Opinie o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Rzeszów S.A. w Widełka

Jacek

Ile może zarobić inżynier budowy/eaz w tej firmie?

@Jacek

W chwili obecnej około 6500PLN brutto, bez doświadczenia około 5500PLN brutto. Co miesiąc przyznawane są premie od 5% do 20% podstawy, chyba że podpadniesz lub odchodzisz, wtedy nie licz na premię.

@W końcu wolny człowiek

Przepraszam, powyższe zarobki są dla kierownika budowy, inżynier około 1000PLN mniej

@W końcu wolny człowiek

Już miałem pytać czy na pewno, bo coś mi się dziwne wydawało, ale dobrze, że naprostowałeś.

W tej firmie dobrze mają tylko co niektóre osoby z biura i parę osób pracujących na miejscu. Ale na takie stanowiska ciężko sie dostać ,bo większość dostała się po znajomości X lat temu. Natomiast na stanowiskach robotniczych ciągła poniewierka w delegacji i zasuwanie od świtu do zmierzchu za kiepskie pieniądze. Sobota,Niedziela a bywa nawet w święta.

W końcu wolny człowiek

W lokalizacji Rz, w wydziale eksploatacji, w sekcji EAZ chyba dalej szukają zastępcy kierownika? No i z ostatnich wiadomości jakie do mnie dotarły, to w sekcji linii kierownika i inżyniera bo złożyli wypowiedzenia. Jak tendencja się utrzyma to niewielu zostanie... Szukają również osób do prowadzenia budów jaki kierownicy projektów i kierownicy budów.

Riko

słyszałem, że jest tu możliwość stażu dla studenta, wie ktoś coś więcej w temacie i mógłby coś powiedzieć?

Były
@Riko

Radzę poszukać gdzie indziej.Tutaj tragedia.

Rock
@Riko

nie wiem jak pogodziłbyś z uczelnią bo zjazdy raz na 10 dni i skąd doświadczenie jakieś pojęcie o pracy chyba że chodziło ci o biuro

Paramonow
@Rock

Tak, staż jest w biurze projektów. Tylko wymaganiem jest, że musisz być na ostatnim roku na kierunku elektrotechnika, więc no zależy czy to spełniasz Tutaj wszystko wyszczególnione, przejrzyj sobie @Riko: https://www.eltelnetworks.com/globalassets/2-29092015_sta-w-eltel-networkspdf

Riko

dzięki wszystkim za opinie wszelakie i odpowiedzi, ale prosiłem tylko o konkretne info o praktykach w Eltelu (nie PGE), a nie przestrzeganie mnie już sporo się tu naczytałem, swoje też wiem, więc ogólnie dzięki za troskę, ale nie musicie mnie ostrzegać ;) @Paramonow, dzięki za informacje!

....
@Riko

No to jeśli wszystko dokładnie przeczytałeś, i nie zraża Cię to, możesz próbować szczęścia i przekonać się na własnej skórze.

@....

tak też zamierzam. znaczy, na razie chciałem tylko zgromadzić informacje, nic zobowiązującego, ale jednak jestem zwolennikiem wyrabiania własnej opinii, a nie sugerowania się innymi. Nie wykluczam, że macie rację, po prostu chcę sam zobaczyć.

@Riko

W zeszłym roku, na stażu w lokalizacji Rz było 6 studentów. Wtedy mieliśmy czynną "halę" montażową gdzie prefabrykowane były szafy. Tam właśnie spędzili większość praktyk, nie pamiętam czy byli wysłani na jakąś stację elektroenergetyczną. Teraz montownia jest nieczynna bo prefabrykacja własnymi siłami nieopłacalna się zrobiła... poza tym nie wiem czy znajdzie się osoba, która byłaby opiekunem studentów podczas praktyk? Jak odchodziłem roboty było dużo, a nowych pracowników nie widziałem. W tej chwili niedoświadczony pracownik nie ma czasu nabrać doświadczenia pod skrzydłami starszego kolegi, bo pracę wykonać trzeba w krótkim terminie a rozruch z dokumentacją prowadzony przez "młodego" kolegę trwa nieco dłużej.

Elektomonter

kolego z Rzeszowa nie narzekaj na Olsztyn, wy chociaż dojeżdżacie nowymi służbowymi a my prywatnymi ale nie o to mi chodziło. Nie kłóćmy się między sobą (pracownicy) bo firmie tylko o to chodzi żeby nie było jedności pomiędzy oddziałami Olsztyn-Toruń-Rzeszów.

pytalski
@Elektomonter

dlaczego miałoby im na tym zależeć?

