ADD PROJEKT Sp. z o.o.

Opinie o ADD PROJEKT Sp. z o.o.

Czy są jakieś przyjęcia ?

sdsd

Czy preferują elastyczne godziny pracy ?

XX

Pracowałem i nie narzekałem.

Iza

@Ana ale to wy nie macie możliwości kontroli tych godzin pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ADD PROJEKT Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Firma godna polecenia! Kontakt jest i nie ma żadnych zastrzeżeń. Usługa jak najbardziej na poziomie, pełen profesjonalizm w wykonaniu jak i w przedstawieniu oferty. Żadnych haczyków i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Na pewno skorzystam jeszcze z ich ofert! Osoby które nie umieją słuchać innych i się nie znają na działaniu usług tej firm zazwyczaj myśli ze za 100 zł ktoś im wybije firmę na sam szczyt. Śmieszne to jest, zwłaszcza gdy ktoś ma kapitał, ale jest tylko chytry na pieniądze i najlepiej żeby każdy skakał wokół nich za darmo- mowa tu o osobach zarządzających swoimi firmami.

Janusz

Prawdą jest to, że korzystałaś kiedyś z usług tej firmy? Skoro otrzymałaś informację o konieczności dalszego regulowania płatności, to zastanawia mnie, na jakiej podstawie otrzymałaś taką wiadomość.

Iwona

Jakieś podpowiedzi jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się tu do pracy?

Kiniaa

Z tego co widzę jest to strona na której wystawia się opinie na temat firmy ADD Projekt... Na temat tego jak się u nich pracuję A nie na temat jakiejś innej firmy która kogoś (usunięte przez administratora) Ludzie !!! Nauczcie się czytac ze zrozumieniem !!! DO KONKRETOW ! Pracuje w tej firmie już od dluuuuuuzszego czasu. Jestem bardzo zadowolona, wszystko normalnie, bez "haczykow ". Wyplata zawsze na czas, nigdy nie było problemów z kasą. Szefostwo naprawdę wspaniale. Wyrozumiali i pomocni. Nie było sytuacji aby kogoś zwolnili np. Z powodów zdrowotnych. Wystarczy być w porządku i nie kręcić. Wtedy oni również są w porządku. - NORMALNA SPRAWA Nie przeszło mi przez myśl zmiana pracy. Zawsze chwilę i polecam każdemu. Owszem, na początku zleceniowka, ale nie każdy pracownik jest pewien czy chce akurat w takim fachu pracować. Jesli nie to zawsze można odejść, a jeśli się podoba to się podpisuje umowę o pracę. Nie wiem skąd negatywne opinie się wzięły, zapewne jakiś zwolniony pracownik. Powodzonka i pozdrawiam ;)

Dany

Praca sama w sobie jest naprawdę prosta, wystarczy, że lubimy prace z ludźmi. Wynagrodzenie zawsze na czas, pracownicy, którzy Ci we wszystkim pomogą. Generalnie nie ma na co narzekać, większość osób która przychodzi na szkolenie to już z reguły zostanie na stałe. Zarobić można też fajne sumy, zależnie od umiejętności, ale jak nie przychodzisz tylko po to by odbębnić 8 godzin nie będziesz miał na co narzekać.

Arek

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata. Nigdy żadnych problemów nie miałem. Kontakt z klientem to coś co już robiłem w życiu. Wypłaty zawsze na czas. Wiadomo trafi się cięższy dzień jak to w sprzedaży bywa. Dużo ludzi myśli że za samo siedzenie zarobi się kokosy a tak naprawdę zarobić można bardzo dobrze ale trzeba się przyłożyć.

Simba

Pracuje od ponad 3 lat w firmie. Wypłaty zawsze na czas, wszystko się zawsze zgadza nawet, więcej płacą niż wychodzi. Nagła potrzeba wolnego jest zawsze kwestią do dogadania. Pracowałem już w kilkunastu firmach, ale ta przebija wszystkie ponad wszystko. POLECAM !!!

