Opinie o Proventus w Reykjavik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Proventus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proventus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proventus w Reykjavik

Piotr W. Nowy wpis

Firma działa od wielu lat i zawsze wypłacała pensje przed terminem płatności. Wyposażenie personelu jest szczególnie rozbudowane i wszystko jest utrzymywane w czystości i porządku. To głównie moi współpracownicy, którzy są niegrzeczni i powodują bałagan. Kierownictwo i właściciele Proventusu szanują pracowników.

Romek Nowy wpis

To nie jest o Proventusie tylko o zupelnie innej agencji pracy ktora juz dawno zamkneli.

Wiktor Nowy wpis

Praca w tej firmie, to jak taniec z transwescyta. Niby wszystko, ladme i z klasą a na końcu Ch..... Sporo pracy na kontynecie i zawsze bliżej i taniej

Anonim Nowy wpis

Nie polecam ci co wchodzą w dup.. to może mają i dobrze szef wyzyskiwacz ujebany jestes na podatkach za które niby płacą a później przychodzi ci do zaplaty zmowu nie zorientujesz się nawet kiedy cie ojebią ludzie powinni czytać opinię zanim pojadą tam na księżyc bo ciężko to inaczej nazywać ten kraj.Można tam naprawde doborze zarabiać ale nie przez ta firmę szkoda mi tych Polaków co sie na Youtube wypowiedzieli ale taka jest prawda pracodawcy mają cie za śmiecia doputy masz zdrowie to robisz a jak wypadek to juz wypierd... wiele mógłbym o nich opowiedzieć ale co to da

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proventus, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak jest z awansem w Proventus?

Tam nie ma awansów

Robson

Ja tylko chciałbym zapytać Pania Aleksandrę i Panią Dominike gdzie sa moje pieniądze? Proventus to jakas kpina! Mydlicie ludziom oczy.

Stachu

Gdzie pieniądze za las

Adaś

(usunięte przez administratora) i jeszcze (usunięte przez administratora) dałny pieprzone

Dudek

I co (usunięte przez administratora) usuwać wam się chce (usunięte przez administratora) do roboty zarabiacie na kimś szmaty

Dudek

Śmiecie pieprzone (usunięte przez administratora) wykorzystać wam się chce kij wam w (usunięte przez administratora)

Wiktor

https://youtu.be/Og83wF8bPEI fajne filmy na (usunięte przez administratora) wpiszcie sobie. To posłuchajcie oszukanych ludzi

Wiktor

(usunięte przez administratora) Jeżeli Chcesz stracić swój czas i pieniądze to śmiało. Firma nie rozliczyla się. Czas oddać sprawę do urzędów czyli skarbówki i związków.

Jaki poziom języka norweskiego tutaj jest wymagany?

Gjjb

Byłem ostatnio przez 3 miesiące przy mnie odeszli kilku chłopaków że względu na zarobki umowy wyglądają tak bez stawkowo czyli w każdej chwili mogą zmniejszyć do minimum dla pracownika z doświadczeniem(usunięte przez administratora).jeśli komuś odpowiada zarobki w granicy 10tys złoty za 240godzin to ok (usunięte przez administratora) nie wiem kto te pozytywne opinie wystawia ale napewno nie pracownicy omijać z daleka (usunięte przez administratora)

@Gjjb

Jakie 10 tysi 2400 podstawa 41 procent podatki, mieszkanie od 40 tysi do 80 jedzenie 40 tysi zostaje 200 k czyli 6 koła na polskie. Przeżyłem i turystycznie ok swoim autem. Zarobków porazka

Małgorzata

Rozumiem Twoje niezadowolenie z pracy w firmie Proventus. Czy możesz nieco wyjaśnić co miałeś na myśli? Chodzi o wyjazdy służbowe, które nie są płatne? Czy wygląda to tak, że otrzymujesz wynagrodzenie za wyjazd służbowy, jednak wszystkie dodatkowe opłaty ponosisz sam? Liczę na dodatkowe informacje na ten temat.

????

Do (usunięte przez administratora) wszystko prawdziwi (usunięte przez administratora) i kretacze tylko (usunięte przez administratora) maja dobrze albo ofiary losu które w poważnej firmie dnia by się nie utrzymaly

Mina

Uczciwy pracodawca.Pieniadze zawsze na czas.Warunki mieszkaniowe ok-internet ,polska telewizja,czysto i schludno.Pozdrawiam Pania Aleksandre ktora naprawde robi kawal dobrej roboty.

Pracuje od czerwca 2018 .Warunki finansowe ok,mieszkanie fajnie urządzone .Polecam

petru

Pracownik dla jakiej firmy pracujesz .

Miro

Podpowiecie coś o aktualnej sytuacji, zatrudnieniu i ogólnie jak się pracuje?

Pawel

Jaka jesy stawka godzina po rozpoczeciu pracy minimalna i jakm systemie rotacyjnym pracuje soe.

@Pawel

Witamy Panie Pawle, Prosimy nadesłać do nas swoje CV wraz ze zdjęciem lub zaaplikować o pracę poprzez naszą strone internetową www.proventus.is Stawki godzinowe oraz inne szczegóły związane z ewentualnym przyjazdem do nas ustalane są indywidualnie. Pozdrawiamy, Zespół Proventus

Zostaw merytoryczną opinię o Proventus - Reykjavik

• Jak się pracuje w Proventus?

Zobacz opinie na temat firmy Proventus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proventus?

Proventus