EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Aga

Czy to prawda że nie umowy nie są przedłużane?

@Aga

Jeśli nie przedłuża umowy to nie muszą się martwić tym że za jakiś czas musieli by tego samego pracownika zwolnić z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, a z agencji dziś jest jutro nie ma i nie ma problemu

Dzień dobry
@Aga

Tak ja mam do 16.09. 2022r i papa

Reksio

Długo już pracujesz od przedłużenia umowy?

Picer

Bedzie jazda znowu bo ponoć spisali nazwiska z palarni -na życzenie Krzycha z rzadką ksywką.......Ja sie uwolniłem z tej firmy i mam spokój,w życiu już tam nie wróce do tego (usunięte przez administratora)

@Picer

Jakie nazwiska z palarni?

hm

a co ty taki ciekawski?

Dps

Kowal

Czyli wgl

termolo

gratuluję umiejętności myślenia

tremolo

za to u mnie dzisiaj z tym gorzej i własny nick przekręciłem

Kubek

W wołowie w firmie Euroline zarobki bardzo słabe 2200 zł jak dobry miesiąc 2300 i kazą nam klein fotele po 50 szt lepiej siedzieć na L 4 i dorabiać sobie na boku. Kierownik zrobił zebranie mowi ze przez wojne jest kryzyz i niema zapotrzebowania na wiekszą produkcje ludzie się nudzą w pracy na pakowaniu to spią i nieprzychodzą so pracy bo poco spać.

Talerzyk
@Kubek

Co ty bajdurzysz człowieku? W pracy ci każą pracować? No nie do wiary. Na L4 siedzieć i pieniądze dostawać i nic nie robić to by każdy chciał. Weź ty się następnym razem zastanów zanim coś palniesz.

Widelec
@Talerzyk

Ludzie to już całkiem zaczęli wariować, bo muszą pracować. Kto to widział. Masakra do czego ten świat zmierza ..

H
@Widelec

Co sie stalo

Ciekawski

Pisz jasniej o co chodzi

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

nick

Ile osób zatrudnia euroline? albo inaczej ile osób ma stabilną prace?

pokei
@nick

O panie, nie liczyłem, dużo.

mingo
@nick

to były pracownik powinien kojarzyć nie?

kulik
@mingo

a to ty liczysz wszystkich pracowników zawsze? Jak nie masz odpowiedzi to nie odpowiadaj, pozdro ja od siebie powiem, że ludzi jest dużo, z ponad 1000 na pewno będzie, praca stabilna, jakby tak nie było to bym tu nie pracował

Joanna
@kulik

To można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony jakoś w miarę szybko, czy jak to wygląda z tym :-) ?

Kora
@Joanna

Umowę na czas nieokreślony dostawaliśmy wszyscy bez wyjątków po trzech latach. A teraz podobno umów wcale nie przedłużają. Było pytanie o nieprzedłużanie umów ale zapewne było pytaniem niewygodnym i zostało bez odpowiedzi.

,,,

hala w Uskorzu Małym została wystawiona na sprzedaż.(ktoś coś wie?

Felo

Które działy pracują na nocki??

magazynier
@Felo

ja jestem na magazynie i mamy nocki

Polakom nie przedłużają umów,czyli dowodzenia!!!!aA Ukraina robi po 12 godzin!!!aJasny wniosek Polacy do zwolnienia tak się traktuje polskich pracowników na ojczystej ziemi,To jest skandal ,Niemiec ma Polaków za nic!!!!!Pokazała to już 2 wojna światowa jak z nami eobili!!!!!!Się pytam gdzie Bogjest polski rzad_spredali nas kolejny raz?????????Bóg honor ojczyzna -gdzie to jest!!!!!!!!!!!!!¡!¡¡!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tak

Jeszcze Ukraina im pokaze to jest kwestia czasu

X

Może napisz to po Polsku.

Ni

Zgadzam się ponieważ to jest prawda.

Kkk

Ludzie opanujcie się trochę... Te premie za % nie są po to żeby je wam ciągle dawać tylko po to żeby sprawdzić ile się na maxa da zrobić, dzięki temu macie teraz normy jakie macie.

Zapytanie

Witam . Zwracam sie z powaznym pytaniem , i prosze o odp..mysle ze duzo osob PL tez to zastanawia . Dlaczego Polacy są dyskryminowani , chodzi mi tu o nadg.Kazdy potrzebuje pieniedzy, teraz jeszcze bardziej . Agencyjni oplacą pokój i mają spokój, a My?. Nam nie wolno zostawac BO/DLACZEGO? Prosimy o wyjasnienie .

@Zapytanie

Bo agencyjnemu nie trzeba płacić nadgodzin tylko robi 12h za tą samą stawkę więc są tańsi. Ilości jakie robią że o jakości nie wspomnę nie są ważne. Ważne że tańsi niż my i to im wystarczy.

