Lendon.pl Sp. z o.o.

Opinie o Lendon.pl Sp. z o.o.

horek 2014-12-10 20:39
Jestem klientem tej firmy. Brałem 2 razy pozyczkę. Z mojej strony bardzo wiarygodna firma i uczciwa.
sawa 2015-09-23 19:43
beznadziejna atmosfera, nieuczciwe wymagania, unikajcie tej firmy
janek 2015-10-17 12:04
zgadzam się z wcześniejszą opinią, nie polecam pracy tam
jarek 2016-05-16 15:07
Ja z perspektywy klienta napisze - dobra pozyczka, uczciwa firma. Jak ktos potrzebuje sprawdzonego pozyczkodawcy to polecam ich wlasnie
krystian 2016-07-13 14:00
lendon.pl oraz extraportfel.pl to marki należące do spółki litewskiej Creamfinance. Warunki zatrudnienia są poprawne: umowa ok, pensje przeważnie w terminie, benefity. System premiowy jest przejrzysty i każdy wie jak go osiągnąć i ile może zarobić, ale jest główny mankament, że w miarę upływu czasu jest coraz częściej modyfikowany (na niekorzyść pracownika, więcej robisz i mniej zarabiasz). W innym dziale gdzie pracowałem dosyć długo są wspaniali ludzie, którzy są mistrzami w budowaniu relacji z klientami ze swojego stałego portfela. Niestety nie można tego samego powiedzieć o kierownictwie, które narzuca swoje poglądy i nie zawsze chce słuchać swoich podwładnych przez co psują atmosferę w pracy.
Poza tym wszystkim spółka z kapitałem zagranicznym, która ciągle kombinuje w kwestii HR i sprawach finansowo-podatkowych.

Podsumowując: praca jak każda, dla chętnych i pracowitych osób. Ja jednak ze względu na przykre wspomnienia szczerze odradzam z nimi współpracę.
Bartłomiejek1 2017-01-20 22:14
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do lendon. Pracowałem z nimi przez pół roku i nigdy nie zalegali z pieniędzmi , a pensja była godziwa. Kierownictwo było bardzo wyrozumiałe, zwłaszcza gdy zaczynałem i nie wiedziałem co i jak. Owszem trzeba być chętnym i pracowitym bo na tym polega praca...
Katka3 2017-01-28 14:26
Według mnie wszystko było ok, żadnych nieprzyjemności nie miałam w związku ze współpracą, ponadto warto pracować dla firmy pożyczkowej ,która nie naciąga swoich klientów. Oczywiście były i takie sytuacje że ktoś brał spore pieniądze i nie mógł ich spłacić, to się zdarza- trzeba pożyczać z głową a nie na ślepo. Kadra bardzo miła i pomocna .
Zostaw swoją opinię o Lendon.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lendon.pl Sp. z o.o.