Witalis
@pytalski

Też właśnie nie do końca rozumiem ale kurcze zgadzam się z tym, żeby się nie kłócić między sobą, bo to słuszna uwaga

Tyle
@Witalis

no to ja ci powiem dlaczego bo ludzie to sobie sami szukaja problemow zamiast robic co trzeba i sie nie nakrecac

piastu
@Tyle

no fakt, nie mogę ci nie przyznać racji w sumie

Monter
@pytalski

A dlatego że pracodawcy zawsze jest łatwiej rządzić jak nie ma jedności w zespole. W zorganizowanej grupie zawsze byłoby łatwiej walczyć o nasze prawa.

Monter
@Tyle

No nie wiem jak u was ale w OL na pensji i delegacji straciłem 2 tyś zł. To ci powiem ciężko jest robić "swoje" jak cię tak docenili.

@Monter

Dlatego koledzy z Olsztyna jeżdżą prywatnymi samochodami i sypiają w barakach koło stacji. Tak dorabiają do niskich stawek w delegacji. Nie wiem jak teraz, ale na Krajniku "cygańskie miasteczko" było dość sporawe. W lokalizacji Rz jest zakaz jazdy prywatnym samochodem, chyba że nie ma już wolnego środka transportu na firmie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eltel Networks Rzeszów S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
robo

ile jest tych wszystkich oddziałów eltela?

@robo

ELTEL Networks Energetyka ma trzy oddziały: Olsztyn (w Gutkowie), Toruń i Rzeszów (w Widełce).

robo

dzięki za odp

bulbulator

pracowalem tu kiedys, pozdrawiam chlopakow

Wihajster
@bulbulator

Pozdro też ;)

JA

Czasy się zmieniają nie ma co

nonono
@JA

odkrywcze

K
@JA

Ale do czego się to odnosi?

ogorek
@K

Weźcie nie kręćcie jakiś bezsensownych dyskusji, na co to komu...

byłypracownik

Bardzo fajny temat odnośnie firmy Eltel Networks Rzeszów , pracowałem kilka dobrych lat więc moge coś dodać w temacie ;) Kilka lat do tyłu stawki może nie były jakies super ale firma płaciła za dojazdy, powroty z delegacji, wszystkie nadgodziny były płacone , warunki socjalne były dobre , firma zapewniała hotel gdzie człowiek mógł godnie odpocząć po przepracowanych 10 czasami 12 godzinach pracy i to bylo ok. Bardzo rzadko sie zdarzyło żeby ktoś odszedl z własnej woli. Ale nie o tym co było tylko to co jest teraz . Po "sprzedaniu" firmy dziwnym trafem nic sie nie opłaca . Za dojazdy w miejsce pracy firma nie płaci , to samo z powrotami, a wiadomo trzeba jezdzić po całym kraju . Za nadgodziny , które robić trzeba pracować również się nie płaci, jakiś dziwne wyrównywanie dniami wolnymi , tym bardziej że często trzeba było pracować w weekendy. Stawki jak na taka firmę to śmiech na sali, tym bardziej gdzie większość czasu spędza sie poza domem, a wymagania firma ma wilekie tylko względem czego? Cały czas trzaba byc dyspozycyjnym i na każde zawołanie. Młody człowiek który chce pracować i usłyszy na dzień dobry 13-14 zł za godzine w takich warunkach i poza domem z miejsca podziękuje , nie mówiąc o starszych i doświadczonych pracownikach którzy maja nie wiele wyższe wynagrodzenie... Tylu zwolnien firma chyba nigdy nie miała w tak krótkim czasie, odchodzili pracownicy z bardzo długimi stażami doświadczeniem i kwalifikacjami, dlaczego , wiadomo, firma nie miała nic w zamian nawet do zaoferowania żeby takigo pracownika zatrzymać . Pracownik w tych godzinach których dojeżdzał do pracy a czasami było to i nawet kilka godzin, miał w tym czasie wpisany urlop, to dopiero chore..... Dużo by jeszcze tak wymieniać , podsumowując , jeśli ktoś szuka pracy to nie tam , za te same pieniądze lub i lepsze znajdziecie prace na miejscu ;) Pozdrawiam

El-Monter
@byłypracownik

Potwierdzam!

...
@El-Monter

Hehe teraz firma znowu została sprzedana

wierzacy
@...

Nic czekać na zmiany może akurat na plus

xxx
@wierzacy

Nadzieja umiera ostatnia, byle by Ci życia nie brakło na to czekanie. :D

Iro

Wszystkie ogłoszenia na stronie są aktualne?

