Proventus

Islandia

Opinie o Proventus

admin 2015-05-27 09:03:28
Pracujesz w firmie Proventus albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
Zbyszek 2016-08-02 10:56:34
Nie wiem kto napisal powyzszy komentarz.Moze osoba ktora zostala zwolniona z tej firmy?Ja pracowalem w proventusie pol roku bo skonczyl sie kontrakt w pokoju sa maksymalnie 2 osoby nie 8.Dostalem pieniadze co do grosza po powrocie do Polski dostalem normalna wyplate na konto za przepracowane godziny.Teraz zamuerzam wrocic bo slyszalem ze jest mozliwosc ponownego wyjazdu.
Miki ISL 2016-08-02 20:10:16
widac po Panu Szatnym, ze grypsami wieziennymi wlada doskonale, nic dziwnego, ze nie znalazl sobie miejsca na Islandii, ale chyba nigdzie sobie juz nie znajdzie skoro ma takie zle wspomnienia z wieziennej celi. Wiem bo pracowalem z tym czlowiekiem z wytatulowana twarza. Codziennie sie narkotyzuje srodkami odurzajacymi roznego pochodzenia I ma dziwne jazdy. Na miejscu tej Pani Oli to zwolnilbym go dyscyplinarnie za kradzieze i inne rzeczy ktorych sie dopuszczal bedac na Islandii. WSTYD DLA WSZYSTKICH POLAKOW ZA GRANICA!!! PAN ANDRZEJ JEST NIEPOCZYTALNYM NARKOMANEM PO PRZESIEDZIANYM W WIEZIENIU OSMIOLETNM WYROKU.
Adam 2016-08-03 23:44:05
Przyjechałem na Islandię miesiąc temu wlasnie do proventusa.Profesjonalne podejscie do pracownika. Transport z lotniska do hotelu przelot samolotem zaliczka w razie potrzeby.Jestem po 1 wyplacie za niecale 2 tygodnie pracy zarobilem wiecej niz w Polsce przez 2 miesiace.W mojej opinii uczciwy pracodawca. Z tego co wiem ostatnio zostala zwolniona niejaka Pani Basia znana z forow jako sprzataczka pomiatajaca ludzmi.Na jej miejsce przyjeta fajna dziewczyna z Polski.Polecam jako pracodawce za granica
Andzej Szatny 2016-08-05 18:14:54
Patologia,aroganstwo,wyzysk do domena tego naganiacza i zapomnijcie o wypłatach w zamian zato spisz w kurniku po 8 osób na 8 m2 pokuj wiec jakktos miał cieszkie dziecinstwo to wsamras dla niego ,wyjechałem do islandji i wystarczy mi interlad i proventus., bo interland wysyła pracowników do provetusa w provetusie jest zatrudniona niejaka ola karwowska(usunięte przez administratora) siedzi w biurze i robi lody szefom ona najwiencej oszukuje i okrada dla provetusa z rekjavika i ma wolną renke od szefa ktury natym robi kokosy) ,wiele osób nie dostało wynagrodzenia , ostro okradają polaczki polaków .bez odbioru
Andzej Szatny 2016-08-05 18:25:14
Adamie raczej naprawde -Karwowska alexandro zakłamana szmato niewolno sie wypisywac pracownikom tego zlodziejskiego naganiacza mwstrentna zlodziejko i brudasie w smierdzących gaciach codzienie takich samych , basce tesz dupsko wylisz zeby wyprostowac złą opinie wsrud pracowników co was nienawidzą za wałki i ucinanie wynagrodzen, co tylk9 ofefmy uwas pracują długo bo niewnikają czy wypłata sie zgadza albo boją sie cokolwiek napisac alno powiedzec bo z wsi gdzies w warmonsk8 mazurskim i pod łomźą bez angielskiegonpedofil czy łysy rafałek wiesniak z pod ełka nieznajdzie. Nic do pracy itak oszukujecie takich n8echcianych leszczy bo w poźondnych firmach odrazu by ich zwolnili takie to ofermy i melepetu tymczasem wy nanich sie corabiacie ate cioły jak myszki dają sie ruchac . Wszyscy pracownicy : kiefowcy,biurowi jestescie. Nic niewarci i. Dokonca źycia bedzieci oszyukiwac asz zdechniecie zaphlone cwele .
Adam 2016-08-07 01:32:20
Miki ten ANDRZEJ SZATNY TO PRAWDZIWA PATOLOGIA TYLE BYKOW ORTOGRAFICZNYCH NIE WIDZIALEM W ZYCIU.Patologia do kwadratu.
Luz 2016-10-07 21:30:57
nikomu nie polecam wyjazdu z tej firmy z obiecaych 10h i soboty roboczej zostalo 8h dziennie mieszkanie od 45.000 do 60.000 miesiecznie cena biletu miesiecznego 11.000 cena zycia -nie tanio;-p awiec rzy 8 godzinach i stawce okolo 1300 zostaje okolo sami sobie przeliczcie. Ola robi pelna olewke po tygodniiu od przyjazdu pozdrawiam wszystkich co by chcieli leciec
kkkk 2016-10-09 20:26:44
Jak mogles dostac piemiadze po powrocie do Polski jak pieniadze wplywaja na konto w islandii
BYŁY 2016-10-12 20:20:43
NIE POLECAM FIRMY PROVENTUS JEZELI MOZNA ICH TAK NAZWAĆ DWIE OSZUSTKI SIOSTRY DANIELA I ALEKSANDRA KARWOWSKA KTORE SCIĄGAJĄ LUDZI DO ISLANDII I NIE WYPŁACAJĄ LUDZIOM PIENIEDZY TO ZWYKLI NACIĄGACZE JEZELI SIE KTOS WYBIERA TAM NIE MA ZE SOBĄ PIENIADZE NA BILET POWROTNY BO CI OSZUSCI WAM NIE KUPIA
Zbyszek 2016-10-14 09:58:22
Zakladasz tam konto islandzkie i dostajesz karte do bankomatu ktora w XXI wieku mozesz wyplacac kase w Polsce.
Pozdro
Zostaw swoją opinię o Proventus - Islandia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proventus