Rakpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

Rakoniewice

Opinie o Rakpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe

admin 2015-08-12 20:55:34
Podoba Ci się praca w firmie Rakpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!
Blizna 2015-09-27 12:36:44
.Kierownictwo wredne.Brak szacunku do ludzi. A to oni zarabiają na ich pensje.
Sanpro Interim 2016-10-06 09:43:05
Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukuje osób do wykonywania czynności pakowania słodyczy

Miejsce pracy: Rakoniewice - Wieś (pow. grodziski)

Opis czynności:
- konfekcjonowanie czekolady,
- pakowanie czekoladowych słodyczy w foliowe opakowania zbiorcze,
- czynności pomocnicze,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w systemie 2- zmianowym,
- wykonywanie zlecenia od poniedziałku do piątku + soboty dla osób chętnych (dodatkowe wynagrodzenie),
- zatrudnienie od zaraz na 2-3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 510 - pokaż numer telefonu - bądź wysłanie CV za pośrednictwem portalu

Wymagania

- aktualne badania epidemiologiczno- sanitarne (wymóg konieczny)
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność.

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Zostaw swoją opinię o Rakpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe - Rakoniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rakpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe