Termo-Okna Produkcja Okien

Ruszowice

Opinie o Termo-Okna Produkcja Okien

realista 2011-04-03 13:36:45
(usunięte przez administratora) cały czas w ruchu jeden pracownik obsługuje 3 stanowiska jednocześnie( zgrzewanie, obróbka zgrzewów, wiercenie zawisów) przy takim zapierdolu nie trudno o pomyłkę. Oczywiście za każdą szkodę płaci oczywiście pracownik. Wypłata uzależniona jest od tzw. premii uznaniowej, a ona jest wyliczana na podstawie kart pracy( czyli ilości zrobionych produktów) i wazeliny serwowanej panu Przemkowi i jego kierownikom. Szef typowy (usunięte przez administratora) choć przy pierwszym kontakcie nie robi takiego wrażenia. Nie waha się(usunięte przez administratora)
rafael 2011-05-17 12:48:32
tak czytając twoje poprzedniku wypociny rozumiem że masz żal , ale to zrozumiałe jak sie zostanie wyrzuconym za oczywiste przewinienia , a co do płacy to widze że niemożesz się pogodzić że zostałeś na stawce dla początkujących mimo że przez zimę siedziałeś w domu i miałes za to zaplacone - nie ? o szkoda to znaczy że nielubili cię w tej pracy , może trzeba spojrzeć w lustro - co trudno ? to w takim razie niepisz klamstw i nie obrażaj nikogo , i pogadaj może z ludzmi którzy tam pracują od 5-7 lat może zobaczysz ze to raczej ty tam niepasowaleś , wiem że boli jak się czegoś nie umie albo nie nauczyło ale to nietłumaczy kłamstw więc teraz masz mozliwość pokazania swiatu jak to ty zadbasz o swoją karierę - o zapomniałem nowy pracodawca też jest zły - żałosne
realista 2012-03-25 13:09:28
drogi panie (usunięte przez administratora)!!!! w którym miejscu skłamałem? wszystko to co opisałem jest niestety prawdą! nie ma do nikogo żalu! piszę to tylko aby ostrzec ludzi przed warunkami pracy u pana(usunięte przez administratora). Ps. nie pracowałem zimą w termo okna tak więc nie wiem czy pan (usunięte przez administratora) płaci ludziom za sezon zimowy?
Niezadowolny 2013-11-29 17:26:23
Nie polecam tej firmy. Są nie słowni, mają w poważaniu swoich klientów, w szczególności tych niezadowolonych. Szefowa nawet nie raczyła spotkać się z nami i wysłuchać naszych skarg. Opóźnienia prze ogromne, nie trzymają się terminów. W stosunku do jakości okien ceny wygórowane. Nie polecam!!!
andrzej 2016-04-19 10:43:40
jak dla mnie, to czy ze strony klienta czy ze strony pracownika, takie rzeczy wyjaśnia się od razu. @Niezadowolony a te skargi były natychmiastowe? może to miało wpływ
Zostaw swoją opinię o Termo-Okna Produkcja Okien - Ruszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo-Okna Produkcja Okien