EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Jetto

W firmie pracuje mi się dobrze. Jeszcze niedawno mówiłem ze będę do emerytury tu robił. Nie mniej pojawił się problem przez ostatnie 3 lata nie miałem podwyżki tzn. było 200zł brutto ale zabrano nam dodatek socjalny na święta jakieś 1400zł rocznie wiec tak jak by nie było podwyżki. Wiec rozglądam się za czymś innym lub emigracją za praca do Niemiec.

Stolarz

Bardzo nieładnie z strony firmy Euroline,pracowników namawiali na nadgodziny za setki a tu zonk zabrali bez słowa za odrobek-wstyd.

Kazik
@Stolarz

Było trzeba odrabiać kiedy mówili a nie cwaniakowac. Teraz mają zabrane i zonk

Zonk
@Kazik

I w przyszły piatek 17.06 znowu do odrobienia w jakąś sobote..... I tak was (usunięte przez administratora) z weekendami bez nadgodzin

@Zonk

Jakie odrabianie jak nie ma roboty :D Wyjdzie na to że nam zapłacą za wolne dni.

Wojciech
@X

Jak to nie ma roboty? Masz na myśli nadgodzin, tak? Teraz można odebrać za wolne a wcześniej płacili? Pytam bo dopiero chce się tu przyjąć i chciałbym się zorientować.

Zenon

Czy to prawda że zarząd firmy w trosce o pracowników i ich rodziny postanowił zainteresować się problemem dostępności węgla? Z nieoficjalnych źródeł firma wystartuje w przetargu PGG by mogła odsprzedać węgiel swoim pracownikom?

3 tony
@Zenon

Ja chce 3 tony wega .czy da rade? I wychodzi na to ze za 3 miesiace pracy to tu tyle pieniazku niezarobie .I jeszcze bede musial dolozyc.Chyba ze euro w weglu bedzie placic?

Haha
@Zenon

Żeby nie sprzedawali drożej niż na rynku … oni maja gdzieś pracowników

Zenon
@Haha

No właśnie że nie węgiel ma być sprzedawany po tańszych cenach niż na rynku hurtowni. Gdzy cała marzą będzie skierowana dla firmy.

Zabierając socjalne.

RODO

Niektórzy przeginają pałkę. Pisanie o kimś bezpośrednio i to w taki sposób nie jest ok. Ale będę się śmiał jak wyłapiecie pozwy, jeden z drugim :)

@RODO

może zrobią z tym porządek w końcu, bo aż oczy bolą czasem

betoven
@RODO

śmiej się śmiej, u mnie w poprzedniej pracy też tacy byli co obrabiali innym zady na forum i potem faktycznie policja weszła w ruch...zebrali IP, doszli do tożsamości hejterów i potem mieli jakieś konsekwencje, nie wiem co dokładnie im groziło, ale na pewno potem się kajali publicznie i przepraszali, więc to nie jest taki nieprawdopodobny scenariusz. ja bym się na ich miejscu głęboko zastanowił czy warto

to już ich sprawa

@betoven

ważne, że my mamy sumienie czyste i nic nam nie grozi

rzepa
@betoven

też słyszałem o takiej sytuacji

betoven
@rzepa

może nieudługo sami będziemy świadkami...nigdy nic nie wiadomo

@betoven

nawet m nie to nie zdziwi jak tak będzie

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Ikkk

Czy ktoś wie co z 4?Ponoć nie ma być pracy przez 3 miesiące

Kpw

Patrząc po opiniach na temat tej firmy można to podsumować w krótki sposób. Ludzie mają zapie... za miskę ryżu. Chyba że się mylę i ktoś to wyjaśni

Tiger
@Kpw

Tak jest

Tacos

Skoro wam się tutaj tak nie podoba to czemu pracujecie? Zróbcie miejsce tym, którzy chcą pracować i nie będą pryz tym narzekać jak cierpiętnicy. Na dłuższą metę nie da się tego słuchać.

Niebieski
@Tacos

A kto chce pracować? Bo w biurze podań nie ma ani jednego.

Ezel
@Niebieski

A Ty skąd niby masz takie informacje? Bo w to że jesteś niby z biura to nie uwierzę

@Niebieski

A ludzie co chwilę nowi na firmie i jak to wytłumaczysz?

Tacos
@Niebieski

Nie martw się, znajdzie się sporo takich osób. Nie zdziwię się jak większość nie składa papierów, bo wcześniej weszła na goworka i zobaczyła z jakimi współpracownikami będzie mieć do czynienia...też bym się spłoszył

@Tacos

A kto nowy jak ich nie ma tylko z Wschodu hih nie jedna już firma padła takim myśleniem

Andrej
@X

Haha nowi? (usunięte przez administratora)

@Tacos

To po co to czytasz? W ogóle nie wchodź na tą stronę.

