku pracowników to rodzina lub znajomi - bardzo pozytywne, otwarte, luźne osoby. W kluczowych momentach jednak wymagające i zdecydowane. Moje odejście po okresie próbnym było spowodowane przedłużającymi się problemami ze zdrowiem. Z punktu widzenia pracownika marketingu miałem też wrażenie, że ten dział firmy jest w firmie trochę na uboczu - większość sprzedaży odbywała się i tak przez kontakty bezpośrednie handlowców, a dział marketingu był trochę "piątym kołem u wozu".
Zostaw swoją opinię o Print Systems Sp. z o.o. - Chludowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Print Systems Sp. z o.o.