Zapytanie

Tak , ja to wszystko wiem. Chce rzetelnej odp od Pracodawcy .. Czarno na bialym . Pewnie nikt nie odpisze no bo jak cos takiego napisać . Żal ...

@Zapytanie

Witam, w firmie w obecnej chwili jeśli występują nadgodziny to bardzo sporadycznie. Jeśli pojawią się jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym.

@EUROLINE Sp. z o.o.

Bardzo sporadycznie to cały tydzień bez przerwy od 14 do 18 dla agencyjnej osoby na csb? Faktycznie sporadycznie....chyba nie za bardzo wiecie co się dzieje na zakładzie

Jeszcze pracownik
@EUROLINE Sp. z o.o.

Dlaczego unikacie odpowiedzi na trudne pytania? I nie odsyłajcie do przełożonych bo nie od nich to zależy. Dlaczego niszczycie firmę agencyjnymi pracownikami? Polaków wywalacie nie przedłużacie umów a tych bierzecie na pęczki. Macie statystyki....porównajcie wyniki linii csb rok temu a teraz chociażby, pogadajcie z ludźmi na stolarni jak muszą na przerwie zostawać i dobijać za agencyjnych stelaże bo książęta się nie chce z agencji....zatrudniacie ich bo jak nie ma pracy to nie musicie im płacić? A kto wam zaplaci jak zabraknie nas Polaków i nagle firma pójdzie do zamknięcia bo nie będzie komu za tych leni robić.

Oo
@Zapytanie

Ja chcę godnie zarabiać w 8 godzinach a nie pracować jak (usunięte przez administratora) po 12 godzin. Niech sobie agencyjni robią nawet cały tydzień po 16.

Jetto5

Pracuje mi się dość dobrze jestem na średnim szczeblu w firmie. Niemniej martwi mnie brak realnych podwyżek pensji. Nie ma również możliwości na awans po za tym sporo osób z mojego szczebla się zwolniło lub szuka nowej pracy. Na nastraja taka sytuacja pozytywnie. Martwi mnie tez komunikacja, zarząd ani właściciel nie informują nas co będzie dalej.

@Jetto5

Witam, Zarząd i Właściciel próbują dostosować produkcję do bieżących potrzeb. Wszelkie pytania prosimy kierować do bezpośrednich przełożonych, za ich pośrednictwem Dyrekcja będzie się odnosić na bieżąco.

Odp
@EUROLINE Sp. z o.o.

My chcemy wiedziec prawde co my pl jestesmy gorsi ze nam niedajecie zarobic a z agencji moga pracowac.

X
@Odp

Mam nadzieję że nie myślisz o nadgodzinach.

vert

Dostanę umowę o pracę przy zatrudnieniu od razu czy liczyć się ze zleceniem?

@vert

Witam, zatrudniamy w ramach umowy o pracę.

A Polakow tez

Taaa
@EUROLINE Sp. z o.o.

Umowa o pracę z agencji pracy. Przestańcie kłamać bo Polaka nowego już od roku nie widziałem. Za to jakiś Turków Azerbejdżanowi chińczyków z agencji to pełno. A że im się robić nie chce to was nie interesuje, grunt że taniej niż polak wychodzi.

vert

Skoro zakomunikowali to po polsku, na pytanie zadane po polsku,t o chyba logiczne, że tak...

to*

@EUROLINE Sp. z o.o.

I dziękuję bardzo za odp

Haha
@vert

Chłopaku zaufaj tym co tu pracują. Zatrudniają tylko agencyjnych. Nadgodziny dostaja tylko agencyjni. Jak jakimś cudem gdzieś jeszcze polak robi na umowie z firmy to tylko po to żeby robić swoją pracę I tych agencyjnych którym się po prostu nie chce robić.

T

Od maja autobusy płatne ........

@T

Czy jest to oficjalnie potwierdzona informacja?

Bzdura kompletna. Trasy trochę uproszczone i nic poza tym. Plotki plotki plotki....sól tej firmy

T

Prawda sprawdzone źródło

Gh

Rower :D

Ggj

Albo hulajnogą

Niestety nie....nadal z lepianki musisz iść z buta.

@T

Ah no to skoro tak, to już wierzę...

;)
@T

Tak, potwierdzam, to informacja prostu z instytutu danych z czterech liter

;)

Takie odnoszę wrażenie

Potwierdzam, że to plotki. Nie ma planów wprowadzenia odpłatności za autobusy

widzisz
@T

i po co było siać takie niesprawdzone info?

tens
@EUROLINE Sp. z o.o.

no i wyjaśnione, masakra co się z tymi ludźmi dzieje na tym goworku

PiXi

a może by tak z takim pytaniem to bezpośrednio, a nie tutaj?