Georg
@Tacos

Ci którzy pracują tutaj powyżej 5lat pamiętają jakie były premier i wypłaty oraz dodatki więc nie dziecię się że narzekają bo to oni zarabiają coraz mniej

Dipper
@Georg

Ale ich też nikt tu na siłę nie trzyma

Ciąg sam
@Niebieski

Chiny niech przyjada(usunięte przez administratora)

Żeby utrzymać rodzinę.

Tiger
@Tacos

To zapraszam ale jak juz tu pracujesz i ci się podoba to życzę miłego (usunięte przez administratora)

To prawda że arot zamykają na 3miesiace?

Stolarz

Od 20 czerwca otwiera sie okienko transferowe do innych firm i troszke osób sie pożegna z tym (usunięte przez administratora)......

Bjghdgfgvdxv

To co sie dzieje w firmie euroline w wolowie to tragedia

Yygff

Czy wiadomo coś o zamknięciu zakładu...

Kiki
@Yygff

Że co?

@Yygff

Tak, w niedzielę będzie zamknięty.

Xxx

Nie ma ludzi to zostanie

Helena

a kto to jest ze o nim az tutaj piszecie ????

Ciekawski

Ale pracodawca nie ma obowiązku go zwolnić. Swoje już dostał i starczy. Może pracować dalej jeśli trzeźwy.

Dps 3

Zwolniony od razu, na tym dziale tyle ludzi jest ze "trenerzy" cały czas nic nie robią, aby spacerować zeby czas mijal

Ktoś
@Ciekawski

Dziwna firma bo ktos pod wpływem powinien być natychmiast zolniony dyscypliniarnie kłania sie kodeks pracy

Covid

Nie rozumiem tych pracowników-życie teraz wiecej kosztuje ,firma placi mniej i nadal sa wyscigi po premie ......Tak sobie wychowali (usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy

Jeżeli wladze Ukrainy wprowadza ustawe ,to wiekszosc pracownikow z Ukrainy zostanie sciagniete do kraju (usunięte przez administratora)

Zaczyna sie dziac
@Sprawiedliwy

Jestem za zeby ta ustawe wprowadzili.i jeszcze z 50 Polskich obywateli sie zwolnilo i bedzie fajnie

@Sprawiedliwy

Nic się nie bój, przyjadą z innych krajów.

werbel

Niektórzy z was to się w łeb powinni puknąć, jak czytam niektóre komentarze to mi normalnie oczy krwawią, weźcie się ogarnijcie, troche kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło...

On
@werbel

Kazdy ma prawo napisac co chce tutaj.Tej firmy opini już wiecej sie nie da zepsuć hahha.Patrzac na calokształt-kiedys to bylo dobrze i to juz nie wroci!!!! Od 13stki sie zaczeło -inny wlasciciel.Ten nie lepszy zabrał socjal i obniżył płace ludziom .Dal podwyzke nie do godziny pracy ale do premi gdzie na tych normach i na angielskich tylko elita z "paluszkiem" sie wyrabia........Wiec taka podwyzka to jeden wielki wałek!Przypuszczam gdyby nie wojna to szefuncio by zalożył firme na Ukrainie ...... Ludzi sie po cichu zwalnia-a tutaj pomaranczowi z agencji sie pojawiaja......

@On

Wejs się za robotę to też wyrobisz.

@On

Tylko pasowałoby by przy tym zachować odrobinę kultury (jak już pisałem), a nie wylewać wszystko co przyjdzie do łba

werbel

No faktycznie hehe, niesamowite poczucie humoru, pozazdrościć...

mhm

pewnie, tobie już to niepotrzebne nie

...

a gdyby tak najpierw pomyśleć, a potem pisać? Żal to to czytać...

Xxx

Tu rzadko kto wraca, i chyba już raczej nikt, ????

Tuna

Nie bronie nikogo, ale kierownicy mieli zakaz uczestniczenia w zebraniu mimo że chcieli. Dyrektor chciał samych pracowników by nie było strachu mówić przy kierownikach pewnych rzeczy. Nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Czerwony
@Tuna

A ja jestem najbardziej zadowolony ze bd osobiste spotkania z dyrektorem może on w końcu zrobi porządek z tym co mistrzowie i kierownicy zlewają

Rocky
@Tuna

Czy oni by byli czy nie byli to zaraz lizaki by u nich byli i wszystko na uszko gadali kto i co gadal na nich.

Tuna
@Rocky

Dokładnie dlatego też wolę bez ich obecności

X

Ale kogo to w ogóle interesuje ? Po co to piszesz ?

Picer

Hale magazynowe postawił ,fabryke pianek chce postawic,kupił nowe piły i sobie nowe BMW a na socjal na świeta zabrakło...... Do tego jeszcze ludziom premie pozabierali na świeta ....... Żenada firma!!!

Szynka
@Picer

Zglosic do powiatowej inspekcji pracy w Poznaniu. Na internecie jest internetowy formularz

@Szynka

Zgłosiłeś ?

Szynka

A jak myślisz?

@Szynka

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 466, z czego 93 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.