logo Bakalland S.A.

Bakalland S.A.

Janów Podlaski

Opinie o Bakalland S.A.

bezrobotny kiedyś to były czasy 2011-04-30 13:33:09
nie wiem jak długo tam pracujesz ale odnoszę wrażenie , że jesteś z pokrewniona z szefostwem tego akurat bakallandu w innym przypadku nie wypowiadała byś się tak ciepło .Osobiście nikomu nie polecam tej pracy (usunięte przez administratora) i nie wyjaśnione podstawy odbierania premii . Jednym słowem wybierasz bakalland to już masz kłopot życiowy.dla dyrekcji jesteś zwykłym robolem za najniższą płacę premia jest tylko na papierze napisana tylko dla tego że było tam jeszcze trochę wolnego miejsca .chcesz coś ośiągnąć w życiu zapomnij że istnieje taki zakład jak bakalland on się rozwija ale nie na twoim grzbiecie chyba ze podjołeś tą (usunięte przez administratora) decyzję pozdrawiam wszystkich z powarzaniem
wilk 2014-08-23 18:08:38
nie polecam
Rocky 2016-04-07 14:21:34
UWAGA! Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem tam przez pewien okres, można załamać się psychicznie, ponieważ atmosfera jest nie do wytrzymania, pracownicy to margines społeczny nawet baby( bo inaczej nie da się ich nazwać) które tam pracują są psychicznie chore tzw batoniarki...wyzywają, obgadują i prowokują ludzi z poza ich miejscowości. Ogólnie nie zdrowa atmosfera i wykorzystywanie w pracy. Jak chcesz pracować to wszędzie tylko byle nie w b...landzie. Szkoda słów. ODRADZAM!!!
Iron 2016-07-15 17:33:26
Święta prawda co się dzieje w tym Bakalandze w janowie podlaskim mobing źle traktowanie pracowników przez derektora p.R Nazwisko Kadł.......ski .......... Prokurator by miła tu ręce pełne roboty jakby się zglosili wszyscy poszkodowani .sam dyrektor powiedział mnie głowa ma boleć od pracy umysłowej a robili mięśnie od roboty
Iron 2016-07-15 17:39:02
Nie polecam tutaj podejmować prace w tym Bakalandze w janowie podlaskim szukają ludzi do roboty bo ciągle brakuje ludzi jak są tak traktowani to co tu się dziwić że nie ma chętnych .a co zastanawiające jest ze na tym derektorem nikogo nie ma, jak może tak traktować i obrażąć ludzi ???????jakiś główny derektora powinien na kontrolę przyjechać i porozmawiać z ludzmi
Ola 2016-07-30 18:25:25
Najlepiej jakby ktoś z zarządu bakaland z warszawy przyjechał i porozmawiał z pracownikami o atmosferze pracy w Bakalandzie w janowie podlaskim o traktowaniu przez dyr r ........k........odnoszeniu się chamski i poniżajacym
Zostaw swoją opinię o Bakalland S.A. - Janów Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakalland S.A.