Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

Turek

Opinie o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu

Roman 2015-10-18 21:37:30
Słodko już było dawno temu teraz jest trocho nerwowo ,ponieważ młodzież zarządzała i atmosferę popsuła. Pan Zesiuk próbuje odbudować to co przez lata budował
Mazur 2015-10-21 07:46:04
Panie Zesiuk ile Pan ma lat proszę trochę zwolnić na życie kasy starczy a możene NIE ponieważ braknie diety poselskiej
Kazik 2015-10-21 08:36:01
Pracowałem u Zesiuka i powiem szczerze,że gorszego pracodawcy to nie miałem..to nie prawda,że jako kierowca u niego masz dobrze,chłopaki w sezonie jeżdżą po 15 godzin jak trzeba, od 4 rano już w trasie,zarobki dramat,z roku na rok coraz gorzej..Co do pracy handlowca to złote czasy się skończyły tak jak i Zesiuk (ten jego pomagier lanser Tomeczek jeszcze tam siedzi ?),zwalnia co chwilę ludzi, duża rotacja, najlepsi odchodzą sami,bo czego tam jeszcze mają szukać?? Kasa marna (w święta podostawali 1300 choć obrót wygenerowali znacznie większy niż w poprzednich latach),zero pomocy ze strony góry(brak szkoleń i inwestycji w pracownika),flota kiepska (rozlatujące się stare auta),a ambicje wielkie niczym pycha,buta i hardość samego Antoniego, bo przecież co roku trzeba mieć nowy motor i lansować się na wydmach w Rosji..szkoda słów po prostu..Ja pracy u niego nie polecam jednym słowem
kazik 2015-10-21 08:41:54
Łysy 2015-10-21 17:28:32
Kazik jest trochę prawdy , ale dawno chyba temu pracowałeś.
Od 4 rano ciekawe co robiłeś sklepy otwierają od 6 samochód ładuje wyznaczona osoba. Na temat Tomeczka to masz rację -ale już nie pracuje. Jak wcześniej pisałem koordynatorem powinna być osoba odpowiedzialna a zarazem dorosła a nie dzieciak. Nadal polecam firmę Zesiuk .
Obserwator 2015-11-17 08:50:43
Łysy komentarz jest nie na miejscu:

"Dziękujemy Panie (usunięte przez administratora)dobrze zrobił Pan ,że koordynatora zwolnił tego człowieka ambicie przerosły."

