Opinie o Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win w Ciechanowczyk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win w Ciechanowczyk

CC

Z mojego regionu nikt każdy chce być u nas mój kieras (5) jest zawsze nr 1, superncka atmosfera, zarabiam szmal i mogę tylko śmiać sie z takich frustratów jak ty do roboty sie weź bo 12.39 to faktycznie dobra pora na przeglądanie portali

były
@CC

CC co bierzesz Podziel się będzie weselej.. :) ale tak całkiem poważnie mam wrażenie że te posty zamieszczasz właśnie Ty kierowniku reg. 5 Napisze w wielkim skrócie osoby z FW dobrze wiedza kim jest KR z reg 5. Czyli ...bez obrazy ..piszę realia Kawał skur... la który zamiast motywować ludzi ich mobinguje, co do fluktuacji w reg 5 nie jest wcale mniejsza niż w innych regionach więc jeśli o tym piszemy bądż choć raz w życiu dla siebie krytyczny i napisz prawdę. I tak w podsumowaniu tego postu, proszę napisz wszystkim zainteresowanym czemu zmieniasz pracę skoro na stanowisku KR w Faktorii jest tak zaje... ście . Chęć rozwoju dalszego z Twojej strony czy też może zbyt dużo wrogów od strony byłych pracowników i coraz to bliższy proces o mobing??

cca

cc to napisz mi ilu w ciagu roku 2015 przewineło/zrotowało Kierowników sprzedazy jest ich 5. Kolejne pytanie z 40 Doradców ilu zrotowało?

CC

Lusi jeżeli dostawałeś 1300 to znaczy że nie wyjeżdżałeś z domu a Faktoria jest Twoją 4 firmą w ciągu roku, i każda kolejna będzie dokładnie taka sama, bo zakładam że już Cię u nas nie ma bo tu się pracuje, a ja to robię, jestem w Faktorii od 1,2 roku, nie pamiętam kiedy moja pensja była niższa niż 4 tys, atmosfera w naszym regionie dobra, i dobrze mi się pracuje, zakładam że te negatywne opinie piszą osoby które w ten sposób tłumaczą swoje nieudacznictwo i frustracje, szkoda że moi koledzy i koleżanki z którymi ostatnio byłem na szkoleniu nie wypowiadają się na tego typu forach, bo byście poznali czym jest praca Faktorii i jak dużo mogę dla siebie z niej mieć. cześć

lusi

Pracowalem w faktorii po 12h na skrzynce pocztowej masa maili, sporo pracy jeszcze w domu. Jedna wielka biurokracja. Pretensje mieli non stop o cos. Jak sprzedaz wyrobilem to premie za wizyty obcieli. Jak wizyty byly ok za standard na sklepach icinali kase. Uwaga odradzam aplikowania. Ogromny mobing, plany nie do wyrobienia. Podstawa 1300zl telefon badziewny htc z niskim limitem, wielokrotnie dostawalem rachunki do placenia. Samochod to yaris toyota 2osobowa z krata, silnik jak w kosiarce 1.0. Uwaga ten okret tonie. Projekt ma sie bardzo slabo

Obserwatorka

Dla mnie sytuacja jest co najmniej dziwna. Pracowało się świetnie, wypłaty były ok, atmosfera też. W pewnym momencie osoby odpowiedzialne za projekt zachłysneły się jego sukcesem i stwierdziły dumnie że wbijemy Polakom że mają pić nasze wina. Rzeczywistość jest inna nierealne plany, zła atmosfera, pełno korposzczurów i grupowe lizanie sobie tyłka w kręgu wzajemnej adoracji. Kiedyś poleciłabym gorąco tą firmę, aktualnie NIEPOLECAM!

uuu

Zeby wiedziec ze 10osob jest na l4 nalezy pracowac w kadrach? Chyba widze ilu moich kolegow nie pracuje

ocena

Nie możemy oceniać Faktorii Win przez pryzmat jednej kierowniczki o niezdrowych zmysłach, której miejmy nadzieje niedługo tu nie będzie! A ten Łysy - to zajebista osoba.

szkoda...

szkoda, było super ludzie, projekt...,niestety wszystko co dobre się kończy...

