DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Przemek

Jestem pracownikiem, miałem przyjemność uczestniczyć w programie szkoleniowym "mlode wilki". Polecam tym którzy sa nastawienie na samorozwój oraz osiągnięcie sukcesu.

Współpracę z DSA podjęłam parę miesięcy temu,jestem również klientem sama mam kredyt we frankach .Pomagamy ludziom którzy zostali (usunięte przez administratora) przez banki. Mamy ogromne zaplecze ekspertów i systemy szkoleń, a przy okazji możemy zarobić. ????

Ryszard

Bardzo się cieszę ze współpracy z Votum. Merytoryczne szkolenia, super atmosfera i robię to co lubię, pomagam innym. A, że mam wsparcie wybitnych fachowców.... cóż chcieć więcej. Pozdrawiam.

Agnieszka Socha

Firma oferująca dużo możliwości. Zapewnia szkolenia i wsparcie na każdym etapie współpracy. Profesjonalna obsługa oraz przyjazne otoczenie.Polecam!

Mark

Super firma. Super profesjonalisci. Pofesjonalne, logiczne i merytoryczne sxkolenia.

Jarek Woskowicz

Pracuje już kilka lat. Polecam wszystkim. Super atmosfera, wsparcie i świetne szkolenia. Szczególnie Młode Wilki ???? Zapraszam do mojego zaspołu.

Anioł

Tyle wartościowej wiedzy i wsparcia nie uzyskałem jeszcze w żadnej pracy. Świetne materiały wdrażające i szkoleniowe. Na początku prowadzenie krok po kroku ale cały czas nacisk na samodzielną pracę. Jeśli chcesz zarabiać super kasę nie ma nad czym się zastanawiać. Aplikuj i sprawdź sam

Mateusz

Polecam. Jestem zadowolony. Poziom szkolenia na bardzo wysokim poziomie do tego bardzo przyjemna atmosfera i możliwości rozwoju.

Wiktor

Rewelacyjna współpraca i kontakt z przełożonymi. Profesjonalnie przygotowane szkolenia. Rzeczowo, profesjonalnie i bez ciśnień. Aż chce się pracować. Do tego dochodzi przecież jeszcze fakt że robimy dla ludzi coś naprawdę fajnego i ratujemy niejeden budżet rodzinny. Cieszę się ze trafiłem na ta firmę.

@Wiktor

Dziękujemy za słowa uznania i obiecujemy nie spocząć na laurach :)

Dzień dobry Pani Agnieszko, każdego zainteresowanego zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, bez względu na posiadane doświadczenie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu: 03.04.2023 r. i zapisy ruszą już wkrótce przez formularz zgłoszeniowy, jaki można znaleźć na stronie: https://www.projekt-frankowy.pl/ Pozdrawiamy serdecznie

Dawid Cieślik

Do DSA początkowo trafiłem jako klient szukajacy pomocy we własnej sprawie frankowej. Jako, że jest to grupa kapitałowa, to z ich ramienia sprawę poprowadziło Votum Finanse Help i teraz czekam już tylko na wygraną z bankiem w sądzie. Podczas współpracy przy mojej sprawie, na tyle obdarzyłem DSA zaufaniem, że sam podjąłem z Nimi współpracę jako Przedstawiciel w niesieniu pomocy Osobom posiadajacym kredyt we frankach. Firma daje duże możliwości rozwoju osobistego oraz wymierne korzyści finansowe za rzetelnie wykonaną pracę.

@Dawid Cieślik

Trzymamy kciuki za wygraną z bankiem i cieszymy się z możliwości wspólnego realizowania założonych celów :)

Grażyna

Pracuję w DSA już 22 lata. Polecam GK VOTUM. Mamy tu liczne spółki, każdy znajdzie coś dla siebie gdzie może rozwijać się w pracy poprzez pomoc innym ludziom. Szkolenia są na wysokim poziomie. Firma solidna, uczciwa, polecam!