Tak się składa, że znam człowieka, i z wiedzy która posiadam to nikt go nie zwolnił lecz sam odszedł!!! Uważam, że szkoda... zerknij na asortyment na planszy w latach poprzednich i na to gdzie ta firma była a gdzie jest.
Zdzisław 2015-11-17 18:21:45
Pamiętaj ,że firma to ludzie ilu kierowców i ph zwolniło się którzy budowali dystrybucję. Plansza sama nic nie znaczy. Jak tak dobrze było to dlaczego koordynatora nie ma. My ślę że jesteś słabym Obserwatorem
magda 2015-11-18 11:48:29
firma jest na Olszówce i Tuwima tam gdzie jest od lat
Koral 2015-11-23 15:00:34
Panowie szef się bawi w Australii to nas czekają ciężkie czasy ,ponieważ trochę kasy wyda
Koral 2015-12-10 21:17:05
Mam inne zdanie robić chyba nie może co chce ,ponieważ istnieje jeszcze kodeks pracy a przede wszystkim kodeks moralny
lewy 2015-12-16 08:24:45
czy ktoś może mi powiedzieć o pracy koordynatora ,ponieważ przyszłym tygodniu mam spotkanie z wścielam - czy warto to wdepnąć na jakiś czas
XXX 2015-12-16 19:12:10
Trudno powiedzieć było ich trzech każdy odszedł na własną prośbę coś w tym jest.
Nikt długo miejsca na tym stanowisku nie zagrzał i wytrzymują co raz krócej
yxn 2015-12-16 19:39:49
To, że koordynator jest potrzebny nie podlega dyskusji, od pewnego czasu jest po prosu wolna amerykanka. Brak organizacji i silnej ręki dla przede wszystkim sprzedawców...
XXX 2015-12-16 21:48:20
Tylko jaki? - było trzech i każdy inny
Darek 2015-12-18 17:18:55
Wszystko pomału zaczyna się walić po wypłatach < Na spotkanie wigilijne pracownicy nie chcą przyjść ,aby podzielić się opłatkiem. Mam nadzieje ,że właściciel zrozumie w końcu jest osoba inteligentną
Pracownik 2015-12-18 23:05:20
Problem... Problem to był zawsze, wieczne ubolewanie, że nie zarabiamy!!! Teksty typu: "po co ja was tylu trzymam" i atmosfera przed wypłatą jak by za karę posiadał firmę, bo pracownikowi trzeba zapłacić. A nagle jak każdy zaczął dbać o swe dobro i szukać lepszych perspektyw to problem bo się ludzie zwalniają i nie identyfikują z firmą. Czasy może są gorsze w handlu, ale nie tylko dla pracodawcy również dla pracownika. A za 1500zł nie da się godnie żyć.
Roman 2015-12-19 14:05:46
Gdy ciągle słyszysz ,że wszystko żle nie dobrze nic nie robicie to w końcu można uwierzyć jak małe dziecko lub odejść z tej firmy,
załoga 2015-12-31 16:44:20
Panie Antoni
Szczęśliwego Nowego Roku
życzy załoga
Paweł 2016-01-11 17:20:20
Będzie Ok za 3 m-c
Jarek 2016-01-12 18:37:14
Co się takiego tam wali.Taka dobra firma była?
Łysy 2016-01-14 18:35:51
Firma nadal jest dobra tylko co nie którzy pracują przez zasiedzenie oraz zmęczenie materiału.
Magda 2016-01-18 22:12:32
Jestem zaniepokojony zachowaniem właściciela taka zmiana to bardzoooo podejrzane coś wisi w powietrzu - może podwyżki?????????
PIS 2016-01-24 20:29:45
Miłego pobytu na nartach w górach. Właściciel ma coraz lepiej a pracownicy biedę klepią już tylu kierowców odeszło. Dobrze ,że PIS rozpoczął rządy wyrówna dochody będziemy zarabiać w końcu 12 zł/h
PO 2016-01-24 20:55:38
Pobyt na nartach sponsoruje żona - przecież firma nie zarabia
xyz 2016-02-02 16:01:41
Chyba koniec nadchodzi małymi kroczkami.Przedstawiciele cokolwiek sprzedają?
zyx 2016-02-02 22:10:03
Sprzedają sprzedają i co raz więcej. Dziwny wpis xyz skąd ty jesteś jak nic nie wiesz.
Konkurencja 2016-02-09 12:04:33
Następna osoba złożyła wypowiedzenie a następne za parę dni odejdą .
Ciekawe kto będzie pracował chyba ,że pracownik który pracuje 30 lat i nie ma co z nim zrobić tak twierdzi Antoni Czasy się zmieniają na korzyść pracowników trzeba ich szanować firma to ludzie a nie motory i samochody. W dniu 26 lutego następne pożegnania
Kurek 2016-02-10 20:03:49
Witajcie
W tym m-c mniej zarobiłem niż magazynier. Wielki czas na zmianę zrobię to w kwietniu aby więcej bolało pracodawcę
To są zasiłki a nie płace
turek 2016-02-11 16:05:46
chyba 26 jest dobrym czasem na pokazanie zonie 'konkurencji' trche wiedzy co widzieli ludzie w pewnym pokoju ze szkłem przy wejściu. Pewnie radoosci będzie miała
kurek 2016-02-12 08:22:08
Nie do końca kojarzę twoj wpis rozwiń swoją myśl
Jeden z Załogi 2016-02-14 07:58:29