xxl

w miesiaca pazdzierniku tegoz roku ok 10PH (30% calej zalogi) jest na l4 ponieważ firma ich wyniszczyla psychicznie. Nie wiem kto daje te sztzuczne pozytywne wpisy powyzej ale tutaj jest obozowisko jakies. Jeden lysy czlowiek zniszczyl taki fajny projekt. Proponuje trzymac sie z dala od tego cyrku

ddd
@xxl

ciekawe skąd masz info, że 10 osób na l4. chyba w kadrach pracujesz bo informacje są conjmniej fałszywe.

były

cała FW to jeden wielki przekręt! Rotacja nie na poziomie 40% tylko 90%.w jednym regionie to się pracować nie da- ewidentny mobbing, sprawdzanie, tlumaczenie sie- chora sprawa.co do wyplaty- oczywiscie ze mozna zarobic tylko jakim kosztem-utrata zdrowia, prywatnego czasu i dobrego zdania o sobie wsrod klientow.FW duzo obiecuje ale malo daje- niestety.Targety mocno wygórowane. Jesli ktos tu pracowal to mial szkole zycia. a w samym eurocashu syf syf i balagan! zastanowcie sie sto razy zanim tu przyjdziecie do pracy.

ja nie o pracy ale o wiarygodności firmy!!! Faktoria Win organizowała przez ostatni miesiąc konkurs "test smaku". ale niestety to jedno wielkie oszustwo a nie konkurs! dostałem maila, że wygrałem butelkę wina i zostanie ona dostarczona w ciągu 24 godzin... mija już tydzień a ja niczego nie dostałem! napisałem do nich maila, ale żadnej odpowiedzi nie dostałem. ZWYKŁY PRZEKRĘT!!!

dfgjhgk

Dadzą zarobić :), targety raczej nie wygórowane, realne, super atmosfera.

Anonim...

Witam.Zastanawiam się nad pracą w Faktorii...Czy warto?Atmosfera ok, Duże ciśnienie, mobbing, dadzą zarobić czy dają wygórowane targety?

Anonymus

Faktoria to projekt, który potrzebuje ludzi zdecydowanych i konkretnych. Nie ma leniuchowania. Z resztą nie znam pracy w której zdobywa się laury za nic nierobienie - jak znacie taką firmę poproszę o namiary; chętnie się zatrudnię. Doradcy mają postawione cele i dzielnie do nich dążą. Ci co nie dążą - odpadają, jak to w życiu bywa. Są osoby które pracują już prawie dwa lata - więc nie sądzę żeby działa się im krzywda. Kasa mogłaby być większa - bo nie samą satysfakcją się karmimy, ale kiedy widzisz jak wszystko się zmienia i to na lepsze - chce się bardziej.

Skoro tak sadzisz to skad rotacja ludzi na poziomie 40%???

M.G

Pracuję w Faktorii od dwóch miesięcy. Dostajesz Toyote Yaris dwuosobową i narzędzia pracy takie jak telefon tablet. Jeżeli ktoś pisze MASAKRA to raczej nie sugerowałbym się taką opinią bo co to w ogóle znaczy. Według mnie warunki pracy jakie daje tu EUROCASH są bardzo satysfakcjonujące. Auto nie tylko do pracy ale we własnym zakresie można używać, normalne godziny pracy, zadowalająca wypłata. Oczywiście trzeba pracować i starać się, ale to chyba raczej normalna rzecz. Znam osoby które pracują po 10 godzin dziennie, ale to kwestia organizacji pracy. Mi przeciętnie od wyjazdu z domu do powrotu potrzeba mniej więcej 8 godzin, ale mam wszystko świetnie rozplanowane, jak i trasy jak i poukładane narzędzia pracy. Pracowałem już w kilku firmach i tak dobre warunki zdarzają się rzadko. A zarobki zależą również od zaangażowania, czyli od 1600 do 5000zł. Ale żeby zarobić 1600 czy 2000 złotych to chyba trzeba być całkowitym nieudacznikiem. Ja mocno polecam Faktorie Win i ogólnie cały Eurocash.

xxx

Jesli mozna spytac to czemu masakra? jest ogloszenie do pracy na handlowca do factorii jakie tam są zarobki? jakimi samochodami sie jexdzi osobowe czy vany i jakie tereny da do obslugi czy ktos moze sie wypowiedziev?

RUDA

MASAKRA!!!!!

Hahaowiec

Jak wasze odczucia o projekcie Faktorii? Opłaca się? Fajna atmosfera wśród zespołu i jak kierownictwo? Duże ciśnienie z góry. dzięx za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win - Ciechanowczyk

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A./Faktoria Win