EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

On

Cześć, czy zakład teraz przyjmuje, czy raczej przestój w rekrutacji?

Onte
@On

Popatrz na ich stronę, jest tam kilka ofert pracy. Może najdziesz akurat coś dla siebie

ah
@On

może chociaż jakieś minimalne konktrety? nikomu się nie będzie chciało za ciebie patrzeć po ofertach. jeszcze nawet nie wiadomo na co chcesz...

On
@ah

Już nieaktualne, znalazłem co miałem, ale dzięki za chęci

@On

gratulacje, chyba nie było tak trudno, co?

Może ktoś zainteresuje się krojownią skór chodzi mi że pracownicy wychodzą z hali za wcześnie przed czasem.

Ooo

Nie lubię kapusi

apart

sobą się zainteresuj może.

Wital

Jakie działy są w eurolinie? Nie znalazłem tego w informacjach o firmie

Wital
@Wital

Chcę się tak mniej więcej rozeznać czy jest gdzie uderzać i myślę czy jest dział zbliżony z tym co robiłem do tej pory

Holst

Ile wy macie lat? 12?

xaliks2
@Wital

ja jak przeglądałem oferty to widziałem taką zakładkę na stronie, może tam sobie popatrz

@Holst

to chyba zaokrąglając wzwyż...

Covid

Ja sie zastanawiam czy wlasciciel ma swiadomosc jak ceny wszystkiego poszły w góre? Takie wypłaty bez nadgodzin to żenada!!! A podwyżka? To niech żyje sobie za te wypłate 1 miesiac i zobaczy jak to jest!!!

Www
@Covid

Podwyzka w postaci premii która mogą ci zabrac i często to z przyjemnością robia kierrownicy

@Covid

Zawsze można zmienić pracę na lepszą.

Roki
@Covid

Typowy (usunięte przez administratora) przetrwania. Od 10-tego do 10-tego walczymy o przetrwanie.

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

To nie jest portal polityczny!!! tu sę pisze o pracy, a nie o sytuacji na Ukrainie

,,,,,
@123

To pisząc o pracy, to jaak ciepło było?

@,,,,,

Mi jest zawsze ciepło, więc się nie wypowiadam

Hania

Wyłączyli gaz ogrzewanie w całej firmie bo drogo to wyłączcie jeszcze światło i wodę

@Hania

No to czlowiek robiac w zimnie zachoruje.czas na chorobowe hi hi

I cyk po premi :D

Kazik

Sądząc po tym że wypisujesz tutaj a nie mówisz tego glosno na hali to ty jesteś tak sam jak ci co są mądrzy w gębach. Nie pozdrawiam.

Xx

Boją się o własne życie to chyba normalne, nie nam oceniać to, bo to nie my jesteśmy w takiej sytuacji. Przestańcie być podli chociaż w tak dramatycznej chwili. Okażcie im serce a nie wrogość

Luna

To przykre,że w obliczu takiej tragedii jeszcze niektórzy patrzą ich dobić. Wstyd Polacy!!!

X

Już widzę jak Polacy wracają do kraju z Anglii i Niemiec jak by się coś u nas działo.

Zrobią cały tydzień po 12h i ludzie będą zadowoleni :D

X

Oczekujesz że on to przeczyta ?

Łon

Kierownik dobrze wie co sie wyprawia ..... Na palcach można policzyć ile zrobił zebrań....... A jego argumenty -jak sie nie podoba to można sie zwolnić....Wysyła niebieskich żeby przekazali informacje-bo po co tracisz czas na stolarnie.....Ale wazne zeby do 13:59 posiedziec na rurce i przypilnowac swoj najgorzej oplacany dzial-od ktorego tak naprawde duzo zależy!!!!

Prawy

Solidarność w tej firmie to fikcja?

Pinokio

Jest sporo ogloszen w Lesznie-nie polecam (usunięte przez administratora)-wymagaja i placą grosze ..... To nie ten sam Euroline co kiedys...... Nawet z BP3 lub 4 masz tyle co w innych firmach na starcie.Zwalniam sie z tej smiesznej firmy!!

Fgh
@Pinokio

Podaj mi nazwę firmy gdzie mi dadzą 3200 na start to zmieniam od razu, oczywiście bez nadgodzin bo w weekend to mi się robić nie chce

Mistrzu
@Pinokio

Jak więcej łazisz niz robisz to czego oczekujesz? Dobrze ze ten akord wprowadzili bo ci ludzie którzy się starają i robią więcej procent to nie pracują na twoja wypłatę gdy ty stoisz i wielkie dyskusje prowadzisz.

