Opinie o Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. w Ławy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. w Ławy

Przypadek pana Henryka w sensie tak długiej pracy jest raczej normą na zakładzie, czy rzadkim wyjątkiem? W czasach rotacji pewnie zbyt wielu seniorów tutaj nie ma... Ale czy jest jeszcze komu przyuczyć do zawodu wedliniarza, tak żeby przyjść do pracy i stać się pod okiem tej osoby takim specem jak pan Henryk?

Konsument Nowy wpis

Nie polecam. Długie włosy wystające z kiełbasy potrafią odebrać apetyt. Firma produkuje kiełbasę śląską Kraina Wędlin opakowanie ok kg dla sklepów Biedronka (nie mega paka) Jeśli produkt tak wygląda to produkcja nie lepiej.

Antosia Nowy wpis

Cześć, chciałam spytać o warunki pracy na magazynie, bo dali ogłoszenie o stanowisko dla magazyniera, konkretnie o temperatury, czy w zakładzie jest normalna temperatura czy to bardziej jak chłodnia? Raz pracowałam i nie chciałabym tego powtarzać. Jak to wygląda?

Anesti

Fajnie ludzie. Naprawdę. Dział pakowania bardzo mi spodobał. Niestety nie mogę przedłużyć tam pracę przez umową między agencjami nie zabierać jeden w innego pracowników. Bo moją agencja nie spełniła oczekiwań. Zostałam by tam na dłużej. W pracy jest bardzo koleżeńska atmosfera. Firma wydaję odzież robocza:polar,buty, czapkę ta inne. Jest gorący posiłek. Wędliny do wyboru. Brygadzistka Kasia bardzo fajny kierownik. Naprawdę jest bardzo dobrym człowiekiem. Dodatkowe podziękowanie dla liderów Patrycji ta Edity za pomoc i prowadzenie u wszystkich procesach roboczych. Nauczyłam się czegoś nowego:)

Tola Nowy wpis
@Anesti

A to tylko przez agencje mogłaś tam pracować jako pakowaczka? Nie próbowałaś pogadać, żeby zostać na stałe pod Pekpolem i zostawić te agencje, co się zmieniają?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Może mi ktoś dać znać o stanowisku peklowacza? Ciężka praca? Cały czas stojąc? Nie ze boje się pracy pytam bo w poprzedniej pracy gdzie prace miałam cały czas stojącą dorobiłam się żylaków. Ile trwa szkolenie na to stanowisko ?

jaka kasa do ręki????

akłady Mięsne PEKPOL Ostrołęka S.A. zatrudnią pracownika na stanowisko Kierowcy kat. C+E oraz B ZADANIA: 1. Sprawna i terminowa dostawa zamówionego towaru do klienta. 2. Zabezpieczenie i ochrona powierzonego towaru, czynności konwojenckich oraz zabezpieczenie samochodu. WYMAGANIA: 1. Prawo jazdy kat. C+E (Samochód+Przyczepa), lub B 2. Książeczka sanitarno-epidemiologiczna. 3. Dyspozycyjność i odpowiedzialność. OFERUJEMY: 1. Stabilne warunki zatrudnienia- umowę o pracę. 2. Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. 3. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie. 4. Prywatna opieka medyczna. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@pekpol.pl z dopiskiem Kierowca lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

W Pekpolu są fajni ludzie. Kiepska jest tylko polityka personalna i słabo płacą. W jakości mają fajna szefową i fajnych ludzi.

Grażyna

Co masz na myśli że jest kiepska polityka personalna? Mówisz że słabo płacą, czyli najniższą krajową? W jakości a Ty w jakim dziale byłeś?

Wiktoria

Ile zarabia kontroler jakości? Firma o tej wielkości i renomie całą zakładkę "praca" ma zawaloną wstawkami "lorem ipsum" i wyjaśnieniami, skąd się ta fraza wzięła. Jedynie dla stanowiska pracownika wstawiono po cztery wersy nt. wymagań i benefitów. U kontrolera NIC. No, bądźmy poważni.

Jakie wynagrodzenie dostanie spawacz lub ślusarz widziałem że szukają pracowników na te stanowisko ?

Mariusz

Na stronie firmy jest kilka aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Ja chciałbym dopytać o operatora urządzeń do pakowania. Trzeb mieć doświadczenie żeby się dostać? Czy przyuczają każdego pracownika i nie rzucają na głęboką wodę na początku?

@Mariusz

Nie, nie trzeba mieć doświadczenia, przyuczają.

Weronika

Pracowałam u państwa 1 dzień. Natomiast byłam na zakładzie od 7 do 14 odbijalam się i podpisywałam . 10 dnia miesiąca nie otrzymałam wypłaty a Pani kierownik twierdząc że po miesiącu nadal mam umowę o pracę mimo że jestem już dawno zatrudniona w innej firmie też na umowę o pracę. Pytając czy to wszystko gdy oddawałam buty i dostawałam obiegowke Pani kierownik odpowiedziała że tak to wszystko. Nie zostałam poinformowana że MUSZĘ iść do mistrza bo inaczej nie dostanę wypłaty. Od mistrza otrzymałam książeczkę i także mistrz nie powiedział mi że to nie jest wszystko. Po miesiącu prawie od pracy dowiaduje się że jestem nadal zatrudniona? A za dzień pracy nie otrzymam wynagrodzenia mimo że pracowałam na umowę o pracę. Nikt następnego dnia gdy chciałam rozwiązać umowę nie powiedział mi że tej umowy mi nie rozwiąże , dostałam od razu gdy przyszłam obiegowke i kazano mi iść oddać rzeczy więc jak mogłabym dalej być pracownikiem zakładu?