Asz
@Iro

bez powodu się na niej nie znajdują, jakby nie było.

Iro
@Asz

No okej chciałem tylko potwierdzenia, bo czasami na stronach wiszą nieaktualne i chciałem mieć pewnośc

Asz
@Iro

no spoko, lepiej zapytac, niż nie wiedzieć

bocian
@Asz

poprosze link do ogłoszeń

Dżekson
@bocian

Wejdź sobie na stronę to znajdziesz? A nie wszystko na tacy ? Zaradności troche

Koralgol

Idealnie nigdzie nie jest ale prawda jest taka, że zadowoleni ludzie rzadko piszą swoje opinie tylko maruderzy często to robią!

Bens
@Koralgol

prawda, ciężko się z tobą nie zgodzić!

leo
@Bens

No bo to jest fakt i tyle nie mówię, że to dobrze, czy niedobrze, ale tak jest i już, nie trzeba ze świecą przykładów szukać dobrzy pracownicy robią swoje, a maruderzy wolą w tym czasie psioczyć

Buryzenek
@Koralgol

No tak jest

?

Jakie są warunki na elektromontera? Ile stawka zasadnicza wynosi? Jest jakaś premia?

@?

jest premia

?
@.

to dobrze, a jak z tą zasadniczą? jakie jest minimum?

@?

ponad 3

@.

To, że jest to dobrze, ale pytanie jeszcze ile wynosi? bo jak jakieś 5 procent np. to już wtedy nie ma się czym jakoś super chwalić

@Marek

To ponad "3 na umowie", to stawka brutto,wcześniej była stawka godzinowa przeważnie większość miała 14-16brutto.Premia zależy od kierownika ile dostaniesz i czy w ogóle dostaniesz.

@Marek

ogolnie to 20% jak ja robilem ale nie wiem jak teraz bo to dluzszu czas temu bylo

Al
@123

20% to bardzo dobrze, w większości jest 10%

...
@Al

Taa dobrze, chyba nie wiesz co piszesz. Od kierownika zależy to,ile Ci da i czy w ogóle da.

Zzzz
@123

Nie wiem w którym oddziale pracowałeś, ale jakieś bzdury piszesz, nie było 20% premii, bo do tej pory pracowaliśmy na akord.

elektryk 01

brygadziści są tylko od dyrektora

El Monter

Szkoda czasu na tą firmę, te wszystkie negatywne komentarze to 100% prawdy. Byłem,widziałem i nie polecam.

O

Nul
@welek

Wnioskuje, że o nic.

eltelowiec

Nie będę pisał już o tej firmie .(usunięte przez administratora) nie życzę nikomu tej firmy . W Widełce dużo pracowników dobrych odeszło został jeszcze stary zarząd częściowy . Dziwi mnie to że sprzedali zakład i jeszcze siedzą i się mają dobrze (usunięte przez administratora)pracowników zarobili na sprzedaży krocie powinni być zwolnieni wszyscy już dawno przez Eltel

@eltelowiec

Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Co masz na myśli wspominając, że to "firma dla bezdomnych"? Co dokładnie chcesz przez to powiedzieć? Oskarżenie oszustwa to poważny zarzut niosący za sobą konsekwencje prawne. Przeanalizuj swoją wypowiedź nim umieścisz ją na forum.

EX elektromonter
@Dorota

Dobrze napisał,w firmie są tak częste delegacje że można by nie mieć domu.

@EX elektromonter

Nie wiem, jak wygląda kwestia delegacji a zatem opieram się wyłącznie na Waszych komentarzach. Niemniej jednak, nie dla wszystkich jest to wada. Wręcz przeciwnie, niektórzy pracownicy mogą uznać to za zaletę. Czy można zrezygnować z udziału w konkretnej delegacji?

EX Elektromonter
@Dorota

W firmie są tylko delegacje.

