Opinie o Bakalland S.A. w Janów Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bakalland S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakalland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakalland S.A. w Janów Podlaski

nikc Nowy wpis

Zarząd powinien dokładnie przyjrzeć się pracy i kwalifikacjom ludzi w Janowie Podlaskim co niektórzy już dawno powinni zostać zamienieni - kierownik produkcji - osoba która nie potrafi rozliczać swoich podwładnych i nie udziela pracownikom informacji dlaczego została zabrana premia, planowanie produkcji masakra- brak ciągów produkcyjnych, maszyny tylko myte i przezbrajane

Czy w Bakalland S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Potrzebująca pracy Nowy wpis

Proszę o żetelne informacje na temat firmy Bakalland S.A.Planuję się w niej zatrudnić.

Jak jest z pakietem medycznym w Bakalland S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Kazen Nowy wpis

Bakalland ma swój kodeks pracy tam nie obowiązują żadne zasady

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakalland S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Janów Podlaski
Profesjonalny kierowca
logo firmy Starszy inspektor
Janów Podlaski
Służba Cywilna
Inteligent

Pracuje tutaj cały elektorat PiS. Ludzie bez uzębienia i wykształcenia. Którzy mentalnie są w średniowieczu. (usunięte przez administratora)

Ryszard
@Inteligent

Współczuję że musisz z takimi ludźmi przebywać. Ale jacyś normalni też się chyba znajdą, co?

...
@Ryszard

Długo by szukać

Obecny długoletni pracownik

Jeżeli ukończyłeś studia i chcesz się rozwijać w swoim kierunku to zdecydowanie zła droga... Strata czasu. Cała banda z biura oraz kierowników to zbieranina lokalnych ludzi. Janów + Biała Podlaska. Jeżeli był ktoś z zewnątrz bądź z aspiracjami awansu zawodowego, zmiany na lepsze to niestety musiał odejść z tego cudownego zakładu pracy. Jeżeli nie śmiejesz się głośno z żartów Pana P. i A. Oraz Pani J. To nie należysz do kliki. Wyrażanie własnego zdania nie istnieje. Jesteś zmuszony gadać jak oni bo co nowe to złe... Na zasypy są zatrudniani coraz gorsi pracownicy, niektórym z nich strach jest dać bezpieczny nóż do ręki, przychodzą młodzi do pracy i ciągle siedzą w telefonach, nic nie robią, liderzy nie widzą w tym żadnego problemu, Ci co bystrzejsi zostają operatorami, Ci co pracują +10 lat zostają starszymi operatorami a Ci co bardziej lubią słodzić i przytakują głowami stają się liderami. Liderzy nie czytają maili informacyjnych o poprzedzających produkcjach. Wszelkie niezgodności produkcyjne spadają na inne działy... rację ma ten kto głośniej krzyczy. Kadra ludzi z docelowym wykształceniem zarządzania zasobami ludzkimi na Wszystkich szczeblach znikoma. Planowanie tragiczne, zamawiane są produkty coraz niższej jakości. Mechaników dwóch na całą zmianę - wszystkie obszary. Co niektórzy są wyłącznie od noszenia torby z narzędziami i jawnie się przyznają, że nie potrafią przywrócić maszyny do pracy. Magazynierzy chamscy, wewnętrzne skarżenie i zwalanie winy jak w przedszkolu. Kierownik magazynu WG odnosi się wulgarnie, do współpracowników oraz pracowników innych działów czy nawet kierowców. Brak kultury. Magazyn surowca bardziej na + chociaż bywają ciężkie chwile do jakiekolwiek współpracy. Dział jakości coraz gorzej są zatrudniane coraz dziwniejsze osoby. Dział rozwoju średnia kadra, sporo zmian. Natychmiastowe zwolnienia w okresie wypowiedzenia. Ogólnie nikt nic nie wie... Zarobki bardzo słabe. Jeśli dobrze gadasz do szefa masz spoko kasę ale ogólnie szału nie ma. Kadra sprzątająca bardzo różnie. Kiedyś 3 panie sprzątały na całym zakładzie obecnie 5 osób i wszędzie (usunięte przez administratora) wieczne siedzenie na stołówce gdy się pojawia szefostwo o 8:00 wszyscy znikają. Dobrze mają wyłącznie ludzie, którzy się znają bądź są rodzina z wiadomo kim. Operatorzy różnie traktowani wymaga się od nich napraw maszyn czy przezbrojeń, nie ma czasu na szczegółowe sprzątanie. Ma być szybko i dużo. Linie batonowe prowadzą wewnętrzne konflikty między zmianami, zdarzają się zmiany ustawień maszyny dla kolejnej zmiany. Zabieranie premii nie jest argumentowanie, ten temat wymaga dopracowania, ludzie nie wiedzą z jakich powodów i przykładów reklamacji są zabierane pieniążki. Dwie z trzech referentek liderów niepotrzebne, nie znają się na pracy, robią ciągłe błędy na etykietach operatorzy muszą sami sprawdzać etykiety przed uzyciem, wieczne niezgodności w rozliczeniu. Obecnie żaden lider nie monitoruje przebiegu procesu, aby siedzieć i oglądać na internecie ogłoszenia samochodów, zegarków, butów. Większość obowiązków wykonują referentki.