Tom

mi tam pasuje robota tutaj. możecie mnie zjeść, nie obchodzi mnie to, taka moja opinia.

elo
@Tom

ja cie nie zjem, mam podobne zdanie

Mi tu dobrze
@Tom

Mi tez tu pasuje przychodze po to aby byl dzien zaliczony i tyle tu jest dobry cyrk nikt nic niewie i tyle .Kasa zawsze wpadnie nawet najnizsza to po co sie starac byle chodzic do pracy to Cie nigdy niezwolnia.

Bolek
@Mi tu dobrze

No bo większość w tej firmie podchodzi do tematu na zasadzie jaka płaca taka praca. I dobrze.

Polski pracownik

Kiedy w tej firmie powstaną związki zawodowe?????Kto ma jaja żeby je w końcu założyć????

@Polski pracownik

Działaj, trzymamy kciuki.

Wdzięczny

Chciałbym docenić ludzi, którzy tutaj pracują. Jak się przyjmowałem to mi pomogli się oswoić ze wszystkim i było mi łatwiej. Teraz się fajnie robi.

@Wdzięczny

to chyba dosyć normalne, że inni muszą cię wdrożyć, to w pewien sposób ich obowiązek, bo jak ty byś nie był wdrożony to jak masz pomóc przy robocie?

@MAXIU

W poprzedniej pracy ludzie mieli mnie w nosie i musiałem pewne rzeczy sam ogarniać. Dlatego postanowiłem tutaj powiedzieć coś miłego. Nie można?

@Wdzięczny

no można, ale chyba rzadko sie zdarza, żeby dwa razy pod rząd mieć takiego pecha, nie?

@MAXIU

Oj zdziwiłbyś się Maksiu, w polskich realiach jak można wtopić czasami i to nie raz...

fikumiku

a ogólnie jak atmosfera?

@Wdzięczny

widać czlowiek jeszcze mało doświadczenia w życiu zebrał hahha

@fikumiku

Odkąd wpadłem na goworka, to jakoś mniej pewnie się czuję...myślałem, że raczej dobra i się dogadywałem z ludźmi, ale jak teraz widzę wieczne obgadywanie na tym forum, to mam różne myśli Ale w pracy tego nie odczuwam jakoś

Pik
@Wdzięczny

A się przejmujesz jakimiś głupotami. Rób swoje i tyle, ludzie gadają wszędzie.

Fgh
@Wdzięczny

Nie ma się co przejmować, komentarze tu piszę może z 10 tych samych osób.

Jony

Kiedy wolne za 1maja i 25 grudnia

Jony
@MAXIU

Kiedy wolne za 1maja i 25 grudnia ?

@Jony

Wigilia i sylwester

kozak

może to ty masz takie podejście i stąd masz taki problem, żeby się dogadać? nwm...

leo
@Wdzięczny

to prawda sam wiem z doswiadczenia

@kozak

Do kogo to?

kozak
@ambroży

pisałem to 3 miesiące temu, myślisz, że pamiętam?

Bloo

W jakich godzinach pracuje szwalnia? są nocki?

Nie ma 6-14, 14-22

@X

Ok, czyli na nocki nie ma co liczyc. Dzięki za info.

Lauf
@Bloo

liczyleś na nocki? co ty, sowa? większość ludzi woli unikać nocek...dziwne az

Oddi
@Lauf

wiele osob tez woli nocki, bo wtedy jest spokojniej i lepiej im sie pracuje, ja tez tak mam

Concrete
@Bloo

A jakieś działy pracują na nocną zmianę, czy w ogóle nie ma?

jest nocna zmiana

onadnon

magazyn na ten przykład

@Concrete

na pewno tak mają na magazynie, tyle wiem

22-6

nick
@Bloo

uprawnienia na wózki mam niedawno zrobione to ma to jakieś znaczenie?

oco
@nick

uprawnienia na wózki zawsze trzeba mieć, więc wiadomo, że ma znaczenie jak chcesz być przyjęty

@oco

A doświadczenie na wózkach trzeba mieć długie? Bo nie wiem czy się nadaje.

@Boom

W tej firmie 30 lat doświadczenia.

