ITSG Sp. z o.o.

Opinie o ITSG Sp. z o.o.

Krystian

Czasami ze zmanierowanymi i doświadczonymi fachowcami ciężko jest pracować. Z tego powodu firma chce pracować z młodymi, bardzo często wybitnymi ludźmi. Nie uważam żeby to było złe!!

kandydat

Firma ciągle szuka albo studenciaków za niskie pieniądze, albo doświadczone osoby które będą chciały żeby płacić im grosze. Do sprawdzonych, przetestowanych osób już się nie odzywają, tak jakby się obrazili. W firmie jest burdel, bo ciągle zmieniają się HRy które ciągle są nieprofesjonalne. Osobiście odradzam tę firmę.

haj

Najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana @Dano, ale zastanawiam się czy wypłata jest terminowa. W końcu dobre stawki o czasie są dość istotne.

@EOD

Chyba kogoś nie zatrudnili :) jak piszę, że Panie z HR szaleją, bo akurat HRu to oni nie mają dobrego , ale reszta spoko.

Wysłałem CV, następnego dnia dostałem wstępny telefon i umówiliśmy się na video-rozmowę. Wymieniliśmy się pytaniami, nie było problemu z uzyskaniem odpowiedzi na moje pytania. Następne spotkanie polegało na rozmowie technicznej z potencjalnymi kolegami z zespołu - wypytywali o moje doświadczenie, rozmawialiśmy - chcieli sprawdzić czy faktycznie znam technologie których miałbym używać na stanowisku. Po pozytywnym przejściu ostatniej rozmowy jeszcze tego samego dnia dostałem ofertę - proces był szybki i konkretny.

Pytania były o doświadczenie, o technologie, z którymi pracowałem, ale także o umiejętność kontaktu z ludźmi pracującymi w trybie zdalnym. Ciekawym pytaniem było to o największy problem, z jakim zetknąłem się w pracy w poprzedniej firmie. Omówiliśmy jak ten problem został rozwiązany i jakie wnioski można było z niego wyciągnąć.

janek

Firma nie oferuje nic nadzwyczajnego ale na GoWorku istna sielanka panie z HR-u szaleją i zachwalają firmę na wszelkie możliwe sposoby.... Może i dla nowych pracowników bez większego doświadczenia w programowaniu firma oferuje konkurencyjne stawki (nic mi o tym nie wiadomo wiec nie mogę wykluczyć tego) o tyle już Developer z minimum 5-letnim doświadczeniem nie ma tam czego szukać. Przynajmniej jeśli mówimy o sprawach finansowych. Wynagrodzenie które mi zaoferowali okazało się być znacznie niższe niż otrzymuję w mojej obecnej pracy. Nie ma możliwości podpisania Umowy o pracę co jest ogromnym minusem- jeśli mówimy o poważnej, a podobno ITSG chcę za taką uchodzić. Solidne firmy stabilne finansowo dają dowolność w wyborze formy zatrudnienia ITSG jej nie oferuje. Preferują B2B (nie planuję na razie zakładać), ew. umowę-zlecenie/umowę o dzieło. Studenci mogą być zachwyceni, bo wielu z nich o dziwo nadal nie rozróżnia tego że x tys zł NETTO na Umowie o pracę i B2B to 2 zupełnie RÓŻNE kwoty (na UoP to jest kwota którą dostajesz na konto, a osoba zatrudniona na B2B musi od tej kwoty odliczyć jeszcze podatek i ZUS) ?!? Te benefity o których piszecie to też w większości standard w każdej firmie IT w Warszawie, także nie przesadzajmy. Nie ma zupełnej tragedii ale jak mówię- wynagrodzenie oferowane przez ITSG w moim przypadku nie było atrakcyjne ani nawet zbliżone w stosunku do kwoty, jaką zarabiam teraz.

aos

Firma bardzo w porządku. Możliwość zatrudnienia na elastycznych warunkach, spoko socjal, przyjazna atmosfera, wyrozumiały zarząd, nikt nie robi problemów. zupełne przeciwieństwo stresującego korpo.

alexx

Firma na placu inwalidow, koniecznosc prowadzenia wlasnej dzialalnosci gospodarczej, brak jakichkolwiek benefitow, pracodawca twierdzi, ze niby nie moze znalezc programistow w Warszawie, a w rzeczywistosci oferuje kiepskie pensje i szuka tanszej sily roboczej w innych miastach.

Zostaw merytoryczną opinię o ITSG Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITSG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITSG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITSG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITSG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITSG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITSG Sp. z o.o.