bezrobotny kiedyś to były czasy

nie wiem jak długo tam pracujesz ale odnoszę wrażenie , że jesteś z pokrewniona z szefostwem tego akurat bakallandu w innym przypadku nie wypowiadała byś się tak ciepło .Osobiście nikomu nie polecam tej pracy (usunięte przez administratora) i nie wyjaśnione podstawy odbierania premii . Jednym słowem wybierasz bakalland to już masz kłopot życiowy.dla dyrekcji jesteś zwykłym robolem za najniższą płacę premia jest tylko na papierze napisana tylko dla tego że było tam jeszcze trochę wolnego miejsca .chcesz coś ośiągnąć w życiu zapomnij że istnieje taki zakład jak bakalland on się rozwija ale nie na twoim grzbiecie chyba ze podjołeś tą (usunięte przez administratora) decyzję pozdrawiam wszystkich z powarzaniem

Iron
@bezrobotny kiedyś to były czasy

Święta prawda co się dzieje w tym Bakalandze w janowie podlaskim mobing źle traktowanie pracowników przez derektora p.R Nazwisko Kadł.......ski .......... Prokurator by miła tu ręce pełne roboty jakby się zglosili wszyscy poszkodowani .sam dyrektor powiedział mnie głowa ma boleć od pracy umysłowej a robili mięśnie od roboty

Iron
@bezrobotny kiedyś to były czasy

Nie polecam tutaj podejmować prace w tym Bakalandze w janowie podlaskim szukają ludzi do roboty bo ciągle brakuje ludzi jak są tak traktowani to co tu się dziwić że nie ma chętnych .a co zastanawiające jest ze na tym derektorem nikogo nie ma, jak może tak traktować i obrażąć ludzi ???????jakiś główny derektora powinien na kontrolę przyjechać i porozmawiać z ludzmi

Magister medycyny umysłowej
@Iron

Jak głową boli od myślenia to chyba coś jest nie tak. To nie jest normalne. Chyba że głową gwoździe wbija.

@heh a tak na poważnie nie macie żadnych dodatków ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bakalland S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Heh

Tak, każdy pracownik produkcji dostaje Mercedesa na wyłączność.

Jakie są warunki zatrudnienia w Bakalland S.A.?

Ktoś

Umowa zlecenie lub przez agencje pracy za najniższa krajowa. Obowiązków tyle, że można obdzielić kilka osób, tempo pracy szybsze niż w akordzie. Bardzo ciężka, fizyczna praca w mobbingowej atmosferze. Ogólnie praca dla desperatów i masochistów. Tyle.

Leszek
@Ktoś

Piszesz o zatrudnieniu przez agencję. Czy nie ma możliwości złożenia CV bezpośrednio w firmie i negocjacji warunków zatrudnienia na bardziej korzystny kontrakt na czas określony? Przysługuje wtedy prawo do urlopu i chorobowego, więc jest z korzyścią dla pracowników. Chętnie się tego dowiem.

Ktoś
@Leszek

Jakie negocjacje?? Albo zgadzasz się na to co proponują albo nie zostajesz zatrudniony.

Xyz
@Ktoś

Prawda. Ten zakład zatrzymał się na latach 90.Zamiast frontem do pracownika, to staje tyłem. Kto ma instynkt samozachowawczy ucieka z tej firmy.

nick
@Leszek

Powyższe opinie to prawda. Pracowałem tam kilka lat temu. Na umowę o pracę mieli szanse tylko pupilki i ulubieńcy kierownictwa lub pracujący 10 lat na śmieciówkach (a przy tym zwalniani kilkanaście razy oraz zatrudniani ponownie, bo nie byli potrzebni). Atmosfera straszna, tempo pracy szalone, maszyny ustawione na jakieś chore normy, ciężka praca fizyczna, wszystko ręcznie, bardzo prosta droga, by zniszczyć sobie zdrowie. Wynagrodzenie to oczywiście najniższa krajowa bez szans na więcej, za weekendy stawka nadal podstawowa bez dodatków. Nawet Ukraińcy nie chcieli mieć nic do czynienia z tą firmą (odpadali po miesiącu). Jak wyżej wspomniałem, pracę tam można stracić w każdej chwili, gdyż jest się na umowie zlecenie przedłużanej co miesiąc, dwa... W przypadku zmniejszenia produkcji zawsze kilkadziesiąt osób OUT, a później śmieszne wydzwanianie i zapraszanie do pracy. Zarząd tej śmiesznej firmy nie ma żadnego wstydu. Z takim traktowaniem dziwię się, że w ogóle tam ktoś pracuje. Nigdy więcej, omijam z daleka.