@Grażyna

Bardzo dziękujemy Pani Grażyno :)

PioSol

Z DSA jestem związana od kilku lat. Regularne bezpłatne szkolenia, miła atmosfera pracy, wsparcie na każdym etapie, wypłata zawsze na czas. Elastyczny czas pracy. Z tą firmą osiągniesz sukces i wejdziesz na zupełnie inny poziom swojego życia - nie tylko finansowy.

@PioSol

Dziękujemy!

M

Jestem w DSA od niedawna, polecam firmę z uwagi na możliwość pracy zdalnej .Sam jesteś sterem i okrętem ale również Twoje wynagrodzenie jest zależne od Ciebie .Twoje zaangażowanie i motywacja do pracy to Twój wynik i Twoja pensja. Ja jestem zadowolona i ta droga mi odpowiada .Szczerze polecam.

@M

Życzymy powodzenia i samych sukcesów oraz oferujemy pełne wsparcie w realizacji założonych celów :)

Anna Mosor

W DSA Investment S.A. pracuję z małą przerwą chyba od zawsze. Zawsze pomagaliśmy ludziom i dalej pomagamy, np. ludziom takim jak my - oszukanym przez banki na kredytach frankowych. DSA Investment S.A. to firma godna polecenia i pochwały, życzę każdemu, by miał okazję tam pracować.

@Anna Mosor

Dziękujemy za wspólną podróż w realizowanych projektach i owocną współpracę!

Joanna G

Współpracę z DSA podjęłam kilka miesięcy temu, na razie jedyne czym jestem zawiedziona, to że nie jestem również klientem. Pomagamy ludziom takim, jak my - oszukanym przez banki przy wsparciu ekspertów i systemu szkoleń, a przy tym możemy zarobić. Ile? To zależy od nas samych: możliwości czasowych, zaangażowania i dyscypliny. Jeśli ktoś lubi wyzwania, zdobywanie nowych kompetencji, pomaganie innym i sobie przy okazji, ta praca jest dla niego.

Edward
@Joanna G

Właśnie zapoznałem się z ofertą pracy jako doradca. Czytam, że wynagrodzenie jest prowizyjne. Czyli ile wynosi prowizja od osoby?

@Edward

Panie Edwardzie, zapraszamy do kontaktu oraz na spotkanie rekrutacyjne, jakie organizujemy cyklicznie, a szczegóły można znaleźć pod adresem: https://www.projekt-frankowy.pl/

Jadwiga

Jestem zadowolona, że trafiłam do tej firmy. Nie ma presji. Merytoryczne świetne szkolenia Dobrze jest pomagać tym którzy są w potrzebie i chcą tego. A my zawsze możemy liczyć na wsparcie osób, które nas prowadzą.

@Jadwiga

Dziękujemy i życzymy powodzenia oraz może Pani liczyć na pełne wsparcie ze strony spółki.

Anna S.

Przyjazna firma oferująca fachowe wsparcie i duże możliwości rozwoju. Firma godna polecenia.

@Anna S.

Dziękujemy za zaufanie!

Ryszard Krzynówek

Jestem w Firmie i bardzo się z tego cieszę. DSA Investment S.A. jest Firmą, która zasługuje na najwyższą notę. I taką też notę wystawiają wdzięczni i zadowoleni Klienci. A rozbudowany program szkoleń dla pracowników zapewnia rozwój, poszerza wiedzę, co ma wpływ na obsługę Klientów.

@Ryszard Krzynówek

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i zrobimy absolutnie wszystko co w naszej mocy, aby budować wspólny sukces.

Alina

Firma solidna ,szeroki dostęp do szkoleń, przyjemna atmosfera

@Alina

Dziękujemy!

Joanna L

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z firmą. Otrzymuje bardzo dużo wsparcia ze strony mojej pani menager Sylwii oraz całego zespołu. Super grupa z którą się wspieramy i dzielimy doświadczeniami czy spostrzeżeniami. Bardzo polecam każdej osobie która chce się rozwijać jak i naszym klientom którzy mają wsparcie i prowadzenie swoich spraw. Wszyscy jesteśmy w dobrych rękach.

@Joanna L

Bardzo dziękujemy za opinię i wierzymy, że współpraca będzie długofalowa oraz nieustannie inspirująca.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 190 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW