Opinie o PAV GOERLITZ w Zgorzelec

JESTEŚMY NIEMIECKIM BIUREM POSREDNICTWA PRACY Z SIEDZIBA W GOERLITZ , JEŚLI SZUKASZ STAŁEJ, UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS . OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODAWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH. POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAV GOERLITZ w Zgorzelec

Gość Nowy wpis

witam serdecznie. Chciałem odszukać oferty od biura, jednak chociażby na LinkedIn teraz jest pustka. tutaj komentarze też jakieś najświeższe nie są a jako monter zatrudnienia szukam. czy według was warto jest szukać kontaktu?

Anonim Nowy wpis

Witam jak się skontaktować z Panią Anetom Witkowska która załatwia klapki z Birkenschtoka bardzo tanio nie wiem skąd ma ale ma tanio podobno tam pracuje bo znam tylko ten numer telefonu Komórkowego+48694003911

Nie polecam. Pani K. wysyła do pracy do niemca Franka, który nie wywiązuje sie z umowy. Nie płaci w terminie. Opóźnienie ok miesiąca mimo że w umowie płatność co tydzień. Na końcu po odejsciu nie płaci zaległej kwoty już kilka miesięcy. Każdemu jest winny po ok 5tyś Euro. Jednym słowem MINA!

Oszukani 2018.08

NIE POLECAM firma nazywa sie teraz Arbeit Bindet NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!! Firmya Pani(usunięte przez administratora) werbuje ludzi do pracy,na początku przed podjęciem pracy kontaktuje się cały obiecuje dobrą prace za dobre pieniądze.Lecz gdy zaczynają sie problemy z brakiem płatności przestaje odbierać telefony, można dzwonić kilka dni bez rezultatu i tylko pisze smsy że jest zajęta i sie sama skontaktuje lecz tego kontaktu nie ma.Potem mówi żeby radzić sobie samemu bo ona nic nie może poradzić w związku z brakiem płatności,mimo iż zarbia na każdej godzinie przepracowanej. Biuro Abreit bindet oczywiście nie istnieje pod wskazanym adresem na internecie i nikt nigdy nie słyszał żeby tam było.Nie jestem pierwszą oszukaną osobą przez to biuro bo sam znam 6osób. Kolejna rzecz Arbeit Bindet=PAV wystarczy wpisać w google PAV gorlitz i poczytać opinie na temat tej Pani i biura że takie praktyki brak zapłaty oraz kontaktu dzieją sie od kilku lat.Oczywiście nie zostawiłem tego tak i wstępuję na drogę sądowym z tym biurem.

nick
@Oszukani 2018.08

I jak.. Zmieniło się coś? Ma ktoś ostatnio jakies relacje z nimi? Własnie mam wyjazd a tu dopiero wszedłem.. Szkoda by było pracowac z free..

Zbyszek Nowy wpis
@nick

Ja tam nie mam z nimi żadnych problemów. Pracuje u jednego Niemca od październik A zeszłego roku i wszystko jest bezproblemowo.

logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy ślusarza
Thomag Industrieservice GmbH
Niko

Gonić dziadów.

Feliks

Podpowiedzcie jak współpracuje się z firmą. Mają fajną ofertę pracy!

Natalia

Aktualnie firma PAV GOERLITZ poszukuje na stanowisko MONTER MECHANIK, ŚLUSARZ -NIEMCY. W ofercie napisali, że zapewniają pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki na pokrycie kosztów utrzymania, polską opiekę podczas pracy. Ktoś aplikuje z was?

Grzegorz

Odradzam, miła pani, sympatyczny głos i to wszystko, do dzisiaj nie dostałem swoich pieniędzy, choć nie było tego dużo ale zus, podróż i jedzenie musiałem sobie opłacić, dużo mają ofert bardzo atrakcyjnych, być może nie wszyscy są poszkodowani i inaczej traktuje się kogoś kto ciągle dla nich pracuje, ale firma na pewno nie jest godna polecenia, a o dodzwonieniu po zerwaniu współpracy można zapomnieć, pozdrawiam i uczulam na tą "firmę".