Lick
@Boom

no właśnie nie, bo na przyklad na magazyniera to nawet nie trzeba mieć obowiązkowo, ale fajnie dla nich jak ktoś ma tak przynajmniej jest w ogłoszeniu

Lick

to chyba w innej firmie pracowałeś

@Lick

A jak ogólnie się pracuje na magazynie? dużo ludzi?

Teres
@Boom

może ja sie wypowiem, bo kandydat chyba nie wiele będzie wiedział. jak ktoś jest nastawiony na prace fizyczną i nie narzeka po poł godziny, że go raczki i nózki bolą to sobie poradzi, a robisz to co zwykle sie robi przyjmujesz surowce do produkcji, oznakowujesz je i skladasz, no i przygotowujesz do wysyłki, masz taki cały proces który musisz wykonać, a pracy mało nie ma, wiec tempo sie liczy

Teres
@Boom

nikt też sprzątać za ciebie nie będzie, musisz sam po sobie ogarniać

@Teres

powiem ci tak niejeden magazyn i niejedną budowę mam za sobą, taka odpowiedź powinna starczyć

@Teres

są teraz przyjęcia? chcą kogoś, bo w sumie to szukam na już?

Motko
@Boom

A na jakie stanowisko byś chciał? Bo to też przecież nie wiadomo czy się nadajesz jak coś

@Motko

właśnie myślałem o magazynie albo czymś podobnym, bo tak jak napisałem mam w tym troche doświadczenia, wiec tez tak nie chciałbym nagle zmieniać branży. coś podsuniesz?

@Boom

Na ich stronie są oferty ale właśnie chciałem podpytać, czy są aktualne? Bo np. na pracuj ich nie ma, a czasami się zdarza tak, że stronę rzadko się aktualizuje. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi. Tak odpowiadając jeszcze na pytanie kolegi to jest tam właśnie ogłoszenie na magazyn, tylko no nie wiem czy aktualne.

@Kluczyk

nie ma żadnych dat przy tych ofertach, więc nie ma jak sprawdzić nawet czy są faktycznie aktualne czy nie do końca, ale na twoim miejscu najpierw wziąłbym te oferty które nie zniknęły na pracuj, a jeśli zależy ci na innej to wybierz najprostszy sposób po prostu zadzwoń i zapytaj, zajmie ci to kilka minut a będziesz mieć czarne na białym, bez sensu tak rozmyślać jak się i tak nic nie wymyśli

@Boom

No chyba tak właśnie zrobię, dzięki w każdym razie.

Niemczyk
@Kluczyk

Z tego co wiem to jest rekrutacja na magazynierów z uprawnieniami na wózki. Doświadczenie nie jest wymagane ale jak nie umiesz jeździć dużym to możesz jeździć niskimi. Można się dogadać.

@Niemczyk

O widzisz, nawet nie wiedziałem że tak można.

@Niemczyk

ja to juz chyba jestem zawodowym magazynierem bo w kilku firmach juz tak robiłem po kilka lat a tak zaczynalem niby dorywczo, jakby nie patrzec to praca gdzie czesto potrzeba rąk do pracy nie jest lekka ale to tez nie budowa i nigdy jakos nie bylem zawiedziony z pieniądza za te fuche

@Niemczyk

a z tym dogadaniem to juz zalezy od wyższych szczebli ale tu nigdy nie bylo problemu jak sie poszło z jakąś sprawą

Pastor
@Kim

To przecież od razu na rozmowie wyjdzie. Wtedy sie trzeba zapytać o to a nie już jak się zacznie.

@Pastor

idźcie sobie pobiegać może co

a ty dwa teraz

Niemoge
@mpk12

Sorry, że pytam, ale ile wy macie lat? Bo chyba pomyliliście zakład pracy z przedszkolem

@Niemoge

masz jakiś problem? to napisz coś mądrego przynajmniej.

Niemoge
@mpk12

Ty też mógłbyś. Dobra, koniec, nie dam się wciągnąć w te gierki.

@Bloo

a jak się ogólnie pracuje na magazynie? dobrze jes? ile tam osób?

@Niemoge

mam nadzieję że ktoś odpowie w miarę konkretnie bo. na tym mi zależy

Kim

Bardzo dziękuję za garść tych bezcennych informacji, ale ja mam to w....w nosie.

