Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

Pracowałeś w firmie IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-10-14 18:17:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co człowiek to inne zdanie, a jak uważasz Ty? Ciężko jest znaleźć opinie o spółce IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski której siedzibą jest Augustowo . Jeśli cokolwiek o niej wiesz podziel się opiniami. Co pozytywnego a co negatywnego wiesz o tej spółce? Inni z wielką chęcią także o tym poczytają. A jak prezentuje się system premii?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-01-06 08:34:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo jasne, kasa przede wszystkim, pracownik niekoniecznie...dostaniesz 7 na godzinę plus kasę na niepełny zus no i działalność załóż, sam się rozlicz, tydzień urlopu na rok plus może jakaś premia raz na "ruski rok" tak...warto...ehe...
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-02-06 18:41:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja pracowałam w iko prawie rok ale w tej firmie to sie liczy tylko kurczak a to w jakich warunkach sie pracuje i atmosferze to jest masakra (usunięte przez administratora)dobra to sie da wytrzymać aale dzień w dzień po 11 godz i w soboty tez a zarobisz 1700 co to jest za tak ciężka i długa prace to wielkie nic a na święta to nawet niema żadnych paczek czy bonów ale dobra nie ma prezes pieniędzy rozumiem ale na nowe auto miał (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
pedro - 2014-04-17 22:54:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ogólnie pracuje w tej firmie i na razie nie narzekam chociaż bywały gorsze dni :) pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski?
Zadaj pytanie
x