Martin

To prawda, za szkolenie nie płacą, ale w moim przypadku trwało ono 2 dni po 4-5h , więc żaden problem. Zaczynają liczyć wynagrodzenie od pierwszego dnia, w którym zaczynasz dzwonić. Co do umowy nie miałem żadnych problemów. Przyszedłem na rozmowę, po rozmowie umówiłem się na następny dzień na szkolenie, podczas trwania szkolenia pobrano ode mnie dane do umowy i jak przyszedłem na drugi dzień to umowę rano po 8 dostarczył kurier. Wynagrodzenie wypłacają do 15stego każdego miesiąca, pracowałem tam około 3 miesiące ( dzwonek to jednak nie dla mnie) i starałem sobie zawsze wszystko zapisywać to nigdy nie dostałem mniejszej wypłaty niż sam sobie obliczyłem. Szczerze jeżeli robi się dużo zamówień to na prawdę można tam dobrze zarobić, kwestia umiejętności i chęci.

Fuztea

Firma Solidna, żadnych zastrzeżeń. Za nie duże pieniądze można zrealizować usługę. Firma działa normalnie jak każda inna.

Kabyr M.

Pracuje prawie pół roku i wszystko jest w jak najlepszym porządku ..Polecam każdemu kto sumiennie podchodzi do wykonywania swoich obowiązków ... Pensja zawsze na czas Szefowie bardzo mili i przyjaźni ludzie Umowę dostałam bez problemu A te negatywne komentarze to chyba piszą tylko ci co myślą że przyjdą posiedzą 8 godzin ,pójdą do domu i dostaną wypłatę

Tomasz

Firma działa dopiero cztery lata to dość młoda. Jakieś wskazówki dla kandydata podrzucicie?

Bardzo dziwnie skonstruowane. Darmowe szkolenie. Potem kilka dni pracy bez umowy. Żadnej pewności czy nie pracuje się za darmo. Potem umowa zlecenie i mówią że można przejść na umowę o pracę po czym okazuje sıe że nie bo coś tam itp. Jak ktoś chce od samego początku umowę o pracę to radzę się zastanowić.

Co to za firma ? Czym się zajmuje ? Czy ktoś w niej pracuje może się wypowiedzieć potrzebuje więcej informacji

@anonymous

A jaką posadą jesteś zainteresowany w ADD Projekt? Według informacji zawartych w KRS-ie firma normalnie funkcjonuje - zwróć tylko proszę uwagę na to, że chodzi o Poznań. Może warto po prostu spróbować skontaktować się z firmą i dopytać, jak wygląda kwestia aktualnych rekrutacji?

Albo nikt tam już nie pracuje tak jest cudownie :D czy ktoś orientuje się jak to wygląda. We Włocławku bo jest od miesiąca ogłoszenie do tej firmy też coś z reklamą maps Google ale nie wiem na jakiej zasadzie ta praca polega czy firma jest wypłacalna czy to jedna wielka siema dla pracowników i potencjalnych klientów.

Dominika

@Pozdrawiam Drogi Użytkowniku, wstrzymaj się od pisania takich komentarzy. Twój jest negatywnie nacechowany i nie wnosi nic do wątku na temat pracy w firmie ADD Projekt. Zamiast tego, zachęcam Cię do napisania swojej własnej opinii o firmie. Napisz jak wyglądała Twoja współpraca z nią, bo skoro w tym wątku się udzielasz, to rozumiem, że jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy ADD Projekt. Zachęcam do wypowiedzi oraz pozdrawiam.

Dominika

@MAMA, dlaczego uważasz ,że ktoś się podszywa pod firmę? Sprawdziłam w KRSie ,wszystko jest raczej w porządku bo firma istnieje. Być może to praca nie bezpośrednio w ADD Projekt tylko dzwonił ktoś z agencji pracy? Może należy dopytać? Ktoś z Was wyjaśniał to już?

Zostaw merytoryczną opinię o ADD PROJEKT Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ADD PROJEKT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADD PROJEKT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADD PROJEKT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADD PROJEKT Sp. z o.o.