Pracuję tutaj jakiś czas . Ustalone pieniądze otrzymuję w czasie, Po dostaniu PIT widzę ze wszystko wykazane. Ja polecam
ph 2016-02-14 14:25:12
z pytaniem do handlowców.jaką podstawę oferuje pracodawca i czy auto do własnego użytku?
Były 2016-02-15 12:22:42
Minimum a o samochodzie zapomnij zostawiasz w firmie.
Roman 2016-02-15 22:08:17
Czego właścicielowi nie można zarzucić to dużo zwiedza i różnych krajach był .
Ciekawi nas czy coś dobrego zauważył.
Zachodnich firmach jak właściciel bogaci się to wraz pracownikami ponieważ ci ludzie wypracowują zysk a firmie Zesiuk jest odwrotnie pracownicy co raz chudszy mają portfel.
magda 2016-02-16 10:06:39
Ja mieszkam w blokach, i nie boli mnie zbudowanie domu przez właściciela przy jego szęśćdziesiątce i nie bolą mnie również dwa domy naszego lansera ale tak się zastanawiam skąd on na to miał w trzydziestym roku życia. To nie jest chudy portfel
Roman 2016-02-16 13:57:46
To proste pracowałem na zachodzie i moja rodzinna nie była nigdy na wczasach i na życie wydajemy m-c 1500 zł a resztę kasy spłacamy kredyt.
Właściciel wybudował dom mając 60 lat ale na swoje hobby wydaje m-c tyle co nie jedna rodzina na rok na życie. Oczywiście różne są priorytety w życiu i nikt nie powinien zazdrościć pustego ładnego domu ale proszę nie narzekać ,że firma nie zarabia
Prod 2016-02-16 19:55:32
Ty chyba jestes ten co sprzedaje przez pół K miesiąca bo więcej nie może sprzedać. Gdybyś siewziął do roboty to miałbyś więcej a. my miałybyśmy roboty i kasy. Robiąc dziesie dni chcesz dostać to samo co mIałeś przez tydzie na zmywaku we Francji. Mimo ze pracę mamy nielekka to to jest nasz zaklad
Prod 2016-02-16 20:01:47
UUUU 2016-02-16 22:44:03
Roman dobry wpis
Może w końcu zrozumie ,że my również chcemy zarabiać.
Oczywiście nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej firmie i dlatego co niektórzy odchodzą a nikt nie chce wrócić oj jeden wrócił i pracuje na magazynie .
jak wszędzie są wyjątki. Proszę PAMIĘTAĆ firma to ludzie
xyz 2016-02-17 12:48:14
Słabo cenisz Polaków ,że tylko mogą pracować na zmywaku ponieważ wykonują również inne prace a jakbyś był na zachodzie to przekonał byś się jak pracodawca rozmawia z pracownikiem 180% inaczej niż w tej firmie. Wielki czas na zmiany albo pracodawca zrozumie albo pracownicy będą odchodzić
ewa 2016-02-19 11:46:00
Mam tutaj dobrą pracę , wszystko legalne więc polecam. A ta cała dyskusja jest spowodowana przez człowieka o którym napisano że ambicje go przerosły. Chce zaszkodzić szefowi którylekkomyślnie mu zaufał. Ale ja też sporo widziałam i w obronie mojej pracy opowiem komu trzeba.
wolny 2016-02-19 15:07:13
Jak taki dobry to dlaczego odchodzą i wtedy są najgorsi.Nikt nie wraca i znikim kontaktu nie utrzymuje.Oczywiscie ludzie zmieniają pracę ale każdy kto odszedl nikt by nie chciał wrócić i dobrze nie mówi o tej firmie.Ewa jak tam jest dobrze to pracuj i sluchaj mądre wywiady
kawaler 2016-02-22 18:10:13
Ciekawe jak tam działa centrum dowodzenia . Każdy ruch nasz jest na monitorze czujemy się jak filmie sexmisja . Właściciel ma na tym obsesje chyba już nie wyrośnie z tego
Paweł 2016-02-22 21:35:00
Oczywiście po części masz racje ale jest presja wyniku i naszej kasy dlatego tak jeździmy lepiej siedź cicho bo właściciel przeczyta i będzie chryja
magda 2016-02-29 12:27:31
Mam wrażenie , że kolejne stanowcze posunięcia właściciela przynoszą skutek. Zresztą chyba już starczy tej zadymy , my chcemy dalej pracować spkojnie
yy? 2016-02-29 19:35:03
Jakie stanowcze posunięcia szefa?
emilko 2016-04-06 12:40:34
od już to na pewno nie zarobisz niczego, bo jednak nie ma u nich nowych ofert pracy i raczej nie będzie, a w razie czego dajcie jeszcze znac jak coś się pojawi.
xyz 2016-04-07 12:51:43
Praca jest tylko za ile minimum to sam będzie jeździł i sprzedawał
ynx 2016-06-21 19:57:40
(usunięte przez administratora) "Prężnie rozwijająca się firma" a nie ma komu rozwozić towaru hmm... ciekawe dlaczego?
mati 2016-07-10 13:34:27
A możesz wytłumaczyć dlaczego bo szukam jakichś rzeczy, na których można by się oprzeć i zobaczyć tak naprawdę czy warto czy nie warto pracować w tej firmie
Zostaw swoją opinię o Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zesiuk Zakład Produkcji i Handlu