SWEPRO Sp. z o.o.

Opinie o SWEPRO Sp. z o.o.

Mirosław

Od kilku miesięcy nie napisaliście nic na temat pracy w SWEPRO. Poprzednie wpisy były pozytywne, jestem ciekaw czy dalej jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu, dajcie znać jakie są Wasze wrażenia.

opiniowy

nie ma nudy! kilka razy w roku nowe produkty, ciekawe możliwości wyjazdów. branża sama w sobie interesująca.

Torstrn :)

Praca z 3000 brutto w wwa :) To jest kpina, odradzam prace za grosze bez bonusów, agrsywna sprzedaż i wątpliwej jakości produkty Pozdrawiam z Diseldorfu :)

@Torstrn :)

Pana wynagrodzenie musiało być zgodne z Pana oczekiwaniami, więc jeżeli zdecydował się Pan podjąć pracę to zakładamy, że wszystko było dla Pana jasne. w umowie ma Pan również zapisy o prowizjach. pozwolimy sobie jednak skomentować, że podstawa o której Pan wspomniał już dawno nie jest konkurencyjna i wątpimy, aby którakolwiek z firm trudniących się sprzedażą była w stanie pozyskać pracownika w w/w kwocie. podejrzewamy więc, że albo podaje Pan kwotę z co najmniej 5 lat temu lub niestety jest ona sporo zaniżona z Pana strony. dziękujemy i również pozdrawiamy :)

ciekawy
@Torstrn :)

skąd masz takie dane o wynagrodzeniach :)? agresywna sprzedaż? - chyba mylisz pojęcia wątpliwej jakości produkty? - klienci, którzy zamawiają regularnie od 6 lat tak Ci powiedzieli czy sam sobie wymyśliłeś?

Czyli warto aplikować? Jaką umowę proponuje firma?

odpowiedź
@Zainteresowany

zawsze masz umowę o pracę

@odpowiedź

Witaj, potwierdzamy. Wszyscy pracownicy mają u nas umowę o pracę.

Account Manager

profesjonalny kontakt i rozmowa

standardowe jak na rozmowie

KAM

Czesc, jak wygladaja warunki pracy w sprzedazy? Czy wynagrodzenie bazuje na prowizjach, czy kpi opieraja sie na targetach? Czy jest to praca w wiekszosci terenowa (regionalna) czy raczej z warszawy?

@KAM

Witaj, wynagrodzenie naszego sprzedawcy opiera się na podstawie oraz systemie premiowym. Oczywiście są narzucone targety roczne dla każdego ze sprzedawców. Na początku zaczynamy jednak bardzo powoli, potem oczywiście rozkręcamy się z wynikami - co przekłada się również na wynagrodzenie. Praca jest w 99,9 % stacjonarna z biura w Warszawie (nasz proces sprzedażowy zaczyna się w większości od udostępnienia narzędzi na niezobowiązuje sprawdzenie/testy dla klienta - warto poczytać o tym więcej na naszej stronie internetowej). Klienci również szanują sobie takie rozwiązanie, co nie oznacza, że nie zdarzają się również okazjonalne wyjazdy do zakładów produkcyjnych. W najbliższym czasie w związku z przeprowadzką do nowego biura, będziemy szukali sprzedawców, więc zapraszam do śledzenie profilu.

Tymon

Swepro to bardzo dobry pracodawca, dba o pracowników jak widać szkoli na bieżąco, polecam!

Joanna

@bnpad, co dla Ciebie oznacza, że szkolenia są wystarczające? Masz na myśli, że są często organizowane i można z nich uzyskać potrzebną wiedzę? Wspominasz, że łatwiej jest osobom z doświadczeniem, a jak sądzisz, także początkujący odnajdą się w branży?

bbtl
@Joanna

są 1-2 tyg. szkolenia na początku pracy, potem raz w roku zbiorcze dla całej Europy w siedzibie firmy i dodatkowo kilka mniejszych indywidualnych lub grupowych w zależności od potrzeb. nawet dla poczatkujących w branży powinno wystarczyć :)

Joanna

@abset, a jakie jeszcze umiejętności będą przydatne w pracy? Czy osoby, które mają doświadczenie i są zaangażowane, mają szanse na awans? Może miałbyś jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? Jakie działy najbardziej polecasz?

bnpad
@Joanna

na pewno jak ktoś ma doświadczenie w sprzedaży i aktywnym pozyskiwaniu klientów to będzie mu łatwiej. jak było napisane wcześniej warto też co nieco orientować się w narzędziach - co do czego służy :) firma sprzedaje dobre produkty, szkolenia są wystarczające, a obługa klienta na bardzo wysokim poziomie, jednak trzeba być przekonanym, że taka praca komuś odpowiada.

Joanna

@also, a wiesz może, dlaczego nie zawsze premia na święta jest przyznawana? Czy to kwestia dochodów firmy, czy może zależy od zaangażowania pracowników? Wspominasz, że podczas szkoleń poszerzana jest wiedza techniczna, a czy wykształcenie w tym kierunku jest niezbędne, by zatrudnić się w firmie? Może w ostatnim czasie coś się zmieniło?

abset
@Joanna

drobne premie świąteczne zakładam, że są przyznawane jak firma ma dobry wynik na koniec roku, czyli jak ludzie robią budżety. Wiedza techniczna nie jest niezbędna, ale przydatna i mile widziana. Ważne, żeby się interesować sprawami technicznymi i mieć pogląd co się dzieje w przemyśle.