@Kim

jez idźcie sobie na priv czy coś. już byście coś odpowiedzieli jak jesteście z magazynu

@Kim

ktoś mi może pomóc normalnie coś powiedzieć?

@Hubik

Mi sie dobrze pracuje. nie liczyłem ile konkretnie ludzi, więc nie odpowiem. Jak się pracy nie boisz, to startuj

Niemczyk
@Hubik

Zależy na którym magazynie. Są 3 magazyny, surowca, wyrobu gotowego i drewna. Pracuje się jak na magazynie :-) Są dni, że niewiele roboty a są takie kiedy nie masz czasu na śniadanie.Zależy o którym magazyn chcesz się dopytać.

@Niemczyk

dzięki a na wyroby gotowe?

Norbert
@Niemczyk

a czy jak szukają kogoś na magazyn to na jakiś konkretny i masz przypisany jeden, czy się zmienia te magazyny czy jak to wygląda?

leo
@Norbert

mam pytanie a bez wózków to jest szansa sie dostać czy tylko z uprawnieniami?

@leo

Jest szansa, ale zdecydowanie lepiej je mieć

Radek
@leo

Wydaje mi się, że to może zależeć od doświadczenia też, bo może jeśli jakieś je masz to jak Cię przyjmą to skierują potem na szkolenie. W końcu w ofercie uprawnienia na wózki są tylko mile widziane, więc chyba szansa jest

@Radek

No to przecież to powiedziałem... kwestia jeszcze tego że jak z tobą się przyjmuje parę osób które będą mieć uprawnienia, to jakąś tam przewagę będą mieć.

Stary

Czy są jeszcze w tej firmie ludzie którzy się nie boją i potrafią zawalczyć o swoje?Wszystko drożeje a ja nie słyszę, żeby ktoś wołał o podwyżkę.

@Stary

Przecież tu każdy sam sobie załatwia podwyżkę :D Nikt za ciebie tego nie zrobi. Ja poszedłem, powiedziałem na czy sprawa stoi i się kilka groszy znalazło, a jak się nie uda i stwierdzisz że masz mało to zmieniasz firmę. Tak to działa w tych czasach.

x
@Stary

Podwyżkę to trzeba sobie ogarnąć na własną rękę a nie czekać aż ktoś to zrobi za ciebie.

Hania

Coś wiadomo na temat letniej przerwy urlopowej kiedy???

x
@Hania

nie

Zonk

Na stoalrni wariant 2 opcje, Linia gdzie jest kosmiczne tempo -zalezy tez jaki mebel..... I angliki gdzie normy z kosmosu i "łeb jak skle p"......Na pierwszym fizycznie sie zajedziesz a na drugim i fizycznie i psychicznie-do tego czeste braki w towarze lub niewlasciwe wymiary I za dobre checi kierownik jeszcze zabierze chetnie premie .Czegoś nie rozumiem -na angielskich meblach tapicernia dostaje kokosy a na stolarni zabieraja premie za slaby % ...... Do tego brakowość i S5 z urzedu nam obcinają za zbyt małą stolarnie i wychodzi prawie najniższa krajowa......Niech ktoś sie w koncu obudzi!!!!

To po co ty piszesz ?

don

Gdzie można znaleźć aktualne oferty?

Bond
@don

na stronie wiem że są, nie znalazłeś nic? trudniej chyba goworka znaleźć...

nick
@Bond

a czemu niby trudniej? wydaje mi się że spokojnie się wyświetla w googlu

Tez te czasy pamietam..zeby było sie dostac do euro to trzeba bylo miec plecy a teraz dostaniesz sie przez telefon.Byle bys byl trzezwy na rozmowie biora wszystkich ale ciagle brak ludzi

Kola

Brakuje ludzi? Raczej pracy. To czemu są te przymusowe urlopy?

asystent

Wysyłam cv na stanowisko asystenta ds. planowania produkcji. Godziny pracy są stałe czy elastyczne? W ofercie widziałam możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie. Z jakiej jest ono firmy?

konrad
@asystent

a czy firma ubezpieczeniowa zaważy na twojej decyzji o przyjście do pracy??? serio ma to jakieś większe znaczenie? ważne że w ogóle jest

Ss
@asystent

PZU

@konrad

Nie zaważy, ale zależy mi na tym, żeby widzieć, czy to taki problem? Przecież jeśli nie chcesz to nie musisz mi odpowiadać

@Ss

Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 466, z czego 93 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.