Opinie o Van Stokkom detachering w Nuland

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Stokkom detachering. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Van Stokkom detachering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Stokkom detachering w Nuland

ja z fbb Nowy wpis

witam Pracowalem chwile przez Van Stokkom,nie polecam. ,na lokacji nie szlo sie wyspac(sprobuj a sam-a sie przekonasz).wlamano sie na moje osobiste konto bankowe z ip agencji i szantazowano mnie i zastraszano,pranie mozgu ,itp.rozwoj w chuj.Uzywaja fb i Twoje kontakty osobiste ,ktore tam posiadasz zeby Cie zastraszyc ..dziwnie to brzmi ale tak jest ...skierowano mnie przez ta agencje do firmy HGS gdzie kilku jej pracownikow stwierdzilo ,ze tam nie pasuje bo ogarmelem prace w 3miesiace,uwazaj co pijesz wychodzac z pod prysznica bo mozesz miec cos w napoju jak sie nie spodobasz.porzucilem agencje i prace,jestem w pl ,a nadal nie mam spokoju.pranie mozgu....niszcza Twoje mienie i Cie oczerniaja ...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Van Stokkom detachering?

hmm

@Paweł czyli generalnie nagle w trakcie pracy zmieniają się zupełnie ustalone wcześniej warunki ?

Paweł Nowy wpis
@hmm

Nie mogę tak tego nazwać. Chciałem jasno oświecić szefostwo ze w w/w podpunktach każda osoba jak ja może ostrzec następnych potencjalnych zainteresowanych nawet w takim małym eisen biurze a w ten sposób to wy dobrego wizerunku firmy nie zbudujecie. Ps. Proszę uważać na donosiciela Aleksandra ,który jest w zmowie z biurem „wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie”.

paweł Nowy wpis
@hmm

Warunki dla mnie to wynagrodzenie, które było ustalone a nie zastraszanie w wiadomościach meilowych, że macie zakaz powrotu do domu albo załatw zaświadczenie albo nie dostaniesz pieniędzy, moich pieniędzy ciężko zarobionych! Tak generalnie w trakcie pracy zmieniają się zupełnie ustalone warunki

Nie polecam tej agencji pracy z całą pewnością. Pracowałęm jako zbrojarz zostałem wysłany na szkolenie holenderskiego BHP VCA, za które pośrednik zapewniał iż nie pobiera opłaty. Po 4 miesiącach pilnie byłem zmuszony wrócić do Pl ze względów rodzinnych o czym właścicielka została poinformowana w stosownym czasie stwierdzając, że musi się zastanowić czy jednak nie naliczy opłaty za w/w kurs. Oczywiście na pasku znalazła się opłata na mój koszt przecząc tym samym deklaracji. Buty które dostałem do pracy też zostały doliczone . Doszły mnie słuchy, że obecnie Pracodawca straszy pracowników nie wypłaceniem ostatniej wypłaty w tym roku jeśli nie dostarczą potwierdzenia meldunku w Pl. Istnieje bardzo stosowne podejrzenie iż jest to skierowane celowym podbieraniem zasiłków od Państwa nie wypłacając tym samym tych kwot pracownikom. Tak jak na wstępie napisałem nie polecam i chcę przekazać, że zabrała Pani te pieniądze nie mnie ale dziecku

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Van Stokkom detachering, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

@darek a czy firma stosuje premie dla pracowników ?

Darek

Super firma polecam. Wypłaty na czas szanują pracowników

On
@Darek

Niedługo mam wyjazd do tej firmy oby sie opłaciło bo dużo dobrych opini bo duzo dobrych opinii niema

Oleś

Niezbyt dobrze piszecie o agencji, czy faktycznie nic dobrego nie można napisać?

pracowałem w tej firmie 4 miesiące , jeżeli chodzi o dojazd do pracy to możesz jeździć od 30 do 160km w jedą stronę czyli wyjazd o 5 z rana i na kwaterze o 19/ 20 . Stawki są inne od tych obiecanych , potrącają z wypłaty za bóg wie co, tak że ,z rzekomych obiecanych 600e masz 450, tych odkładanych na wakacje pieniędzy nie zobaczysz bo szefowa z szefem odkładają sobie twoje wakacyjne na swoje wakacyjne.warunki mieszkaniowe opłakane , kwatera to rudera z pleśnią , a liczą sobie za nią nie mało bo 420e. odzież i narzędzia po ich stronie a za nie płacisz.odradzam tom agencje

G.Artur

Franek i Darek , to zapewne szefostwo firmy (usunięte przez administratora) rudy kondon i złodziejka aneta , nie płacą pieniędzy , tragiczne warunki , pracowników szanują jak ss mani żydów. Kwatera (usunięte przez administratora) i bród 4 osoby na pokoju , odliczają paliwo , kosmiczna cena mieszkania 400$ , ale o tym dowiecie sie po wyplacie. (usunięte przez administratora) odradzam wystrzegajcie sie tej agencji.

gfdfgdfgdfgdf

odradzam , kradną twoje pieniądze na potęgę obiecują złote góry a potem przy wypłacie jakbyś dostał w mor.e, pi,da aneta ze swoim rudym okradną cie na bank , odradzam w 100procentach .

ddddd

Jedna z wielu ,,pseudo agencji" okradają ludzi z zarobionych pieniędzy , odliczają pieniądze od wszystkiego . Np zarabiając netto 2000$ do ręki weźmiesz 800$ pani ,, złodziejka ze swoim (usunięte przez administratora) rudym " obiecują Ci złote góry a potem nie wypłacają pieniędzy , warunki mieszkaniowe tragiczne (usunięte przez administratora) , libacje , 4 osoby w pokoju , smród. Żeby ci wyszły su.o bokiem moje ukradzione pieniądze szm..o.

Franek

Polecam ta firmę. Już jestem na emeryturze. Firma załatwiła min wszystkie formalności. Dziękuje szefostwu.

Adaś

Nie polecam tego biura ! Wypłaty nie zgadzają się co miesiąc !!!! Wakacyjne wypłacane w wypłacie i tutaj też wiele do gadania ! Nie dbają o pracowników wogóle ! Mogli by was w pracy wyzywać itd a biuro nic nie zrobi. Totalnie odradzam !

[usunięte przez admina] szkoda gadać nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Van Stokkom detachering - Nuland

• Jak się pracuje w Van Stokkom detachering?

Zobacz opinie na temat firmy Van Stokkom detachering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Van Stokkom detachering