Wojciech

To przez 8 lat nie dostałeś żadnej podwyżki? Nowo przyjęci mają tyle samo kasy co starzy pracownicy? To trochę słabo. Powiesz ile mniej więcej wyciągasz na rękę?

@Wojciech

8 lat temu był akord ale możesz nie wiedzieć jak pracujesz tu dwa miesiące, wtedy na nim i na premi indywidualnej około (usunięte przez administratora)na rękę podstawy z nadgodzinami (usunięte przez administratora)ys teraz przejscie na godzinowa 5 umiejętnościach podwyżkach premiach itp mam podstawy (usunięte przez administratora)więcej niż wtedy. Widać krótko pracujesz i nie znasz zmian jakie tu zachodzily

Matusz
@T

Mamy czerwiec a autobusy nadal bezpłatne. Zajmij się swoją robota i rodzina

@Matusz

Wydaje mi się, że temat niewarty już więcej komentarza...

W Euroline istnieje od kilku lat system wynagradzania oparty na umiejętnościach. Ich weryfikacja należy do bezpośredniego przełożonego. Zawsze można na ten temat rozmawiać i wyjaśnić wątpliwości.

I co
@EUROLINE Sp. z o.o.

Te poziomy i umiejetnosc to jest (usunięte przez administratora) pytam dlaczego majac poziom 3robie meble z 5 a za to niemam placone tylko premie brana za%

@EUROLINE Sp. z o.o.

Od kilku lat, mój staz to ponad 11 lat w tej firmie. Myślicie ze pracując 11 lat muszę jeszcze ZDOBYWAC I UDOWADNIAC jakieś umiejętności??? Nagle je straciłem nic nie umiałem i muszę od zera wszystko pokazywać że coś umiem? Po 2 praktycznie co chwilę są one blokowane i nie można nic dostać bo jest zakaz. Przeżyłem w tej firmie 3 dyrektorów 2 właścicieli ale takich cyrków i pomiatania pracownikiem (Polakiem bo agencyjny to złoto przeciez) jak obecnie nie było nigdy.

Dziękujemy za komentarz. Jednak nie do końca możemy się z tym zgodzić. W Euroline każdy przypadek dotyczący nadawania umiejętności i wynagradzania jest rozpatrywany indywidualnie przez bezpośredniego przełożonego. Dodatkowo należy podkreślić, że nie płacimy za staż pracy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Przełożonym w celu wyjaśnienia Pana wątpliwości.

@EUROLINE Sp. z o.o.

Nieprawda .Kierownicy maja odp ze są wstrzymane .Wiec pytanie kto kogo buja .

zli
@EUROLINE Sp. z o.o.

Proscie a i tak nic z tego zapomnji morzesz sobie pomarzyć i zasówaj jak ukradniesz koledze stelaż to zarobisz najwięcej tak jak w Wołowie

Gg
@EUROLINE Sp. z o.o.

Nieprawda. Kierownicy zawsze mówią ze awans poziomu należy do osób" z góry"

Czy to prawda że ze względu na upały czas pracy zostanie skrócony do 6 godzin?

Witam, nie ma w planach skrócenia czasu pracy do 6 godzin

też pierwsze słyszę

Polski pracownik

Co tu się dzieje,atmosfera tragiczna,czy tu już niema pracy dla polskiego pracownika??????Tak to wygląda że Polacy dyskrimowani-!!!!Firma robi wszystko żeby się pozbyć Polaków!!!!!

Gg
@Polski pracownik

Tak się dzieje już odlizszego czasu wepnie zaraz cię usuniie pracodawca_standard z ich strony!!!!

@Polski pracownik

a wiesz, że atmosferę tworzysz też m.in. ty i każdy z nas?

@Gg

wpisy usuwa gowork, tylko trzeba regulamin czytać, a każdy jak zwykle akceptuje wszystko w ciemno

Nie ma roboty

W Wolowie euroline niema roboty wszystkiego brak ludzie sa na wolnym juź miesiac

???
@Nie ma roboty

to jest jakiś oddział tam?

Iwona
@Nie ma roboty

A ogólnie jak nie ma pracy dostają cokolwiek czy nic? Jaka w ogóle jest tu umowa?

Nic

@Nie ma roboty

Ale to profil dotyczący Leszna i tu pioszmey o tym oddziale

piszemy*

@luko

no tak, a tam też mają profil

mogliby patrzeć gdzie piszą

@luko

potem inny niedoczyta i zrobi się niepotrzebne zamieszanie

@._.

no właśnie o to się rozchodzi, mają profil, a ci i tak piszą tutaj

otóż to

@._.

ale wiesz jak to jest...gadał dziad do obrazu i tak dalej...

