UPM Service

Opinie o UPM Service

Karol

Nie polecam

Marm

Gdy jestes alkoholikiem ale znasz szefowostwo jestes super pracownikiem. Masz lepsze zarobki . Potrafisz nie isc do pracy na wyjezdzie , to co skoro znasz szefostwo. Starasz sie , nie pijesz ? Chcesz podwyzke ? Niedostaniesz .

pracownik UPM

Nie polecam, ludzi traktuje się jak parobków, za granicą (usunięte przez administratora) Sami Niemcy śmieją się z tego brygadzisty, gdyż aby podlizać się Niemcom jest w stanie rodaków gnoić. Z na każdej nowej budowie ten człowiek szuka sobie ofiary którą dręczy i wywala z pracy. Warunki sanitarne skandaliczne, jedne okulary na budowę, braki w środkach ochrony lub marnej jakości. Brak wody do picia na budowie, sprzęt którym sie pracuje pamiętam pewnego pana z wąsem ;p Radzę trzymać się z daleka

Rafl

Tuchów chwali sobie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie UPM Service? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Welder

Nie polecam, totalny (usunięte przez administratora) tylko remonty. Robisz 2 tygodnie a później siedzisz w domu miesiąc, a nie łaska tam nik telefonu odebrać Mają pracownika totalnie w (usunięte przez administratora) A jak potrzebują spawacza to dzwonią jak popie......., i są tacy mili, ze na stojąco by zrobili loda, bo wtedy są w potrzebie i są bardzo mili, ale jak ty dzwonisz to już nie raczą telefonu odebrać. Jogi ma wszystkich w (usunięte przez administratora) Nie polecam, totalny (usunięte przez administratora) kasę obiecają a przy wypłacie Ci się nie zgadza, a jak Ci coś noe pasuje i się upomnisz to mówią ze roboty jest poddostatkiem. Tragedia, kpina, złodziejstwo. Czymajcie się z dala od tej firmy.

spawacz
@Welder

W takim razie dlaczego mówi sie , że w tej firmie spawacze otrzymują netto 22 zł/h ? W Tarnowie krazy od jakiegos czasu mit ze w tym UPM Tuchów jest wielka kasa , robota po 10 h dziennie , ze mozna zarobic 220 zł dniowki .... czy to plotki moze na zasadzie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ?

Daniel

8 euro brutto.Nie polecam.

Monter za 10
@Daniel

Starożytni mawiali - "Monter za łosiem dostanie łosiem". - Nie?

Wacek

Pracowałem w tej firmie i jak sprawa się ma. Moim zdaniem to jest oburz pracy, pracuje się 7 dni w tygodniu po 12 h godzina jest urywana za przerwy nie płatna. Za odmówienie pracy w niedziele jest zjazd do polski. O takich rzeczach jak woda na placu budowy można sobie zapomnieć. Oszczędzają na środkach ochrony jak dostaniesz okulary i ci się zużyją możesz zapomnieć o drugich. Rękawice podobna bajka, chociaż trochę lepiej jest. Ludzi tam traktują jak ścierwo, jak się im nie nadasz lub upomnisz się o coś co było nie tak też wypad z firmy. Za dojazdy do pracy nie płacą. Nie istnieje tam coś takiego jak nadgodziny nie płacą diet pracowniczych. W moim przypadku pieniądze dostałem i plusem jest to ze nie płaci się za mieszkanie ale cała reszta nie warta zachodu.

Damian
@Wacek

TO wszystko prawda monter dostaje 10,50 brutto.Skoro jest tak dobrze to po co daja co chwile ogloszeia.Nie polecam tej firmy !!!!

Awalia
@Wacek

W żadnej firmie nie płaca za dojazd .Diety człowieku jak płaca ci w euro jak masz umowę z Niemcem nie maja takiego obowiązku , woda w miejscu pracy dobra wola nosisz ze sobą , straszne każą ci pracować jak do pracy jedziesz i masz na godziny płacone to zapotalsz by jak najwiecej zarobić a nie na kwaterze siedzieć i pic

Czy ktoś się orientuje, gdzie można trafić na aktualne oferty pracy?

Norbi

Co do UPM pracowałem tak pieniądze wypłacają, ale pracownika za granicą traktują jak ścierwo, oszczędności na środkach BHP pracodawca nie zapewnia wody, diet nie wypłacają. Motto firmy to jak coś ci nie pasuje to w.... i tak to funkcjonuje.

pablooo

witam, czy zna ktoś firmę podobna tej która płaci w euro z delegacjami ??? ktos napisal ze takich firm jest peło na rynku wiec prosze o jakis namiar...

@pablooo

Zwróć proszę uwagę, że ten wątek dotyczy pracy w UPM service, a nie innych, podobnych firm. Pracowałeś w tym miejscu, czy nie? Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi na jej temat. Szukałam na stronie internetowej firmy (http://upmservice.pl/ ) aktualnych ofert pracy, ale niestety nie znalazłam nic. Może Wy podpowiecie, gdzie należałoby ich szukać? A może istnieje jakaś możliwość bezpośredniej aplikacji do firmy bez konieczności oczekiwania na rekrutację?

pablo
@Joanna

własnie dla tego zapytalem o podobna firme bo rowniez nie znalazlem informacji o rekrutacji Pani Joanno

Jacek
@pablo

nie ma w internecie informacji na ten temat

pablo
@Jacek

no ja takich nie znalazłem chyba ze zle szukam...

@Jacek

Gdzie w takim razie należy szukać informacji o aktualnie prowadzonych rekrutacjach w UPM service? Gdzieś przecież muszą się one pojawiać. Czy należy samodzielnie wybrać się do siedziby firmy i tam dopytać? Jeśli ktoś wie coś na ten temat, to niech napisze na forum.

Barbie

Złodzieje i tyle w tym temacie :)

Joanna

@anonymous, Twój komentarz niewiele mówi osobom nie mającym wcześniej styczności z firmą, o której wspominasz. Jakie więc możesz wymienić plusy i minusy pracy w UPM service? @wacek, po prostu pytam, nie znam sytuacji w firmie, a są to istotne kwestie dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia. Czy próbowałeś podejmować temat chociażby masek z przełożonym?

wacek

Jakie benefity pozapłacowe??, jaki awans ?????? tam jest zap....... nie wspomnę o braku wody na placu budowy, zasady BHP i ciągłe popędzanie w pracy, pracowałem tam to wiem jak to tam funkcjonuje. Nie odżywasz się to masz pracę, nie wspomnie o braku masek spełniających BHP

Firma wyrosła na bazie Spaw Mar-u, podtrzymuje dawne tradycje....jeżeli możecie, poszukajcie sobie czegoś innego. Firm jest mnóstwo na rynku

Joanna

@Wacek a możesz opowiedzieć jak wyglądała kwestia zarobków oraz benefitów pozapłacowych? Czy istniała również możliwość awansu w strukturach tego przedsiębiorstwa? Daj znać co o tym sądzisz, wielu z nas przyda się Twoja opinia.

Abcd

Czy ktoś coś wie na temat nowo powstałej hali UPM w Tuchowie? Jest praca na miejscu, i co ewentualnie jest wykonywane na tej hali?

@Abcd

praca jest ale pan Szlaga chce aby pracować w soboty i niedziele, o soboty była już tam kłótnia z pracownikami

Abcd
@Wacek

Możesz powiedzieć jakiego rodzaju praca? Zbiorniki, jakieś prefabrykacje (rury) czy maszyny jakieś i jak wyglądają zarobki na miejscu?

Wacek

Ogromna liczba ludzi która tam pracuje to zbieranina, która nawet nie ma pojęcia o robocie, ja pamiętam sytuacje młodego chłopaka co bał się szlifierkę uruchomić bo mu za głośno buczała. Nie polecam tam pracować. Pracuje się tam w kratkę, można jechać na miesiąc i 2,3,4 miesiące nie mieć pracy i siedzieć w domu. Jogi może zamiast dbać o opinie na temat firmy zacznij dbać o pracowników szybciej ci się to wróci !!!!!!!!!!!!!!!!

Joanna

Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie UPM service? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest przydatna dla pozostałych użytkowników forum gowork.

TARMOT SERWIS

powiem tak , jesli firma wypłaca VAT po naprawie w terminie , gdzie inne pseudo firmy płaca półtorej mca po czasie , jest to znak ze to firma, a nie firma - krzak . Pozdrawiam serdecznie

Arek95

Witam ,czy sa przyjecia jako monter- ślusarz ? Jesli tak to prosil bym o dane kontaktowe na jakie mozna wysłać CV

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Service - Tuchów

• Jak się pracuje w UPM Service?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Service?

UPM Service