RTB House SA

Opinie o RTB House SA

Buszujący

Sporo etapów, problem z informacją zwrotną. Trochę można się zawieść....

Artur

Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku Technical Support Specialist? Widzę, że mają otwartą rekrutację m.in. na to stanowisko i zastanawiałem się nad złożeniem aplikacji, ale czytam te opisy i już sam nie wiem...

xyz

Absolutnie nie polecam. Rekrutacja trwa długo, musisz przejść 2 testy psychologiczne i trzy spotkania. Masówka. Niedoprecyzowane role i zakres obowiązków. (usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja. Menedżerowie nie mówią dokładnie czego chcą, (usunięte przez administratora) Brak szacunku do współpracowników. Jedyny plus to wynagrodzenie (dostaniesz ile chcesz ), i ew. godziny pracy (dość elastyczne). To mimo wszystko mało jak na to jak chcą być postrzegani :-)

współpracownik
@xyz

Masówka jest wtedy gdy się zatrudnia wiele osób i w jak najkrótszym czasie z szkodą dla jakości. To, że rekrutacja trwa długo i jest wiele etapów świadczy właśnie o tym, że nacisk na rekrutację jest duży i wcale nie tak łatwo jest się dostać. I nadal, mimo takiego procesu, zdarzają się błędy rekrutacyjne, które kończą się niezadowoleniem obu stron. nie zgadzam się z argumentem dotyczącym braku szacunku. Właśnie nacisk na rekrutację czy częste rozmowy i diagnozowanie problemów świadczą o tym, że na współpracę i szacunek kładzie się duży nacisk. Dla mnie to jest nawet cenniejsze niż wynagrodzenie, można powiedzieć co się myśli, być wysłuchanym, dostaje się feedback na bieżąco a oczekiwania są formułowane w sposób bardzo jasny. Wbrew opiniom rotacja nie jest tak duża jak się wydaje, większość zespołu pracuje od samego początku.

WTrakcieRekrutacji
@współpracownik

Na jakie stanowisko aplikowales? U mnie po jednym spotkaniu zaproponowali dzien testowy, a po nim podpisanie umowy.

@współpracownik

Duży nacisk na szacunek? I dlatego nie podpisuje się umów o pracę. To jest szacunek?

Matic

Firma daje mega perspektywy rozwoju ale wyłącznie dla ludzi którym się chce.. Nie tolerowane jest podejście "czy sie stoij czy się leży - to wypłata mi się należy". Gorąco polecam - pracowitym ;)

@Matic

Dziękujemy za komentarz. Możemy potwierdzić - jeśli jesteś zainteresowany sumienną pracą i rozwojem w obszarze reklamy online u nas rozwiniesz skrzydła :)

@RTB House SA

oj nie - jeśli tyra i siedzi cicho

dużo się dzieje, kontakt po każdym etapie jest fajny, wiem co sie dzieje i czego spodziewac sie dalej i w jakim czasie

duzo pytan o sytuacje i zadania w mojej obecnej firmie, wiedza o co pytaja, bardzo dokladnie sprawdzaja, to co chcą się dowiedzieć , no zobaczymy jak bedzie

Zadowolony

RTB House to świetna firma nowoczesnych technologii. Może nie podoba się niektórym system prowadzenia rekrutacji ale tu jest praca dla ludzi z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem zawodowym. Nie każdy może tu pracować i to nie jest złośliwość z mojej strony.

@Zadowolony

Dziękujemy za komentarz. Uwagi dotyczące procesu rekrutacyjnego wdrażamy na bieżąco. Cenimy konstruktywną krytykę :)

@Zadowolony

oj chyba każdy kto chce

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w RTB House SA to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

monia

użytkownicy którzy sami szukali odpowiedzi na pytania odnośnie pracy - co to za polonista pisał?

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? Jakie zarobki można dostać?

@Witold

Nasze aktualne oferty pracy są dostępne na stronie https://www.rtbhouse.com/career. Zapraszamy :)

Wow

Z mojego punktu widzenia atmosfera w biurze jest mocno nieszczera... szef mówi i sugeruje jedno, robi drugie, a ludzie znikają z dnia na dzień, ku dużemu zdziwieniu zespołu :) (bo nie pasowali).

jhdsf

Po 3 rozmowach face2face z przedstawicielami firmy oraz wypełnieniu online testów SHL, rekruterka urwała kontakt. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu.

@jhdsf

Dziękujemy za komentarz. Ponieważ bardzo dynamicznie rośniemy, prowadzimy wiele otwartych rekrutacji (www.rtbhouse.com/career) i dziennie przeprocesowujemy setki aplikacji, czasami zdarza się, że nam coś umknie. Potrafimy się przyznać do błędu i wyciągamy z tego wnioski, a krytyczne uwagi staramy się przekuć w pozytywne zmiany.

abc
@jhdsf

?

Maja

@zadowolony pracownik, a czy możesz wypowiedzieć się odnośnie warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

Słyszałam, że to bardzo dobra firma. Może podpowiecie coś w temacie pracy?