Dyro
@Leszek

Jak chcesz wyjąć z życia parę lat to zapraszam. Proponuję umowę zlecenie, chore normy i najniższa możliwa pensja. Po paru latach dorobisz się tak wyczekiwanej choroby kręgosłupa, możesz też być skłócony/a reszta pracowników. Zapraszam do nas.

ktoś
@Ktoś

Opinia napisana przez osobę która nigdy nie pracowała w zakładzie w Janowie , W zakładzie nie ma i nie było nigdy agencji .

Anka

Jak długie są przerwy w trakcie pracy i czy są płacone?

pracowalem tam jako operator, szczerze odradzam ,zakres obowiązków to naprawa maszyn,przezbrojenie ustawianie oprócz tego sprzątanie pakowanie produktów ,wypełnianie zleceń,pilnowanie jakosci to wszystko za psie pieniadze potracanie premii z niewiadomych przyczyn,praca w ciągłym stresie wywierana presja na wyrobienie wyolbrzymionych norm,(usunięte przez administratora) niezdrowa atmosfera i chora rywalizacja miedzy pracownikami

Mariusz

W tym roku niewiele osób wypowiedziało się o firmie. Ostatnia z wypowiedzi nie była w pochlebnym tonie. Czy ktoś z Was pracuje w Bakalland i mógłby napisać rzetelną opinię o firmie? Czy pracodawca zapewnia szkolenia, można się rozwijać i z czasem liczyć na awans? Jaka według Was jest atmosfera w pracy? Przyjazne otoczenie to ważny czynnik zatrudnienia. Na stronie https://bakalland.pl/poznaj-bakalland/kariera/oferty-pracy/ jest dużo aktualnych i zróżnicowanych ofert pracy. Dajcie znać, jeśli zdecydujecie się złożyć CV.

Santiago

Nie będę się rozpisywal potwierdzam opinie dramat cyrk pracowalem do nie dawna nie nie nie polecam

pracownik desperat

praca dla ludzi z rodziną w zarządzie lub desperatów

Iza

Kasa zawsze dzieliła firme i pracownika. Może teraz jak brakuje ludzi do pracy cos się zmieni?

adam

Witam ciężka praca jest w bakallandzie jako operator lini produkcyjnej. Oraz ile można wyciągnąć.

Jaaa333
@adam

Jak będziesz robił chociaż 3razy w tygodniu po 12 godz a reszte po 8 to 2300wyjdzie soboty i niedziele są pracujące za które nie jest płacone 50 ani 100%

Hah
@Jaaa333

To faktycznie płacą, że aż strach... Ciekawe dlaczego Bakalland nie otworzył fabryki w stolicy? Hmm, może dlatego, że tam nikt nawet by z łóżka nie wstał za takie pieniądze, a do tego z taką odpowiedzialnością. Najlepsze są te bajeczki, ze fabryka powstała w Janowie akurat dlatego, że te strony są najbliższe sercu właściciela firmy... Żenada. Cwaniaki żerujące na taniej sile roboczej i tyle.

Pracownik1234

Nie polecam tego zakładu, wypłata ze ledwo starcza na opłaty na dodatek czterobrygadowka ze nie ma czasu dla rodziny ani na nic bo trzeba tyrac soboty i niedziele za które nie jest płacone 50 ani 100% rzna na kase jak się tylko da

MAX5855

Zgadzam się z tobą "Ddd" w zupełności pracowałem tam ponad 3 tygodnie już na pierwszy dzień wysłali mnie do rozładowywania 20 t ładunku ciężkich worków , potem ganiali to z jednego miejsca na drugie jak by to jedna osoba miała robić za dziesięć . Ten cały kierowniczek daję ciągle znać że mu coś się nie podoba szczerze nie polecam tej pracy ani tej firmy

Ddd

Jeżeli ktoś liczy na stabilne zatrudnienie bez znajomości w tym zakładzie to nie polecam. Nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią, bo raz mają mało zamówień, a po 2 tygodniach znowu szukają ludzi... Straszna monotonia, dzwiganie przez 8h worków i kartonów, a to wszystko za szalone minimalne ustawowe wynagrodzenie i umowa smieciowa. Nie daj Boże na chwilę stanąć w miejscu, praktycznie gwarantowany opieprz. Przerwa tak długa, że nie zdążysz wyjąć kanapek z szafki i już trzeba znowu orać. Jak na tak dużą firmę to wstyd .

yyy
@Ddd

A jak z praca w laboratorum? szukaja mikrobiologa, opłaca sie aplikowac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Janów Podlaski

• Jak się pracuje w Bakalland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakalland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakalland S.A.?

Bakalland S.A.