Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś

Zawoja

Opinie o Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś

majka 2014-01-08 12:30:42
Rewelacyjna firma, od zawsze marzyłam o tym aby zamieszkać w domu w stylu góralskim, dzięĸi BM Hause to marzenie stało się rzeczywistością, to wspaniali fachowcy, szybko i profesjonalnie wykonali piękny dom z bali dla mnie w którym miesznam, jestem bardzo zadowolona z ich usług
zuzka 2014-01-27 14:21:08
wraz z mężem wybudowaliśmy dom w stylu goralskim. budowę zleciliśmy firmie BM HAUSE. Solidna firma, która wykonała wspaniałą robotę.
Ala i Mirek 2014-02-06 12:20:33
fantastyczna firma. Zlecenia wykonują szybko i profesjonalnie. Od teraz mój dom wygląda tak jak w zakopanem Zlecenia wykonują szybko i profesjonalnie.
Benia 2014-02-20 10:28:09
Od zawsze marzył mi się dom w stylu budowli w Zakopanem. Postanowiłam, że jak bd mnie stać to zlece wybudowanie takiego domku. Zleciłam wybudowanie domku firmie BMHAUSE. Nie zawiodłam się. Mój dom marzeń wygląda cudnie
ania 2014-03-10 08:59:26
jestem pod ogromnym wrażeniem, wszystko wygląda bardzo solidnie, budowa poszła sprawnie i szybko, dom jest przytulny , przestronny, jest w nim ciepło.
Asek 2016-04-20 22:40:08
Same pozytywne, bo jest bardzo dobra. Szanuje to!!
Zostaw swoją opinię o Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś - Zawoja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bm-Hause S.C. M. Bartyzel R. Makoś