Natalia

Co nowego słychać w firmie PAV GOERLITZ, dawno nie było żadnych wpisów.

koal

tak widzę w internetach że pojawiają się anonse od nich typu "dobrze płatna praca w Niemczech" - czy ktoś może powiedzieć mi szczerze czy to jest prawda czy tylko pusty slogan? chciałbym konkretmnie wiedzieć jakich stawek wynagrodzenia mogłabym się spodziewać

porhen11@wp.pl

banda złodziei zatrudniają i nie płacą.

porhen11@wp.pl

czy ktoś może podać telefon do tej bandy? bo na ich stronie nie ma. tak się kryją.

porhen11@wp.pl

najpierw wymyślali jakieś sztuczne bzdury żeby im przesyłać, to były totalne fanaberie które nigdzie nie występują, ale zrobiliśmy nawet to, też rzucanie grochem w ścianę. i uprzedzanie , że damy sprawę do sądu też nie robi na nich żadnego wrażenia , ostatnie dziadostwo.

Piotr W.

Ja też pracuję przez nich w jednej firmie. Jestem zadowolony. Pracuję , nie piję alkoholu i nie mam żadnych problemów. Niestety w większości przypadkówjesteście sami sobie winni. Rzucają pracę przechodzą do innej firmy , bo tam dostaja 0,50 EUR więcej, przychodza o której im sie chce, często na kacu.Pracujesz , nie obijasz się to nie masz problemów. Ja pracuję juz drugi rok w tej firmie.

Pawel D.

A ja pracuje poprzez nich od początku sezonu i jakoś nie mam problemów ani z pracodawcą , ani z wynagrodzeniem. Jestem zadowolony .Owszem zarobki mogłyby być wyższe , ale i tak nie jest źle. Jak ktos nie pije, pracuje to nie ma problemów. Widzę , jak pracownicy przyjezdzający sie zachowuja i niestety , ale w większości sami są sobie winni.

porhen11@wp.pl

no wiesz... co się tu okazuje roszczeń można dochodzić tylko przez ponoć trzy miesiące, nas wyrżnęli na jakieś tysiąc € na dwóch nie jest to powalająca kwota, tyle tylko, że oni te pieniądze sobie wzięli, a co do sądów jeździłabyś tam płaciła paliwo i adwokatów? wątpię. aczkolwiek być może to zrobimy niebawem.

porhen11@wp.pl

oczywiście wykorzystaliśmy wszystkie możliwości od całowania w (usunięte przez administratora) począwszy do straszenia sądami afekt ten sam.

@porhen11@wp.pl

masz może do tej bandy jakiś kontakt?

porhen11@wp.pl

pracowaliśmy bez żadnych zastrzeżeń ze strony szefostwa, jak skończyliśmy z początkiem kwietnia do tej pory nie zapłacili nam nawet grosza. pracowaliśmy jako elektrycy.

porhen11@wp.pl

miranowski wiesław jak ich przez trzy miesiące prosiłem wszelkimi sposobami o rozliczenie , maile, dziesiątki telefonów, reakcji nie było żadnej nie odbierano nie odpisywano, jak wczoraj załączyłem wpis, reakcja jest natychmiastowa. mimo, że mam skany złożonego wypowiedzenia twierdzą, że porzuciliśmy pracę i żadne wynagrodzenie nam się nie należy. jeszcze do tego bezczelnie straszą, że jak nie usunę wpisów to będą podawali nas do sądów, ha ha ha. na szczęście mam podpisaną kartę pracy i dowód wysłania wymówienia. banda. zalecam, doradzam jak najdalej od nich. no cóż firma z byłego N R DD.

Nuno

Oszuści pojechałem do pracy , nie wiedziałem nic o tym ze będę pracował jako skoczek. Agencja zapewniała iż dostanę ubranie oraz buty ,i narzedzia . a na miejscu Niemiecki Pracodawca skwitował że to wszystko trzeba mieć swoje . On nie jest instytucją charytatywną i kazdy pracownik musi miec swoje rzeczy . I tak po kilku dniach wróciłem z ziemi obiecanej

Zostaw merytoryczną opinię o PAV GOERLITZ - Zgorzelec

• Jak się pracuje w PAV GOERLITZ?

Zobacz opinie na temat firmy PAV GOERLITZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PAV GOERLITZ?

Kandydaci do pracy w PAV GOERLITZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PAV GOERLITZ