Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Strumień

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.

Beskidzki Słoik 2016-01-26 09:34
Wszyscy czytali ogłoszenie, a może wypowie się któryś z pracowników? Jak mniej więcej wygląda praca w POLDE na stanowisku Konstruktor-Projektant?
szczery 2016-01-27 16:44
pracowników to tam zaraz nie bedzie bo sie zwalniaja i dlatego potrzebuja ludzi a zwalniaja sie bo miodu nie ma
ghn 2016-05-08 13:49
@jurek to jest nas dwoje bo i ja chcialam aplikować do Przedsiębiorstwa Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych. tez mnie ciuekawi jakie warunki oferują
Patrycja 2017-07-28 10:46
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Przedsiębiorstwie Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych ? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników?
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o. - Strumień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Rynkowo-Eksportowych "POLDE" Sp. z o.o.