ADD PROJEKT Sp. z o.o.

Opinie o ADD PROJEKT Sp. z o.o.

@byly pracownik Nowy wpis

Jak można się skontaktować z firmą aby uzyskać zaświadczenie o dochodach w okresie trwania pracy?

Nowy wpis

@@byly pracownik

Serdecznie prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem e-mail addprojektksiegowosc@gmail.com. Pozdrawiamy.

Renia Nowy wpis

Niżej ktoś z pracowników napomknął o świetnych zarobkach, poda ktoś widełki płacowe w takim razie? Chciałabym aplikować do działu sprzedaży, na stanowisko specjalisty lub młodszego specjalisty. Wpadło mi w oko dość nieaktualna oferta pracy, wspominali tam o dodatkowych pieniądzach do zdobycia w konkursach. O co chodzi? Nadal pracujecie w godzinach 8-16, czy czas pracy jest elastyczny? Co z pracą hybrydową/zdalną?

Jagoda

Jak najbardziej polecam Firmę . Pracuje już ponad dwa lata . Co można najważniejszego powiedzieć to zdecydowanie świetne zarobki , praca od poniedziałku do piątku często jest możliwość szybszych wyjść. Mamy super zespół i kierownika .

Adaś Nowy wpis
@Jagoda

Szybsze wyjścia to ile wcześniej? Z godzinkę jak się obrobisz ze swoimi obowiązkami? Trzeba to potem odpracować czy kierownik przymyka oko i elastycznie podchodzi do godzin pracy?

Ol

Dzień dobry, potrzebuję numeru do Państwa firmy w celu zapytania o zakres dat w którym pracowałam w Waszej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ADD PROJEKT Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
EmKa

Super firma, fajne warunki pracy

Robert
@EmKa

Trochę mało konkretnie piszesz. Które to te fajne warunki pracy? Co uważasz za największy plus - wynagrodzenie, atmosferę? A może jeszcze coś innego?

Ślimak

Ciekawa praca, wyplaty na czas

Damian M

Bardzo dobra firma polecam

Angela

Proszę, o emil w celu skontaktowania się w sprawie pit-u 11 którego do tej pory nie otrzymałam.

@Angela

Dzień dobry, powinna Pani posiadać oświadczenie dotyczące PIT-u na mailu. Oświadczenie należało wypełnić i następnie odesłać je do nas. Jeżeli oświadczenie zostało wypełnione, oraz odesłane - powinna Pani otrzymać PIT na maila. Pozdrawiamy - ADD PROJEKT

@ADD PROJEKT Sp. z o.o.

Dobrze.Gdzie mam odesłać na jaki emil...

@Angela

Na ten sam adres e-mail, z którego otrzymała Pani oświadczenie. Pozdrawiamy.

@Angela

Jak bym miała emil w wiadomości którą od was otrzymała to bym odesłała.W ten sens że nie mogę odesłać bo w wiadomości emial jest zastrzeżony...więc proszę odesłać na mój emil jeszcze raz wiadomość angelika189........

Telusia

Jeśli chodzi o Częstochowę to nie mogę powiedzieć złego słowa . Kierownik Damian to właściwą osobą na właściwym miejscu . Cała ekipa zgrana i pomocna. Serdecznie polecam

Mieczysław
@Telusia

Fajnie, że trafiłaś do tak zgranego zespołu, bo jednak atmosfera bardzo rzutuje na pracę. Skoro jest tam tak fajnie to pewnie i zarobki są na dobrym poziomie. Podałabyś orientacyjne widełki?

Ptyś
@Mieczysław

Zarobków nie wolno ujawniać publicznie.

Olga
@Ptyś

Ale chyba więcej niż najniższa krajowa?

Kan

Witam, widzę tu wiele opinii. Różnych. Czy ktoś mógłby trochę powiedzieć jak wygląda praca w oddziale w Radomiu? Czy teraz jest tylko zdalna? I czy jeśli robisz wynik, to firma jest wypłacalna?

Nabrany chorzow

I jeszcze jedno... ich firma jest zarejestrowana pod adresem gdzie NIKOGO NIE MA !!!!

Zofiaa

Miła Pani została zwolniona za siedzenie na telefonie , granie i jedzenie ciągle musiała brać wolne Miała ordynarny stosunek do ludzi pracujących z nią , Zależało jej na umowie bo jak się później okazało Pani miała plan uciekać na L4 jak to robiła u poprzednich pracodawców Wiem to wszystko ponieważ spowiadała mi się jako koleżance obok , CYTUJĘ ,, Ja to tylko po umowe przyszłam i lece na L4 '' Więc droga GABI twój komentrz był zbędny .. A wypisywanie bzdur i wybielanie swojej osoby jest śmieszne ...

MP

Nieźle trzeba mieć poprzewracane w głowie żeby w tym kraju liczyć na emerytury :)

Ograniczony

Może i gdzieś naciągneli ale dla mnie pozytywnie , nie miałem pojęcia o tym wszystkim a za te pieniądze było warto .Usługi są wykonane wizytówka świetnie wygląda i przyciaga klientów jak komus nie zlezy na dobrym wizerunku firmy dla klientów i szkoda mu zainwestować 400 zł ... To nie może nazywać się dobrym przedsiębiorcą ...Więc mimo ,, naciągnięcia'' Ja jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieje że zawszę będe tak miło naciągany . Pozdrawiam

Misiak

Bardzo fajny firma

Jakie narzędzia pracy zapewnia ADD Projekt? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dobry wujek

Obstawiam ze jak w każdej firmie jak założysz i pokarzesz dobre wyniki, słyszę juz długi czas o tej firmie dobre i złe zeczy, sam byłem ich klijentem zrobili mi wszystko jak należy co prawda kontakt się urwał ale pokazali mi na tyle możliwości ze pewnie informatyk kosztował by mnie krocie, a takto wydalem dwa razy u nich i działam sobie sam Pozdrawiam L.W

Julietta

Jak dla mnie to nie (usunięte przez administratora) tylko proponują swoją usługę No ja nie potrafię sama tego zrobić więc oferta super Opłata jednorazowa raz na 3 lata super sprawa Przemili ludzie świetna obsługa

B.pracownik

Dokładnie tak

Co jaki okres czasu w ADD Projekt można ubiegać się o podwyżkę?

B.pracownik

Dokładnie

Czy mają pakiety sportowe dla pracowników?

Bartek

Tak mają pakiety z OK SYSTEMU dla pracowników, mega fajna rzecz :)

Mikołaj

uwaga wirus ! nie polecam ściągać tego pliku. Chciałem sprawdzić materiały tej firmy i jestem już po formacie.

Zostaw merytoryczną opinię o ADD PROJEKT Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ADD PROJEKT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADD PROJEKT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADD PROJEKT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADD PROJEKT Sp. z o.o.