@EX Elektromonter

Delegacje delgacjami, każdy o tym wie że taki jest system pracy , pytanie tylko za co? Za pare zł jezdzic po całej Polsce ? W pierwszej lepszej firmie na start dostaniesz więcej niż po kilkunastu latach pracy w Eltelu, a tam dalej nie wiedzą dlaczego się ludzie zwalniają :D Nie wspominając już nawet o dziale transportu który od zawsze ma lewe ręce i nawet karty nie potrafi wypisać ponieważ "sie nie chce" , a co dopiero o przygotowaniu samochodu do trasy :D

Piotr W.
@Dorota

(usunięte przez administratora)żeby nie być gołosłownym choćby dojazdy do miejsca wykonywania pracy są z punktu widzenia prawa pracy traktowane jako czas pracy a w ewidencji eltela znika jak bród z ciuchów przy użyciu wanisza. (usunięte przez administratora)Stara gwardia się coraz bardziej boi(usunięte przez administratora) Chcecie iść do pracy do eltela to idzcie tylko przygotujcie się na warunki nie przejrzyste i nie pewne, to, że spędzicie w domu może z 2 dni w miesiącu to prawda i musicie się z tym liczyć. Co do warunków życia w delegacji to proponuje wcześniej pooglądać discovery channal odcinek z podróżującymi cyganami po świecie - film będzie odpowiedni dla zastanawiających się jak wygląda zycie w eltelu, (usunięte przez administratora) Chętnie nawiąże dyskusję z obrońcami eltela na merytoryczne i konkretne argumenty. Pozdrawiam Piotr W.

@Piotr W.

Zachowaj kulturę wypowiedzi na forum. Szczególnie w momencie, w którym prosisz o merytoryczną dyskusję, a używasz zwrotów niecenzuralnych. Jeżeli sytuacja wygląda tak, jak to opisujesz, są to sprawy, które powinny rozwiązać odpowiednie instytucje. Na forum dyskutujemy o opiniach na temat pracy, zatrudnia, czy atmosfery w firmie. Nikt nie będzie rozwiązywał tak poważnych spraw. Bezpodstawne oskarżenia także są karalne i należy o tym pamiętać.

Koralowa
@Dorota

Widzę, że jest Pani obrońcą firmy. Jedynym na wielllllllu stronach i odosobnionym. 1 za wszystkich?

Dorota

Co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Dlaczego wspominasz o osobach innej narodowości w tym kontekście? W jaki sposób pracownicy z innych krajów mieliby wpłynąć na wizerunek Eltel Networks? Bo rozumiem, że o to Ci chodzi?

To koniec
@Dorota

W jaki sposób mieli by wpłynąć na wizerunek firmy? Proszę nie zadawać takich tępych pytań. (usunięte przez administratora),są zatrudniani tam gdzie brakuje Polskich rąk do pracy z oczywistych względów. (Czyli warunki pracy,płaca) Opisałem to specjalnie żeby Pani nie musiała zadawać kolejnych pytań. A jeśli dalej Pani nie kuma o co chodzi,to proszę jeszcze raz przeczytać wszystkie opinie w tym dziale i dogłębnie przeanalizować. Dziękuję za uwagę.

byłypracownik

Nie martw się, (usunięte przez administratora)na pewno nie zacznie robić, nie w takich warunkach i nie za te pieniądze .

Czarek
@byłypracownik

Poza tym oni są tylko okresowo, póki mają pozwolenia. Będzie ciągła rotacja. Kiedyś może firma wyciągnie wnioski.

@?Niezależny!, czy opisana sytuacja dotyczy Ciebie osobiście? Co wspólnego ma Twoja wypowiedź z bieżącym wątkiem? Przypominam, że wypowiadasz się na temat Eltel Networks w Rzeszowie. Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Czy aby na pewno Twoja opinia dotyczy tej firmy? Czekamy na Twoją odpowiedź.

@Paweł

(usunięte przez administratora) to ty?

dafik

Po prostu tragedia, nie polecam. Byłem na okresie probnym i w tej firmie czyste (usunięte przez administratora)! Slabe zarobki, delegacje tylko i wylacznie. Nigdy w zyciu.

@Niezadowolony pracownik, rozumiem Twoje rozczarowanie, ale czy prócz wynagrodzenia za delegacje firma zapewnia tez inne dodatki takie jak pakiet socjalny? Jakie umowy proponuje firma, zlecenie, czy na czas określony? Dodaj kilka słów na temat atmosfery w pracy. Czy jesteś z niej zadowolony?

@Elektromonter linii WN, pracujesz na wysokości? Czy dostajesz dodatek, za prace w trudnych warunkach? Piszesz, że praca jest wymagająca. Jakie trzeba mieć kwalifikacje i ukończone kursy, żeby się o nią ubiegać? Delegacje, w które wysyła cię firma są dodatkowo płatne?

Niezadowolony pracownik
@Paweł

W tej firmie są tylko delegacje,a płacą jak Im się podoba,dodatków za pracę nie ma.

Niezadowolony pracownik

Za pracę na wyskości**

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Rzeszów S.A. - Widełka

• Jak się pracuje w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Rzeszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eltel Networks Rzeszów S.A.