Lidia
@Weronika

Ale faktycznie jakieś dziwnie nieporozumienie wyszło. Dobrze, że jakiegoś pisma ala dyscyplinarka nie zastosowali, że do pracy nie chodziłaś czy coś. W sumie to jak to teraz się rozwiąże? Musisz dokumenty u nich poogarniać i będzie po temacie czy to niestety grubsza sprawa się zapowiada z załatwianiem tego?

@Lidia

No właśnie nic nie dostałam, po miesiącu się dowiaduje ze mam jeszcze jakieś dokumenty i tylko dlatego ze sama zadzwoniłam

Jan
@Weronika

Czyli mówiąc krótko, wydymałaś zakład. Zapłacili za badania, wydali odzież osobistą, a ty zabrałaś tyłek w troki i po jednym dniu uciekłaś zostawiając ich z kosztami i się żołądkujesz. Powinni obciążyć cię kosztami. I po takim "strasznym przeżyciu" lecisz do internetu ćwierkać jaki to niesprawiedliwy pracodawca, Niektórym ludziom strasznie odwala

Lidia
@Jan

Kurcze no z tej perspektywy na to nie spojrzałam tak w sumie. Bo racja, że dla jednego dnia to szkoda i zachodu pracownika jak i samej firmy. A to ciekawe w sumie ile tych kosztów narobiła tym jednym dniem tylko?

@Jan

No niestety ale to mnie wydymali. Bo miałam pracować na zupełnie innym stanowisku, który jest odpowiedni na drobnej kobiety, a nie na stanowisku dla mężczyzn lub kobiet które naprawdę nie boją się ciężkiej pracy. A wydana odzież nikogo nie kosztuje. Ani buty szczególnie po 1 dniu nie była zniszczona. Idac na badania byłam przekonana o zupełnie innym dziale. A ty jak nie znasz sytuacji to raczej nie odpowiadaj pretensja bo widocznie albo jesteś pracownikiem tego przybytku albo wcale szefem ????????

Kazik
@Weronika

Jeśli mialas pracować na innym stanowisku to się idzie do przełożonego i się rozmawia a nie po jednym dniu rezygnuje się z pracy i tym samym obsmarowuje potem na internetach jaki to pekpol zły. Wydana odzież nikogo nie kosztuje? Mylisz się i to grubo. Ktoś musi ci przygotować te odzież a potem po tobie ja uprać. A to są już koszty. Zrobilas tej firmie więcej kłopotu i poniesienia kosztów niż twoj rozumek jest w stanie pojąć. Nawet przez ten jeden dzień twojej pracy. A może to nie pekpol zły tylko ty taki pracownik do (usunięte przez administratora) Nie ma to jak rozmawiać otwarcie ale za plecami smarować. Takie typowe….

Mariusz
@Kazik

Przestań też tam pracowałem i wiem jak tam robota wygląda. Przyjdzie byle kto da ci pierwsza lepsza odzież i radz se sam. I też miałem podobna sytuację że powiniem iść na inny dział. Nikogo nie interesują później twoje rozmowy i tłumaczenia że nie tak się dogadywaliscie. Może tobie się tam robota podoba ale ja osobiście także nie mam dobrych wspomnień

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakłady Mięsne Ostrołęka?

Admin123

Brak

Czy można liczyć w Zakłady Mięsne Ostrołęka na prywatną opiekę medyczną?

Zawiedziona

Jedyne na co mozna tam liczyc to brak szacunku. Najgorszy pracodawca o jakim slyszalam.

Jeśli pensje dostajesz pod stołem to nielegalne i powinien się tematem zainteresowana US. Firma kreuje się na dobrego pracodawcę a tu szemrane interesy. Najlepiej poinformuj bo bierzesz udział w nielegalnym praniu pieniędzy.

Anita

Chcę się przyjąć do PEKPOLU czy dobrze robię proszę o opinie

leoś

mistrz produkcji na pewno może liczyć na wyższe zarobki, niż zwykły pracownik produkcyjny. Zastanawiam się tylko, czy Ostrołęka kogokolwiek szuka, bo na początku roku sypnęli ofertami, a teraz cisza...

jola

Czy ktos zna zakres zarobków mistrzów produkcji ?

Chyba nie o tych zakładach mięsnych piszesz. Pekpol to wyrąbane w kosmos plany i układy, układy, układy, jesli chodzi o kasę to 1500-2000 na rękę, reszta pod stołem.A i trzeba uwazac na reszte (współ)pracowników ,,serdecznych\", wazeliniarzy, ale to juz wieś, więc szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. - Ławy

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.?