@Karolina

Miło nam to słyszeć :) Jesteśmy polską firmą, która bardzo dynamicznie rozwija się na ponad 70 rynkach na całym świecie. Na stronie https://www.rtbhouse.com/career zamieszczamy na bieżąco aktualne oferty pracy. Jeśli jednak czujesz, że chciałabyś się rozwijać w dziedzinie reklamy cyfrowej i nie znalazałaś niczego dla siebie napisz do nas na hr@rtbhouse.com - chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

bez odbioru
@RTB House SA

tani marketing firmy rtb house?

zadowolony pracownik
@Karolina

jestem mega zadowolona z pracy tutaj. Fajni ludzie, fajna luźna atmosfera, dobrze płacą. Polecam

MJ

jak kształtują się zarobki na stanowisku technical account manager/ senior technical account manager?

@MJ

Nasze aktualne oferty pracy są do znalezienia na https://www.rtbhouse.com/career. O konkretne oferty można również zapytać pisząc na adres: hr@rtbhouse.com

@RTB House SA

To nie jest odpowiedź na pytanie.

@MJ

Zarobki uzależnione są od kilku czynników między innymi od doświadczenia oraz oczekiwań kandydata. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej i jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z naszym zespołem HR hr@rtbhouse.com

Iza

Czy coś na temat pracy dla programmatic full-stack developer . Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Jak przebiega sam proces rekrutacji? Na co trzeba sie przygotować, słyszałem że firma jest spoko , może warto?

@Iza

LIT

Jeśli chciałbyś odbyć 3 rozmowy kwalifikacyjne, przejść online testy shl, a potem po wielokrotnych próbach kontaktu z rekruterką nie otrzymać żadnej informacji zwrotnej, to śmiało aplikuj do RTB House.

@LIT

Dziękujemy za komentarz. Nasz proces rekrutacji faktycznie jest podzielony na 3 etapy, ale wychodzimy z założenia, że im więcej szczegółów ustalimy już na wstępie, tym większe jest prawdopodobnieństwo że potencjalna współpraca będzie korzystna dla każdej ze stron. Rozwijamy sie bardzo dynamicznie i prowadzimy wiele otwartych rektrutacji (www.rtbhouse.com/career) dlatego jeśli nie skontaktowaliśmy się z Tobą z informacją zwrotną nie wynikało to ze złej woli.

ula

częsta rekrutacja na stanowisko recepcjonistki- wiadomo dlaczego?

@ula

Obecna rekrutacja została otwarta ze względu na potrzeby nowego biura, a poprzednia aby wypełnić miejsce po awansie. RTB House rozwija się dynamicznie, dlatego nasz zespół ciągle rośnie. Pozdrawiamy, Zespół RTB House

...

Uwaga! Opowieści na rekrutacji (w znacznym stopniu) nie pokrywają się z późniejszymi realiami zastanymi na stanowisku. Brak dopasowania do kultury/zespołu/przełożonego powodem zwolnienia z dnia na dzień. Polecam podjęcie rozważnej i dokładnie przeanalizowanej decyzji odnośnie rozpoczęcia współpracy.

M
@...

Zdecydowanie się pod tym podpisuję! 10/10

?

Jak wygląda proces na stanowisko Talent Acquisition Specialist?

@?

Dziękujemy bardzo za pytanie. Proces składa się z dwóch spotkań i dodatkowych testów online. Pierwsze spotkanie prowadzi Rekruter. Ma ono na celu sprawdzenie twojego doświadczenia zawodowego oraz umiejętności i wiedzy, która może mieć przełożenie na jakość wykonywanej pracy. To również moment, w którym możesz uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania np. o dodatkowe benefity albo elastyczne godziny pracy. Jeśli po pierwszej rozmowie zarówno Ty jak i my będziemy dalej zainteresowani współpracą, dostaniesz zaproszenie do wypełnienia testów online. Kolejnym etapem jest spotkanie z managerem działu. Niezależnie od tego jak zakończy się Twoja rekrutacja, powiadomimy Cię o jej wyniku. Zachęcamy do kontaktu w przypadku kolejnych pytań pod adres: career@rtbhouse.com

Tomasz

Wiele dobrego piszecie o firmie. Warto aplikować? Firma ma jakieś oferty?

Maja

@LIT a czy Ty nie próbowałeś się skontaktować z pracodawcą telefonicznie? @Zadowolony w takim razie jakie trzeba spełniać wymagania, aby dostać się do firmy RTB House? Ile lat doświadczenia trzeba mieć, aby móc tutaj pracować?

Chaberek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji ? Aplikuję na stanowisko ds. kadr i płac i chciałabym wiedzieć jak się w firmie pracuje? Czy są organizowane jakieś imprezy integracyjne? Może jest jeszcze coś o czym powinnam wiedzieć przed rozmową?

dominiq
@Chaberek

Hej, też aplikowałam na to stanowisko. Niestety zero kontaktu z rekruterem. Żadnej informacji zwrotnej. To już dla mnie źle świadczy o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o RTB House SA - Warszawa

• Jak się pracuje w RTB House SA?

Zobacz opinie na temat firmy RTB House SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTB House SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 25 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RTB House SA?

Kandydaci do pracy w RTB House SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RTB House SA