IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

Augustowo

Opinie o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski

anonim 2012-01-06 08:34:47
bardzo jasne, kasa przede wszystkim, pracownik niekoniecznie...dostaniesz 7 na godzinę plus kasę na niepełny zus no i działalność załóż, sam się rozlicz, tydzień urlopu na rok plus może jakaś premia raz na "ruski rok" tak...warto...ehe...
gosc 2014-02-06 18:41:13
ja pracowałam w iko prawie rok ale w tej firmie to sie liczy tylko kurczak a to w jakich warunkach sie pracuje i atmosferze to jest masakra (usunięte przez administratora)dobra to sie da wytrzymać aale dzień w dzień po 11 godz i w soboty tez a zarobisz 1700 co to jest za tak ciężka i długa prace to wielkie nic a na święta to nawet niema żadnych paczek czy bonów ale dobra nie ma prezes pieniędzy rozumiem ale na nowe auto miał (usunięte przez administratora)
pedro 2014-04-17 22:54:52
ogólnie pracuje w tej firmie i na razie nie narzekam chociaż bywały gorsze dni :) pozdrawiam
anonim 2015-02-22 22:05:37
Szału nie ma kokosów za zapier*alanie po 11 godzin nie ma, heh przetrwasz iko przez rok to przetrwasz już wszystko inne,
olek 2015-10-01 19:18:21
W sensie pracujecie po 11 godzin codziennie, czy jak to wygląda. Ciekawi mnie jak to wygląda od sprawy formalnej, bo przewaznie mamy 40 tygodniowy tydzień pracy, to jesli macie 11h pracy i podejrzewam, ze może być 1h przerwy bezpłatnej to wychodzi na to, ze pracuje się 4 dni w tygodniu. Wszystko powyżej powinno być płacone ekstra jako nadgodzina, to pytanie jak jest tutaj.
ledo 2016-04-22 18:03:23
olek, to zalezy o jakim stanowisku mowa. Na stronie IKO jest ogłoszenie pracy, szukają Przedstawicieli handlowych na terenie województw: wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie i świętokrzyskie. Wymagania: doświadczenie handlowe w branży FMCG, mile widziana znajomość branży mięsnej lub drobiarskiej, komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,prawo jazdy kat. B.
Zostaw swoją opinię o IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski - Augustowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKO Kompania Drobiarska Zakład Drobiarski