Joanna

@embran, dziękuję za odpowiedź. Czy poza kartą sportową pracownicy mogą też liczyć na przykład na bilety do kina, bądź też bony świąteczne? Napisz proszę, czy dzięki szkoleniom pracownicy mogą rozwinąć swoje kompetencje. Czy uczestnicząc w nich, zwiększają swoje szanse na awans?

also
@Joanna

na koniec roku zazwyczaj przyznawane są premie świąteczne, ale nie jest to reguła. pracownicy na szkoleniach rozwijają swoje kompetencje sprzedażowe oraz poszerzają wiedzę techniczną na temat produktów (narzędzi pneumatycznych). jak ktoś pisał wcześniej, struktura jest dosyć płaska, więc na razie o awanse ciężko.

Joanna

@andi, a jak często przyznawane są premie i od czego są zależne? Czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna? Piszesz, że firma się rozwija, czy w Swepro odbywają się jakieś szkolenia, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje? Czy obecnie trwają jakieś rekrutacje?

embran
@Joanna

premie są zależne od wartości zamówień złożonych na produkty firmy i przyznawane są co miesiąc. z dodatkowych benefitów jest multisport. firma ma co roku jedno duże szkolenie dla całej Europy w swojej siedzibie w Niemczech plus kilka mniejszych wewnętrznych w każdym z oddziałów. oferty pracy pojawiają się kilka razy do roku.

Joanna

@odpowiedź, czy także osoby, które właśnie zostały zatrudnione, otrzymują umowę o pracę, czy początkowo jest to inny rodzaj umowy? Czy można liczyć też na jakiś pakiet socjalny, premie? Napisz proszę, czy pracodawca zapewnia możliwość rozwoju i awansu.

andi
@Joanna

zawsze jest i była umowa o pracę, od samego początku. system wynagrodzenia jak na rozmowie i w ogłoszeniu - podstawa i premie. strutkura firmy raczej płaska więc trudniej o awanse. firma sama w sobie ciągle się rozwija i uczy więc pracownicy naturalnie razem z nią.

Martyna

Słyszałem, że firma ma bardzo dobra ocenę jako pracodawca!!

odpowiedź

Odpowiadajac na komentarze Anna, zxc, Krzysztof, anonim - czyli te głupoty które sa pisane do adresesm firmy (zakladam, ze przez jedna osobe, i jest to ten sam czlowiek, zwolniony 2-3 lata temu - pracownikom i kierownikowi dobrze znany) - zaczynasz prace od szkolen - BHP, szkolenia produktowe oraz praktyczne. nic w tym temacie od 5 lat sie nie zmienilo i bez tego nie usiadziesz przed komputerem wiec nie pisz bzdur bo sam to przerabiales. Potem dostajesz baze lub szukasz sam klientów. masz dowolnosc. narzedzia sa dobre - pracuja u klientów po kilka lat, firma wprowadza co jakis czas nowe produkty, wiec od Ciebie zalezy jak to wykorzystasz. obecna sytuacja na rynku przemyslowym jest jaka jest, wiec nie jest lekko, ale masz porzadna podstawe i raz masz wieksze, raz mniejsze prowizje. z biegiem czasu na pewno dojdziesz do satysfakcjonujacego cie poziomu, ale nic od razu. mam nadzieje, ze niektórym zastanawiajacym sie ludziom to pomoze, bo osobiscie nie ludzie czytac bzdur na temat firmy w ktorej pracuje.

Cegła Pustak

Istnieje, istnieje i ma się bardzo dobrze!

Konkurencja nie potrafi nic mądrzejszego napisać?

Joanna

@Joanna, czy w takim razie, Twoja opinia o Swepro jest inna niż użytkownika @Anna? Zachęcam Cię do podzielenia się swoim doświadczeniem z tą firmą. Zainteresuje ona z pewnością te osoby, które poszukują aktualnych informacji o tym pracodawcy.

Odradzam prace w tym "ciekawym"miejscu.(usunięte przez administratora)Brak kultury pracy (usunięte przez administratora)

@Anna

Hmm, podejrzana ta Twoja opinia "Anna". Wydaje się, że jesteś ciągle tą samą osobą, która już dawno nie pracuje i która skupia się tylko na pisaniu negatywnych komentarzy. Może warto znaleść sobie pracę, które będzie spełniałaby Twoje oczekiwania i skupić się na niej. Takimi komentarzami pewnie odradzisz kilku osobom aplikowanie, ale Tobie to niewiele pomoże. Powodzenia.

ostry 123

Pytanko do osób, które się dostały o jaką podstawę można wnioskować na początek ?

@ostry 123

może sam siebie wyceń.

Joanna

@ostry 123, zostałeś przyjęty do pracy w Swepro w ostatnim czasie? Możesz napisać coś o swoich warunkach zatrudnienia w tej firmie? Miałeś możliwość ich negocjowania? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEPRO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SWEPRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SWEPRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWEPRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SWEPRO Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWEPRO Sp. z o.o.