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i mniej pochlebne.
Widząc duże zainteresowanie firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie Gowork.pl. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu, aby móc udzielać rzetelnych odpowiedzi liczymy na kulturę wypowiedzi oraz merytoryczne komentarze – tylko do takich będziemy się odnosić.

Pozdrawiamy

Hmm

Ja nie wiem, zima było 14-15 stopni na hali i też było źle...(usunięte przez administratora)na kolejnym zebraniu powie ze maja rozliczenie roczne a średnia temperatura z całego roku to 20stopni i mamy się cieszyć a jak nie podoba to do pracy w Niemczech mamy sobie jechać.

Rowerzysta

Milo, ze nastąpilo takie podejscie do pracownika. Moje zapytanie dotyczy stojakow na rowery od str Wilkowic. Czy nie mozna by ich bylo przeniesc np za autobusy?I zrobic *furtke*bezposrednio na scieżke rowerową. Teraz to jest strasznie niebezpieczne , po godz 14i 22ej rowery kolidują z autami, prosze zaobserwowac ten problem jakie to stważa duze zagrozenie .

Nela
@Rowerzysta

Dokładnie zgadza się. Przedewszystkim stojaków jest za mało. Gdy się przyjeżdża na 14 od Spółdzielczej to nie ma gdzie tego roweru postawić ponieważ nie ma już miejsca.

peem
@Nela

To może należałoby porozmawiać z kimś odpowiedzialnym za to, bo pisząc o tym na goworku to marne szanse, że coś się zadzieje w tym temacie

@Nela

W przypadku braku wolnych stojaków na rowery od ul. Spółdzielczej, zachęcamy do pozostawienia go od ul.Wilkowickiej - tam z pewnością znajdzie się miejsce.

Nela
@EUROLINE Sp. z o.o.

Od Wilkowickiej również są stojaki zajęte..większość osób przyjeżdża od Spółdzielczej...

@Rowerzysta

Prawdopodobnie będzie taka możliwość, ale w tej chwili ten temat jest jeszcze rozpatrywany.

iooo
@EUROLINE Sp. z o.o.

Rozpatrywany jak koszulki z logiem,wymiary pobierane wczesniej ale 3-4 mies trwa dostawa......

@iooo

Cierpliwości trochę

panie (usunięte przez administratora) niedługo skończy się wyzysk Polskiego pracownika. Juz dłuzej tak nie mozna, Bo Tutaj jest Polska!!!!! Kraj dumnych ludzi,.......

......
@300

Wszyscy sie boicie i tyle taka jest prawda

Stolarz
@300

Jedyny minus tej firmy Żeby coś zmienić cala hala by musiała stanąć a w tej firmie to nie realne bo same miękkie(usunięte przez administratora) są co tylko na gowork są gwiazdami

neo

wstancie z kolan

Taaa
@Stolarz

Niedawno jedna linia/dział się zbuntował. Wszyscy dookoła klaskali popierali że są razem ze trzymamy się razem aż przyszło do tego żeby powiedzieli to głośno, efekt? Wszyscy głowy w dół i udawali że o niczym nie wiedzą i że są gotowi pracować nawet ponad normy ku chwale firmy! Skończyło się tak że ci "buntownicy" wywalczyli coś dla siebie a tchórze nic. I tak....stolarnia nigdy nie dolaczyłaby się do takiego czegoś bo ciągle macie mokre sny o 400zl brutto jak grubo ponad 100% normy będziecie robić....

Bo tak

@neo

Bo tak

Dzbany
@Stolarz

Stolarz..jest to realne żeby stanęła całą firma...wszystko zależy od magazynu drewna....jeśli oni nie wydadzą towaru wcale to stanie cały zakład????????

firma jak firma

gdzieś pracować trzeba

cola

no i co w tym niby złego?

@cola

też nie rozumiem do końcao co mu chodzi

Iwona
@nn

A możesz coś więcej na jej temat powiedzieć? Wsumie jak ktoś czyta te wpisy z zewnątrz to ciężko się tu do czegokolwiek odnieść.

no ale co?

@Iwona

jak zadasz konkretne pytania to postaram się pomóc

@Iwona

no niestety masz rację, zrobili sobie z tego jakieś forum plotkarskie do wywalania frustracji na cały świat

Jakie umowy dają?

Heron

Normalne, o pracę.

@Heron

no i super

On
@bemo

A to w innych firmach dają inne umowy? Przyjmują wiec można spokojnie zlożyć papiery ,dla ambitnych -spragnionych kariery zawsze znajdzie sie praca..........

@On

no w różnych firmach są różnie...wbrew pozorom uop to nie jest taka oczywista oczywistość

@bemo

tu nie ma z tym problemu

@On

W każdej firmie mogą być różne warunki

@On

ale podziwiam za optymizm, że twoim zdaniem wszyscy tak lekką reka dają umowy o pracę

ręką*

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 466, z czego 93 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.